Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Eπίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο στούντιο Αθανασίας στο Παγκράτι, όπου πήρα την Άννα. Λεπτομέρειες στη σχετική κριτική.
 

luke

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανείς τι παίζει με το studio στην ιπποκρατους 144 ειναι κλείστο?(προσπαθώ εδω και μερες αλλα κανεις δεν σηκωνει το τηλ καθώς επίσης και το athensladies λεει οτι είναι κλειστό.
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεψη προχθες κατα τις 8-8:30 σε Καρεα 30, το οποιο γενικως εχω σε εκτίμηση, κυρίως λόγω της ανεπαναληπτης Σαρας, αλλα και διαφόρων αλλων καλών κυριων στο παρελθον.
Ηταν μια μελαχρινη ονοματι Τζεσικα ή Τζεσυ ή κάπως ετσι, με εντυπωσιακό κορμί και ζαρτιέρες και έτσι δελεάστηκα. Μιλάμε για το χειρότερο γαμησι που εχω κάνει τα 25 χρονια εμπειρίας από αναλογα ιδρυματα. Εγω ξενερωσα; Αυτη με πηρε στραβα; Η χημεια φταιει; Δεν ξερω. Ηταν αηδιαστικό, όπως και το γεγονός ότι επιχειρησε να με φτιάξει, παιζοντας μου τον πουτσο με το χέρι και από αποσταση, όπως εκαναν κατι γριες πουτανες στις εφηβικές βόλτες μας στη Φυλης. Ειλικρινα ξενερωσα τόσο που δεν ειχα όρεξη ουτε να τη βρισω, ούτε να τη γαμησω, εχυσα στα 2', με μία σταση και εφυγα. Μακριά από τη μαλακω, μαγκες.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
1
Like
2.622
Πόντοι
456
γνωρίζει κανείς τι παίζει με το studio στην ιπποκρατους 144 ειναι κλείστο?(προσπαθώ εδω και μερες αλλα κανεις δεν σηκωνει το τηλ καθώς επίσης και το ****** λεει οτι είναι κλειστό.

Φιλε εχει κλεισει νομιζω.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
γνωρίζει κανείς τι παίζει με το studio στην ιπποκρατους 144 ειναι κλείστο?(προσπαθώ εδω και μερες αλλα κανεις δεν σηκωνει το τηλ καθώς επίσης και το ****** λεει οτι είναι κλειστό.
To studio στην Ιπποκράτους υπ' αριθμόν 144 είναι κλειστό εδώ και μήνες... Σφράγισμα...  ;) ;) ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τελικά ρε παιδιά την Πολίνα στη Καμασουτρο-αλυσίδα, την έιδε κανένας -εκτός του Πιάτσα -, απο κοντά ? Μήπως έγινε και κανά τεστάκι ?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Τελικά ρε παιδιά την Πολίνα στη Καμασουτρο-αλυσίδα, την έιδε κανένας -εκτός του Πιάτσα -, απο κοντά ? Μήπως έγινε και κανά τεστάκι ?
τι να το κανεις αφου δε δουλευει?αμα τυχει και ξαναπιασει δουλεια βλεπουμε.. ;)

βριλησσου57 κλειστο εδω και κατι μερες.

αριστομενους72 μια ανοιχτο,την αλλη κλειστο.οταν ειναι ανοιχτο παιζει μια μονικα συνεχεια.μηπως εχει πετυχει κανεις πουθενα την αλικη, τη μελαχροινη ομως, που ηταν εδω(αριστομενους) και βριλησσου 60 κλπ?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
τι να το κανεις αφου δε δουλευει?αμα τυχει και ξαναπιασει δουλεια βλεπουμε.. ;)

βριλησσου57 κλειστο εδω και κατι μερες.

αριστομενους72 μια ανοιχτο,την αλλη κλειστο.οταν ειναι ανοιχτο παιζει μια μονικα συνεχεια.μηπως εχει πετυχει κανεις πουθενα την αλικη, τη μελαχροινη ομως, που ηταν εδω(αριστομενους) και βριλησσου 60 κλπ?
Το Βριλησσού 57 θα παραμείνει κλειστό...  ;) ;) ;)

Όσο για το Αριστομένους 72 είναι μια ανοικτό και μια κλειστό λόγω παρέλασης :police: ...  ;) ;) ;) 
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το Βριλησσού 57 θα παραμείνει κλειστό...  ;) ;) ;)
Για πάντα ??  :new_shocked:
Το σπίτι που έγραψα ιστορία με τη Σαμπρίνα ??  :'(
Να γίνει μουσείο!!
Και τα κέρινα ομοιώματά μας να είναι στο κρεβάτι 
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Επισκεψη προχθες κατα τις 8-8:30 σε Καρεα 30, το οποιο γενικως εχω σε εκτίμηση, κυρίως λόγω της ανεπαναληπτης Σαρας, αλλα και διαφόρων αλλων καλών κυριων στο παρελθον.
Ηταν μια μελαχρινη ονοματι Τζεσικα ή Τζεσυ ή κάπως ετσι, με εντυπωσιακό κορμί και ζαρτιέρες και έτσι δελεάστηκα. Μιλάμε για το χειρότερο γαμησι που εχω κάνει τα 25 χρονια εμπειρίας από αναλογα ιδρυματα. Εγω ξενερωσα; Αυτη με πηρε στραβα; Η χημεια φταιει; Δεν ξερω. Ηταν αηδιαστικό, όπως και το γεγονός ότι επιχειρησε να με φτιάξει, παιζοντας μου τον πουτσο με το χέρι και από αποσταση, όπως εκαναν κατι γριες πουτανες στις εφηβικές βόλτες μας στη Φυλης. Ειλικρινα ξενερωσα τόσο που δεν ειχα όρεξη ουτε να τη βρισω, ούτε να τη γαμησω, εχυσα στα 2', με μία σταση και εφυγα. Μακριά από τη μαλακω, μαγκες.

Φίλος που είχε περάσει από εκεί σχετικά πρόσφατα, μού είχε πει ότι έμαθε πως η Σάρα θα έρθει κατά το Μάρτη. Τώρα το γιατί και πώς δεν τον ρώτησα γιατί έτσι κι αλλιώς δεν πολυπηγαίνω στο εν λόγω στούντιο (το θεωρώ λίγο βρώμικο).
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Για πάντα ??   :new_shocked:
Το σπίτι που έγραψα ιστορία με τη Σαμπρίνα ??   :'(
Να γίνει μουσείο!!
Και τα κέρινα ομοιώματά μας να είναι στο κρεβάτι 
Προς το παρόν θα παραμείνει κλειστό... στο μέλλον βλέπουμε...!  ;) ;) ;)

Μέχρι τότε το κτίριο θα ανακηρυχτεί διατηρητέο μιας και οι περισσότεροι από μας έχουν περάσει απίστευτες στιγμές στο "ΙΔΡΥΜΑ" αυτό!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για πάντα ??   :new_shocked:
Το σπίτι που έγραψα ιστορία με τη Σαμπρίνα ??   :'(
Να γίνει μουσείο!!
Και τα κέρινα ομοιώματά μας να είναι στο κρεβάτι 
Eσυ ειχες γραψει ιστορια με τη Σαμπρινα στο Λελας!!!!Το ξεχασες? :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τσάρκα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1 στο μεταίχμιο αλλαγής 2ης και 3ης βάρδιας

Σπύρου Πατση 27: Αγάπη. Η γνωστή πιπινοειδης Ρωσσιδουλα, ιδανική για gfe καταστάσεις.

Σπύρου Πατση 40:Αμαντα. Με μόνιμα ζωγραφισμένο ένα γλυκό χαμόγελο στο πρόσωπο της. Με λίγο πιο κοντά μαλλιά, Ξανθιά με ένα ροζ δυχτιωτο συνολακι,

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Λουιζα, Μικροκαμωμένη ξανθη, αδυνατη με μέτριο στήθος και περιφέρεια. Αρκετός κόσμος στην αναμονή

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Ξανθή με τατουάζ, κοντό μαλλάκι, συμπαθητικό σώμα μετριότητα γενικά. Την είχαμε ξαναδεί, αλλά δεν θυμόμασταν όνομα.

Κωνσταντινουπόλεως 67: Η γνωστή στους περισσότερους Βαλεντινα

Χαλκιδικής 83 :Ειρήνη ή Ήρα η ταταρα. Γλυκιά νταρντάνα, μελαχρινή, μακριά μαλλιά, πλούσιο στήθος και καμπύλες. «Ντυμένη» με λευκά εσώρουχα που την κολάκευαν αρκετα.

Κασσάνδρας 4 (2η βάρδια) : Βικυ. Από τα δυνατά ονόματα της αλυσίδας. Ψηλή, αδύνατη, μακριά μαλλιά πληθώρα προγραμμάτων
Κασσάνδρας 4 (3η βάρδια) : Αλεσια. Νέα παρουσία. Ψηλή, αδύνατη μελαχρινή, νεαρή κορασίδα. Καμια σχεση με τηνΑλεσια που εχουμε δει στο Ελευθεριου Βενιζελου 40

Κασσάνδρας 6 (2η βάρδια) : Νικολ. Η Έλλη δηλαδή από το Φυλής 80.Μελαχροινη, χυμώδης, εντυπωσιακή παρουσία. Πολλοί συναγωνιστές μεταξύ αυτών και εγώ, έχουν παράπονο από την παρουσία της στο δωμάτιο
Κασσάνδρας 6 (3η βάρδια) : Η Νικολ συνεχίζει να αγωνίζεται.

Κασσάνδρας 3 - πάνω (2η βάρδια) : Εφη. Εντυπωσιακη παρουσία. Καστανή με μακριά μαλλιά, πλούσιο στήθος, πιασίματα, Kinky face.
Κασσάνδρας 3 – πάνω (3η βάρδια) : Βερονικα. Νέα είσοδος επίσης. Ξανθιά, άφρατη, γλυκό πρόσωπο, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κασσάνδρας 3  - κάτω (2η βάρδια): Μια από τις αδυναμίες μου. Μαρία η Ψηλή.  Αδύνατη με εξαιρετικό στήθος για τα κυβικά της, γλυκό πρόσωπο, κοντό ξανθό μαλλάκι. Ιδιεταιρα προσχαρη στο σαλόνι, με πληθώρα προγραμμάτων, εκτός από πρωκτικό.
Κασσάνδρας 3 – κάτω (3η βάρδια) : μετακόμισε η Έφη. Εδώ όμως η γνωριμία μας έγινε πιο στενή. Ακολουθεί κριτική…..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom