Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυτη την εβδομαδα παντως μας εχουν παει γαμιοντας μπατσοι!!!
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Αυτη την εβδομαδα παντως μας εχουν παει γαμιοντας μπατσοι!!!

έλα ρε...καλά εγώ έχω γενικότερα να επισκευθώ απ το καλοκαίρι και απέχω..

γιατί γίνονται όλα αυτά? θέλουν να τα κλείσουν?ενοχλούν κανέναν?έιναι παράνομα?απλά ρωτάω απο περιέργεια...δεν είχα σκοπό να ξαναπάω άλλωστε(τουλάχιστον στο άμμεσο μέλλον)γτ έχω γκόμενα...
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
Πολυ σωστα ειπε ο φιλος!!!Δεν με ειδες στο σαλονι εμενα? :rolleyes:
Μολις γυρισα απο το μαγαζι και εγω!!!!Οσο για την Κιμ............τα λογια ειναι περιττα!!!!!!!! :zfuck: :pipa2: :2on1: :fuck1: :cum: :tits: :kissass2: :kissass2:
 

που καθοσουν σποον? εγω ημουν απεναντι απο το τζακι και περασα κατα τισ 11:30..αν ηρθες μετα τισ 11:30 δεν θα σε ειδα γιατι εφυγα γρηγορα και απλως μετρησα ατομα στο σαλονι  :cheesy: :cheesy:
γιατί έτσι όμως?τα site τους λειτουργούν.........έγινε τίποτα?

απο οσο ξερω στην μικρη μου μπουρδελοκαριερα αυτο γινεται επειδη δεν εχουν αδεια και εχουν φασαριες παρολο που οι κοπελες τους ειναι οκ σε νομιμοτητα και γιατρους. Τωρα αυτα που ηταν ανοικτα νομιζω οτι ειναι και αυτα που εχουν αδεια απο την περιοχη μεχρι στιγμης..τα αλλα νομιζω εχουν αριθμο πρωτοκολλου
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
 

που καθοσουν σποον? εγω ημουν απεναντι απο το τζακι και περασα κατα τισ 11:30..αν ηρθες μετα τισ 11:30 δεν θα σε ειδα γιατι εφυγα γρηγορα και απλως μετρησα ατομα στο σαλονι  :cheesy: :cheesy:
Ποιο νουμερο ειχες? :2funny:
Ειχα παει απο πιο νωρις εγω.....και εφυγα λιγο μετα τις 1.00!!!!!Μηπως ησουν αυτος που εφυγε και μετα επεστρεψε? :think:
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: ειμαι ενας απο τους δυο που εφυγαν και επεστρεψαν  ;) , οχι αυτος που πηγε για τηλεφωνο εξω

αρα εσυ ησουν αυτος που ρωταγε αν πηγε κανεισ στο 42 να δει τι εχει ή ο διπλανος του  ;) ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny: ειμαι ενας απο τους δυο που εφυγαν και επεστρεψαν  ;) , οχι αυτος που πηγε για τηλεφωνο εξω

αρα εσυ ησουν αυτος που ρωταγε αν πηγε κανεισ στο 42 να δει τι εχει ή ο διπλανος του  ;) ;)
Εγω ειμαι αυτος που βγηκε εξω για τηλεφωνο!!!! :grin:
Μετα εκατσα διπλα σε αυτον που ρωταγε για το 42!!!!



Μικρος που ειναι ο κοσμος ε? :2funny:
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Σημερα το Συγγρου 144 ηταν κλειστο λογω βομβας εκει διπλα απο το Baby ?
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
  [move]:) :) :) Σημερα 16/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3 (κατω): Νινα- Μαρια Ψηλη - Μαρια Ψηλη
Κασσανδρας 3 (πανω): Αθηνα (Ρουμανα) - ? - ?
Κασσανδρας 4: Ελπιδα- Μονικα - Μελινα
Κασσανδρας 6: Τζινα- Νικολ - Εφη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πηγα λιγο πριν εκει στην παιωνιου 10 και δουλευε η λωρι η ρουμανα,ψηλη,αδυνατη,μελαχρινη χωρις βυζοπροσοντα αλλα με καλη διαθεση και καλα περασα...ημουν και πρωτος πελατης βεβαια...θα πεσει και κριτικη αργοτερα αν και φανταζομαι ειναι γνωστη στους αθηναιους συναγωνιστες
 

FRM

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
114
Κριτικές
48
Like
88
Πόντοι
11
 

που καθοσουν σποον? εγω ημουν απεναντι απο το τζακι και περασα κατα τισ 11:30..αν ηρθες μετα τισ 11:30 δεν θα σε ειδα γιατι εφυγα γρηγορα και απλως μετρησα ατομα στο σαλονι  :cheesy: :cheesy:
απο οσο ξερω στην μικρη μου μπουρδελοκαριερα αυτο γινεται επειδη δεν εχουν αδεια και εχουν φασαριες παρολο που οι κοπελες τους ειναι οκ σε νομιμοτητα και γιατρους. Τωρα αυτα που ηταν ανοικτα νομιζω οτι ειναι και αυτα που εχουν αδεια απο την περιοχη μεχρι στιγμης..τα αλλα νομιζω εχουν αριθμο πρωτοκολλου

Τελικά ολοι εκει ειμασταν. Εγω ημουν γυρω στις 22.15 περίμενα μεχρι 22.35 , βαρεθηκα και εφυγα.
Μεσος ορος αναμονής 35 λ. με 10ατομα στο σαλονι !!!
Χρυσες δουλειές...... :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Η ίδια Λορι δουλεύει και στο Ελ. Βενιζέλου 35;
δεν μενω εδω για να ξερω...ρουμανα μου ειπε ψηλουλα,μελαχρινη,μακρυ μαλλι,ασπρη επιδερμιδα,αδυνατη και ωραιο αλλα οχι σφιχτο στρογγυλο κωλαρακι...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παντως χθες πολλα studio και μπουρδελα σε ολη την Αθηνα ηταν κλειστα.

Αυτες τις ημερες υπαρχει μια εξαρση απο την αστυνομια για συχνοτερες "εφοδους".

Λογικο ειναι τα μαγαζια να προφυλάσσονται.
Στις 20/1 θα γινει κατι σαν "διαβημα" των εκδιδομενων κοριτσιων στο Αρμοδιο Υπουργειο, για να εκθεσουν τα προβληματα τους και να δωθει τελος σε αυτη την φαρσοκωμωδια που χρονια επικρατει.

Για τον λογο αυτο στις 20/1 τα περισσοτερα μαγαζια θα ειναι κλειστα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
δεν μενω εδω για να ξερω...ρουμανα μου ειπε ψηλουλα,μελαχρινη,μακρυ μαλλι,ασπρη επιδερμιδα,αδυνατη και ωραιο αλλα οχι σφιχτο στρογγυλο κωλαρακι...

Αυτή πρέπει νά 'ναι!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom