Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Και να σου πω την αλήθεια έχω βαρεθεί. Αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να βρω αλλη πουτανα που πραγματικά μου αρέσει.
Έλα μωρέ...δεν το πιστεύω ότι δεν υπάρχουν και άλλες του γούστου σου.
Να πω ότι ήταν έτσι όπως ήταν η Κ. και σου έκανε ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ που δύσκολα θα σου κάνει άλλη, να πω ναι...
Τέσπα...

https://*****/en/StudioWorker/8501-Polina

Γιατί ρε μάγκες να φέρνουν τέτοια κορίτσια στο 50άρικο;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Και να σου πω την αλήθεια έχω βαρεθεί. Αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να βρω αλλη πουτανα που πραγματικά μου αρέσει.
Ελα τωρα βρε βορδελε ωρα να μας πεις δεν εχουμε αλλες κοπελες.Ενταξει δε μπορω να το πιστεψω.
Εχουμε καλα μουνια με υπηρεσιες μη κολαμε σε μια χιλιογαμημενη.
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Λέω την ψηλή με τα διάσπαρτα τατού καλλίγραμμη, παλιότερα και στο Silver SPA που ήταν μαζί με Γιάννα (Λάνα)

Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν είναι ακριβώς η ίδια απο τωρινές φωτογραφίες, αλλά έχει μία που ταιριάζει, στο πρόγραμμα του Queen Girls Λ. Αθηνών 373. Bella ψηλή μελαχρινή με τατού. Αν είναι η ίδια, πρόσθεσε νέα σκίτσα.
Ναι αυτή νομίζω είναι που ήταν στο μασατσιδικο
Δουλεύε και στη Συγγρού στο 232
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
Αφου δε γαμησε κανεις σημερα, πηγα εγω με την χριστινα:cheesy:, απο κασ 3 ηταν ανταξια των προσδοκιων τιμια επιλογη για στουντιο, μονο που δε μιλαει γρι αγγλικα αλλα δε πειραζει
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ότι γραφεί το βιβλίο. By the book. Ψέματα είχε κάτι ψιλά ξεκάρφωτα πριν κάμποσο καιρό
Άμα πηγαίνεις συνέχεια με καταλια φίλε μου καλύτερα να είχες δέσει μια πέτρα στο λαιμό και να βούταγες σε γκρεμό, λιγότερο θα πονούσες.

Εντελώς φιλικά, αν μπορείς ξέκοψε όσο είναι καιρός, θα χτυπήσεις το κεφάλι σου στον τοίχο, πήγαινε και με άλλες πριν είναι πολύ αργά.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Αφου δε γαμησε κανεις σημερα, πηγα εγω με την χριστινα:cheesy:, απο κασ 3 ηταν ανταξια των προσδοκιων τιμια επιλογη για στουντιο, μονο που δε μιλαει γρι αγγλικα αλλα δε πειραζει
Πηγα να δω τη Τινα το Σαββατο αλλα δε πηγα μετα Χριστινα . Πως ειναι εμφανισιακα φιλε μου ? μια φορα ειχα περασει και ειχε κοσμο και ενας την ειχε κλεισει για ωρα , βαριομουν να περιμενω και εφυγα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
Πηγα να δω τη Τινα το Σαββατο αλλα δε πηγα μετα Χριστινα . Πως ειναι εμφανισιακα φιλε μου ? μια φορα ειχα περασει και ειχε κοσμο και ενας την ειχε κλεισει για ωρα , βαριομουν να περιμενω και εφυγα
Εμφανισιακα ειναι ομορφη εχει ωραιο σωμα,μερικα tatoo
Ελαφρως πεσμενο βυζι
Απο υπηρεσιες ειδα τα δινει ολα στη πιπα και στο σεξ καναμε καποιες ενναλαγες στασεων δε παραπονεθηκε, θα κατσει μεχρι να τελειωσεις.
δεν διεκρινα καμια διαθεση ξεπετας, τιμια επιλογη για στουντιο πιστευω οτι αμα μαθει και λιγα αγγλικα θα εχει ακομα ενα +
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πηγα να δω τη Τινα το Σαββατο αλλα δε πηγα μετα Χριστινα . Πως ειναι εμφανισιακα φιλε μου ? μια φορα ειχα περασει και ειχε κοσμο και ενας την ειχε κλεισει για ωρα , βαριομουν να περιμενω και εφυγα

εχει σχετικα καλοοοο κορμακι οχι σαν κατια αλλα θα ελεγα κοντα.
το προσωπο βγαζει καυλα ξεσκισεμε, αθωα δειχνει δεν ειναι ομως.Ισια κορμοστασια,δασκαλεμενη απο βαλερια οποτε και στο δωματιο θα ειναι καλη στα σιγουρα αλλωστε ουκρανιδα ειναι.
βυζι απο οσο θυμαμαι δυαρακι εχει στητο καλο.
Δεν καταφερα να τη γαμησω αλλα ανετα θα πηγαινα μαζι της.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
Φανταζομαι duo βαλερια-χριστινα μαχη θα γινει μεσα στο δωματιο :cheesy:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φανταζομαι duo βαλερια-χριστινα μαχη θα γινει μεσα στο δωματιο :cheesy:
εγω θα προτιμουσα βαλερια κατια αλλα και η αλλη δ με χαλαει.
Η βαλερια το εχει το παιχνιδι με τα γαμησια δε κολαει σε ταμπου κτλ.
Αλλα οταν το κανω θα τις ντυσω με καλτσον οπου και θα σκισω στην πορεια
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
εγω θα προτιμουσα βαλερια κατια αλλα και η αλλη δ με χαλαει.
Η βαλερια το εχει το παιχνιδι με τα γαμησια δε κολαει σε ταμπου κτλ.
Αλλα οταν το κανω θα τις ντυσω με καλτσον οπου και θα σκισω στην πορεια
Πωω δωσε πονο κλαιν φωτο θελουμε με τα σκισμένα καλσον, μη ξεχαστεις και βγαλεις το παπαρι σου παλι :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Το σημαντικο ειναι οτι καμια τους δεν βιαζεται στο δωματιο ειναι ολα χαλαρα σε σχεση με αλλες που εχω παει.
Οι ποιο πολλες εχουθν στο μυαλο τους αντε να τελειωνουμε οσο κι καλα να προσπαθουν να κρυψουν.Αυτο ειναι που με ξενερωνει πως αν νιωσω κατι τετοιο χαλιεμε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κοιταξε τελος του μηνα θα παρω αδεια 10 μερες απο τον εαυτο μου οποτε θα ειμαι ξεκουραστος ντουρος και θα το κανω το duo.Θα προσπαθησω για νεες φωτο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Ήλθον, πήδον και απήλθον​


Κάτια Κας 8Γ. Ευγενική αλλά άχρωμη. Όβερ.
Τι σημαινει αχρωμη δηλαδη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδη τι σε χαλασε στην εν λογω κορασιδα?
ρε συ rev μαζι γραφουμε το ιδιο δευτερολεπτο?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
λογικα βλεπεις το alien και στις διαφημισεις γραφγεις
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Τι σημαινει αχρωμη δηλαδη?
Δεν βγάζει πουτανιά καθόλου, είναι και της αντισηψίας αρκετά. Χαμογελαστή μεν αλλά κομοδινίζει. Παρεμπιπτόντως είναι λίγο αλλήθωρη η μου φάνηκε;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
Δεν βγάζει πουτανιά καθόλου, είναι και της αντισηψίας αρκετά. Χαμογελαστή μεν αλλά κομοδινίζει. Παρεμπιπτόντως είναι λίγο αλλήθωρη η μου φάνηκε;
Κοιταξε εγω μια χαρα περασα, αλλα σου βγαζει και μια τυπικουρα δεν παρατήρησα να αλληθωριζει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom