Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Στο καινούργιο στούντιο που βρίσκεται Κασσάνδρας 3,στην γωνία Κωνσταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού,μέσα στο δρομάκι δεξιά....πήγε κανείς?Είναι ένα στο ισόγειο και ένα στον 1ο όροφο.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Στο καινούργιο στούντιο που βρίσκεται Κασσάνδρας 3,στην γωνία Κωνσταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού,μέσα στο δρομάκι δεξιά....πήγε κανείς?Είναι ένα στο ισόγειο και ένα στον 1ο όροφο.....

πολλοί πήγαν και αρκετοί έγραψαν αλλά μιας και βαριέσαι να ανατρέξεις συνοψίζω:
δυο στούντιο το ένα κλειστό πλέον για το καλοκαίρι. Στο άλλο εναλλάσσονται διάφορες κοπέλες. Η μια που έχω δει εγώ μετριότατη ξανθιά ρωσίδα. Κάποιος είχε πετύχει κάτι ενδιαφέρον. Άρα δεν ξέρουμε ακόμη τι ακριβώς παίζει. Προγράμματα 40 ευρώ κανονικό και 70 αυταρχικό.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
πολλοί πήγαν και αρκετοί έγραψαν αλλά μιας και βαριέσαι να ανατρέξεις συνοψίζω:
δυο στούντιο το ένα κλειστό πλέον για το καλοκαίρι. Στο άλλο εναλλάσσονται διάφορες κοπέλες. Η μια που έχω δει εγώ μετριότατη ξανθιά ρωσίδα. Κάποιος είχε πετύχει κάτι ενδιαφέρον. Άρα δεν ξέρουμε ακόμη τι ακριβώς παίζει. Προγράμματα 40 ευρώ κανονικό και 70 αυταρχικό.
Εγώ το πέτυχα πάνω-κάτω ανοιχτό....με 60 € έχει ακάποτο...πήρα το απλό...με 1 ξανθιά ρωσσίδα(επάνω),ονόματι Ηλιάνα, με μπούκλες μαλλί....σχετικά μακρύ...μεγάλο στήθος...γενικά εντυποσιακή αλλά στο κρεββάτι λίγο μάπα....οι τσατσάδες ευγενικές...την ρωσσίδα που λές την είδα...μου φάνηκε αρκετά μεγάλη στο πρόσωπο...και έδινε και πίσω πόρτα με 100 νομίζω...δεν πέρασα γιατί δεν μου άρεσε....πάντως σαν χώρος είναι πολύ καλός και αρκετά καθαρός....αν εξαιρέσεις τους...γύφτους που μένουν απ'έξω είναι από τα καλύτερα μαγαζιά....
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές, σήμερα  πέρασα από Βριλησσου 57 και ήταν η Ναταλή!! δεν την πείρα σήμερα…… την αφίσα για σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σιγά μη την άφηνα……..  κάνει απίστευτο στοματικό η κοπέλα…  αφού και γώ που ήμουν εκεί δυσκολεύτηκα να το πιστέψω  :tooth: :tooth: :tooth:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Γεια σας υπέρτατοι γαμήκουλες!!! που λέτε το τελευταιο διαστημα πηγαινοερχομαι σε διάφορα μέρη και όποτε βρίσκομαι Αθήνα χτυπάω κανα ρδελάκι!! οπότε δεν θα σας λέω ημερες αλλά που βρήκα τι πουτανάκι!!!
λοιπόν η Ντάρια στην αγ μελετίου 37 τελικά την δοκιμασα και είναι πολύ καλή GFE etc... γλυψιματάκια παντού σφαλιαρίτσες σε κολάρα και βυζάκια ... καρεκλάτα ... αναποδογυριστά... 
επίσης στη φραντζή 47 βρήκα την Παολα ... τέλεια βυζια (μεγεθος και στητα) ... μπαινει στο δωμάτιο και της λεω απο πού ?? και μου λέει Ελλάδα, κουφάθηκα και επιφυλάχθηκα αλλά το πουτανάκι είναι πολύ καλο ... γλυψαρχιδάκι, τσιμπουκάκι πολύ ποιοτικό και στενό το τρυπίδι (οχι κόλο).  μετά στράφηκα προς τα μπουρδελάκια του 20ρικού γιατι no money no honey!!! (βλέπετε ημερι΄σια μπουρδελενημέρωση)  :birdman: :birdman:   
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σήμερα Ιπποκράτους 144
Καιτη Ολλανδέζα ( έτσι λέει ... )
Μόνο για νεκρόφιλους  :headbang:
Ειναι το απόλυτο πτώμα
μακρια !!!  :jerking:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
τι έγινε ρε παίδες πολύ νέκρα έχει πέσει ... ενημέρωση πριν από λίγο ...
Αχαρνών 106¨, η Σάρα not bad
Αχαρνών 85 η Ρενάτα , ξανθιά όχι πολύ εμφανίσημη αλλά πολύ δυνατή στο κρεβάτι είχε κόσμο και δεν την πήρα αλλά την έχω τιμήσει παλίοτερα ,
Παιωνίου κλειστό ,
παώ και μία Λέλας και πετυχαίνω την αδύνατη τσατσά από το Πιπίνου 118 συνήθως απογευματινή βάρδια , κοπέλα μια Ρίτα , milf με καλό στήθος , κάποια μικροπροβληματάκια στην κοιλία μόνο , καλό κολαράκι , πέρασα με 50€ , καλό αλλά δεν τρελάθηκα , δεν θα την ξαναπαίρνα .. αυτά φίλοι
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδία στις διακοπές δεν έχει φικιφικι??? που πήγαν όλοι?????
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ώμος είμαι ακάθεκτος και σας ενημερώνω  πριν λύγο πέρασα από Βριλησσου 57 και είχαν την Αγάπη  μικροκαμωμένη γκόμενα ξανθούλα με γαλανά μάτια πολλή καλή στο δωμάτιο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον πρωί στο Κασάνδρας μια ξανθιά Ρωσίδα παλιότερα δούλευε σε ρδέλο. Τιποτα σημαντικό.
Στο Σερβίων η Ταμάρα, σιβηριανή (γυναίκα;) με ασιατικά χαρακτηριστικά και σιλικόνη φουλ.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 61 μια μιλφ με ωραίο σώμα. Πεντακάθαρος ερωτικό χώρος και ωραία προγράμματα. Γλυψίματα φουλ, τζακούζι, μασαζ, υδρομασάζ, πολύ Gfe κατάσταση για όσους βέβαια γουστάρουν milf.
Κεφαληνίας 75 Κατερίνα ξανθιά μικροκαμωμένη μάλλον Αλβανίς.
Αγιού Μελετίου κλειστόν
 

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τριγγέτα βραδινή βάρδια ήταν μια Νάντια από τη ρουμανία. Τόσα χρόνια αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί. Μετά το 10λεπτο σηκώθηκε και έφυγε και με άφησε κυριολεκτικά με το πουλί στο χέρι. :jerking: Εντάξει δεν λέω έχω κλάψει πολλά 50ρικα αλλά τουλάχιστον τελείωνα στο τέλος. Οχι τίποτα άλλο θα πάθουμε και κανα blue balls.(είχα κάτι πονάκια στους ορχείς μετά..). Μετά από αυτό ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ σε όλα τα στούντιο της αλυσίδας αυτής (τριγγέτα,συγγρού, ιπποκράτους...) αφου όσες έχω πάρει εώς τώρα ήταν απαράδεκτες με εξαίρεση τη γνωστή ισαμπέλλα.
συγγρού 144 ήταν η μαργαρίτα. άλλο κομοδίνο αυτή
αριστοτέλους 6 η σβέτα. Φοβερή εμφάνιση αλλά συμμετοχή άστα να πάνε
Συμπέρασμα. Με βλέπω να εγκαταλείπω το άθλημα....έλεος
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Τριγγέτα βραδινή βάρδια ήταν μια Νάντια από τη ρουμανία. Τόσα χρόνια αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί. Μετά το 10λεπτο σηκώθηκε και έφυγε και με άφησε κυριολεκτικά με το πουλί στο χέρι. :jerking: Εντάξει δεν λέω έχω κλάψει πολλά 50ρικα αλλά τουλάχιστον τελείωνα στο τέλος. Οχι τίποτα άλλο θα πάθουμε και κανα blue balls.(είχα κάτι πονάκια στους ορχείς μετά..). Μετά από αυτό ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ σε όλα τα στούντιο της αλυσίδας αυτής (τριγγέτα,συγγρού, ιπποκράτους...) αφου όσες έχω πάρει εώς τώρα ήταν απαράδεκτες με εξαίρεση τη γνωστή ισαμπέλλα.
συγγρού 144 ήταν η μαργαρίτα. άλλο κομοδίνο αυτή
αριστοτέλους 6 η σβέτα. Φοβερή εμφάνιση αλλά συμμετοχή άστα να πάνε
Συμπέρασμα. Με βλέπω να εγκαταλείπω το άθλημα....έλεος
+10000!Ετσι ακριβώς όπως τα λες φίλε μου.Εγώ τελευταία ούτε τσάρκα δεν πάω γιατί δε γουστάρω μπάζα και ξεπέτες.Μόνο τα κορίτσια από Φρατζή 47 είναι εγγύηση αλλά θέλουμε και νέα πρόσωπα. Κανείς συναγωνιστής δεν έχει αναφερθεί με ενθουσιασμό σε κάτι καινούριο...Ισως η Σιμόν στη Βριλησσού 12 να αξίζει μια δοκιμή...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πρωινές βάρδιες σήμερον εως 6.
-Βριλησοού 12 η σεξυ καυλιάρα Κλάρα εκ Ρουμανίας. Δούλευε Τριγγέτα. Την έχει πάρει κανείς;
-Βριλησσού 46 η άπαιχτη Τσέχα Μαρίνα.
-Πιπίνου 118 μια Τίνα ξανθιά αδύνατη έπαιζε στο Λέλας Καραγιάννη
-Αριστομένους κλειστό.
-Σερβίων η Σοφία. Δούλευε παλιότερα φυλής και μετά στο Λιοσίων 278. Νομίζω ελληνίς.
-Κησφισού 30 μια αδιάφορη ευρωπαία ξανθιά
-Λ. Αθηνών 215 μια συμπαθής μελαχρινή με σγουρό μαλλί. Οχι και για 50 ευρώ όμως
-Αχαρνών 85 η Ρενάτα ξανθιά και δοκιμασμένη. Πολύ καλό κρεβάτι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τριγγέτα βραδινή βάρδια ήταν μια Νάντια από τη ρουμανία. Τόσα χρόνια αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί. Μετά το 10λεπτο σηκώθηκε και έφυγε και με άφησε κυριολεκτικά με το πουλί στο χέρι. :jerking: Εντάξει δεν λέω έχω κλάψει πολλά 50ρικα αλλά τουλάχιστον τελείωνα στο τέλος. Οχι τίποτα άλλο θα πάθουμε και κανα blue balls.(είχα κάτι πονάκια στους ορχείς μετά..). Μετά από αυτό ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ σε όλα τα στούντιο της αλυσίδας αυτής (τριγγέτα,συγγρού, ιπποκράτους...) αφου όσες έχω πάρει εώς τώρα ήταν απαράδεκτες με εξαίρεση τη γνωστή ισαμπέλλα.
συγγρού 144 ήταν η μαργαρίτα. άλλο κομοδίνο αυτή
αριστοτέλους 6 η σβέτα. Φοβερή εμφάνιση αλλά συμμετοχή άστα να πάνε
Συμπέρασμα. Με βλέπω να εγκαταλείπω το άθλημα....έλεος

δυστυχως οπως τα λες ειναι.......και η πλακα ποια ειναι?οτι ενω εχουν το προνομιο να ειναι διπλα σε στριπ(ειδικα το συγγρου 144) αντι να ειναι 24ωρο οπως η αριστοτελους και να εχει καλα μουνια με τσεκαρισμενη περιποιηση για τους καυλωμενους του γκολντ,κλεινει απο τις 02.00πμ.......δηλαδη ειναι να τρελλαινεσαι με την ελλαδα ρε πουστη.....ζουμε σε χωρα μπουρδελο χωρις να ειναι ακριβως μπουρδελο!
 

Επισκέπτης
....ζουμε σε χωρα μπουρδελο χωρις να ειναι ακριβως μπουρδελο!

Με μεγαλυτερο υπο-μπουρδελο την ΔΕΗ...Σε αφηνει - οποτε γουσταρει χωρις ρευμα - και οποτε τους παιρνεις να τους πεις για τις διακοπες του ρευματος, η απαντηση τους ειναι " 3 λαλουν και 2 χορευουν.."

Αλλα γνωστα υπο-μπουρδελα ο ΟΠΑΠ και το ΙΚΑ ..
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ποστάρετε σε λάθος thread!!! Εδώ είναι για studio!!! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom