Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ούτε στα όνειρα σου!!!!!
Δεν υπάρχουν αυτά Πιατσα....πόσο μάλλον σε στούντιο!!!!
Γιατι μου γκρεμιζεις τα ονειρα.....ασε με να χαρω μεχρι τις 23!!! :2funny:






Υ.Γ. Το Μαρινακι απο το Καρεα 30 το ειχες δει?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Aλλαγη:

Κασσανδρας 6: Μελινα - Βαλεντινα - Νικολ
Βριλησου 60(πανω): Αντριανα - Μαριανα - Μιχαελα
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Θυμιστε μου παρακαλω οι γνωριζοντες, η Εμιλυ στο β 55 λεγοταν αλλιως παλιοτερα? την εχουμε ξαναδει?
η εμιλυ ειναι αρκετο καιρο στη δουλεια.καποια στιγμη νομιζω ειχε αλλαξει ονομα, αλλα για λιγο διαστημα,μου διαφευγει τωρα.καλη μεσα και πολυ καυλιαρα :thumbsup: δε κανει ομως τιποτα απο εξτρα,αν ζητας τετοια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η εμιλυ ειναι αρκετο καιρο στη δουλεια.καποια στιγμη νομιζω ειχε αλλαξει ονομα, αλλα για λιγο διαστημα,μου διαφευγει τωρα.καλη μεσα και πολυ καυλιαρα :thumbsup: δε κανει ομως τιποτα απο εξτρα,αν ζητας τετοια.
Αν θυμαμαι καλα, την περασμενη ανοιξη δουλευε με το ονομα Ζιζελ (ή καπως ετσι), στο Βριλησσου 42.

Σαφως παλιοτερα εργαζοταν στο 55 και 57 σαν Εμιλυ.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αν θυμαμαι καλα, την περασμενη ανοιξη δουλευε με το ονομα Ζιζελ (ή καπως ετσι), στο Βριλησσου 42.

Σαφως παλιοτερα εργαζοταν στο 55 και 57 σαν Εμιλυ.
σωστα,ζιζελ στο βρ42
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
...στωωωωωω...καποτε δρουσε μια Ζιζελ και στο Ιακχου, μαλλον ομως δεν εχουν σχεση, ετσι?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν πρεπει να αξιζει αυτη φιλε Farkeli!!!Ασε που πρεπει να ειναι και μιλφ!!!
Αντιθετως βλεπω μια Σαρα Τσεχα απο την ιδια αλυσιδα που ειναι μουναρος απο τις φωτο!!!Εχει και εναν πατο αλλο πραγμα!!! :o
Δυστυχως δεν ειναι ακομα στα προγραμματα!!!

Καλά μου φυγε η μασέλα μιλάμε..!
Πότε ανέβασαν τις φωτο της..; Είχα καναδυο μέρες να μπω κ δεν τις είχα δει..!
Αν είναι όπως στις φωτο νομίζω έχουμε μια επάξια (εμφανησιακά) αντικαταστάτρια της Κάρολαϊν που μας άφησε..! Τόσο που σκέφτομαι ν' ακυρώσω το ραντεβού με σιτυτουρ που 'χα κλείσει γι' αύριο..! Για μένα η Κάρολαϊν ήταν ένας απ' τους λόγους που σταμάτησα τα σιτυτουρ..!
Γιατί να κλείνεις ραντεβού με 300 ευρώ, όταν υπάρχει τέτοιος μούναρος σε στούντιο..;
Εύχομαι να 'ναι κι η Σάρα όσο καλή φαίνεται στις φωτο..!
Υπάρχει κάποια άλλη καλή δυνατή πρόταση γι' αύριο, καθώς η Μαντόνα ξεκουράζεται απ' ότι κατάλαβα, κι η Σάρα ξεκινά μεθαύριο..;
Η Νικόλ μ΄αρέσει, αλλά δουλεύει πολύ αργά γαμώτο..!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλά μου φυγε η μασέλα μιλάμε..!
Πότε ανέβασαν τις φωτο της..; Είχα καναδυο μέρες να μπω κ δεν τις είχα δει..!
Αν είναι όπως στις φωτο νομίζω έχουμε μια επάξια (εμφανησιακά) αντικαταστάτρια της Κάρολαϊν που μας άφησε..! Τόσο που σκέφτομαι ν' ακυρώσω το ραντεβού με σιτυτουρ που 'χα κλείσει γι' αύριο..! Για μένα η Κάρολαϊν ήταν ένας απ' τους λόγους που σταμάτησα τα σιτυτουρ..!
Γιατί να κλείνεις ραντεβού με 300 ευρώ, όταν υπάρχει τέτοιος μούναρος σε στούντιο..;
Εύχομαι να 'ναι κι η Σάρα όσο καλή φαίνεται στις φωτο..!
Υπάρχει κάποια άλλη καλή δυνατή πρόταση γι' αύριο, καθώς η Μαντόνα ξεκουράζεται απ' ότι κατάλαβα, κι η Σάρα ξεκινά μεθαύριο..;
Η Νικόλ μ΄αρέσει, αλλά δουλεύει πολύ αργά γαμώτο..!
Μιας και το εφερε η κουβεντα, η Μαντονα απο Δευτερα 27/9 επανερχεται στην ενεργο δραση,στο Βριλησσου 60 arena, συμφωνα με αξιποπιστες πληροφοριες.....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μιας και το εφερε η κουβεντα, η Μαντονα απο Δευτερα επανερχεται στην ενεργο δραση,στο Βριλησσου 60 arena, συμφωνα με αξιποπιστες πληροφοριες.....
Μόνο αν το δω με τα ίδια μου τα μάτια θα το πιστέψω... αξιόπιστες πηγές και κουραφέξαλα... τελευταία στιγμή όλα ακυρώνονται!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μόνο αν το δω με τα ίδια μου τα μάτια θα το πιστέψω... αξιόπιστες πηγές και κουραφέξαλα... τελευταία στιγμή όλα ακυρώνονται!  :headbang: :headbang: :headbang:
Το μονο σιγουρο απο τα μελλουμενα ειναι ο θανατος φιλε μου...... :woldman:

Ολα τα αλλα μπορει και να ανατραπουν.

Λιγο μακαβριο, αλλα αληθες !!!!! :dunno:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Το μονο σιγουρο απο τα μελλουμενα ειναι ο θανατος φιλε μου...... :woldman:

Ολα τα αλλα μπορει και να ανατραπουν.

Λιγο μακαβριο, αλλα αληθες !!!!! :dunno:

Μόνο αν το δω με τα ίδια μου τα μάτια θα το πιστέψω... αξιόπιστες πηγές και κουραφέξαλα... τελευταία στιγμή όλα ακυρώνονται!  :headbang: :headbang: :headbang:
Συμφωνω απολυτα!!!
Κατσε να βγει στο σαλόνι πρώτα και μετά θα είμαι σίγουρος!
:rockon:
 

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλά μου φυγε η μασέλα μιλάμε..!
Πότε ανέβασαν τις φωτο της..; Είχα καναδυο μέρες να μπω κ δεν τις είχα δει..!
Αν είναι όπως στις φωτο νομίζω έχουμε μια επάξια (εμφανησιακά) αντικαταστάτρια της Κάρολαϊν που μας άφησε..! Τόσο που σκέφτομαι ν' ακυρώσω το ραντεβού με σιτυτουρ που 'χα κλείσει γι' αύριο..! Για μένα η Κάρολαϊν ήταν ένας απ' τους λόγους που σταμάτησα τα σιτυτουρ..!
Γιατί να κλείνεις ραντεβού με 300 ευρώ, όταν υπάρχει τέτοιος μούναρος σε στούντιο..;
Εύχομαι να 'ναι κι η Σάρα όσο καλή φαίνεται στις φωτο..!
Υπάρχει κάποια άλλη καλή δυνατή πρόταση γι' αύριο, καθώς η Μαντόνα ξεκουράζεται απ' ότι κατάλαβα, κι η Σάρα ξεκινά μεθαύριο..;
Η Νικόλ μ΄αρέσει, αλλά δουλεύει πολύ αργά γαμώτο..!

Αυτη η σαρα που λες φιλε σε ποιο στουντιο δουλευει?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μάγκες κυκλοφορεί και μία δέσποινα στο χαλκιδικής 83 η οποία είναι η γιάννα που δούλευε στην Αγ μελετίου. οπότε μάγκες αν είναι αυτή μακριά ούτε για τσάρκα. έπιπλο ικέα εξυπηρέτηση επιπέδου φυλής ιάσωνος μην σας πω ότι εκεί καλύτερα θα περάσετε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom