Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Πολυ χλωμο μου ακουγεται οτι στουντιοκοριτσο και μαλιστα της προκοιπης να κανει τελειωτικο στο στομα.
Θα ελεγα απιθανο αλλα δε θελω να ειμαι τοσο πολυ απολυτος.
Αυτο θα το βρεις ευκολα σε μπουρδελα ειδικα μεταξουργιοτικα.
χμμ... σε μπουρδέλο δεν έχω τολμήσει να πάω ακόμα. Φοβάμαι μήπως η φάση είναι εντελώς μπίχλα και η συνεύρεση είναι αυστηρά 10λεπτη.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Αν το κανανε τα στουντιοκοριτσα δηλαδη τις εχυνες στο στομα φανταζομαι τα φιλια που περνουν απο αυτες τις κορασιδες οι υπολοιποι πελατες.χαχαχαχαχαχαχαχ
απειροελάχιστα στουντιοκόριτσα φιλάνε, από όσες έχω πετύχει εγώ τουλάχιστον.
Αλλά για τα εσκορτάκια, που συχνά κάνουν έξτρα CIM και φιλάνε κιόλας, τι να πούμε; Είναι λιγότερο καθαρές από τα στουντιοκόριτσα;
Εν τω μεταξύ θυμάμαι την εποχή που ήμουν πιτσιρικάς, πολύ πριν δω μπροστά μου γυμνή γυναίκα, κάποιους μεγάλους να μου λένε "ποτέ φιλί στο στόμα με επαγγελματία".
Ομολογώ ότι δεν το έχω τηρήσει.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
τελικά, από τις μέχρι στιγμής απαντήσεις, μου φαίνονται δύσκολα τα πράματα, να βρει δηλ. κανείς στουντιοκόριτσο που να κάνει CIM.
Eκτός αν κάποιες το κάνουν σε επιλεγμένους πελάτες κι οι σύντροφοι το κρατάνε για τον εαυτό τους. 'ντάξει, τους καταλαβαίνω.
Εάν πάντως κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω και θέλει να μοιραστεί την πληροφορία, ας γράψει δυο κουβέντες. Thank you.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
σωπα ρε μαγκα ανεβασανε την κριτικη μετα απο κραξιμο.τι ειπες τωρα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
τελικά, από τις μέχρι στιγμής απαντήσεις, μου φαίνονται δύσκολα τα πράματα, να βρει δηλ. κανείς στουντιοκόριτσο που να κάνει CIM.
Eκτός αν κάποιες το κάνουν σε επιλεγμένους πελάτες κι οι σύντροφοι το κρατάνε για τον εαυτό τους. 'ντάξει, τους καταλαβαίνω.
Εάν πάντως κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω και θέλει να μοιραστεί την πληροφορία, ας γράψει δυο κουβέντες. Thank you.
εγω ρε φιλος πραγματικα με οσες κοπελες εχω νταραβεριστη δε ζητησα ποτέ χυσιμο στο στομα, οχι οτι δε μου αρεσει καθε αλλο αλλα δεν το εχω προτεινη.Αν κατι ηξερα θα το ελεγα δεν ειμαι κομπλεξικος
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
εγω ρε φιλος πραγματικα με οσες κοπελες εχω νταραβεριστη δε ζητησα ποτέ χυσιμο στο στομα, οχι οτι δε μου αρεσει καθε αλλο αλλα δεν το εχω προτεινη.Αν κατι ηξερα θα το ελεγα δεν ειμαι κομπλεξικος
μα δεν εννοούσα εσένα σε καμιά περίπτωση. Γενικά το λέω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
νομίζω κάποιες φορές αργούν κάπως.
εγω γιατι νομιζω οτι επιλεγουν τι κριτικες θα ανεβασουν? χαλαρα αυτο συμβαινει.Πολλα μελη το εχουν αντιμετοπισει αυτο.Προσωπικα τουλαχιστον 6-7 κριτικες ποτε δεν ανεβηκανε μην πω παραπανω
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
εγω γιατι νομιζω οτι επιλεγουν τι κριτικες θα ανεβασουν? χαλαρα αυτο συμβαινει.Πολλα μελη το εχουν αντιμετοπισει αυτο.Προσωπικα τουλαχιστον 6-7 κριτικες ποτε δεν ανεβηκανε μην πω παραπανω
τι να πω; Πάντως εδώ ανεβάζουν και τις θετικές και τις αρνητικές κριτικές, σε αντίθεση με αλλού. Εάν ώρα κάποιες κόβονται, αγνοώ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
εγω ρε φιλος πραγματικα με οσες κοπελες εχω νταραβεριστη δε ζητησα ποτέ χυσιμο στο στομα, οχι οτι δε μου αρεσει καθε αλλο αλλα δεν το εχω προτεινη.Αν κατι ηξερα θα το ελεγα δεν ειμαι κομπλεξικος
Βασικα αν καποια κοπελα σε γουσταρει και δωσει εξτρα, και ειπωθει δημοσια η σε πμ τοτε καποιος μπορει να το απαιτησει απ τη κοπελα και να δημιουργηθει προβλημα επειδη δεν θα γουσταρει ας πουμε τον εκαστοτε πελατη και μετα δεν θα δινει πουθενα εξτρα για να αποφυγει τετοιες καταστασεις
Παντως ειναι σπανιο σε στουντιο
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Μαγκες εριξα πιστολια στη Κατια που ελεγε ο @claimain σημερα το απογευμα στη κασ.8γ στο ισογειο. Προσυπογραφω σε οτι ειπε ο μυστης μας , τετοια ορεξη και τοσα προκαταρκτικα απιθανο σχεδον να βρεις σε στουντιο σημερα . Με ειχε ξαπλωμενο και τριβοταν πανω μου με ολο της το σωμα να κουνιεται ( μεχρι και το στηθος της ακουμπουσε στο πουτσο μου ) κατι λιγοτερο απο 10λεπτο μεχρι να αρχισει τη πιπα !!!

Εκατσα κανα 20λεπτο ανετοτατα , χαμογελα , καμια βιασυνη και κανενα παραπονο . Κοριτσαρος με υπεροχα στηθακια 2αρι μεγεθος , φρεσκο σωμα 22χρονης , ψηλη με υπεροχο κωλαρακι . Αν κατι ισως υστερουσε ειναι στο προσωπο , μακροστενο με κλασσικα σλαβικα μαγουλακια , μετριο θα λεγα . Σα να γαματε μια φοιτητρια πραγματικα , δε θα σας πω οτι κατεχει τη τεχνη της αποπλανησης , δεν ειναι εμπειρη αλλα ειναι τοσο ορεξατη και κεφατη να γαμηθει και να ευχαριστησει που πραγματικα απο τις φορες που λες αξιζε και το τελευταιο σεντ . Ακομα μου χει μεινει το υπεροχο δερμα της , ο κωλος της και η χαμογελαρα της

Μου πε ειναι απο οδησσο και φευγει σε 5 μερες απο σημερα ακριβως . Πραγματικα οποιος την προλαβει αξιζει 100%

ΥΓ. Καλα ρε μου πε οτι εχει μεδουσες η θαλασσα στην οδησσο αυτη τη περιοδο , μεχρι κ εκει εχουν αυτο το προβλημα ? ασχετο αλλα μου κανε εντυπωση
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Αυτή δέχεται φιλια;:2funny:
χαχα, δε ξερω αδερφε μου δε δοκιμαζω να δινω φιλια στο στουντιο . Σπανια πολυ σε εσκορτουδες μονο , σημερα πριν τη Κατια , πηρα το απογευμα τη ντασα απο γκλαμουρα και επεσαν καποια φιλια γιατι γουσταρα φαση . Γενικα ειναι δεκτικη η Κατια δε το δοκιμασα ομως . Με ειχαν ρωτησει για τη Λιλιαν που ειχε γραψει ο αρχιδακος οτι δινει φιλια φουλ στο 50αρι και ειχα απαντησει το ιδιο, δε χανεις να δοκιμασεις
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Μετά από σοβαρή και εκτεταμένη αναλύση των δεδομένων απ τον βορδελικό εγκέφαλο σε συνεργασία με εξειδικευμένες βορδελικές μυστικες υπηρεσίες και εξωτερικους φριλάνσερ συνεργάτες, το συμπέρασμα που βγήκε είναι ότι με την πάρτη σου παίζουν τρία τινα:

Α) είσαι κατά φαντασίαν γαμίκουλας του πληκτρολογίου που γραφεί ότι να ναι όπως και αρκετοί άλλοι στο φόρουμ χωρίς να έχουν πάει καν.

Β) έγραψες έναν καλό λόγο εκ μέρους της παπατζοαλυσίδας για να ανέβει (Κι αλλο) η δουλειά γιατί τελευταία οι αρνητικές κριτικές πηγαιναν βροχή

Γ) είσαι ο τάδε,ξέρεις εσύ ποιος

Για οποιονδήποτε από τους παραπάνω λόγους έγραψες την κριτική καρφώθηκες μόνος σου όταν έγραψες ότι συνομιλουσατε μισά αγγλικά, μισά ρουμανικά ενω αυτη ρουμανικά Δεν μιλάει γρι. Αλβανικά και αγγλικά μιλάει .

ΕΡΑΣΙΡΕΧΝΗ ΠΡΟΜΟΤΟΡΑΚΟ

Που έγραψα οτι μιλάει Ρουμανικά ; Βλαμμενε σε αλλον αναφέρεσαι , εχεις μπερδέψει την Π με την Β
παρε τα @@ μου , τωρα κ 6 αυγά Ινδίας
Και μια συμβουλή , αφου δε μπορεις να πηδήξεις την Κατελεγια , κούμπωσε μερικά βιάγκρα μήμπως κ τα καταφέρεις , ανίκανε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom