Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
628
Πόντοι
301
Και εμένα μου έχει συμβεί αυτό, απόρριψη από στουντιοκόριτσο χωρίς προφανή λόγο παρόλο που σε προηγούμενες συνεδρίες τα είχαμε πάει φαινομενικά οκ και μάλιστα από τρεις διαφορετικές πουτανίτσες. Βάζουν την υπηρεσία να σου πει πως η κοπέλα είναι δήθεν κλεισμένη για μια ώρα, δε στο λένε ευθέως. Στ'αρχίδια μας πάμε αλλού!
Φίλε από ότι μου έχουν πει διάφοροι συμπαίκτες κ πρώην πουτανιτσες όταν γαμηθει καλά μέσα και με διάρκεια 5 τέτοιοι να της τύχουν είναι μετά πτώμα στη βάρδια , φαντάσου τα squirting που έλεγα ….. άρα δεν τους κάνουμε θέλουνε λαγούς του 5λεπτου
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
18
Like
20.273
Πόντοι
4.546
Πάλι εκεί ήσουν; Ερεεεεεεεεεεεεε :knuppel:
Τουλάχιστον, ξέρουμε ποιοι παραδέχονται οι ίδιοι ότι την κουράζουν και δεν την αφήνουν σε ησυχία...
Είπαμε, μια είναι η λύση: κλέψιμο και στεφανωμα. :grin::smiling-face-with-heart-eyes:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Τι γίνεται εδώ;
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Σήμερα ειδικά ήταν εντελώς ξεπατωμενη
Ρε καραγκιόζη , έλεγες σε μένα οτι ειμαι προμοτορας κ κανω διαφήμιση κ εσυ καθε μερα στο μπουρδελο της πηγαίνεις ?
Μήμπως είσαι stalker ρε μαλ@@@ κ την παρακολουθείς την καταλεγια; Θα σε κλείσουν μεςα οι μπάτσοι , stalker
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
566
Κριτικές
26
Like
1.904
Πόντοι
2.476

Τι γίνεται εδώ;
ελα ρε φιλε τι να γινεται... εχουμε βαρεθει αυτο το ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ να βαζει fake φωτο. Δεν πατάει ουτε φωτογραφία μου εκεί μεσα!!

οπως το 90% σε αυτο το μαγαζι - ή fake ή τόσο φωτοσοπ που είναι άλλος άνθρωπος
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
ποιος ξέρει; κι εγώ την είδα πριν λίγο και οι φωτογραφίες μου κίνησαν το ενδιαφέρον. Σκέφτομαι να τη δοκιμάσω.
Αλλά με τα στουντιοκόριτσα συμβαίνει αυτό, οι φωτογραφίες κάποιες φορές να μην αντιστοιχούν με αυτό που θα δεις στο σαλόνι.
Πάντως οφείλω να πω ότι όσα κορίτσια έχω πάρει στο συγκεκριμένο μαγαζί είχαν ακριβέστατες φωτογραφίες.
Ο λόγος που έχω πολύ καιρό να πάω είναι ότι τσαντίστηκα με την Ηλέκτρα (πρώην Ηρώ) που μου έφαγε ένα πενηντάρικο. Πλήρωσα μισάωρο, η κοπέλα με ξεπέταξε στο χρόνο του απλού προγράμματος, μου λέει "μη φύγεις, κάνω μπανάκι κι έρχομαι να μιλήσουμε" και φεύγει τρέχοντας για τον επόμενο που περίμενε.
Δεν ξέρω αν έκανα μαλακία που δεν περίμενα την τσατσά για να διαμαρτυρηθώ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την καλισπερα μου κυριοι.
Να παρακαλεσω να λειπουν οι χαρακτηρισμοι.Δεν θα γινουμε χαυρα ιουδεων εδω περα.Κραταμε ενα επιπεδο πιστευω και μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και αυτος και μονο αυτος ειναι ο λογος που ειμαστε εδω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αν είναι αυτή αληθινή ,πρόκειται περί φοβερού πατομουνου. Το μόνο που μένει είναι να πάει κάποιος να δει.
Το κηφισου οσες φορες εχω δει κοριτσια ειναι fake photo.Μαλιστα σε τσαρκα που ειχα παει και δει 3 κοριστια εντελως διαφορετικες.Ουτε που μοιαζανε.
Η συγκεκριμενη καρατουμπανο αλλααααααααα μη φας εχω γλαροσουπα
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.174
Κριτικές
53
Like
6.650
Πόντοι
7.636
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Ποιος είσαι εσύ ρε; Φώναξε λίγο. Δεν ακούγεσαι. Μέσα απ το πηγάδι μιλας;

Μήπως είσαι αυτός που φαντάστηκε ότι συνομιλούσε μαζί της στα ρουμανικα;

Καλά μαλακας εισαι ; Στοκερ πελάτης που πηγαίνει στο μαγαζι υπαρχει;
Και έκανες ένα λάθος. Πηγαίνω κάθε δύο μέρα φορές τη μέρα. Νταβα στην μπούτσα μου και στα λεφτά μου θα σε βάλω;
Αντε ρε λιγούρη , την έθαβες κ ολο εκει πας , παλιο καραγκιόζη
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα κυριοι εχω πολυ καλα νεα.
Πηγα στο κασσανδρας 3 οροφο και ειδα την Κατια.
Τρελο μουνετο απο τις λιγες φορες που οι φωτογραφιες ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.
Ντουμπανο το κοριτσι απο ουκρανια θα κατσει λιγες μερες γιαυτο ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΩΡΑ.
Ειναι οπως στις φωτο και καλυτερη.
Προσωπο αθωο γλυκουλα κοπελα, ψηλη και απο κορμι κορμαρα.Σφηχτο δερμα λειο στην εμφανιση ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ και απο βυζι στητό να χωραει στο χερι σου και λιγο ακομα να περισευει.Σχημα δακρυ για πολυ γλυψιμο.Πεντακαθαρη κοπελα ωραιο μουνι και σε αισθηση που τα καταλαβαινεις ΟΛΑ. 22 χρονων η κοπελια μας ολα τα λεφταααααααα ρε τρεχατεεεεεεεε.
Μεσα στο δωματιο ουτε μη μα μου τιποτα.Το ζουσε ρε παιδι μου το κοριτσι μας και καυλωνε πραγματικα.Ειχε γινει το μουνι της χωρις κρεμες μουσκεμα.Με αφηνε να αγγιζω φυσικα.Οχι δαχτυλα δε προσπαθησα δεν ηθελα να την ξενερωσω.Καναμε αρκετες στασεις και οτι μου αρεσε και λιγα φιλακια.Προσοχη ημουνα μπανιαρισμενος καθαρος ολα στην εντελεια.Να πω οτι δεν μπαιονει μεσα και ξεκινα αμεσως πιπες.Εκανε προκαταρκτικα τριβοταν με το μουνι και βυζια πανω σου με εκανε τουρμπο ιντεκουλερ πριν καν μου βαλει καποτα.Παιδια ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΛΕΩ.Οποιος εχει δισταγμους μπορω να του το αποδειξω εν μερη εδω τωρα με μια εκπληξη σαν το κιντερ εκπληξη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom