Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
επισκεψη και στην συγκεκριμενη..καμμια σχεση με τις φωτο.

ειπαμε ρετουσαρισμα αλλα... :2funny:
συμφωνώ απόλυτα κ η Τζούλια κ η ηλέκτρα δεν έχουν σχέση με φωτογραφίες .
η ηλέκτρα αφρατουλα ξανθιά με πλατινε μαλλί κ φουλ πρόγραμμα.
Τζούλια ψηλή λίγο καμπουριαρα με σχετικά μεγάλο αλλά όχι στητό στήθος μελαχρινή δεν κάνει πρωκτικό μόνο ελεύθερο
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • ssss.png
    ssss.png
    219 KB · Εμφανίσεις: 26

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
χθες βραδυ περασα απο καρεα 30 και ενω πηγαινα για τζινα, εμφανιστηκε ενα απιστευτο εκφυλο μελαχρινο ονοματι λουση.δεν μπηκα γιατι δεν την ηξερα.ξερει κανεις κατι?
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Η Κλεοπάτρα στο Βουλιαγμένης 68 είναι η ίδια με αυτή που δούλευε στα Βριλησσού 42 και 57;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Μια ερωτηση:
Η Αννουλα απο Κασσανδρας ειναι εν πολλοις γνωστη και μη εξαιρετέα....Επισης, γνωριζω οτι οι μισοι απο 'δω μεσα θελετε να την κανετε γυναικα σας, μανα των παιδιων σας, κ.ο.κ....
Σεβαστον
Ομως εγω που βλεπω το 50ευρω με το κυαλι, κανω μια ερωτηση και ζηταω να σεβαστειτε τη μιζερια μου και να απαντησετε οσο πιο αντικειμενικα μπορειτε.
Περα απο κουκλαρα η συγκεκριμενη ειναι και καλη στο γαμησι, ή ειναι ξενερωτη (οπως οι περισσοτερες ωραιες πουτανες). Δηλαδη, φιλαει, αγκαλιαζει, αφηνει πιασιματα/δαχτυλα...κοκ?? Ή το παιζει ντιβα, και σε ξεπεταει?

Ομολογω οτι 5-6 φορες που την εχω δει στο σαλοναρισμα, με βαρια καρδια αναγκαστηκα να σηκωθω να φυγω για να μην κλαψω το 50αρι- υπο τον φοβο του κομοδινου. Αλλα την επομενη δεν θα αντεξω...Η τυπισσα ειναι χειροτερη κι απο Σειρηνα. Γι αυτο ρωταω (αμα ειναι να ξερω να μην πηγαινω καθολου στο εν λογω στουντιο)
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μια ερωτηση:
Η Αννουλα απο Κασσανδρας ειναι εν πολλοις γνωστη και μη εξαιρετέα....Επισης, γνωριζω οτι οι μισοι απο 'δω μεσα θελετε να την κανετε γυναικα σας, μανα των παιδιων σας, κ.ο.κ....
Σεβαστον
Ομως εγω που βλεπω το 50ευρω με το κυαλι, κανω μια ερωτηση και ζηταω να σεβαστειτε τη μιζερια μου και να απαντησετε οσο πιο αντικειμενικα μπορειτε.
Περα απο κουκλαρα η συγκεκριμενη ειναι και καλη στο γαμησι, ή ειναι ξενερωτη (οπως οι περισσοτερες ωραιες πουτανες). Δηλαδη, φιλαει, αγκαλιαζει, αφηνει πιασιματα/δαχτυλα...κοκ?? Ή το παιζει ντιβα, και σε ξεπεταει?

Ομολογω οτι 5-6 φορες που την εχω δει στο σαλοναρισμα, με βαρια καρδια αναγκαστηκα να σηκωθω να φυγω για να μην κλαψω το 50αρι- υπο τον φοβο του κομοδινου. Αλλα την επομενη δεν θα αντεξω...Η τυπισσα ειναι χειροτερη κι απο Σειρηνα. Γι αυτο ρωταω (αμα ειναι να ξερω να μην πηγαινω καθολου στο εν λογω στουντιο)

Απάντηση στην ερώτηση σου είναι λίγο δύσκολο να υπάρξει. Θα σου πω ένα παράδειγμα: έχουμε "βρεθεί" τρεις φορές. Καμιά φορά δεν ήταν ίδια με την άλλη. Η μία ήταν συγκλονιστική, η άλλη μέτρια κι η άλλη απλά καλή (δεν είναι αυτή η χρονολογική σειρά των συναντήσεων μας). Οπότε...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Θα το θεσω λιγο διαφορετικα....
Εγω απο Κασσανδρας εχω δυο απωθημενα: Την Αννουλα και τη Σαντρα (=βυζαρες πεσμενες που με καβλωνουν απειρα)
Ποια γαμιεται καλυτερα, κατα τη γνωμη σου? Εχεις αποψη?
 

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
Κατά την γνώμη μου η Αννα. Απλά δάχτυλα που λες μαλλον δεν θα χρησιμοποιήσεις, θέμα υγιεινής στα οποία είναι αρκετά προσεκτική (θετικό για εμένα).
Αλλά είναι από τις εξαιρετικές επιλογές γενικά σήμερα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια ερωτηση:
Η Αννουλα απο Κασσανδρας ειναι εν πολλοις γνωστη και μη εξαιρετέα....


.........Ομολογω οτι 5-6 φορες που την εχω δει στο σαλοναρισμα, με βαρια καρδια αναγκαστηκα να σηκωθω να φυγω για να μην κλαψω το 50αρι- υπο τον φοβο του κομοδινου. Αλλα την επομενη δεν θα αντεξω...Η τυπισσα ειναι χειροτερη κι απο Σειρηνα. Γι αυτο ρωταω (αμα ειναι να ξερω να μην πηγαινω καθολου στο εν λογω στουντιο)
Με την Αννα εχω βρεθει πολλες φορες και καθε φορα ειναι και καλυτερη
Ειναι μια απο τις μεγαλες μου αδυναμιες.

Δακτυλο να το ξεχασεις. Δεν το δεχεται για λογους υγιεινης.
Οπως επισης και πρωκτικο.
Αγκαλιες , χαδια, φιλακια στο στηθος, λαιμο, αυτια αφηνει.
Φτανει να μην γινεσαι βιαιος και την πονεσεις.
Εκτιμαει πολυ τον ευγενικο και καθαρο επισκεπτη.

Εχουν παει αλλοι δυο πολυ γνωστοι και αγαπητοι μου συναγωνιστες και περασαν super.
Συγκεκριμενα ο mysterious και ο TYRAEL. Μπορεις να δεις τις κριτικες τους, μιας και εγω ενδεχομενως να μην θεωρουμαι 100% αντικειμενικος, λογω του οτι πλεον γνωριζομαι αρκετα καλα με την κοπελα και εχουμε αψογη χημεια.

Για την Σαντρα που ρωτησες στο αλλο post.

Αλλο στυλ γυναικας.
Εχω βρεθει μαζι της 3 φορες.Περασα αρκετα καλα. Ομως οχι τοσο οσο με την Αννα
Απο υπηρεσιες τα ιδια με την Αννα. δηλαδη χωρις πρωκτικο και δακτυλα.
Δεκτικη σε χαδια και φιλια στο στηθος της


Μια συμβουλη εαν μου επιτρεπεις.

Οποια και να διαλεξεις προσπαθησε να μην πας Παρασκευη ή Σαββατο που συνηθως εχει παρα πολυ κοσμο. Καθημερινη θα περασεις καλυτερα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.
Η ευθυνη της επιλογης ομως δικη σου. ;)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Με την Αννα εχω βρεθει πολλες φορες και καθε φορα ειναι και καλυτερη
Ειναι μια απο τις μεγαλες μου αδυναμιες.

Δακτυλο να το ξεχασεις. Δεν το δεχεται για λογους υγιεινης. Οπως επισης και πρωκτικο. Αγκαλιες , χαδια, φιλακια στο στηθος, λαιμο, αυτια αφηνει. Φτανει να μην γινεσαι βιαιος και την πονεσεις. Εκτιμαει πολυ τον ευγενικο και καθαρο επισκεπτη.

Εχουν παει αλλοι δυο πολυ γνωστοι και αγαπητοι μου συναγωνιστες και περασαν super.
Συγκεκριμενα ο mysterious και ο TYRAEL. Μπορεις να δεις τις κριτικες τους, μιας και εγω ενδεχομενως να μην θεωρουμαι 100% αντικειμενικος, λογω του οτι πλεον γνωριζομαι αρκετα καλα με την κοπελα και εχουμε αψογη χημεια.

Οποια και να διαλεξεις προσπαθησε να μην πας Παρασκευη ή Σαββατο που συνηθως εχει παρα πολυ κοσμο. Καθημερινη θα περασεις καλυτερα.
το επιβεβαιώνω...  :tits2:
δείτε και εδώ...
www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-4a/]http://www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-4a/[/b[/URL]]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :)   Καλο μηνα   :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σουεντη[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - Ρουσλανα/Λιντα - Λολιτα/Σαρα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λιντα - Μιχαελα - Κατερινα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/marianna]Μαριανα/Σαρα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Λαουρα (μελαχρινη)
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαρα/Αλινα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαρα[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Αντριανα[/url]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Με την Αννα εχω βρεθει πολλες φορες και καθε φορα ειναι και καλυτερη
Ειναι μια απο τις μεγαλες μου αδυναμιες.

Δακτυλο να το ξεχασεις. Δεν το δεχεται για λογους υγιεινης.
Οπως επισης και πρωκτικο.
Αγκαλιες , χαδια, φιλακια στο στηθος, λαιμο, αυτια αφηνει.
Φτανει να μην γινεσαι βιαιος και την πονεσεις.
Εκτιμαει πολυ τον ευγενικο και καθαρο επισκεπτη.

Εχουν παει αλλοι δυο πολυ γνωστοι και αγαπητοι μου συναγωνιστες και περασαν super.
Συγκεκριμενα ο mysterious και ο TYRAEL. Μπορεις να δεις τις κριτικες τους, μιας και εγω ενδεχομενως να μην θεωρουμαι 100% αντικειμενικος, λογω του οτι πλεον γνωριζομαι αρκετα καλα με την κοπελα και εχουμε αψογη χημεια.

Για την Σαντρα που ρωτησες στο αλλο post.

Αλλο στυλ γυναικας.
Εχω βρεθει μαζι της 3 φορες.Περασα αρκετα καλα. Ομως οχι τοσο οσο με την Αννα
Απο υπηρεσιες τα ιδια με την Αννα. δηλαδη χωρις πρωκτικο και δακτυλα.
Δεκτικη σε χαδια και φιλια στο στηθος της


Μια συμβουλη εαν μου επιτρεπεις.

Οποια και να διαλεξεις προσπαθησε να μην πας Παρασκευη ή Σαββατο που συνηθως εχει παρα πολυ κοσμο. Καθημερινη θα περασεις καλυτερα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.
Η ευθυνη της επιλογης ομως δικη σου. ;)

Eυχαριστω για τις συμβουλες
Οντως,προσπαθω να μην πηγαινω τετοιες μερες-ειδικα βραδυ.
Τωρα,οσον αφορα Σαντρα-Αννα απ' ο,τι καταλαβα δεν ειναι ακριβως στο στυλ που θελω για να ξεχαρμανιασω 100%, οποτε μαλλον θα το αναβαλω και για τις δυο, και θα δωσω προτεραιοτητα σε καμια Αννα-Μαρια (αλλη μια σοβαρη μου εκκρεμοτητα) ή τιποτα αλλα εκφυλα θηλυκα ιδιου τυπου. Αυτη τουλαχιστον υποθετω οτι δεν θα καταλαβαινει τπτ...Ή η Αντζη,που εχω μεινει με την εντυπωση (απο κατι σχετικες συζητησεις στο Φορουμ) οτι φιλαει κιολας, και που επισης δεν την εχω επισκεφθει ακομα.
Πολυ μεγαλη η λιστα με τα "προσεχως", και μου φαινεται οτι-μεχρι να πιασω καμια δουλεια- θα την προχωραω με απελπιστικα αργους ρυθμους!!!!
Τελοσπαντων,προς το παρον κοβω τις επισκεψεις στο Κ6,γιατι θελω να διερευνησω μερικα πιο ολοκληρωμενα σερβις πριν την Αννα. (Αν ξαναπαω εστω και μια φορα δεν θα αντεξω να μην μπω...Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!)
 
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα και καλό μήνα  :-*


ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

10.00 - 17.00  ΛΙΛΗ
17.00 - 23.00  ΣΥΛΒΙΑ
23.00 - 06.00  ΑΝΤΖΕΛΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30

10.00 - 17.00  ΝΙΚΗ
17.00 - 23.00  ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΝΤΟΝΑ
23.00 - 06.00  ΒΑΝΕΣΣΑ


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318

17.00 - 23.00  ΝΙΚΗ
23.00 - 06.00  ΕΒΕΛΙΝΑ


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
επισκεψη πριν απο λιγο στην μαντονα!! ισα που προλαβα!!! συναγωνιστης εκλεισε προγραμμα μιας ωρας και μπηκα ψιλοσφηνα (χα χα) οποτε οσοι θελετε να ανηφορισετε μετα τις 1 το μεσημερι!! εχει κολλημενο χαρτακι κιολας η πορτα!!!
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
επισκεψη πριν απο λιγο στην μαντονα!! ισα που προλαβα!!! συναγωνιστης εκλεισε προγραμμα μιας ωρας και μπηκα ψιλοσφηνα (χα χα) οποτε οσοι θελετε να ανηφορισετε μετα τις 1 το μεσημερι!! εχει κολλημενο χαρτακι κιολας η πορτα!!!

Ρε παιδια στα studio  της Κασσανδρας ποσο εχει το προγραμμα για μιας ωρας?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσσικα[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]
11 - 8 : Τζενη

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]
5 - 11 : Μπιανκα
11 - 8 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα [/url]

:-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom