Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Προγραμμα για σουφρακληδες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον είπα να δοκιμάσω τη Λάνα στο Βριλησού 12. Λεπτή ψηλή μελαχρινή Σέρβα. Στο δωμάτιο τίποτα,μηδεν, απάτη, πεταμένα λεφτά. Με έπιασε βέβαια στο μπλα μπλα μιας και θα τις είχε πει η Σιμόν να είναι χαλαρή, αλλά αυτή παραχαλάρωσε. Άσε που δεν τις άρεσε αυτό το στούντιο γιατί δεν είχε πελατεία. Δεν αξίζει. Η Σιμόν παραμένει το Νο 1.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χθες κατα της 12 το βράδυ φρατζή πέτυχα την Ευα...είχε πολύ κόσμο.....και η θεία εύα όλο και καλύτερη,αφου έγλυψε για πολύ ώρα τις μπάλες ενώ είμασταν σε στάση 69! οχι για να τη γλύφω αλλά για να της βάζω πιο εύκολα δάχτυλο....μετά ότι στάση μου ερχόταν στο κεφάλι το κάναμε...και φυσικά η εύα πάντα με το χαμόγελο.....

3 φορά που τη δοκιμάζω και νομίζω πως είναι σταθερή αξία
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.534
Πόντοι
41.447
Η Γκαμπριέλα απο Φραντζή 47 θα είναι σήμερα μέχρι και τις 11 το βράδυ στην Βριλλησού 57.
Μελαχρινή αδύνατη, καλό σώμα, γλύφει μπάλλες πάρα πολύ καλά!
Περισσότερες λεπτομέριες θα γράψω στις κριτικές...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια ο πισιλιστης που ειναι καιρο δεν εχει να εμφανιστει?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά περισσότερο γουστάρω την φάση του μασάζ και χχχ αλλά είπα να γλιτώσω κανένα φραγκάκι και να δοκιμάσω την Ιππονάκτως που τόσο έχω ακούσει εδω μέσα.

Τι να σας πω; Απογοήτευση πλήρης. Πέτυχα την Νατάσσα.

Ξεκινάω να την χαϊδεύω και μου κάνει την πρώτη παρατήρηση να μην τις πιάνω τις ρόγες γιατί πονάει. (τέσπα) Ξεκινάμε να μου βάλει το προφυλακτικό με τσιμπούκι και ενώ το ρουφάει καλά (δεν μπορώ να πω) μου κάνει λαβή με τον αγκώνα για να μην μπορώ να την φτάσω να την χαϊδέψω στα κολομέρια. (ξανά τέσπα) με καβλώνει λοιπόν και εκεί που πάω να την βρω λιγάκι μου αλλάζει στάση για να την γαμήσω. Πάω από πάνω της προσεκτικά και στην κυριολεξία με σπρώχνει για να μην έρθω κοντά της. να την γαμάω δηλαδή από απόσταση ...  :rockon: :rockon:

Αρχίζω να ξενερώνω σοβαρά πλέον και να μαλακώνω, αλλάζουμε στάση και πάλι μου στήνεται μέ τέτοιο τρόπο ώστε να μπορώ να βάλω το πουλί μέσα και να κινούμε χωρίς τίποτα άλλο.

Της λέω πάμε για τσιμπούκι πάλι γιατι ξενέρωσα ... μου λέει δεν γίνεται γιατί έχει "φάρμακα" μέσα :think: το μουνί μου ... της λέω κάλά γλύψε μου λίγο τις ρόγες, δεν γίνεται μου λέει γιατί δεν το κάνω αυτό στους πελάτες για να μην κολήσω τίποτα(εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο πριν πάω για να μην νομίζετε και γενικώς είμαι εμφανίσιμος)

Τι άλλο να πω ... Τις λέω και τώρα; Και μου πετάει την ατάκα του αιώνα:

Μου λέει παίξτην μόνος σου γιατί εσύ ξέρεις καλύτερα πως να ερεθιστείς  :rockon: :rockon: :rockon:

Κοπέλα μου εάν ήταν να την παίξω μόνος μου το έκανα και σπίτι μου χωρίς να σου έχω δώσει τα 50 μου ευρουλάκια!!! Της λέω εάν είναι έτσι να τα αφήσουμε, οκ μου λέει χωρίς καμία προσπάθεια να ευχαριστήσει τον πελάτη...

Τι να σας πω παιδιά απογοήτευση σκέτη  :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν έχω πάει και σε άπειρα μπουρδέλα, σε κανά 2 της περιοχής κυρίως αλλά τέτοια συμπεριφορά ποτέ δεν συνάντησα.
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Την έβαλα και εκεί αλλά θα την ελέγξουν οι διαχειριστές πρώτα αν κατάλαβα καλά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Οκ, μπήκε.  ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πως ηταν αυτη η Νατασσα βρε Upnaras30? Δωσε και καμια περιγραφη να σωσεις κανα συναδελφο.
 

lecter76

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα...βραδυνη αναφορα απο νεο κοσμο. Ιπωννακτος 14 μελαχρινη ρωσιδα μοσχοβιτισα με ψιλοτακουνα πεδιλα το ονομα της απο Α.. αλλα καβλωσα τοσο πολυ που το ξεχασα  :headbang:  και φυσικα πηρα το προγραμμα των 60Ε απλο με και με ποδολαγνεια  :rockon: Υπεροχα ποδια, φοβερη πιπα και γλειψιμο. Οτι καλυτερο και ποδολαγνους!!! Με ξεζουμισε το πουτανακι!!!

Στα καπακια βγηκα εξω εκανα τσιγαρακι μεχρι απεναντι φραντζη 47 οπου πετυχα αλεξια...απιστευτο ρωσιδακι και ειπα να κανω και εκει μια καταθεση αν και παραπατουσα ακομα απο το σοκ της προηγουμενης. Παιδια...μαπα το καρπουζι 50Ε τσαμπα αν και μουναρος λες και εκανε αγγαρια :jerking: πολυ ψοφια και πολυ βιαστικη. Ισως να φταει και λιγο ο προηγουμενος γιατι μπηκε μεσα σκασμενη...anyway...1 στα 2 σημερα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Υπναρα ευτυχως που εγραψες αυτη την κριτικη για να μαυρισουμε τετοιες συμπεριφορες....γιατι δυστυχως τα 50αρακια δε φυτρωνουν στον κηπο μας...βγαινουν με δουλεια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλησπερα και απο μενα...βραδυνη αναφορα απο νεο κοσμο. Ιπωννακτος 14 μελαχρινη ρωσιδα μοσχοβιτισα με ψιλοτακουνα πεδιλα το ονομα της απο Α.. αλλα καβλωσα τοσο πολυ που το ξεχασα  :headbang:  και φυσικα πηρα το προγραμμα των 60Ε απλο με και με ποδολαγνεια  :rockon: Υπεροχα ποδια, φοβερη πιπα και γλειψιμο. Οτι καλυτερο και ποδολαγνους!!! Με ξεζουμισε το πουτανακι!!!

Στα καπακια βγηκα εξω εκανα τσιγαρακι μεχρι απεναντι φραντζη 47 οπου πετυχα αλεξια...απιστευτο ρωσιδακι και ειπα να κανω και εκει μια καταθεση αν και παραπατουσα ακομα απο το σοκ της προηγουμενης. Παιδια...μαπα το καρπουζι 50Ε τσαμπα αν και μουναρος λες και εκανε αγγαρια :jerking: πολυ ψοφια και πολυ βιαστικη. Ισως να φταει και λιγο ο προηγουμενος γιατι μπηκε μεσα σκασμενη...anyway...1 στα 2 σημερα

αρα εχουμε 2 εντελως διαφορετικες συμπεριφορες της τανας σε upnana και lecter!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα στους λίγους εναπομείναντες της Αθήνας.Παρακολουθώ λίγους μήνες το site το οποίο μου έχει φανεί χρήσιμο και έτσι αποφάσισα να συνδράμω στην ενημέρωση.Χθεσινή επίσκεψη 02/08/2007 Τριγγέτα γύρω στις έξι το απόγευμα.Ο χώρος γνωστός καθαρός αλλά όχι πάντα καλές υπηρεσίες από τα κορίτσια.Μπήκα με την προοπτική αν δε δω κάτι εμφανισιακά καλό να μην συνεχίσω.Χριστίνα η κοπέλα από Γερμανία.Μελαχρινή με μακρύ μαύρο μαλλί στήθος προς το δυάρι γύρω στο 1,70 με σώμα όλο καμπύλες λες και είχε σχηματίσει το κορμίτης διαβήτης.
Στο δωμάτιο super απογειώθηκα.Πολύ χαλαρή,σχετική κουβεντούλα πριν και μετά η απογείωση.Η κοπέλα γενικώς ότι έκανε το ζούσε και σε παράσερνε μαζί της.Δυναμική πίπα,τρείς στάσεις,χέρια,φιλιά κλπ.
Επειδή κυκλοφορούν πολλές Χριστίνες δέν ξέρω αν ήταν καινούργια στο χώρο ή είναι κάποια γνωστή.Τα Ελληνικά της σχετικά καλά.
Για το πρόγραμμά της δεν ήξερε να κάνουμε τηλ.
  Καλές διακοπές .
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Η Μαργαριτα της Ιπποκρατους ηταν και στο Φυλης 71 πανω κατι μηνες πριν οπου και την ειχα παρει 3-4 φορες-Τελικα και τα κοριτσια παιρνουν χρυσες μεταγραφες με καλα συμβολαια..

οχι ρε παιδια και την εχασα γιατι ειμαι επιφυλακτικός !!!! πεστε που βοσκει τουτες τις μέρες!!!! κλαψ!!!
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΓΚΕΣ ΓΕΙΑ
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΩΡΑ Σ 144 - ΙΠΠΟ 14 - ΤΡΙΓΓΕΤΑ
ΚΑΝΑ ΤΗΛ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ?
ΣΤΩ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
τι να κανω ολα μεγαλα τα χω
για οποιον το δε περιμενω απαντηση
στω και σορυ
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Είναι η είδηση της ημέρας και περνάει στα ψιλά?  :o  Γύρισε η Λάουρα στη Δροσοπούλου 97? Φίλε vasmav είναι η γνωστή Λάουρα που δούλευε εκεί και πριν 2-3 μήνες? Είναι η Κ-Α-Λ-Υ-Τ-Ε-Ρ-Η κοπέλα της δουλειας αυτής (σόρυ Ντάρια  :grin: )! Επιβεβαιώστε αν είναι αυτή σας παρακαλώ  :helpplea: :helpplea:  . Μη παρακαλώ σας μη λησμονάτε την κάβλα μου!
Katagavlomenos ακούς? Λάουρα is back!!
Ωράριο να μάθουμε!!!

πωπω μεγάλε τωρα μολις το διαβασα και τρεχω .... δεν εχω μία αλλα παω εθνικη για εκτακτο μπουρδελοδανειο (μαλλον στουντιο δανειο!!)
τρεχάτε χωριανοι!!!
 

deciever

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλήσπερα σε όλους! Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτα αυτές τις μέρες η Αγ. Μελετίου 37?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom