Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Μίνι τσάρκα, μετά τη δουλειά

Βριλησσού 46 το πέτυχα πάνω στην αλλαγή βάρδιας και περίμενα σαν το μαλάκα,  απογευματινή η Σάντρα, ξανθό μεγαλούτσικο με στανταρ πρόγραμμα 50 και ότι πάρεις 10 από κει και πέρα. Το πρωι ήταν η κίμι η οποία θα επιστρέψει την Κυριακή το απόγευμα

Στα υπόλοιπα της Βριλησσού δεν πήγα καθώς βαρέθηκα από την αναμονή στο 46. Ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα;

Δροσοπουλου 95 Ξανθιά αγνώστων λοιπών στοιχείων με ωραίο κορμάκι αλλά μάπα πρόσωπο. Άσε που βρόμαγε και το μαγαζί και την κοπάνησα με ελαφρά

Δροσοπουλου 97, Λάουρα, άλλο ξανθό με ωραίο κορμί αλλά ούτε και αυτό μου κανε κλικ. Προγράμματα 50 απλό, 70 με σεξ show και 80 αυταρχικό

Θα επανέλθω δριμύτερος μετά τη δύση του ηλίου, καθώς τη νύχτα είναι καλύτερα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χαίρετε, καλησπέρα και λοιπά.
Συνεχίζοντας το αθόρυβο έργο της στουντιοενημέρωσης συνοψίζω την απογευματινή τσάρκα
- Βριλησού 60 η Σάρα (Αχαρνών 106)
- Βριλησού 46 η Ολλανδέζα (;) Σάντρα με κολούρι
- Βριλησού 57 η Πάολα
- Αχαρνών 85 η μελαχρινή Ισπανίδα την ειχα πάρει παλιότερα στην Παιωνίου και δεν ενθουσιάστηκα
- Παιωνίου 10 η απαράδεκτη και προσβλητική τσατσά και μια ψηλή μελαχρινή ρωσίδα που δούελευε Βριλησού 60 και Κεφαληνίας 75 (μου φαίνεται Αλεξάνδρα)
-Αριστομένους μια Γιούλια κοντοπούτανο ξανθό με μεγάλους φυσικούς βύζους. Με 50 έχει και ισπανική και 69 και μετά παίζουν και άλλα προγράμματα όπως είπε η τσατσά, πιο ιδιαίτερα
-Πιπίνου 118 η Γιούλη που κρύβει το πρόσωπο.
-Λέλας Καραγιάννη ανοιχτά αλλά δεν μπήκα
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει τώρα Τριγγέτα ή Ιππώνακτος έχει κανείς τηλ ;
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μαργαριτα & (η Γερμανιδα :2funny:) Σαμπρινα, αντιστοιχα.

Εμενα Καρεα θα μου πει κανενας τι παιζει?  :P
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Μούφα γιατί δεν μ'αρεσει καμία τους.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Τελικά πέρασα από Πιπινου για να πάρω τη γιούλη, που έγραψε ο heellover. Βρήκα όμως τη Λίντα. Καστανό όμορφο μωρό με ωραίο κορμάκι και μεγαλούτσικο σιλικονάτο βυζί. Στο δωμάτιο δεν το μετάνιωσα, η Λίντα αποδείχτηκε χαρούμενη, ομιλητική και δεκτική στις ορέξεις μου. 
Το πρόγραμμα άρχισε με χάδια και φιλιά παντού και συνεχίστηκε με δυνατή πίπα σε στάση 69 την οποία και δεν πλήρωσα ως εξτρά. Το μενού περιείχε και σεξ σε δύο στάσεις. Στην αρχή εγώ από πάνω της και μετά στα τέσσερα όπου μου απέδειξε ότι αντέχει στο σκληρό πήδημα.  :grin:

Στα μεγάλα plus, το γεγονός ότι πριν μπει στο δωμάτιο έκανε μπάνιο!
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αριστοτέλους 6 κατά τις 8μμ
Μαίρη Ελληνιδα ( ? ) ή τέλος πάντων καλή γνώστρια της Ελληνικής, καμπυλώδης ευγενική, θαυμάσια πιπα ( με ) καθαρή.  Καλή επιλογή. Μόνο Τετάρτες όπως μου είε η τσατσα - τραβέλι 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Συγγνώμη έκαν λάθος στο ονοματάκι, η Λίντα ήταν και όχι η Γιούλη.
Τελικώς πήγα πάλι Αχαρνών 106, αφού πέρασα και είδα μια μετριότατη στο Λέλας Καραγιάννη το κάτω. Το άνω κλειστό.
Στην Αχαρνών ήταν η Άσα. Εμφανισιακά ότι επιθυμούσα να βρω εδώ και καιρό. Αδύνατη, μακρύ μαύρο μαλλί, πολύ γλυκό προσωπάκι, βυζί μηδέν, ωραία ψηλοτάκουνα πέδιλα. Στο δωμάτιο άπειρη αλλά και εύπλαστη. Όπου ήθελες την έβαζες. Πόδια πάνω πόδια κάτω, σκέφτηκα να τις τα γλείψω αλλά μετά λέω άσε καλύτερα. Γενικά το απόλαυσα, αλλά κυρίως λόγω προσωπικής φαντασίωσης. Αντικειμενικά ήταν μέτρια αλλά ήταν γελαστή και γλυκύτατη. Α! Ρωσίδα είπε.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ωχ, τώρα το πρόσεξα.:dancing: Ευχαριστώ για τις τιμές που μου κάνετε. Ευχαριστώ τη μαμά μου, το Θεό και τα πόδια μου που με κρατάνε όλα αυτά τα χρόνια να μπερμπαντεύω. Θα σας το ανταποδώσω. Και πάλι ευχαριστώ.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αριστοτέλους 6 κατά τις 8μμ
Μαίρη Ελληνιδα ( ? ) ή τέλος πάντων καλή γνώστρια της Ελληνικής, καμπυλώδης ευγενική, θαυμάσια πιπα ( με ) καθαρή.  Καλή επιλογή. Μόνο Τετάρτες όπως μου είε η τσατσα - τραβέλι 
...τραβελι σε στουντιο... :uglystupid:...ελεος ρε παιδια :headbang:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
"Εσκασε" το λαστιχο σημερα και δυστυχως οχι του αυτοκινητου μου.

Η φαση παιχτηκε στο Λεμπεσοσπιτο με μια στενομουνα Ρωσσιδουλα, την Κατερινα. Η τυπισα δεν εβαλε κρεμα και το προφυλακτικο, μετα απο κανα 10λεπτο ηρωικο ξεμουνιασμα, στην 4η κατα σειρα σταση (βαλε βγαλε, κανει κ ζεστη) παρεδωσε το πνευμα... 
Το παρηγορο ειναι οτι το καταλαβα αμεσως και τραβηχτηκα σε χρονο dt. To καταλαβα απο πριν οτι ειχε στεγνωσει και ειχα τον νου μου. Μαλακια βεβαια που δεν της ειπα να το αλλαξει, αλλα ελεγα οτι θα αντεξει. Μετα το "λαστιχο" που μας επιασε, μου αλλαξε καποτα και τελειωσα στο στομα της.
Τον εκανα μπανιο με betadine scrub και τον τυλιξα σα ντολμαδακι με γαζα για λιγο, περισσοτερο για ψυχολογικους λογους. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα. 

Το προφυλακτικο ηταν μαρκας "safe" (ειρωνια!) σε μπλε σακουλακι κ με λευκα γραμματα.
Αυτα ηταν τα κατορθωματα μου σημερα. :-   
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συγγνώμη έκαν λάθος στο ονοματάκι, η Λίντα ήταν και όχι η Γιούλη.
Τελικώς πήγα πάλι Αχαρνών 106, αφού πέρασα και είδα μια μετριότατη στο Λέλας Καραγιάννη το κάτω. Το άνω κλειστό.
Στην Αχαρνών ήταν η Άσα. Εμφανισιακά ότι επιθυμούσα να βρω εδώ και καιρό. Αδύνατη, μακρύ μαύρο μαλλί, πολύ γλυκό προσωπάκι, βυζί μηδέν, ωραία ψηλοτάκουνα πέδιλα. Στο δωμάτιο άπειρη αλλά και εύπλαστη. Όπου ήθελες την έβαζες. Πόδια πάνω πόδια κάτω, σκέφτηκα να τις τα γλείψω αλλά μετά λέω άσε καλύτερα. Γενικά το απόλαυσα, αλλά κυρίως λόγω προσωπικής φαντασίωσης. Αντικειμενικά ήταν μέτρια αλλά ήταν γελαστή και γλυκύτατη. Α! Ρωσίδα είπε.

Αυτήν πέτυχα κι εγώ, δεν πέρασα όμως...Στα καπάκια πήγα στην Παιωνίου 10, όπου ήταν η αψηλή (κοντά 1.80) μελαχροινή, με ωραίο σώμα και βυζάρες Αλεξάνδρα από Ουκρανία...Αξιοπρεπές μπουκιτσάκι, καβάλημα από πάνω, ιεραποστολικό, και τελείωμα με πισωκολητάκι...Ευρώ 50...

Η συνέχεια, στο thread της Σιμόν (Βριλησσού 12) :rockon:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δροσοπουλου 97, Λάουρα, άλλο ξανθό με ωραίο κορμί αλλά ούτε και αυτό μου κανε κλικ. Προγράμματα 50 απλό, 70 με σεξ show και 80 αυταρχικό
Είναι η είδηση της ημέρας και περνάει στα ψιλά?  :o  Γύρισε η Λάουρα στη Δροσοπούλου 97? Φίλε vasmav είναι η γνωστή Λάουρα που δούλευε εκεί και πριν 2-3 μήνες? Είναι η Κ-Α-Λ-Υ-Τ-Ε-Ρ-Η κοπέλα της δουλειας αυτής (σόρυ Ντάρια  :grin: )! Επιβεβαιώστε αν είναι αυτή σας παρακαλώ  :helpplea: :helpplea:  . Μη παρακαλώ σας μη λησμονάτε την κάβλα μου!
Katagavlomenos ακούς? Λάουρα is back!!
Ωράριο να μάθουμε!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αναγνωριση στην Ιπποκρατους 144, χθες γυρω στις 21.00'.Εμφανιση για πρωτη φορα εκει της Καρμεν, εξαιρετικο προσωπο, μελαχροινη αλλα και μαυρισμενη απο τον ηλιο, κοντο μαυρο μαλλι, "χυμωδης", αρκετα ψηλη και βυζος-φυσικος-Νο 3. ΕΥΡΩ 50 το απλο, +ΕΥΡΩ 40 για ακαποτο/69. Παιζει και σε στουντιο της Λεωφ.Βουλιαγμενης, συννενοηση με λιγα Αγγλικα και Γερμανικα.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές!!!!!!!!!!!!!!!!!! το  πρωί που έκανα μια μικρή  τσάρκα πέρασα και από Βριλησσου 57 και ήταν η Γαβριελα μια άξια γκόμενα για τι φήμη τις στο στοματικό
 

john80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, θέλω βοήθεια... που θα βρω κάτι καλό πρωί μέχρι τις 14.00, γιατί είμαι δύο ώρες μέσα στο σάιτ και έπαθα μία σύγχυση... αθήνα, ότι περιοχή και να ναι... Σημείωση... δεν έχω ξαναπάει
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
έχω μία απορία βασικά και θα ήθελα την βοήθεια σας..
Οταν λένε αυταρχικό πρόγραμμα τι εννοόυν?

Thanks
Nikkos
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Καλησπέρα σε όλους,
έχω μία απορία βασικά και θα ήθελα την βοήθεια σας..
Οταν λένε αυταρχικό πρόγραμμα τι εννοόυν?

Thanks
Nikkos
Σε γαμανε στο ξυλο αλλα και σε ξεκολιαζουν
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.541
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα σε όλους,
έχω μία απορία βασικά και θα ήθελα την βοήθεια σας..
Οταν λένε αυταρχικό πρόγραμμα τι εννοόυν?

Thanks
Nikkos
Σε γαμανε στο ξυλο αλλα και σε ξεκολιαζουν

εγώ θα το πω πιο chic: πρόγραμμα για μερακλήδες...
(ας με συγχωρέσουν οι απανταχού μερακλήδες!)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom