Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Καλημερα παιδες, ξερει μηπως κανενας σας που βρισκεται η Κατερινα από Αγ. Μελετιου και Σερβιων; Δεν την βλεπω στις βαρδιες εδω και λιγο καιρο
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλημερα παιδες, ξερει μηπως κανενας σας που βρισκεται η Κατερινα από Αγ. Μελετιου και Σερβιων; Δεν την βλεπω στις βαρδιες εδω και λιγο καιρο


σύμφωνα με τα λεγόμενα της νταριας η κατερινιώ παντρεύτηκε στην Ρωσία και δεν επιστρέφει πίσω. κρίμα και ήταν απο τα καλά κομμάτια του χώρου με πολύ καλές υηρεσίες και φυσικά με δυνατή πίσω κινηση.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
σύμφωνα με τα λεγόμενα της νταριας η κατερινιώ παντρεύτηκε στην Ρωσία και δεν επιστρέφει πίσω. κρίμα και ήταν απο τα καλά κομμάτια του χώρου με πολύ καλές υηρεσίες και φυσικά με δυνατή πίσω κινηση.
ναι πολυ καλη πισωκολητη κινηση  :zfuck: :zfuck:
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
σύμφωνα με τα λεγόμενα της νταριας η κατερινιώ παντρεύτηκε στην Ρωσία και δεν επιστρέφει πίσω. κρίμα και ήταν απο τα καλά κομμάτια του χώρου με πολύ καλές υηρεσίες και φυσικά με δυνατή πίσω κινηση.
τυχερος ο γαμπρος. αδουλευτη γυναικα πηρε. Κριμα παντως... ενα καλο τεμαχιο λιγοτερο. παμε γι' αλλα και ευχαριστω για τη γρηγορη ανταποκριση
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
τυχερος ο γαμπρος. αδουλευτη γυναικα πηρε. Κριμα παντως... ενα καλο τεμαχιο λιγοτερο. παμε γι' αλλα και ευχαριστω για τη γρηγορη ανταποκριση

οτι θες αλάνι. γι αυτό είμαστε εδώ. μου λείπει και εμένα αυτο γκομένα. είχα υπογράψει πάνω της με το διάφανο μου μελάνι άπειρες φορές.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η Valentina ειναι Balader γιατι εκει ηταν σημερα μαζι με την Marianna αλλα δεν την βλεπω σε κανενα προγραμμα !!!! :think:
Η ειναι φρεσκια και απλα δοκιμαζετε !!! :rolleyes:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Η Valentina ειναι Balader γιατι εκει ηταν σημερα μαζι με την Marianna αλλα δεν την βλεπω σε κανενα προγραμμα !!!! :think:
Η ειναι φρεσκια και απλα δοκιμαζετε !!! :rolleyes:
Προς το παρον ειναι δοκιμαστικα  :) :) :)
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ευχαριστω συντροφοι για τις πληροφοριες σχετικα με την Μαριαννα...Απ'ο,τι καταλαβα ειναι καλη περιπτωση. Θα μου λυσετε κι αλλη μια απορια, για να καταληξω σε μια τελικη επιλογη? Μια Συλβια αδυνατη,ψηλη-γενικα τουμπανο- εχει καθολου βυζι? Γιατι σε ολες τις φωτο ειναι με σουτιεν και δεν μπορω να καταλαβω...Γενικα απο σχολια και απο τις φωτο φαινεται μοντελο η κοπελα,αλλα φοβαμαι οτι αν ειναι flat μπροστα θα ξενερωσω ασχημα.(οπως καταλαβατε ειμαι μεταξυ Μαριαννας και Συλβιας,γι αυτο ρωταω)

Nα πας Σύλβια.
Τέτοιο κορμί ειναι σπάνιο !
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Βόλτα από Σ144, Κατερίνα, την είχα πάρει, ξαναδοκίμασα, αλλά δεν έχει την αίγλη της 1ης επίσκεψης. Βαριεστημένη άκυρη.
Βόλτα από Γοργόνες...Αλεξάνδρα (Czech), κατάθεση στην πιο ευγενική ξανθιά της εποχής.
Βυζί και στυλ που μου έφερε Αμερικάνα σε τσόντα 70ιζ.
Βυζί φυσικό με μεγάλη ρόγα στητό και ζουμερότατο.
Σκάρτα 24 ετών.
Θα ξαναπεράσω.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
H Αλεξία από Κασσάνδρας 4 κάτω θα βρίσκεται πουθενά σε καμιά διπλοβάρδια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom