Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Και γω συναδελφοι να ενημερωσω ειχα κανει το πιο λυσασμενο γα****σι με τη Λαουρα ever...!....ξεσκιστηκαμε στην κυριολεξια...!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...απεναντιας νομιζω οτι της αρεσε...αυτη με προκαλεσε και γω ανταποκριθηκα με αγαπη...
Λαουρα we love you!!!
χεχεχεχε....τότε...καλά ξηγήθηκες και το ξεπαρθένιασες....(πλάκα κάνω...έτσι...)
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά πιός ξέρει να μου πεί για studio που έχει τουλάχιστον 2 κοπέλες αλλά και περισσότερες ακόμα καλύτερα και που να κάνει προγράμματα λεσβιακά anal παιχνίδια με strap-on και τέτοια? Αν ξέρετε και τιμές θα ήταν το ιδανικό. Ευχαριστώ
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
αρα εχουμε 2 εντελως διαφορετικες συμπεριφορες της τανας σε upnana και lecter!
Οχι-προκειται για διαφορετικες, η μουφα ειναι η Νατασσα και η καλη η Αγγελικα η Αγγελικη.Κατα συμπτωση, την πηρα και εγω χθες και ηταν οντως πολυ καλη !!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Χθεσινη συνερευση με Αγγελικα η Αγγελικη, στην Ιππωνακτος, γυρω στις 01.30'.Πολυ καλη πιπα, εναλλαγη στασεων,Ε 50,με +10 ποδολαγνεια, +30 69 και Ισπανικη.Βυζος φυσικος Νο 3, αν και χαλαρος, πολυ καλο σωμα, γενικα εξαιρετικης διαθεσης.Αξιζει την επισκεψη μας. Στην εξοδο του στουντιο, διασταυρωθηκα με ομαδα τεσσαρων υποψηφιων πελατων, που συσκεπτονταν σχετικα !!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Προχθεσινη βραδυνη καταθεση Φραντζη 47(προσπαθω να το γραψω και στις κριτικες και δεν γινεται- :huh:)ηταν η Γαβριελλα που συστηνεται Ισπανιδα :jerking: αλλα ειναι σιγουρα Λευκορωσιδα(πρωην ΕΣΣΔ τεσπα)μπουκιτσι ΤΡΟΜΕΡΟ  :rockon:με γλειψιμο σε μπαλες non stop :rockon:-στενο μουνακι-ωραιο κωλαρακι-μικροκαμωμενο πιπινι :rockon:)
40€
Αποψε γνωριζει καποιος τι παιζει Φραντζη 47 βραδινη βαρδια/?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά περισσότερο γουστάρω την φάση του μασάζ και χχχ αλλά είπα να γλιτώσω κανένα φραγκάκι και να δοκιμάσω την Ιππονάκτως που τόσο έχω ακούσει εδω μέσα.

Τι να σας πω; Απογοήτευση πλήρης. Πέτυχα την Νατάσσα.

Ξεκινάω να την χαϊδεύω και μου κάνει την πρώτη παρατήρηση να μην τις πιάνω τις ρόγες γιατί πονάει. (τέσπα) Ξεκινάμε να μου βάλει το προφυλακτικό με τσιμπούκι και ενώ το ρουφάει καλά (δεν μπορώ να πω) μου κάνει λαβή με τον αγκώνα για να μην μπορώ να την φτάσω να την χαϊδέψω στα κολομέρια. (ξανά τέσπα) με καβλώνει λοιπόν και εκεί που πάω να την βρω λιγάκι μου αλλάζει στάση για να την γαμήσω. Πάω από πάνω της προσεκτικά και στην κυριολεξία με σπρώχνει για να μην έρθω κοντά της. να την γαμάω δηλαδή από απόσταση ...  :rockon: :rockon:

Αρχίζω να ξενερώνω σοβαρά πλέον και να μαλακώνω, αλλάζουμε στάση και πάλι μου στήνεται μέ τέτοιο τρόπο ώστε να μπορώ να βάλω το πουλί μέσα και να κινούμε χωρίς τίποτα άλλο.

Της λέω πάμε για τσιμπούκι πάλι γιατι ξενέρωσα ... μου λέει δεν γίνεται γιατί έχει "φάρμακα" μέσα :think: το μουνί μου ... της λέω κάλά γλύψε μου λίγο τις ρόγες, δεν γίνεται μου λέει γιατί δεν το κάνω αυτό στους πελάτες για να μην κολήσω τίποτα(εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο πριν πάω για να μην νομίζετε και γενικώς είμαι εμφανίσιμος)

Τι άλλο να πω ... Τις λέω και τώρα; Και μου πετάει την ατάκα του αιώνα:

Μου λέει παίξτην μόνος σου γιατί εσύ ξέρεις καλύτερα πως να ερεθιστείς  :rockon: :rockon: :rockon:

Κοπέλα μου εάν ήταν να την παίξω μόνος μου το έκανα και σπίτι μου χωρίς να σου έχω δώσει τα 50 μου ευρουλάκια!!! Της λέω εάν είναι έτσι να τα αφήσουμε, οκ μου λέει χωρίς καμία προσπάθεια να ευχαριστήσει τον πελάτη...

Τι να σας πω παιδιά απογοήτευση σκέτη  :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν έχω πάει και σε άπειρα μπουρδέλα, σε κανά 2 της περιοχής κυρίως αλλά τέτοια συμπεριφορά ποτέ δεν συνάντησα.

αρα εχουμε 2 εντελως διαφορετικες συμπεριφορες της τανας σε upnana και lecter!

Σόρυ παιδιά τώρα το είδα. Η τάνα που αναφέρομαι λεγόταν Νατάσσα και όχι από Α που λέει ο φίλος παραπάνω.

Η περιγραφή της είναι μελαχροινή με μακρυά μαλιά, αδύνατη, λεπτή μέση, φοβερό στήθος, μαυρισμένη στο πρόσωπο και στο σώμα (σίγουρα όχι ανατολικό μπλοκ) με πρόσωπο 6 στα 10.

Τώρα που το σκέφτομαι πιο ήρεμα είχε πραγματικά συμπεριφορά λες και πας στην εφορία να πληρώσεις κάποιο πρόστιμο και έχεις ένα δημόσιο υπάλληλο απέναντι σου που δεν θέλει και να τον πολυσκοτίζεις. Όλα ήταν προγραμματισμένα με κανόνες, πως θα κάτσει, τι θα κάνει ... καλός ο επαγγελματισμός αλλά πρέπει να ξέρεις και τι επάγγελμα κάνεις!

Προτείνω πάντως να σε τέτοιες περιπτώσεις να ζητάμε τα μισά λεφτά μας πίσω.

Δεν πήρα την υπηρεσία που ζήτησα; Δεν έχυσα; Το λιγότερο που μπορεί να κάνει μία αξιοπρεπείς τσατσά είναι να επιστρεψει τα μισά λεφτά πίσω. Ας μην δώσει στην γκόμενα το μερίδιό της. άλλωστε με τέτοια συμπεριφορά καλό είναι να την τσούξει και αυτήν λιγάκι και να δούμε πως θα είναι στους επόμενους πελάτες.

Παρακαλώ τα σχόλια των πιο έμπειρων σε αυτό.
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδιά κανένα στούντιο με τριο και τις κοπέλες να κάνουν λεσβιακό?
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Φιλε μια παρομοια κατασταση μουχε τυχει στα 16 μου,ουτε αγγιγματα,πιπα πατ κιουτ,ξενερωμα και κατεληξα να την παιξω ενω αυτη ειχε φυγει..
Απο τοτε καταλαβα οτι ειτε απλυτος εισαι ειτε εμφανισιμος το παν ειναι το attitude και το χρημα στις πουτανες.
Τετοιες περιπτωδεις σπανιζουν αλλα μετα απο πολλα χρονια θατο θυμασε και θα γελας οπως εγω τωρα.
Μη το παρεξηγησεις αλλα εχει την πλακα του.
Προτεινω οπωσδηποτε σε μικρο χρονικο διαστημα 2-3 κοριτσια,οχι απαραιτητα στουντιο να ξαναπαρεις τα πανω σου!
Μη μασας..
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε μια παρομοια κατασταση μουχε τυχει στα 16 μου,ουτε αγγιγματα,πιπα πατ κιουτ,ξενερωμα και κατεληξα να την παιξω ενω αυτη ειχε φυγει..
Απο τοτε καταλαβα οτι ειτε απλυτος εισαι ειτε εμφανισιμος το παν ειναι το attitude και το χρημα στις πουτανες.
Τετοιες περιπτωδεις σπανιζουν αλλα μετα απο πολλα χρονια θατο θυμασε και θα γελας οπως εγω τωρα.
Μη το παρεξηγησεις αλλα εχει την πλακα του.
Προτεινω οπωσδηποτε σε μικρο χρονικο διαστημα 2-3 κοριτσια,οχι απαραιτητα στουντιο να ξαναπαρεις τα πανω σου!
Μη μασας..

Δεν έχω πρόβλημα να το ξεπεράσω αφού προσφάτως είχα ξαλαφρώσει στη Φραντζή 47 με μία ξανθιά ρωσιδο-φάτσα (όνομα δεν θυμάμαι, 7/10 εμφάνιση) και ήταν καλή εμπειρία.

Παρόλα αυτά σκοπεύω να ξαλαφρώσω σε γνωστώ μασατζίδικο άμεσα.

Απλά μου τη σπάει που πληρώνεις μπροστά και μετά χύσεις δεν χύσεις το 50-άρικο πάει περίπατο.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα 6 το πρωί πέρασα από Καρέα 30 με 70% αλκοόλ στις φλέβες μου. Βγαίνουν 2 κοπέλες, η Σύλβια και μια άλλη. Ρωτάω τον καταστηματάρχη "μόνο αυτές έχεις?" μου λέει είναι και μια πάνω...του λέω ωραία αυτή θέλω.....τελικά το ραντεβού στα τυφλά δεν πήγε άσχημα...η κοπέλα ήταν η Μαρίνα, μακρυά ίσια μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, κανονικό ύψος, βυζί 2άρι χαλαρό. Απ' ότι θυμάμαι έκανε καλή πίπα, τρείς στάσεις και πολύ υπομονή μια και δεν τελείωνα με τίποτα...τελικά προσφέρθηκε και μου χάρισε ένα αξιόλογο handjob.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πριν κανενα μισαωρο στη λ.αθηνων 215 μια τανια ή τονια, ωραιο σχετικα κορμακι αλλα αδιαφορη και αβυζη. το πρωι δουλευε η μαργαριτα.
αυριο θα ξερω μαλλον το προγραμμα του μαγαζιου και θα ενημερωσω..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Οποιαδηποτε βοηθεια για  το βραδυνο προγραμμα της Φραντζη 47 -Λεω να ριξω και μια στουντιακη καταθεση εκτος απο της Φυλης που ητανε λιγο μουφα σημερα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φρατζη τωρα και μεχρι τις 05:00 η αλεξια..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
φρατζη τωρα και μεχρι τις 05:00 η αλεξια..
να σαι καλα φιλε μου-Μια φορα την ειχα παρει-Διαβασα και κατι πικροχολα σχολια συνμπουρδελιαρηδων για την αποδοση της που εχει πεσει αισθητα τον τελευταιο καιρο(ισως λογω των πολλων παιχνιδιων που εχουν στα ποδια τους τα κοριτσια κουραζονται-Θα το σκεφτω και ισως παω-Αλλιως καπου εγγυημενα στουντιακα-Συγγρου 144 παντα εχει μουνες>?Τουλαχιστον πιστευω να μην ειναι βιαστικες
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μολις γυρισα απο μινι στουντιοτσαρκα
Λιοσιων 278 η Μαριζα...δεν προτεινεται καθως την εχω παρει μια φορα και σκυλοβαρεθηκα
Καρεα 30 ειχε 3 γκομενες...δυο ξανθα μετριο προς τα κατω και ενα πολυ καλο μελαχροινο με αριστο σωμα και αξιολογο βυζομπαλο 3+.Γυρευα την Σαρα οποτε δεν περασα.
Ιππωνακτος 14 η Γνωστη Νατασα με τα σιλικονατα βυζομπαλα την πεταλουδα στην πλατη και το αργο και βασανιστικο τσιμπουκι.
Φραντζη 47 μια καστανοξανθη με αρκετα καλο σωμα και πολυ καλη κωλαρα που ομως δεν με ενεπνευσε να της δωσω το 50αρικο.

Ασφαιρη η βραδια...αν ξυπνησω το πρωι θα βγω τσαρκα για κοντες
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Μίνι χθεσινοαπογευματινή ενημέρωση από στούντιο. Κεφαλληνίας 75, μια Γκλόρια, μάλλον ρωσικής προέλευσης, δε με ενθουσίασε αν και είχε πλούσια σωματικά προσόντα κι έφυγα για Δροσοπούλου 97 μήπως πετύχω την περίφημη Λάουρα. Τζίφος ήταν εκεί η γνωστή Μπάρμπι, που αν κι ευγενέστατη και χαμογελαστή δε μου έκανε κλικ. Ισως άλλη φορά. Στη συνέχεια Βριλησσού 57, όπου βρήκα αυτό που ήθελα, την Πάολα και ...κατεθεσα. Σχετική αναφορά εδώ Αν μπορεί κάποιος από τους administrators ας φτιάξει καλύτερα την παραπομπή.

Επίσης, αν κάποιος συναγωνιστής έχει το τηλέφωνο της Βριλησσού 57, ας το στείλει με pm (αυτό που έχει ο κατάλογος δεν απαντούσε χθες και πάνω στη βιασύνη μου ξέχασα να ρωτήσω)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom