Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
τι να το ανεχεσαι αφου οι ποιο πολλες ετσι κανουν.Μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου ειναι.Ειδκα στα μπουρδελα κατακορον
Με το που πάει να ανοίξει καπότα, την σταματάς και την αναγκάζεις να το πάει αλλιώς.
"Έλα λίγο να σου γλείψω τα βυζάκια" Θα έρθει να τριφτεί λίγο, να στον παίξει και όλα μέλι γάλα!

Πάντως δεν προσπερνάνε όλες τα προκαταρκτικά. Έχει και τίμιες περιπτώσεις που άμα δεν τους κουνήσω την σκληρή πλέον ψωλή μου, δεν ξεκινάνε να γλείφουν. :alivedick::alivedick:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Με το που πάει να ανοίξει καπότα, την σταματάς και την αναγκάζεις να το πάει αλλιώς.
"Έλα λίγο να σου γλείψω τα βυζάκια" Θα έρθει να τριφτεί λίγο, να στον παίξει και όλα μέλι γάλα!

Πάντως δεν προσπερνάνε όλες τα προκαταρκτικά. Έχει και τίμιες περιπτώσεις που άμα δεν τους κουνήσω την σκληρή πλέον ψωλή μου, δεν ξεκινάνε να γλείφουν. :alivedick::alivedick:
εχεις υπομονη εσυ καλο αυτο.Εγω δεν μπορω να ασχοληθω το θεωρω δεδομενο οτι θα πρεπει εστω και λιγο πρωτα να παιξει μαζι σου και υστερα τα υπολοιπα.Δε θελω να της τα πω εγω αυτα θελω η ιδια να το θελει να το κανει.Γιαυτο και δεν εχω τοσο πολλες επιτυχιες.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Με το που πάει να ανοίξει καπότα, την σταματάς και την αναγκάζεις να το πάει αλλιώς.
"Έλα λίγο να σου γλείψω τα βυζάκια" Θα έρθει να τριφτεί λίγο, να στον παίξει και όλα μέλι γάλα!

Πάντως δεν προσπερνάνε όλες τα προκαταρκτικά. Έχει και τίμιες περιπτώσεις που άμα δεν τους κουνήσω την σκληρή πλέον ψωλή μου, δεν ξεκινάνε να γλείφουν. :alivedick::alivedick:
Σωστος κι εγω γλυφω τα βυζια σε πολλες για να φτιαχτω και να μου σηκωθει που πανε με τη μια να δουλεψουν καποτα .

Παντως ειναι κι αυτες που ενω αλλες φορες σε φτιαχνουν , καποιες αλλες φορες προσπερνανε τα προκαταρκτικα . Εγω θα λεγα γενικα ειναι παρα πολυ λιγες αυτες που παντα και σε καθε περιπτωση δειχνουν επαγγελματισμο και δε μπαινουν τελειως χυμα . Ασχετα με ποσα δωματια εχουν ταυτοχρονα εκεινη τη στιγμη και αν ειναι στο τελος της βαρδιας

Με ξενερωνει και μενα οπως λεει και ο κλαιν αλλα επειδη δε θελω να χαλιεμαι εκεινη τη στιγμη , το γυριζω τουμπα παιρνοντας εγω τη πρωτοβουλια χωρις να σκεφτομαι τι με χαλαει . Προτιμω να το σκεφτω μετα αυτο που θα παρω την αποφαση αν θα ξαναπαω και οχι οταν ειμαι στο δωματιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
εχεις υπομονη εσυ καλο αυτο.Εγω δεν μπορω να ασχοληθω το θεωρω δεδομενο οτι θα πρεπει εστω και λιγο πρωτα να παιξει μαζι σου και υστερα τα υπολοιπα.Δε θελω να της τα πω εγω αυτα θελω η ιδια να το θελει να το κανει.Γιαυτο και δεν εχω τοσο πολλες επιτυχιες.
Σωστος κι εγω γλυφω στα βυζια σε πολλες για να φτιαχτω και να μου σηκωθει που πανε με τη μια να δουλεψουν καποτα .

Παντως ειναι κι αυτες που ενω αλλες φορες σε φτιαχνουν , καποιες αλλες φορες προσπερνανε τα προκαταρκτικα . Εγω θα λεγα γενικα ειναι ακομη παρα πολυ λιγες αυτες που παντα και σε καθε περιπτωση δειχνουν επαγγελματισμο και δε μπαινουν τελειως χυμα . Ασχετα με ποσα δωματια εχουν ταυτοχρονα εκεινη τη στιγμη και αν ειναι στο τελος της βαρδιας

Με ξενερωνει και μενα οπως λεει και ο κλαιν αλλα επειδη δε θελω να χαλιεμαι εκεινη τη στιγμη , το γυριζω τουμπα παιρνοντας εγω τη πρωτοβουλια χωρις να σκεφτομαι τι με χαλαει . Προτιμω να το σκεφτω μετα αυτο που θα παρω την αποφαση αν θα ξαναπαω και οχι οταν ειμαι στο δωματιο
Παίδες. Κάποιες θέλουν καθοδήγηση και είναι δεκτικές.
Όταν έχω πάει με την άλλη 3-4+ φορές και ενώ στην αρχή καθόταν στα πλάγια στην πίπα να χουφτώνω και την επόμενη κάθεται ανάμεσα στα πόδια μου μπροστά, (που δεν είναι κάτι κακό, απλά δεν έχεις πρόσβαση έτσι να πιάνεις, παρά μόνο το κεφάλι της) μπορεί να μην το κάνει σκόπιμα, δεν γίνεται να κάνουμε και κάθε φορά το ίδιο.
Εμένα προσωπικά μαρέσει να φέρνει η άλλη την κωλάρα της δίπλα μου ακριβώς, σχεδόν 69 δηλαδή, και να ρουφάει. Ε, της το λες και το κάνει. Ένα παράδειγμα λέω τώρα...
Και εμένα μου έχει τύχει η άλλη να 'πηδάει' τα προκαταρκτικά. Της μίλησα, δεν χρειάζεται να χαλαστείς.

Μαύρο όμως σε όσες δεν είναι δεκτικές και θέλουν να κάνουν το πρόγραμμα τους έτσι όπως γουστάρουν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
συνάδελφοι,
άσχετο αλλά έχετε πετύχει κα'να στουντιοκόριτσο της προκοπής που να δέχεται χύσιμο στο στόμα;
Κανονικά εννοώ, ακάποτα.

Δυο φορές μου έχει συμβεί παλιότερα, χωρίς έξτρα χρήματα και μάλιστα με πρωτοβουλία της κοπέλας.
Η μια ήταν μια μελαχρινούλα ονόματι Γιασμίν, υποτίθεται λατίνα, στο Βριλησσού 46, που έχει σταματήσει πλέον. Δεν την πρόλαβα δεύτερη φορά.
Μετά από λίγο cowgirl το πουλάκι εμφάνισε πτωτικές τάσεις, η κοπέλα έβγαλε το σκουφάκι, με τσιμπούκωσε και τα πήρε στο στόμα της δείχνοντας ότι το ευχαριστιέται.
Η άλλη, στο ίδιο μαγαζί, ήταν η Ηρώ που πλέον δουλεύει ως Ηλέκτρα στο Κηφισού 30/60 - και στην οποία δεν ξαναδίνω τα λεφτά μου γιατί με έκλεψε όπως έχω γράψει κι αλλού, άσε που η τσα μου είπε "τελειωτικό στο στόμα +50€" (τι λέτε ρε παιδιά;;;).
Η τότε Ηρώ το έκανε σε αρκετούς εκείνο το διάστημα για να αποφύγει τη διείσδυση. Δήλωνε ότι είναι στενή και πονάει. Σ' εμένα έλεγε κάτι πονηρά για να με αγχώσει και να μου δείξει ότι μου έκανε και χάρη. Αλλά το χύσιμο στο στόμα ήταν υπέροχο, δεν το συζητώ.
Μια-δυο φορές έχω προτείνει σε στουντιοκόριτσα να τους τα δώσω στο στόμα με +20€, όσο χρεώνουν τα εσκορτάκια που παίρνω, αλλά δεν.
Άσε που, από τη μικρή εμπειρία μου, έχω καταλάβει ότι δεν είναι πολύ σοφό να μπαίνεις σε διαδικασία διαπραγμάτευσης για έξτρα χρήματα με στουντιοκόριτσο.
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
41
Like
2.598
Πόντοι
2.471
συνάδελφοι,
άσχετο αλλά έχετε πετύχει κα'να στουντιοκόριτσο της προκοπής που να δέχεται χύσιμο στο στόμα;
Κανονικά εννοώ, ακάποτα.

Δυο φορές μου έχει συμβεί παλιότερα, χωρίς έξτρα χρήματα και μάλιστα με πρωτοβουλία της κοπέλας.
Η μια ήταν μια μελαχρινούλα ονόματι Γιασμίν, υποτίθεται λατίνα, στο Βριλησσού 46, που έχει σταματήσει πλέον. Δεν την πρόλαβα δεύτερη φορά.
Μετά από λίγο cowgirl το πουλάκι εμφάνισε πτωτικές τάσεις, η κοπέλα έβγαλε το σκουφάκι, με τσιμπούκωσε και τα πήρε στο στόμα της δείχνοντας ότι το ευχαριστιέται.
Η άλλη, στο ίδιο μαγαζί, ήταν η Ηρώ που πλέον δουλεύει ως Ηλέκτρα στο Κηφισού 30/60 - και στην οποία δεν ξαναδίνω τα λεφτά μου γιατί με έκλεψε όπως έχω γράψει κι αλλού, άσε που η τσα μου είπε "τελειωτικό στο στόμα +50€" (τι λέτε ρε παιδιά;;;).
Η τότε Ηρώ το έκανε σε αρκετούς εκείνο το διάστημα για να αποφύγει τη διείσδυση. Δήλωνε ότι είναι στενή και πονάει. Σ' εμένα έλεγε κάτι πονηρά για να με αγχώσει και να μου δείξει ότι μου έκανε και χάρη. Αλλά το χύσιμο στο στόμα ήταν υπέροχο, δεν το συζητώ.
Μια-δυο φορές έχω προτείνει σε στουντιοκόριτσα να τους τα δώσω στο στόμα με +20€, όσο χρεώνουν τα εσκορτάκια που παίρνω, αλλά δεν.
Άσε που, από τη μικρή εμπειρία μου, έχω καταλάβει ότι δεν είναι πολύ σοφό να μπαίνεις σε διαδικασία διαπραγμάτευσης για έξτρα χρήματα με στουντιοκόριτσο.
Να σταθώ στη τελευταία παράγραφο; Εννοείται και δεν είναι να μπαίνεις στη διαδικασία
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Να σταθώ στη τελευταία παράγραφο; Εννοείται και δεν είναι να μπαίνεις στη διαδικασία
σωστόν. Δημιουργείται πολύ κακό προηγούμενο.
Γι' αυτό ρωτάω αν έχει κανείς ανακαλύψει κάποια που να κάνει CIM χωρίς διαπραγματεύσεις κι έξτρα.
Ή έστω να σου πει π.χ. τελείωμα στο στόμα +20€, όπως αντίστοιχα σου λένε τη χρέωση για τα προγράμματα.
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
41
Like
2.598
Πόντοι
2.471
σωστόν. Δημιουργείται πολύ κακό προηγούμενο.
Γι' αυτό ρωτάω αν έχει κανείς ανακαλύψει κάποια που να κάνει CIM χωρίς διαπραγματεύσεις κι έξτρα.
Ή έστω να σου πει π.χ. τελείωμα στο στόμα +20€, όπως αντίστοιχα σου λένε τη χρέωση για τα προγράμματα.
Παίζει κάποια να το έχει στις έξτρα υπηρεσίες της
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Παίζει κάποια να το έχει στις έξτρα υπηρεσίες της
αυτό σκέφτομαι κι εγώ.
Αλλά σε κανένα μαγαζί δεν μου το έχει αναφέρει η τσα ως έξτρα υπηρεσία (μόνη εξαίρεση αυτό που έγραψα νωρίτερα, στο Κηφισού 60, όπου μου είπε για +50€ και λέω από μέσα μου "τι μας λες κυρά μου;").
Μήπως κάποια κορίτσια το κανονίζουν κατ' ιδίαν, με τους πιο καλούς πελάτες τους;
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
41
Like
2.598
Πόντοι
2.471
αυτό σκέφτομαι κι εγώ.
Αλλά σε κανένα μαγαζί δεν μου το έχει αναφέρει η τσα ως έξτρα υπηρεσία (μόνη εξαίρεση αυτό που έγραψα νωρίτερα, στο Κηφισού 60, όπου μου είπε για +50€ και λέω από μέσα μου "τι μας λες κυρά μου;").
Μήπως κάποια κορίτσια το κανονίζουν κατ' ιδίαν, με τους πιο καλούς πελάτες τους;
Δεν αποκλείεται
Πάντως προσφάτως στο απλό πρόγραμμα δεν ρώτησα για τίποτα περαιτέρω
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
@Johnstef ειχες παρει μηπως και μια yana στο κασσανδρας8γ?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.117
Πόντοι
5.946
Η Κάτια μάλιστα. Έχει πατούρα υψηλών προδιαγραφών. Από βυζι πως πάει και γιατί για λίγες μερες;
έχει καριέρα στο Τόυς Στριπ, Σίβερ Σπα μασάζ και αλυσίδα Μελαντίας...
για μένα ψιλοκομοδίνο... αλλά εγώ είμαι απαιτητικός...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πολυ χλωμο μου ακουγεται οτι στουντιοκοριτσο και μαλιστα της προκοιπης να κανει τελειωτικο στο στομα.
Θα ελεγα απιθανο αλλα δε θελω να ειμαι τοσο πολυ απολυτος.
Αυτο θα το βρεις ευκολα σε μπουρδελα ειδικα μεταξουργιοτικα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αν το κανανε τα στουντιοκοριτσα δηλαδη τις εχυνες στο στομα φανταζομαι τα φιλια που περνουν απο αυτες τις κορασιδες οι υπολοιποι πελατες.χαχαχαχαχαχαχαχ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τελικα το εδω site κανει λογοκρισια.Ανεβασα δυο φορες κριτικη την ιδια μερα και δεν το περασανε.
Ξεδιαλεγουν χαλαρα για το ποια θα αναδειξουν και ποια οχι.Φανταζομαι ποσα μελη θα εχουν την ιδια αποψη οπως εγω.Οποτε μουφα η υποθεση δεν ειναι ουτε τις κριτικες να κοιτας.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
δε σε βλεπω και πολυ ζωηρο βρε βορδελε.Γαμησες καμία?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom