Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

shepard1973

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα σε όλους, παίζει τίποτε καλό για σήμερα το βράδυ με υδρομασάζ ή σάουνα και καλή εξυπηρέτηση. Ευχαριστώ εκ το προτέρων
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ενημέρωση μετα-απογευματινής μεγα-τσάρκας:
- Λεμπέση, η Σάντυ ένα ξανθό μάλλον πρεζωμένο, όχι κακό πάντως, άναλ με 80 γιούρια
- Συγγρού 144 μάλλον η απαράδεκτης συμπεριφοράς μελαχρινή κορασίδα που αναφέρθηκε παραπάνω. Επίσης πανάκριβο το στούντιο για τέτοιες υπηρεσίες
- Τριγγέτα 3 η Ιζαμπέλ
- Ιππώνακτος 14 η Σαμπρίνα, παρουσιασθείσα ως γερμανίδα από την τσατσά
- Φραντζή 47 η Ντάρια με διόπτρες
- Βουλιαγμένης 68 ξανθό ρωσικό μιλφ
- Καρέα 30 η Σάρα σούπερ καυλιάρα, μαύρο μαλλί πλέον
- Βριλησοού 46 η 16χρονη (κατά την τσατσά - σιγά μην είναι όμως, απλώς μικροδείχνει) Κιμ. Ξανθιά άβυζη και κατ' εμέ πολύ καλή στο δωμάτιο
- Βριλησσού 57 η Ναταλί και μετά τις 11 η Τσέχα Χριστίνα (τι λεει αυτή ξερετε;)
-Δροσοσπούλου 97 η Γιάννα (κλαφτα χαράλαμπε) αναλ με 80 γιόύρι.

Άντε για πιάστε λίγο την ενημέρωση, το'χετε ρίξει στη θερινή φλυαρία 
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
- Βριλησοού 46 η 16χρονη (κατά την τσατσά - σιγά μην είναι όμως, απλώς μικροδείχνει) Κιμ.

Και η τσατσά θέλει αντί για μπάνια να τη βγάλει στο μεταγωγών; Πάνε καλά ρε τα άτομα; Το πρόβλημα είναι ότι αρκετοί θα ακούσουν ότι είναι 16 και θα ορμήξουν...
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση μετα-απογευματινής μεγα-τσάρκας:
- Λεμπέση, η Σάντυ ένα ξανθό μάλλον πρεζωμένο, όχι κακό πάντως, άναλ με 80 γιούρια
- Συγγρού 144 μάλλον η απαράδεκτης συμπεριφοράς μελαχρινή κορασίδα που αναφέρθηκε παραπάνω. Επίσης πανάκριβο το στούντιο για τέτοιες υπηρεσίες
- Τριγγέτα 3 η Ιζαμπέλ
- Ιππώνακτος 14 η Σαμπρίνα, παρουσιασθείσα ως γερμανίδα από την τσατσά
- Φραντζή 47 η Ντάρια με διόπτρες
- Βουλιαγμένης 68 ξανθό ρωσικό μιλφ
- Καρέα 30 η Σάρα σούπερ καυλιάρα, μαύρο μαλλί πλέον
- Βριλησοού 46 η 16χρονη (κατά την τσατσά - σιγά μην είναι όμως, απλώς μικροδείχνει) Κιμ. Ξανθιά άβυζη και κατ' εμέ πολύ καλή στο δωμάτιο
- Βριλησσού 57 η Ναταλί και μετά τις 11 η Τσέχα Χριστίνα (τι λεει αυτή ξερετε;)
-Δροσοσπούλου 97 η Γιάννα (κλαφτα χαράλαμπε) αναλ με 80 γιόύρι.

Άντε για πιάστε λίγο την ενημέρωση, το'χετε ρίξει στη θερινή φλυαρία 

Η Κιμ από Βριλησσού 46 είναι 28ετής. Ικανοποιητικός έρως άνευ εξαιρετικού τινος στοιχείου.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Και η τσατσά θέλει αντί για μπάνια να τη βγάλει στο μεταγωγών; Πάνε καλά ρε τα άτομα; Το πρόβλημα είναι ότι αρκετοί θα ακούσουν ότι είναι 16 και θα ορμήξουν...

πες τα ντε, η κοπέλα είναι πάνω από 22 απλώς έχει γλυκιά φατσούλα. Η άλλη η μαλακισμένη πάει να πατήσει πάνω σ' αυτό και όποιον πάρει ο χάρος.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
οκ ορθός ο μπακάλιος για την ορθότερη ενημέρωσιν
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
- Βριλησσού 57 η Ναταλί και μετά τις 11 η [size=11pt]Τσέχα Χριστίνα[/size] (τι λεει αυτή ξερετε; )
Αν είναι αυτή που παίζει και στο Αχαρνών 85 απογευματινές βάρδιες (που αυτή πρέπει να είναι) είναι πολύ ωραία και κλασάτη γκόμενα, αλλά από γαμήσι όχι τίποτα σπουδαίο. Στη δε πίπα της αισθάνεσαι αρκετά τα δόντια της...
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Η Κιμ από Βριλησσού 46 είναι 28ετής. Ικανοποιητικός έρως άνευ εξαιρετικού τινος στοιχείου.

Μπακάλη τρελαίνομαι με τις δημοσιεύσεις σου! Συνιστούν έργο τέχνης, θα μπορούσαν να συγκεντρωθούν σε ένα καλαίσθητο εγχειρίδιο. Νομίζω πως έτσι θα περιέγραφε την μπουρδελότσαρκα ο Ψαθάς στα Νέα των '50ς. Θέλω να πάμε για ποτό!
 

Επισκέπτης
Μπακάλη τρελαίνομαι με τις δημοσιεύσεις σου! Συνιστούν έργο τέχνης, θα μπορούσαν να συγκεντρωθούν σε ένα καλαίσθητο εγχειρίδιο. Νομίζω πως έτσι θα περιέγραφε την μπουρδελότσαρκα ο Ψαθάς στα Νέα των '50ς. Θέλω να πάμε για ποτό!
Αντί ποτού ημπορούμε να περιηγηθούμε τους οικίσκους και τα σπουδαστήρια.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακατικη πρωινη-11.00'-συνευρεση με Ευα, στην Βριλησσου 57. Βυζος Νο 3, γεματο σωμα, συμπαθητικη και προθυμη, εναλλαγες στασεων, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιλογη για ΕΥΡΩ 50.Δεν δινει "κωλουρι", ενω εχει και προγραμμα sex show/αυταρχικου μεχρι τα ΕΥΡΩ 100. Στο βαρδιοχαρτο ειναι Κυριακη/Τριτη πρωι,Δευτερα απογευμα και Παρασκευη βραδυ/ξημερωματα.
 

giannis7310

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια sos ειμαι θεσσαλονικη για σημερα , εντελωσ ξαφνικα, ρε μαγκεσ παιζει τιποτα καλο εδω; μην την βγαλω μονοσ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
-Παιωνίου 10, η Αλεξάνδρα, ψηλη μελαχρινή ρωσίδα που δούλευε Κεφαληνίας 75 και Βριλησσού 60 και η Μαρία, κοντόχοντρη και στραβωμένη
-Κεφαληνίας 75, άτακτο ρωσιδάκι Αλίνα, που δούλευε Βριλησού 60. Η πείρα μου με συγκρατησε γιατί ωραία μεν, αλλά μύριζε απάτη
-Αχαρνών 106, Νατάσα, πανύψηλη, την έχει πάρει κανείς πιτσιλιστής;
και με αυτά σας εύχομαι καληνύχτα.
 

MrTester

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πριν λιγο Βριλησσου 12 σιμων και στο 60 δυο πολυ καλες η Σαρα και μια αλλη που παλιοτερα δουλευε φυλης.Η Σαρα εγραψε το τεστ που της εβαλα κ με τεχνη πηρε σφραγιδα Qualified.Επισης μπορουν να παιξουν κ οι δυο κυριες με 100e συμφωνα με τα γεγομενα της τσατσας, καλο βραδυ!
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Στη Βριλησσου 57 λέτε τη Χριστίνα  μια ψιλή γκόμενα  με μακριά ξανθά μαλλιά ????????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ενημέρωση μετα-απογευματινής μεγα-τσάρκας:
- Λεμπέση, η Σάντυ ένα ξανθό μάλλον πρεζωμένο, όχι κακό πάντως, άναλ με 80 γιούρια
- Συγγρού 144 μάλλον η απαράδεκτης συμπεριφοράς μελαχρινή κορασίδα που αναφέρθηκε παραπάνω. Επίσης πανάκριβο το στούντιο για τέτοιες υπηρεσίες
- Τριγγέτα 3 η Ιζαμπέλ
- Ιππώνακτος 14 η Σαμπρίνα, παρουσιασθείσα ως γερμανίδα από την τσατσά
- Φραντζή 47 η Ντάρια με διόπτρες
- Βουλιαγμένης 68 ξανθό ρωσικό μιλφ
- Καρέα 30 η Σάρα σούπερ καυλιάρα, μαύρο μαλλί πλέον
- Βριλησοού 46 η 16χρονη (κατά την τσατσά - σιγά μην είναι όμως, απλώς μικροδείχνει) Κιμ. Ξανθιά άβυζη και κατ' εμέ πολύ καλή στο δωμάτιο
- Βριλησσού 57 η Ναταλί και μετά τις 11 η Τσέχα Χριστίνα (τι λεει αυτή ξερετε;)
-Δροσοσπούλου 97 η Γιάννα (κλαφτα χαράλαμπε) αναλ με 80 γιόύρι.

Άντε για πιάστε λίγο την ενημέρωση, το'χετε ρίξει στη θερινή φλυαρία 

εγω απορω παντως πως ακομη δεν σε εχουν κανει τιμημενο τουλαχιστον..........εισαι το φως της στουντιοενημερωσης στο σκοταδι της αθηναικης σκοτεινης τερατουπολης!!
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς συναγωνιστής που δουλεύει η Ντάρια αύριο?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
εγω απορω παντως πως ακομη δεν σε εχουν κανει τιμημενο τουλαχιστον..........εισαι το φως της στουντιοενημερωσης στο σκοταδι της αθηναικης σκοτεινης τερατουπολης!!

Αχ Βάσο μου, είμαι σαν την Κυβέρνηση, αθόρυβα και ταπεινά εργάζομαι και κανεις δεν αναγνωρίζει το έργο μου. Σε ευχαριστώ, μου δίνεις κουράγιο και δύναμη να συνεχίσω.
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Δοκίμασα χτες την Αλίνα στην Κεφαλληνίας 75 που ανέφερε και ο heellover. Δεν πρόκειται για την "Παπαρίζου", αλλά για  πιτσιρίκα με πολύ καλό σφιχτό κορμί και με πιασιματάκια (το στυλ του χυμώδους κοριτσιού, όχι του ξερακιανού μοντέλου). Χωρίς να είναι κανένα ηφαίστειο, ήταν επαρκούντως εξυπηρετική, με μόνο μείον ότι δεν επέτρεπε δάχτυλα στην επίμαχη περιοχή. ΟΜΩΣ, στη μέση της διαδικασίας πρότεινε κουλούρι, με ταυτόχρονο διπλασιασμό της τιμής από 50 σε 100. Αντιπρότεινα +30 αντί +50 λέγοντας ότι δεν έχω άλλα και δέχτηκε. Υπόψιν για τους λάτρεις της πίσω πόρτας.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445
τι ώρα πέτυχες την Αλίνα; πρωινή βάρδια ή απόγευμα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom