Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ypsom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα Κυριακή 19.15, στην Τριγγέτα είναι η Ραμόνα (Ισπανίδα), ωραίο μελαχρινό μωρό. Δεν μπήκα γιατί πήγαινα για την Ιζαμπέλα. Είχε τα ρούχα της και δεν δούλευε (πάντα κατά τα λεγόμενα της τσατσάς)...
Θα είναι λέει εκεί Τετάρτη πρωί...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σαββατο απογευμα, Δροσοπουλου 97, μελαχροινη, κοντη, χυμωδης, βυζος Νο 3.Κατα την τσα2, η Λαουρα ΔΕΝ θα δουλεψει αλλο εκει.
Κυριακη πρωι, Βριλησου 57, Ευα, εκει μεχρι την Πεμπτη,μετα φευγει διακοπες και επανερχεται 20 Αυγουστου μαλλον. Καλη αποδοση.
Κεφαλληνιας 75-νεα εμφανιση,η Αλινα.Ξανθο μικροσκοπικο πιπινι, εξαιρετικης εμφανισης, αξιζει ενα test drive.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδυνη ενημερωση για Φραντζη 47 οποιος εχει pls ας ενημερωσει
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν εβδομαδιαίο πρόγραμμα απο το studio της Φραντζή 47  :headbang2:

Δευτέρα  : Αγάπη - Ντάρια - Αλέξια

Τρίτη    : Αλέξια - Βαλέρια - Γαμπριέλλα

Τετάρτη  : Βαλέρια - Γαμπριέλλα - Εύα

Πέμπτη   : Γαμπριέλλα - Πάολα - Αλέξια

Παρασκευή: Ντάρια - Αλέξια - Βαλέρια

Σάββατο  : Αγάπη - Βαλέρια - Γαμπριέλλα

Κυριακή  : Ντάρια - Ντάρια - Αλέξια

Τα λέμε και καλά βόλια   :rockon:
Για ενημέρωσε panos τι να διαλέξουμε εμέις των CT που έχουμε άγνοια απο τα τωρινά στούντιο?
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν εξαιρέσουμε την Βαλέρια και την Αλέξια που δεν τις έχω δοκιμάσει απ'ολες τις άλλες είμαι αρκετά ευχαριστημένος προσωπικά.Ρίξε και μια ματιά πιο πίσω σε μερικές σελίδες και θα δεις αναλυτικές κριτικές για την καθεμιά  ;)
Thanks panos
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Στο εν λόγω στούντιο μέχρι τις 5 το πρωί σήμερα (Κυριακή βράδυ) η Πάολα με τα αρκετά μεγάλα βυζιά
Σχετικά φιλική, ταλαιπωρημένη από ζωή και ανθρώπους, μουνί ανοιγμένο, το ίδιο και ο
κόλος απ' ότι ψηλάφησα. Βυζι πολύ καλό. Πήρα πρόγραμμα με 70 ευρώ, η Πάολα έδωσε μια ψιλομάχη να με περιποιηθεί,
αλλά δεν με πολυγκάβλωνε. Εξ' αιτίας αυτού για να χύσω και να μην την ταλαιπωρώ, να μην ταλαιπωριέμαι και
εγώ, κόντεψα να βγάλω κήλη από το πολύ ζόρισμα. Αύριο μου είπε ότι απόγευμα και βραδοξημέρωμα θα είναι Βρηλυσσού και Λιοσίων,
ξέχασα να ρωτήσω τη σειρά για να σας ενημερώσω. Α' στη Λιοσίων έχει κάνει ρεκόρ πελατών όπως είπε πάνω
από 60 κομμάτια. Τέλος αυτή τη στιγμή για μένα μόνο το κοντοπούτανο η Ντάρια έχει κάποια στάνταρ για στούντιο. Οι
περισσότερες είναι για Φυλής με 15-20 ευρώ το πολύ. Άσε που οι 8 στις 10 δουλεύουν και σε μπουρδέλα του εικοσάρικου!
καλά γκαβλιά μάγκες!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
μινι εξορμηση πριν απο λιγο σε βριλλησου. στο 60 μια(και μονο μια) ξανθια γεματουλα. στο 46 η λιζα , ρωσιδα, ψιλοκαλό σωμα, ξανθια (με εξτενσιον), μαυρισμενη, λιγο κοιλιτσα . πηρα το 60 ευρω με το σεξ σοου(και καλα για να κατσει λιγο παραπανω) αλλα μαπα το καρπουζι. παρα το χαμογελο της, αρχισε τα ...οχι ετσι ...ποναω...οχι γιουβετσι...κλπ...κλπ... και ψιλοξενερωσα...ειδικα στο ιεροαποστολικο οταν κανει λαβη-δαγκανα, τα παιρνω...αν και η πρωτη εντυπωση οταν την δεις λεει να κανεις ...επιθεση, εν τελει μεσα ψιλομουφα...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στο εν λόγω στούντιο μέχρι τις 5 το πρωί σήμερα (Κυριακή βράδυ) η Πάολα με τα αρκετά μεγάλα βυζιά
. Οι
περισσότερες είναι για Φυλής με 15-20 ευρώ το πολύ. Άσε που οι 8 στις 10 δουλεύουν και σε
H γνωστη Ρουμανα Παολα ειναι Φραντζη 47 αποψε?
Συμφωνω οτι καποιες ειναι για μπουρδελακι
panosmpos thanx για το προγραμμα της εβδομαδας.Ετσι για να τσεκαρουμε μερα και ωρα που θα χτυπησουμε :rockon:
Την Αλεξια μια φορα την δοκιμασα-πολυ καλο ως μουνι αλλα ειναι στουντιακη γκομενα jukebox,xωνεις γραγκα και παιζει αναλογα-με 40€ καλα ηταν-Βαλερια μου φαινεται ειναι για μπουρδελακι-Μια φορα την πηρα και ειδα οτι ειναι ερασιτεχνης του επαγγελματος με μη διαθεση στην προοδο(αν εξαιρεσω την πιπα που ειχε μπει με πολλες στροφες το δευτερολεπτο)
 

Επισκέπτης
σιμερινι καταδρομικι με τον μεγιστο ιποτι τις ιδονισ σκιντο και με τον οριμο μεγιστανα κομι τις ιδονις dysan στα ατακτα στοντιοσπιτα τις μπουρδελιαρας αθινας....
προτι στασι λεμπεσι 8 οπου βγικε ορμιτικα ενα ατακτοιδες πορνιδιο ετοιμο να κατασπαραξει τις ιπερδιναμιες ψολαρες μας....εβελιν απο ουκρανια....αξιοπιτσιλιστο!
δευτερος σταθμος σιγρου 144 οπου βρικαμε τιν ομορφι τανια...που αναστατοσε τιν σοματικι μου ιδονι!αξιοπιτσιλιστο πορνιδιο επισισ!
τριτο περασμα αριστοτελουσ6 απο σιναντισαμε ενα μιφλ...το προσπερασαμε...
τεταρτο ατακτο οικιμα ι ομορφι κορασιδα ραμονα ..τριγετα 3...ισπανικισ προελευσεος!
εμφανισιακο πορνιδιο ...μασ αναστατοσε τις αισθισεις!!!!
πεμπτος σταθμος φρατζη 47 ...αλεξια!
ιπονακτος 14 ι ατζελα....τροφαντουλικο πορνιδιο .....κοκινομαλικο μιφλ...ροσιδακι...φοραει και μποτες για τουσ ενδιαφερομενουσ(μποτοφιλος)
βουρβαχι βρικαμε τιν σιντι ...μετριας εμφανισισ πορνιδιο....
βουλιαγμενις 83 μια ασχιμοφατσα ελενα βοδοιδες πορνιδιο....μακρια...
ισμινις ενα νταρντανοπορνιδιο για τουσ φαν τον νταρντανοπορνιδιον!
καρεα διπλα πουτανιδια.ειδικα ι σιλβια αναστατοσε τις ιπεργιγαντιες ψολαρες μας....βεβεα και το αλλο πορνιδιο ιταν καλο απο εμαφανισι..αλλα ι ατιθασι σιλβια μασ κατεπλιξε απο καυλα!
αχαρνον 85 μια μπουρουχα ,ξεβρακοκεφαλι με ξεπεσμενο κολαριδιο!
αυτα για σιμερα χιστες και μιστες τισ ιδονισμενις μπουρδελοκοινοτιτας!καλα πιτσιλισματα σε ολουσ τουσ σκιστες!!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ΤεΛιΚά ΜεΓάΛε Pitsilisti ΓάΜηκΕς ή ΒγΗκΕς αΠλά ΒόΛτΑ? :think: :think: :think: :think: :think:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
χθες πηγα για Λαουρα και με πηραν στο ψιλο οι τσατσες .... ποια Λαουρα μου λένε ... και μου μαράθηκαν τα αρχιδακια μου!!! ρε μαστορες τη νηλα μου φτιαξατε .... ποιος π... την είδε .??? φαντασματα βλέπετε??? ελεος!!!
Αλίνα ήταν στο 95 ... και απο την κάβλα πηγα να γαμήσω την τσατσα!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
χθες πηγα για Λαουρα και με πηραν στο ψιλο οι τσατσες .... ποια Λαουρα μου λένε ... και μου μαράθηκαν τα αρχιδακια μου!!! ρε μαστορες τη νηλα μου φτιαξατε .... ποιος π... την είδε .??? φαντασματα βλέπετε??? ελεος!!!
Αλίνα ήταν στο 95 ... και απο την κάβλα πηγα να γαμήσω την τσατσα!!!
Το Σαββατο το απογευμα, η τσα2 του 97 μου ειπε επι λεξει "η Λαουρα σταματησε αυτη την δουλεια". Αληθεια-ψεμματα αγνωστον ???!!!!
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
λιοσιων 303 κοπελλα μονικα λεει οπως εγω παπας απο γερμανια επισκεψη 30 ευρω τσαμπα η καταθεση μονο για το βιογραφικο μου.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Ρε συνάδελφοι, τελικά η Λάουρα δουλεύει στη Δροσοπούλου 97 ή όχι? Θα ήθελα να την επισκευτώ λίαν συντόμως.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα μέχρι τις 11 το βράδυ στη Βριλησσου 57 θα είναι η Εύα 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom