Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Στα 60 ευρω ηθελε 69, ελεύθερο στοματικό,sex show, πρωκτικό για αυτό ξαφνιάστηκα και έγραψα...

αυτό Μαράκι απο όσο ξερω οχι μονο σε στούντιο δεν παιζει με 60 ευρώ αλλά ούτε σε απλό μπουρδέλο....
μπορούν να το επιβεβαιώσουν αργότερα και άλλα μέλη, πιο έμπειρα απο εμένα που γυρνάνε τα στούντιο σε πιο εντατικό ρυθμό και ξέρουν καλύτερα την αγορά...
οπότε καλά του απάντησες να παει να μαμήσει εκέι που του το προσφέρουν με 60....!
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.451
Like
1.983
Σας ευχαριστώ παιδιά μου έφυγε απορία... :smitten:   




αυτό Μαράκι απο όσο ξερω οχι μονο σε στούντιο δεν παιζει με 60 ευρώ αλλά ούτε σε απλό μπουρδέλο....
μπορούν να το επιβεβαιώσουν αργότερα και άλλα μέλη, πιο έμπειρα απο εμένα που γυρνάνε τα στούντιο σε πιο εντατικό ρυθμό και ξέρουν καλύτερα την αγορά...
οπότε καλά του απάντησες να παει να μαμήσει εκέι που του το προσφέρουν με 60....!


Και εγω απο οσο ξερω δεν πρεπει να ισχυει κατι τετοιο.
Το μονο που εχω διαβασει εδω ειναι για στουντιο που προσφερει φουλ στα 80ευρω (με πρωκτικο, ελευθερο κτλ). Αλλα δεν το εχω ακουσει με τα αυτια μου οποτε δεν ξερω με σιγουρια!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
μίνι στουντιότσαρκα χτές βράδυ:

Πειραιώς 193: νεαρή Εμιλυ απο Βενεζουέλα. Αρκετα ενδιαφέρον χαμογελαστό, μελαμψό (όχι νέγρα) πιπίνι. Μετρίου αναστήματος, αδυνατούλι και πολύ γλυκεία.

Ποια είναι η μικρή Λάτινα?
Όνομα?
Χθες είχε δύο το μαγαζί!
Ποια από τις δύο?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αυτό Μαράκι απο όσο ξερω οχι μονο σε στούντιο δεν παιζει με 60 ευρώ αλλά ούτε σε απλό μπουρδέλο....
μπορούν να το επιβεβαιώσουν αργότερα και άλλα μέλη, πιο έμπειρα απο εμένα που γυρνάνε τα στούντιο σε πιο εντατικό ρυθμό και ξέρουν καλύτερα την αγορά...
οπότε καλά του απάντησες να παει να μαμήσει εκέι που του το προσφέρουν με 60....!
μια και της λες τι να κάνει
πες της πως το 69 δεν είναι να σε γλείφει ο άλλος από κάτω σου
αλλά να γλείφει ο άντρας την κοπέλα και ταυτόχρονα να τον γλείφει και αυτή
το άλλο λέγεται να της κάνει στοματικό κάποιος και όχι 69.
Αν δεν θέλουν να τους το γλείφουνε, να το βάλουνε σαν έξτρα και όχι να λένε πως αυτό είναι 69

πληροφοριακά
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχω μια απορία :think: :think: πριν λίγη ώρα ήρθε ένας κύριος και ενημέρωσα για το πρόγραμμα μου που προσφέρω,... μέχρι τώρα ωραία.. :).. κάπως μου φάνηκε ειρωνικώς τύπος στα ματιά μου... γυρνάει και λέει ότι σε όλα τα στούντιο με 60 ευρώ κάνουν φουλ πρόγραμμα με ξάφνιασε και έμεινα μαλάκας  :headbang: τελικά ισχύ??? τόσο πολύ που ξαφνιάστηκα :huh: έβγαλα κακιά :tickedoff: μου του απάντησα ( να πάει σε αυτές κοπέλες που δέχονται φουλ :fuck2: :s&m_2: :pipa2: :cum: πρόγραμμα με 60 ευρω ;)) !!!!  
Μαρακι μου σε ποιο μαγαζι εισαι τωρα?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αυτό Μαράκι απο όσο ξερω οχι μονο σε στούντιο δεν παιζει με 60 ευρώ αλλά ούτε σε απλό μπουρδέλο....
μπορούν να το επιβεβαιώσουν αργότερα και άλλα μέλη, πιο έμπειρα απο εμένα που γυρνάνε τα στούντιο σε πιο εντατικό ρυθμό και ξέρουν καλύτερα την αγορά...
οπότε καλά του απάντησες να παει να μαμήσει εκέι που του το προσφέρουν με 60....!

Στο Ευνειδών 5 που ξεκινάει το απλό από 20, μήπως η τιμή για το φουλ είναι κάπου εκεί; Αν και πρόκειται για ειδική περίπτωση χώρου.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μιλαμε για την Εμιλυ απο βριλησσου?

Κι εγώ το'χα απορία. Όχι τίποτ'άλλο, ταιριάζει και σε όνομα και σε καταγωγή. Πέραν της χθεσινής βάρδιας πάντως, δεν αναφέρεται πάλι μέσα στην εβδομάδα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μπορεί να μην υπάρχει στα 60 ακόμα φουλ, αλλά καλό θα ήταν να ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!
Άρα, αφού μας ρωτάνε οι κοπελιές τέτοια πράγματα δημόσια εδώ μέσα, να τις προτρέπουμε να το κάνουν!!!!
Έτσι δεν είναι Μαράκι?
Για πες το και στις φίλες σου.....
80-100  ευρώ για 20-25 λεπτά σαν πολλά δεν είναι?
Μια χαρά τις τα είπε ο συναγωνιστής και ας μπλοφάριζε, που δεν το νομίζω αφού έφυγε!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Και εγω απο οσο ξερω δεν πρεπει να ισχυει κατι τετοιο.
Το μονο που εχω διαβασει εδω ειναι για στουντιο που προσφερει φουλ στα 80ευρω (με πρωκτικο, ελευθερο κτλ). Αλλα δεν το εχω ακουσει με τα αυτια μου οποτε δεν ξερω με σιγουρια!
στο πιπινου 118 η ευα κανει φουλ με 80,αλλα οχι αναλ. αν θυμαμαι καλα η τζενιφερ που επαιζε εκει και προσφερε και αναλ,παλι στα 80 ειναι.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σπύρου Πάτση:


40: Λίντα είπε η τσατσά και μας ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο με 1 ώρας ραντεβού.
αυτο το τυπο που την ειχε μια ωρα θα ηθελα πολυ να τον δω,την ειδε τελικα καθολου,εννοω στο προσωπο  :cheesy:
Τωρα οσον αφορα το πρωκτικο μαρια απ οτι εχω καταλαβει δεν ειναι θεμα τιμης,θεμα ευχαριστησης και διαθεσης της κοπελας ειναι αν θελει να το κανει,αν το κανει με  80 μπορει να το κανει και με 60..δυσκολο ειναι,απλα σιγουρα τετοια τιμη και μαλιστα σε ολα τα στουντιο δεν ισχυει
 

makis1927

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω αδελφια..παω για την ελενα
καλισπερα συναγωνιστες..λοιπον πηγα με ελενα(θησεως 40 )Αν και πριν ξεκινησω ειχα ηδη καταθεσει 2 ωριτσες πιο πριν ωστε να την χαρω και λιγο.....Λοιπον η γκομενα δεν παιζεται...πολυ καλο σωμα ψηλη και αδυνατουλα...επιθετικο στοματικο αρκετα χαδια και διαθεσιμη για τρεις τεσσερις διαφορετικες στασεις..η γκομενα με ξετιναξε σε 5 λεπτα..ειναι πολυ καυλιαρα...θα ηθελα να ξαναπαω αλλα εχω στο προγραμμα και την ρεββεκα απο πειραωσ 193...εχετε καποια γνωμη για αυτην?
συναγωνιστικοι χαιρετισμοι
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Καρεα 30
Λουσυ...ξανθο χαμογελαστο ξεκωλο τιγκα στο σολαριουμ!Πολυ καλο εμφανισιακα!
Δεν ξερω αν ειναι η παλια Λουσυ...δεν την ειχα δει τοτε...αλλα οι περιγραφες της μου την ψιλοθυμιζουν
Το βραδυ θα ειναι σιγουρα η Τζινα..
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πριν απο λιγο..
Καρεα 30
Λουσυ...ξανθο χαμογελαστο ξεκωλο τιγκα στο σολαριουμ!Πολυ καλο εμφανισιακα!
Δεν ξερω αν ειναι η παλια Λουσυ...δεν την ειχα δει τοτε...αλλα οι περιγραφες της μου την ψιλοθυμιζουν
Το βραδυ θα ειναι σιγουρα η Τζινα..
Η ίδια είναι.....μαλλον τελειωσαν τα φραγκα που είχε βγαλει και ευτυχως επεστρεψε γιατι ήτανε πολύ καλή τότε. :pipa2: :pipa2:

Πιστευω το ιδιο καλή να είναι και τώρα. :kissass2: :kissass2:

Η Σάρα θα απουσιαζει για διακοπές για 2 εβδομαδες και η Τζίνα φεύγει μεσοβδόμαδα για 1 μήνα.

Ευτυχως  που ήρθε και η Λούσυ γιατι παλι μυγες θα βαραγε ο κυρ-βασιλης  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πριν απο λιγο..
Καρεα 30
Λουσυ...ξανθο χαμογελαστο ξεκωλο τιγκα στο σολαριουμ!Πολυ καλο εμφανισιακα!
Δεν ξερω αν ειναι η παλια Λουσυ...δεν την ειχα δει τοτε...αλλα οι περιγραφες της μου την ψιλοθυμιζουν
Το βραδυ θα ειναι σιγουρα η Τζινα..

η ίδια η Λούσυ είναι... πέρασα μαζί της, τη ρώτησα και μου το επιβεβαίωσε...έχει αλλάξει λίγο σε σχέση με το πως ήταν το 2006-2008 (λίγα κιλάκια παραπάνω) αλλά παραμένει μάχιμη!!! :pipa1: :fuck1: :rockon: ...να σημειώσω επίσης ότι στη βραδυνή βάρδια ( 00.00-6.00) ήταν η Τζίνα και ένα καινούριο Τσεχάκι πιπίνι με ωραίο κωλαράκι και στητό φυσικό βυζάκι!!! μόλις έφευγα από το κατάστημα (στην αλλάγή της βάρδιας από Λούσυ) θα το τιμήσω την επόμενη φορά! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Η ίδια είναι.....μαλλον τελειωσαν τα φραγκα που είχε βγαλει και ευτυχως επεστρεψε γιατι ήτανε πολύ καλή τότε. :pipa2: :pipa2:

Πιστευω το ιδιο καλή να είναι και τώρα. :kissass2: :kissass2:

Η Σάρα θα απουσιαζει για διακοπές για 2 εβδομαδες και η Τζίνα φεύγει μεσοβδόμαδα για 1 μήνα.

Ευτυχως  που ήρθε και η Λούσυ γιατι παλι μυγες θα βαραγε ο κυρ-βασιλης  :2funny: :2funny:

για να δούμε τώρα που επέστρεψε η Λούσυ, θα επιστρέψει και η άλλη παλιά δόξα του Καρέα η Μάρσυ?
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Οι επικλήσεις έπιασαν τόπο.
Γουστάάάάάάάάάαάάρω


με Α & Ω.

θα δουλεύει μόνο βράδυ ή παίζει να την πετύχουμε και νωρίτερα;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom