Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
Αχ Βάσο μου, είμαι σαν την Κυβέρνηση, αθόρυβα και ταπεινά εργάζομαι και κανεις δεν αναγνωρίζει το έργο μου. Σε ευχαριστώ, μου δίνεις κουράγιο και δύναμη να συνεχίσω.

θα αναγνωριστεί σύντομα φίλε γιατι είσαι απο τους λίγους που κάνουν τόσο καλη και συνεχή ενημέρωση για στουντιος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
Χθεσινη βραδυνή κατάθεση στην Ιπποκράτους 144.
Εχω πάει τον τελευταιο καιρό πολλες φορές σε αυτο το στουντιο αλλά πάντα φευγω τρεχοντας γιατι βλέπω κατι απαραδεκτες κοπελες να εργάζονται.
Χθές όμως η τύχη μου χαμεγέλασε.
Δουλευε η Πολωνέζα Μαργαρίτα.
Ψηλή, μαυρισμλενη, σχετικά κοντό μαλλί βαμμένο ξανθό, σκουλαρίκη στην μύτη , μεγάλο τατουάζ στον ώμο.
Ηλικία περίπου 25. Είναι "γεματούλα" με ωραίες καμπύλες ομως και σφυχτό σώμα.
Το μεγάλο της ατού? Τα βυζία της! 4άρια στητά, χωρίς συλικόνη!
Στο δωμάτιο πήρα το απλο πρόγραμμα (50 ευρώ). Εχει και με 60 ευρώ με μασαζ, με 70 τσιμπουκι χωρις λάστιχο κτλ.
Η κοπέλα στο δωμάτιο δυναμήτης! Ισπανική βασανιστική και πολύ ώρα, πάρα πολυ καλή πίπα, και με δική της πρωτοβουλιά κάναμε 6 (!) στάσεις.
Ακούραστη, ευθιάθετη sexy.
Value for money. Μην την χάσετε. Ειδικά για τους βυζολάτρες ειναι must.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χθεσινη βραδυνή κατάθεση στην Ιπποκράτους 144.
Εχω πάει τον τελευταιο καιρό πολλες φορές σε αυτο το στουντιο αλλά πάντα φευγω τρεχοντας γιατι βλέπω κατι απαραδεκτες κοπελες να εργάζονται.
Χθές όμως η τύχη μου χαμεγέλασε.
Δουλευε η Πολωνέζα Μαργαρίτα.
Ψηλή, μαυρισμλενη, σχετικά κοντό μαλλί βαμμένο ξανθό, σκουλαρίκη στην μύτη , μεγάλο τατουάζ στον ώμο.
Ηλικία περίπου 25. Είναι "γεματούλα" με ωραίες καμπύλες ομως και σφυχτό σώμα.
Το μεγάλο της ατού? Τα βυζία της! 4άρια στητά, χωρίς συλικόνη!
Στο δωμάτιο πήρα το απλο πρόγραμμα (50 ευρώ). Εχει και με 60 ευρώ με μασαζ, με 70 τσιμπουκι χωρις λάστιχο κτλ.
Η κοπέλα στο δωμάτιο δυναμήτης! Ισπανική βασανιστική και πολύ ώρα, πάρα πολυ καλή πίπα, και με δική της πρωτοβουλιά κάναμε 6 (!) στάσεις.
Ακούραστη, ευθιάθετη sexy.
Value for money. Μην την χάσετε. Ειδικά για τους βυζολάτρες ειναι must.

....η οποια μαργαριτα, αφου πω οτι για τα γουστα μου ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ, καθως εχει εκτος απο τους βυζους και τρελλη επιδερμιδα, τρελλα στησιματα, τρελλη συμπεριφορα κλπ κλπ, σημερα θα δουλευει απογευματινη βαρδια, δηλαδη 18:00-00:00 ή 18:00-02:00, στην τριγγετα..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Α να χαθείτε πρωϊ πρωϊ!!! Εμείς έχουμε την κάθε παλιομπαζόλα εδώ κάτω!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
θα αναγνωριστεί σύντομα φίλε γιατι είσαι απο τους λίγους που κάνουν τόσο καλη και συνεχή ενημέρωση για στουντιος.

εσυ δε.....απο global moderator πρεπει να αναχθεις σε global stoudiator!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Δοκίμασα χτες την Αλίνα στην Κεφαλληνίας 75 που ανέφερε και ο heellover. Δεν πρόκειται για την "Παπαρίζου", αλλά για  πιτσιρίκα με πολύ καλό σφιχτό κορμί και με πιασιματάκια (το στυλ του χυμώδους κοριτσιού, όχι του ξερακιανού μοντέλου). Χωρίς να είναι κανένα ηφαίστειο, ήταν επαρκούντως εξυπηρετική, με μόνο μείον ότι δεν επέτρεπε δάχτυλα στην επίμαχη περιοχή. ΟΜΩΣ, στη μέση της διαδικασίας πρότεινε κουλούρι, με ταυτόχρονο διπλασιασμό της τιμής από 50 σε 100. Αντιπρότεινα +30 αντί +50 λέγοντας ότι δεν έχω άλλα και δέχτηκε. Υπόψιν για τους λάτρεις της πίσω πόρτας.

:rolleyes: :rolleyes: :-
Με τίποτα !
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
[size=11pt]Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε το συγκεκριμένο thread για ενημερώσεις, ερωτήσεις κτλ.

Το σωστό είναι να γράφουμε τις εμπειρίες μας στον κατάλογο.
[/size]
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Μαργαριτα της Ιπποκρατους ηταν και στο Φυλης 71 πανω κατι μηνες πριν οπου και την ειχα παρει 3-4 φορες-Τελικα και τα κοριτσια παιρνουν χρυσες μεταγραφες με καλα συμβολαια..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Και μια που λέμε για μεταγραφές. Η Κατερίνα (Ελληνίδα) που ήταν χτες βραδινή βάρδια στο www.bourdela.com/content/view/486/224/]Φραντζή 47[/url] δούλευε παλιότερα στο μπουρδελάκι της www.bourdela.com/content/view/415/225/]Κολωνού 30Β[/url] στο Μεταξουργείο. Τότε δεν ήταν ξανθιά... τουλάχιστον όχι τόσο. Την είχα πάρει δις. Αν και εμφανισιακά ωραία είναι και με ωραίο σωματάκι, δεν έλεγε και πολλά πράγματα στο κρεβάτι - ούτε βυζιά δεν άφηνε να γλείψεις. Το μόνο θετικό, το βρομόστομά της...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μεσημεριανή επίσκεψη στο κέντρο και οι αλλεπάλληλες εμπειρίες από ξέκωλα ντυσίματα προκάλεσαν ισχυρή στύση σε δημόσιο χώρο...Η κατάσταση έχρηζε άμεσης απέμβασης και ατάκα αποφασίστηκε επιδρομή σε κοντινά studio, με ειλημμένη ήδη απόφαση, όπως τα άτακτα πορνίδια τιμωρηθούν με αυστηρό κωλοδάκτυλο και ηχηρό πουτσοσκάμπιλο :rockon:
Πρώτη στάση στην Αχαρνών 106, όπου στο χώρο αναμονής έκανε θρασύτατη είσοδο η Ρωσίδα Κορίνα...Ξανθό σγουρό μαλλί, ψιλοπρόστυχη φάτσα, και αρμονικό σώμα, με καμπύλες εκεί που πρέπει :boobies:
Στο δωμάτιο ξεκίνησε με αξιοπρεπή λαπιπού, και στη συνέχεια καβάλησε στο υπερερεθισμένο κατάρτι μου, το οποίο και "σφυροκόπησε" με προθυμία!!!
Εν συνεχεία, ιεραποστολικό, με μεταβαλλόμενη ένταση και ταχύτητα και τέλος πισωκολλητάκι, με θέα στην κωλάρα της γκόμενας και τελείωμα με σφοδρή ένταση   :rockon: :rockon: :rockon:
Αξιοσημείωτο, το ότι καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης, η κοπέλλα ήταν πρόσχαρη και συμμετοχική, ενώ δε βιάστηκε, αν και το σαλονάκι ήταν γεμάτο :boobies:

Τιμή, το απλόπ πρόγραμμα 30 γιούρια, ενώ με 20 επιπλέον εμπλουτίζεται με sex show και αυταρχικό (σιγά μην έπαιρνα  :rockon:) και άλλα 20 ισπανική και 69...
Ίσως το εν λόγω στούντιο να αξίζει της προσοχής των φίλων σινεμπουρδελιάρηδων...
:think:
Αναχώρηση από το κατάστημα, και αναζήτηση νέου στόχου μια που η φιλότιμος Κορίνα δε μπόρεσε να σβήσει την ασίγαστη κ@@λα του σιωπηρού τιμωρού του bourdela.com (οι ξέκωλες καριόλες είχαν κάνει καλή δουλειά!!!)

Στο 83 της Αχαρνών, ψηλή, ξανθιά Ρωσίδα, όπως την παρουσίασε η τσατσά, που όμως μέσα στα σκοτάδια, με τη μυωπία μου και τα γυαλιά ηλίου δε μου έκανε κλικ και δεν πέρασα...

Με γοργό βήμα κατευθύνθηκα στην Αγ. Μελετίου 37, όπου βρήκα ένα χοντρό σχοινί στην κλειστή είσοδο...Μεταβολή και βουρ για Κεφαλληνίας 75, όπου έπαιζε η Ρωσίδα Άννα, ξανθιά, γεματούλα, της οποίας ο υπερτροφικός μεγάβυζος θα μπορούσε να κολάσει και Αρχιμανδρίτη!!!
50 γιούρια, το απλό (είπαμε, μακριά από αυταρχικά!!!), με λαπιπού που θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη αν δεν έπαιζε και λίγο δόντι, ιεραποστολικό και πισωκολλητάκι για τελείωμα με τρελές ταχύτητες :rockon:
Στα συν, το ότι η κοπέλλα δεν είναι χοάνη και αισθάνεσαι δυνατά την τριβή ενώ (heelover ακούς;), δε βγάζει τα ψηλοτάκουνα κατά τη διάρκεια της πράξης :rockon: :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Εχουμε live report για το ποια κοπελα ειναι Φραντζη 47 αποψε μετα τις 11 και 30?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απαντηση-
Φραντζη 47 Αλεξια(Ρωσικο μελαχροινο με πρασινα ματια )Εγγυηση
Δροσοπουλου 95 Αλινα ή αλλιως Παπαριζου οπως την αποκαλουν στο στουντιο)παρεπιμπτοντως αν το μαθει η ιδια οτι χρησιμοποιει το επωνυμο της μια Χ τανα θα τα

παρει κρανιο΄΄
 

Επισκέπτης
μωλις ξεμουνιασα μια μελαχρινη 35 περιπου χρονων σιληκονη στα βυζια πολυ εμφανισιμη για την ηλικια της.Αλλα μαπα στο κρεβατι.ΣΥΓΓΡΟΥ 144.


Οταν τελειωσα μου ειπε οτι ετσι οπως γαμας που να καθησει γυναικα μαζι σου(λογο μεγαλης πουτσας που εφαγε)
 

Επισκέπτης
μωλις ξεμουνιασα μια μελαχρινη 35 περιπου χρονων σιληκονη στα βυζια πολυ εμφανισιμη για την ηλικια της.Αλλα μαπα στο κρεβατι.ΣΥΓΓΡΟΥ 144.


Οταν τελειωσα μου ειπε οτι ετσι οπως γαμας που να καθησει γυναικα μαζι σου(λογο μεγαλης πουτσας που εφαγε)



συγνωμη εκανα λαθος.......αριστοτελους 6 πηγα.........
μαλλον ειμαι ζαλισμενος με αυτο που μου ειπε το πουτανιδιο
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Mπορεί να απείχαμε για ένα αρκετό διάστημα αλλά όχι ικανό για να κάνει τους τιμωρούσ καβλιάρηδες να ντεφορμαριστούν! Και χτυπάμε με μεθόδους ανορθόδοξου πολέμου, ξαφνικά και απρόσμενα ! :rockon:

Αφορμή της σημερινής εξόρμησης η "εξακρίβωση στοιχείων" από πλευράς του μέγα μπουρδελοσκάουτερ CHRIS1971 της Μαργαρίτας από Τριγγέτα 3. Γραμμή λοιπόν κατευθείαν εκεί πρώτα. Η Μαργαρίτα, ψηλή , με καμπύλες ,τεράστιες βυζάρες και κολάρα, ξανθό μαλλί καρέ και προκλητική φάτσα με τσιμπουκόχειλα ( αν και όχι πρόστυχη). Αφού δεν εξήχθη το επιθυμητό συμπέρασμα ( δεν ήταν το πρόσωπο το οποίο περίμενε ο εκλεκτός συναγωνιστής αλλά πάνω από όλα ΘΕΙΟΣ CHRIS1971 ) την κάναμε για φρατζή 47- Εκεί ήταν η Ντάρια- η νεαρή διοπτροφόρος ρωσίδα γνώρισε επιτέλους τον άντρ που εμπνέει τα γράφει τα πιο ρομαντικά ποιήματα στο σάιτ! Ο ρομαντισμός σκοτώνει το σεξ οπότε πάμε παρακάτω!

Ιππώνακτος 14 μια ψηλή μελαχροινή, με ψηλτάκουνα heels πολλά υποσχόμενη, ρωσίδα από ότι είπε η τσατσά. Εμφανισιακά φαινόταν ωραία αλλά έβγαζε μια ξινίλα που σε αποθάρρυνε.

Βούρβαχη 19 μια νεαρή ξανθιά , σχετικά κοντή. Επιπέδου μεταξουργείου και κάτω... :headbang:

Λεμπέση 8 η Άντζελα. Πρώτη φορά τη συναντάμε, ψηλή,σώμα όχι πολύ αδύνατο, αλλά με τις καμπύλες του , ξανθιά με κοντό μαλλί, 23 χρονών, λίγο μικρό βυζί αλλά ως σύνολο ωραία. Είχε μια γλυκύτητα ( ειδικά όταθαν τη ρωτούσαμε διάφορα και προσπαθούσε να μιλήσει ελληνικά!) Ωραίο γλυκό βλέμμα, άθώα,χαρούμενη φάτσα δε σε άφηνε αδιάφορο.

  Συγγρού 144 η Ισπανίδα Ραμόνα. Σχετικά κοντή αλλά μες στην κάβλα. Μελαχροινή, μαύρο μαλλί σγουρό και ωραία φάτσα και σώμα. Για όσους γουστάρουν τα προκλητικά κοντοπούτανα!

Αριστοτέλους 6, αν έμενε και κάνα δέκατο του δευτερολέπτου παραπάνω ίσως γράφαμε κι εμείς οι φουκαράδες κάτι παραπάνω. Αλλά επειδή δίνουμε τα λεφτά μας και δε θα παρακαλάμε εμείς αυτούς αλλά αυτοί εμάς για να τους τα δόσουμε, απλά την κάναμε κι εμείς το ίδιο γρήγορα και φύγαμε για την άλλη "στουντιοπεριοχή"

Αχαρνών 106 η γνωστή Πολωνή Αγνή (έχουμε αναφερθεί πολλές φορές). Δροσοπούλου 97 μια ρωσίδα ( δε θυάμαι όνομα) κοντή χοντρή άσχημη, απόρησα τι βύσμα είχε η γυναίκα αυτή και... πήρε το πόστο!

Και Δροσοπούλου 95 η γνωστή Αλίνα "Παπαρίζου". Οι συναγωνιστές για πολλούς και διάφορους λόγους δε κατέθεσαν. Η νύχτα περιλάμβανε και εξόρμηση στη "Ντίσνευλαντ" συν τοις άλλοις :rockon:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
skidooo!!!!

ετσι ταγμενος στην υπηρεσια της σεξοενημερωσης!!!! ΕΥΓΕ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom