Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Φλωρα[/URL] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Κλαουντια[/URL] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): Ραφαελα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα/Ρουσλανα[/URL] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα/Ρουσλανα[/URL] - Λορενα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα/Λιντα[/URL] - Τανια - Σαρα/Τανια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λιντα - Μιχαελα/Αλεξια (ρωσιδα) - Καρλα/Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλαουντια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Σαμπρινα/Λορενα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Σαρα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Αντριανα[/url] - Σαρα/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Αντριανα[/url]/Ελενα - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Σαρα[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα + Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Μπιανκα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]
11 - 8 : Τζενη + www.studio40-gr.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : Ξενια
5 - 11 : www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα [/url]+ Μπιανκα
11 - 5 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα[/url]

:-* :-* :-* :-*
 

aristarxos40

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Οι επικλήσεις έπιασαν τόπο.
Γουστάάάάάάάάάαάάρω


με Α & Ω.

θα δουλεύει μόνο βράδυ ή παίζει να την πετύχουμε και νωρίτερα;;;

κατσε να δουμε αν ειναι η ιδια.αν ναι με βλεπω να κατασκηνωνω απ'εξω :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εχω μια απορία :think: :think: πριν λίγη ώρα ήρθε ένας κύριος και ενημέρωσα για το πρόγραμμα μου που προσφέρω,... μέχρι τώρα ωραία.. :).. κάπως μου φάνηκε ειρωνικώς τύπος στα ματιά μου... γυρνάει και λέει ότι σε όλα τα στούντιο με 60 ευρώ κάνουν φουλ πρόγραμμα με ξάφνιασε και έμεινα μαλάκας  :headbang: τελικά ισχύ??? τόσο πολύ που ξαφνιάστηκα :huh: έβγαλα κακιά :tickedoff: μου του απάντησα ( να πάει σε αυτές κοπέλες που δέχονται φουλ :fuck2: :s&m_2: :pipa2: :cum: πρόγραμμα με 60 ευρω ;)) !!!!  
Εχω ακουσει φουλ προγραμμα σε ΕΝΑ μονο studio ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ στα 50 ευρω, με τιμη εναρξης για το απλο τα 20 30 ευρω.
Εαν θυμαμαι καλά ηταν στο Κωνσταντινυπολεως 94.

Η χαμηλοτερη τιμη που εχω ακουσει για πρωκτικο προγραμμα σε studio ειναι στο Πιπινου 118 στα 80 ευρω.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εχω ακουσει φουλ προγραμμα σε ΕΝΑ μονο studio ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ στα 50 ευρω με τιμη εναρξης τα 20 ευρω.
Εαν θυμαμαι καλά ειναι το Κωνσταντινυπολεως 94.

Η χαμηλοτεξ τιμη που εχω ακουσει για πρωκτικο προγραμμα σε studio ειναι στο Πιπινου 118. στα 80 ευρω.
το κων/πόλεως 94 ξεκινά με 30 και ανάλογα με την κοπέλα έχει φουλ και με 50 ευρώ.
αυτό ισχύει, και εκεί θα έπρεπε να είναι οι τιμές , όχι στα 80 και τα 100  
που ζητάνε στα άλλα μαγαζιά για φουλ. βέβαια στο 94 δε θα συναντήσετε και τπτ
καλλονές.. :grin:  ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
χθες στο συγγρού 144 δε δούλευε η αφροδίτη αλλά η ξανθιά νατάσσα σέρβα.
στο αριστοτέλους 6 δούλευε η πάμελα..ξανθιά (βαμμένη) με μεγάλο στήθος, ωραίο κώλο, αχανές βλέμμα και πρόσωπο που transοφέρνει.. πολύ 'έπιπλο' από προηγούμενη εμπειρία
στο πειραιώς 193..   
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ωραια επιστροφη η λουσυ

καντε καμμια προσευχη να γυρισει και η μαρινα να ξεφραγκιαστουμε

πιατσας
δεν παιζεσαι ρε φιλε
λαβρακια βγαζεις
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
99% μιλαει για την Πατριτσια ο φιλος μας.

οχι για την εμιλυ λεει απο βριλισου 55 και 57

Ο lex80 ανακάλυψε ότι το όνομα ήταν με χρώμα που δεν ξεχωρίζει (Έμιλυ). Συν το ότι στο πρόγραμμα του Π193 ήταν η Έμιλυ. Το θέμα είναι εάν είναι η ίδια από Βριλησσού 55 ή όχι.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ο lex80 ανακάλυψε ότι το όνομα ήταν με χρώμα που δεν ξεχωρίζει (Έμιλυ). Συν το ότι στο πρόγραμμα του Π193 ήταν η Έμιλυ. Το θέμα είναι εάν είναι η ίδια από Βριλησσού 55 ή όχι.
Η ίδια είναι...
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
απογευματικη καταδρομικη στο γκαζι
κασσανδρας 4 πανω αννα απο ρουμαανια μαυρομαλλικο με αρκετη διαθεση αλλα θελει λιγο φτιαξιμο η οδοντοστοιχια της.
κασσσανδρας 4 το μεσαιο η μινα με βαμμενο μαυρο μαλλι κ πολυ ανανεωμενη εμφανιση στο προσσωπο (εφυγαν κατι σπυρακια που ειχε)  κατι που της τονισα και  μου ειπε  πως οφειλεται στην κρεμα ομορφιας που βαζει απο το σπερμα μας.
Κασσανδρας 4 το αριστερο ουτε που θυμαμαι το ον0ομα της κατι απο λαμδα λορνα δεν θυμαμαι χαλια εμφανιση κ προβλημα επικοινωνιας
κασσανδρας 6 Σαμπρινα μελαχρινο πιπινη καινουρια στην δουλεια ευδιαθετη κ συναμα συνεσταλμενη , αθωα τελειως
κασσανδρασ 3 κατω κλαυντια καινουρια μαυρισμενο αδυνατο μελαχρινο μικρο στηθος αμα το συγκρινεις με την τορπιλη της λαουρας που δουλευε μαζι της . Η λαυρα εχει φτιαξει πορνοσταρικα τσιμπουκοχειλα με το που την ειδα κολλησα λιγο.
κασσανρας 3 πανω αλεξανδρα μελαχρινο πιπινη ντουετο με ρουσλανα ξανθο καυλιαρικο
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
ωραια επιστροφη η λουσυ

καντε καμμια προσευχη να γυρισει και η μαρινα να ξεφραγκιαστουμε

πιατσας
δεν παιζεσαι ρε φιλε
λαβρακια βγαζεις

καλά να γίνει κανένα τέτοιο comeback και ντουέτα κλπ...
ποιο μεσοπρόθεσμο, ποιά δόση ;!
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Επιστροφη απο Γκαζι
Κωνσταντινουπολεως 80- πεννυ!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
απογευματικη καταδρομικη στο γκαζι
κασσανδρας 4 πανω αννα απο ρουμαανια μαυρομαλλικο με αρκετη διαθεση αλλα θελει λιγο φτιαξιμο η οδοντοστοιχια της.
κασσσανδρας 4 το μεσαιο η μινα με βαμμενο μαυρο μαλλι κ πολυ ανανεωμενη εμφανιση στο προσσωπο (εφυγαν κατι σπυρακια που ειχε)  κατι που της τονισα και  μου ειπε  πως οφειλεται στην κρεμα ομορφιας που βαζει απο το σπερμα μας.
Κασσανδρας 4 το αριστερο ουτε που θυμαμαι το ον0ομα της κατι απο λαμδα λορνα δεν θυμαμαι χαλια εμφανιση κ προβλημα επικοινωνιας
κασσανδρας 6 Σαμπρινα μελαχρινο πιπινη καινουρια στην δουλεια ευδιαθετη κ συναμα συνεσταλμενη , αθωα τελειως
κασσανδρασ 3 κατω κλαυντια καινουρια μαυρισμενο αδυνατο μελαχρινο μικρο στηθος αμα το συγκρινεις με την τορπιλη της λαουρας που δουλευε μαζι της . Η λαυρα εχει φτιαξει πορνοσταρικα τσιμπουκοχειλα με το που την ειδα κολλησα λιγο.
κασσανρας 3 πανω αλεξανδρα μελαχρινο πιπινη ντουετο με ρουσλανα ξανθο καυλιαρικο
μαλακία έκανε...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom