Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
κόντρα κορυφής.....  έχετε μεγάλη πλάκα ρε σεις ...

ʼσχετο ,, η μόνη που μου έχει ξεφύγει είναι η Ιζαμπέλα , που θα την πετύχω ??? ειδικά αν ξέρει κανεις αν δουλέυει Ιπποκράτους γιατί νοτια δεν με πολυβολέυει .. ξέρει κανενάς συναγωνιστής ?? γιατί παιρνω τηλ και δεν ξέρουνε οι άχρηστοι στην Ιπποκράτους ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πριν απο καμιά ώρα Λέλας Καραγιάννη 35 1ος όροφος η 'Sadra'. Ψηλή ξανθιά με μπλέ μάτια με λίγα λόγια ΜΟΥΝΑΡΑ  :rockon: και φυσικά με το που την βλέπω μπαίνω καπάκι.   >:( .  

Μιλαμε για τη Σάντρα (Αλεξάνδρα) την ξανθια ρωσίδα που δούλευε στο Δροσοπούλου 97;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
παλία έκανες και καμιά καταδρομική και ενημέρωνες και εμάς τους μασαζοστουντιόπληκτους!
εδώ και κανά μήνα+ όμως δεν σε αναγνωρίζω!
ουτε ένα review δεν έχεις κάνει!
το έκοψες το άθλημα, κάνεις savings ή απλά βαριέσαι να γράφεις πια?
εγώ Λέλας έχω να πάω κανα μήνα τότε δημ που ήταν ακόμα η Σόνια.
Καταθέτω μόνο στην Ντενίζα (λόγω έλλειψης μαρουλιού) φίλε Ζερο. Σε στούντιο θα ξαναπάω μόνο για την Λάουρα Δροσοπούλου 97. Αντε και για την Αλίνα τη γιατρό του 95. Μόλις ήρθα από κατάθεση στην Ντενίζα. Ενημερώνω σε λίγο για τα περαιτέρω.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδια γνωριζετε κατι για εβελυν (αποδοση σε κρεβατι) και που ειναι τωρα και ωρες.
ειναι καστανοξανθη γιατι καταλαβα οτι υπαρχει αλλη μια ξανθια..
αστην για μετα αυτη.
αλλα τωρα θελω την πρωτη την κυνηγω σαν τον ουστη.
thanks.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
παιδια γνωριζετε κατι για εβελυν (αποδοση σε κρεβατι) και που ειναι τωρα και ωρες.
ειναι καστανοξανθη γιατι καταλαβα οτι υπαρχει αλλη μια ξανθια..
αστην για μετα αυτη.
αλλα τωρα θελω την πρωτη την κυνηγω σαν τον ουστη.
thanks.
Αρκετά καλή. Έχω γράψει κριτικές γι'αυτήν. Χειριζεται ωραία το εργαλείο. Εξπέρ στο handjob και στο 69. Από μαμήσι δεν πρόλαβα... Με ξεπέταξε..
Εμένα φίλε katagavlomene (  :2funny: :2funny: κάτι username που έχουν μερικοί) η τσατσά μου είχε πειγια τη Λάουρα του 97 ότι θα γύρναγε από άδεια στις 21 Μαΐου) εύχομαι να μη χάθηκε οριστικά , όπως η Σάντρα
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ηταν να την πετυχω την προηγουμενη μου λεγε παμε μεσα αλλα εγω που...
το οπλο ειχε αδειασει απο σφαιρες
λεπτα πιο πριν ξεσκιζομουνα με μαρινα.
 

Επισκέπτης
οπου παει ο γουορ τον αναγνωριζουν και εχει βασιλικες τιμες!!!οχι σαν μερικους μερικους που πανε με κουστουμια για να ψαρωσουν τις κοπελλες!!χιχιχιχιχ
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
κσπερα κ απο εμενα χτες το βραδυ στις 3 περιπου περασα μια βολτα απο αχαρνων 85  με υποδεχτικε η πουσταρα ο τσατσος ..δεν ειχε κοσμο μεσα..κ το μετανιωσα π δε μπηκα δν επαιζε ρευστο..κ μου παρουσιαζει την γκαμπριελ  ωραια κοπελα βεβαια βγηκε με ενα ολοσωμο αλλα πολυ ντροπαλη σαν τον φλας μπηκε βγηκε ..κ μου εκανε εντυπωση η τιμη 40 ευροπουλα το απλο κ 50Ε 69 κ ισπανικο..??  αα κ 70Ε μ νομιζω το φουλ. την εχει παρει κανεις αξιζει?? εχει καμια σχεση με τη γκαμπριελα απο τα αλλα στουντιο?  
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
οπου παει ο γουορ τον αναγνωριζουν και εχει βασιλικες τιμες!!!οχι σαν μερικους μερικους που πανε με κουστουμια για να ψαρωσουν τις κοπελλες!!χιχιχιχιχ

Βασιλικές τιμές; Κι εγώ που νόμιζα ότι κι αυτός πληρώνει 50 ευρώ :2funny: :2funny: :2funny:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η Μάρμπι είναι η πιο γλυκιά φατσούλα που κυκλοφορεί στην πιάτσα.
εχει και ενα φοβερό χαμόγελο, καθώς όταν χαμογελά κάνει τα λεγόμενα "μήλα" στα μαγουλάκια της.

Τα οποία "μήλα" δέχεται ευχαρίστως να της τα "σοβαντίσεις".

 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ραμονα Ισπανιδα Τριγγετα 3 εχυσα σε 5 λεπτα μου φανηκε αρκετα κωλοβιαστικη καμια σχεση με τη μουναρα την Ισαμπελα!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αλλη μαρμπι και αλλη barbie?

 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
το ιδιο πρόσωπο ειναι..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
μετά απο πέρασμα απο την Φυλης κατέληξα Αχαρνών 106..

ητάν η Νινα..  μαύρα μαλλιά με σκουρο δέρμα αλλά δεν μου είπε απο που είναι :headbang: :idiot:
είναι αυτη που έψαχνε καποιος συναγωνιστης..!! [νομιζω ο palio-farsa-laws.]

ειναι μικροκαμωμένη αδύνατη και δεν εχει σχεδον καθόλου βυζι.. :headbang:

στο δωματιο μέσα περιποίηση μέτρια και ηταν πολυ βιαστικη :headbang:
οταν ηρθε κρατουσε και το κινητο της.. :idiot:
της λεω..περιμενεις τηλ. και γελουσε  :think:

παρότι βιαστικη πέρασα καλα εξαιτίας του στησίματος στα 4.. δεν αντεχε το χτύπημα και έδειχνε να πονουσε.. :cheesy:
γι αυτο προσπαθουσε να γυρνάει λιγο τον λοκω της για να μην μπαινει ολο μέσα..
επειδη όμως το κολπο το κανουν και αλλες οπως εχει αναφερθει και αλλου στο φορουμ μία ειναι η λυση:
έβαλα τα χέρια μου στη μεση της την επιασα σφιχτα ,κέντραρα και αρχισε ένα δυνατο χτύπημα όπου τρελάθηκε..
έπεσε μπροστα και κρατουσε δυνατα τα καγκελα του κρεβατιου..
τιμωρήθηκε δυνατα το ατακτο πορνίδιο διότι ήταν βιαστική και ηθελε να κάνει αρπαχτη..!!

σκουπισε λιγο τα βυζια της μ ένα υγρο μαντηλάκι και ντυθηκε σε χρόνο ρεκόρ..
οταν ντυνόταν της λεω..αντε γρηγορα τελειωνε πρέπει να βιαστεις!! :idiot: :idiot:
απανταει: αν ηθελες περισσοτερο χρόνο επρεπε να ερθεις πιο νωρις.. κατα τις 10!!  :headbang:  :headbang: :jerking:
αυτο βεβαια ειναι μειον και για την καθαριότητα αφου πηγαίνει απο τον ένα πελάτη στον αλλο χωρις να τηρεί στοιχειώδεις κανόνες καθαριότητας..  :think:
:rockon: :rockon:
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
πριν απο λιγο περασα απο αριστοτελους 6 ηταν η σιετα..καπως ετσι εμφανισιακα ηταν καλη ψηλη καστανη μετριο βυζο αλλα γεματο κολο :dancing: .. με το που εκανε τη κλασικη πασαρελα οι αλλοι 2 που περιμεναν γινανε λαγοι. :helpplea:.ανυσιχισα λιγο..τεσπα πληρωσα τα 50Ε ανεβηκα :jerking:..ερχετε με βλεπει με το μποξερακι κ μου κανε κ παρατηρηση γιατι δεν το εχω βγαλει..<τι περιμενε να τον εχω παιξει και να εχω τελειωσει..>  αρχιζει με πιπα καλη θα ελεγα..αλλα μολις ειπα για μπαλες..ηταν σαν να της ελεγα να εγλυφε σκατα<ξυρισμενα πλημενα ε>..αα εγω δ κανω τετοια...παρακαμπτω κ σινεχιζω..παντως ηταν με νευρακια λιπηθικα το 50ρι αλλιως θα την ειχα στειλει σουμπιντο..της λεω ανεβα..μου λεει δε μπορω πονανε τα ποδια μου!! μετα απο κουβεντα ανεβηκε λες και εκανε αγγαρεια παω να την ακουμπισω <αα μη πιανεις μη κανεις..>  με ειχε ξενερωσει..την περνω στα 4 <μη ποναω ποιο αργα..> την φερνω μπροστα λες κ γαμουσα πτωμα τσακοθικαμε μ επεσε μ τον επαιξε εχυσα κ δεν ξαναπαταω..κριμα..την κοπελα.αν υπαρχει αλλη γνωμη δεκτη μπορει να επεσα στην περιπτωση η στη στιγμη.. :uglystupid:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πριν απο λιγο περασα απο αριστοτελους 6 ηταν η σιετα..καπως ετσι εμφανισιακα ηταν καλη ψηλη καστανη μετριο βυζο αλλα γεματο κολο :dancing: .. με το που εκανε τη κλασικη πασαρελα οι αλλοι 2 που περιμεναν γινανε λαγοι. :helpplea:.ανυσιχισα λιγο..τεσπα πληρωσα τα 50Ε ανεβηκα :jerking:..ερχετε με βλεπει με το μποξερακι κ μου κανε κ παρατηρηση γιατι δεν το εχω βγαλει..<τι περιμενε να τον εχω παιξει και να εχω τελειωσει..>  αρχιζει με πιπα καλη θα ελεγα..αλλα μολις ειπα για μπαλες..ηταν σαν να της ελεγα να εγλυφε σκατα<ξυρισμενα πλημενα ε>..αα εγω δ κανω τετοια...παρακαμπτω κ σινεχιζω..παντως ηταν με νευρακια λιπηθικα το 50ρι αλλιως θα την ειχα στειλει σουμπιντο..της λεω ανεβα..μου λεει δε μπορω πονανε τα ποδια μου!! μετα απο κουβεντα ανεβηκε λες και εκανε αγγαρεια παω να την ακουμπισω <αα μη πιανεις μη κανεις..>  με ειχε ξενερωσει..την περνω στα 4 <μη ποναω ποιο αργα..> την φερνω μπροστα λες κ γαμουσα πτωμα τσακοθικαμε μ επεσε μ τον επαιξε εχυσα κ δεν ξαναπαταω..κριμα..την κοπελα.αν υπαρχει αλλη γνωμη δεκτη μπορει να επεσα στην περιπτωση η στη στιγμη.. :uglystupid:
ρε φιλε τετοια συμπεριφορα δε συναντας ουτε και στα τελευταια μπουρδελα της Φυλης και εδωσες και 50αρικο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom