Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
αυτά τα μισάωρα, το χα απορία, αν χυσεις στο δεκάλεπτο τον υπόλοιπο χρόνο τί κανεις; Αναλύεις τα πολιτικα δρωμενα; δηλαδή για να αξίζει πρέπει να έχει προκατρακτικα και μετά να γαμας ακατάπαυστα αν αντέχεις. Αν αντέχεις μετά δεν θα σε θέλει για πελατη
έχει τύχει να αναλύσω και πολιτικά δρώμενα, στη χαλάρωση μετά το σεξ. Κρατούσα αγκαλιά την κοπέλα γυμνή και μιλούσαμε για τον Πούτιν και τον Ζελένσκι και για την επιθυμία μου να επισκεφτώ την Κόκκινη Πλατεία και το μαυσωλείο του Στάλιν. Ολοκληρωμένη εμπειρία :D:
:D:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Καλησπερα κυριοι εχω πολυ καλα νεα.
Πηγα στο κασσανδρας 3 οροφο και ειδα την Κατια.
Τρελο μουνετο απο τις λιγες φορες που οι φωτογραφιες ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.
Ντουμπανο το κοριτσι απο ουκρανια θα κατσει λιγες μερες γιαυτο ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΩΡΑ.
Ειναι οπως στις φωτο και καλυτερη.
Προσωπο αθωο γλυκουλα κοπελα, ψηλη και απο κορμι κορμαρα.Σφηχτο δερμα λειο στην εμφανιση ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ και απο βυζι στητό να χωραει στο χερι σου και λιγο ακομα να περισευει.Σχημα δακρυ για πολυ γλυψιμο.Πεντακαθαρη κοπελα ωραιο μουνι και σε αισθηση που τα καταλαβαινεις ΟΛΑ. 22 χρονων η κοπελια μας ολα τα λεφταααααααα ρε τρεχατεεεεεεεε.
Μεσα στο δωματιο ουτε μη μα μου τιποτα.Το ζουσε ρε παιδι μου το κοριτσι μας και καυλωνε πραγματικα.Ειχε γινει το μουνι της χωρις κρεμες μουσκεμα.Με αφηνε να αγγιζω φυσικα.Οχι δαχτυλα δε προσπαθησα δεν ηθελα να την ξενερωσω.Καναμε αρκετες στασεις και οτι μου αρεσε και λιγα φιλακια.Προσοχη ημουνα μπανιαρισμενος καθαρος ολα στην εντελεια.Να πω οτι δεν μπαιονει μεσα και ξεκινα αμεσως πιπες.Εκανε προκαταρκτικα τριβοταν με το μουνι και βυζια πανω σου με εκανε τουρμπο ιντεκουλερ πριν καν μου βαλει καποτα.Παιδια ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΛΕΩ.Οποιος εχει δισταγμους μπορω να του το αποδειξω εν μερη εδω τωρα με μια εκπληξη σαν το κιντερ εκπληξη.
πράγματι ομορφούλα, κορμάρα, πιτσιρίκα, προσωπάκι έφηβης. Όμως θυμάμαι ότι η δική μας συνεύρεση δεν είχε πάει τόσο καλά.
Αρχικά με είχε ξενερώσει η τσατσά η οποία μου δήλωσε ότι το πρόγραμμα της μισής ώρας ΔΕΝ έχει ελεύθερο στοματικό+69. Το μόνο μαγαζί που μου το έχει πει αυτό. Δηλ. τι θα κάνουμε επί μισή ώρα; θα παίξουμε τάβλι;
Η κοπέλα κυκλοφορούσε με το απόλυτα ντεκαβλέ υπόδημα, την 80s παντόφλα του Χάρρυ Κλυνν. Λεπτομέρεια βέβαια αλλά κάπως μου χτύπησε.
Θυμάμαι επίσης ότι οι υπηρεσίες της κοπέλας δεν με είχαν ενθουσιάσει. Έφυγα από το δωμάτιο με ανάμικτα συναισθήματα.
Είναι και πώς θα ταιριάξει ο καθένας με το κορίτσι. Άνθρωποι είμαστε, κι εμείς κι αυτές.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
πράγματι ομορφούλα, κορμάρα, πιτσιρίκα, προσωπάκι έφηβης. Όμως θυμάμαι ότι η δική μας συνεύρεση δεν είχε πάει τόσο καλά.
Αρχικά με είχε ξενερώσει η τσατσά η οποία μου δήλωσε ότι το πρόγραμμα της μισής ώρας ΔΕΝ έχει ελεύθερο στοματικό+69. Το μόνο μαγαζί που μου το έχει πει αυτό. Δηλ. τι θα κάνουμε επί μισή ώρα; θα παίξουμε τάβλι;
Η κοπέλα κυκλοφορούσε με το απόλυτα ντεκαβλέ υπόδημα, την 80s παντόφλα του Χάρρυ Κλυνν. Λεπτομέρεια βέβαια αλλά κάπως μου χτύπησε.
Θυμάμαι επίσης ότι οι υπηρεσίες της κοπέλας δεν με είχαν ενθουσιάσει. Έφυγα από το δωμάτιο με ανάμικτα συναισθήματα.
Είναι και πώς θα ταιριάξει ο καθένας με το κορίτσι. Άνθρωποι είμαστε, κι εμείς κι αυτές.
Εισαι σιγουρος οτι μιλαμε για την ιδια κοπελα?
Το λεω επειδη εκει εχει τρειςκοπελες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η κοπελα φορουσε τα ιδια εσωρουχα που εχει και στις φωτο καθως και τακουνια,
Εγω δεν ειδα τιποτα ντεκαυλε ουτε παντουφλες χαχαχαχαχ
Θεωρω οτι ειναι η μια απο τις κοπελες που μετρας σρα δαχτυλα του μισου χεριου απο εμφανιση και υπηρεσιες.
Τη συγκεκριμενη συμπεριφορα κορασιδας εχω να τη δω πανω απο 1.5 με 2 χρονια.
Ηταν χαλαρη οχι βιασυνες καυλα εμφανιση εντελως αντικειμενικος.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
21
Like
11.042
Πόντοι
4.546
Καλησπερα κυριοι εχω πολυ καλα νεα.
Πηγα στο κασσανδρας 3 οροφο και ειδα την Κατια.
Τρελο μουνετο απο τις λιγες φορες που οι φωτογραφιες ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.
Ντουμπανο το κοριτσι απο ουκρανια θα κατσει λιγες μερες γιαυτο ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΩΡΑ.
Ειναι οπως στις φωτο και καλυτερη.
Προσωπο αθωο γλυκουλα κοπελα, ψηλη και απο κορμι κορμαρα.Σφηχτο δερμα λειο στην εμφανιση ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ και απο βυζι στητό να χωραει στο χερι σου και λιγο ακομα να περισευει.Σχημα δακρυ για πολυ γλυψιμο.Πεντακαθαρη κοπελα ωραιο μουνι και σε αισθηση που τα καταλαβαινεις ΟΛΑ. 22 χρονων η κοπελια μας ολα τα λεφταααααααα ρε τρεχατεεεεεεεε.
Μεσα στο δωματιο ουτε μη μα μου τιποτα.Το ζουσε ρε παιδι μου το κοριτσι μας και καυλωνε πραγματικα.Ειχε γινει το μουνι της χωρις κρεμες μουσκεμα.Με αφηνε να αγγιζω φυσικα.Οχι δαχτυλα δε προσπαθησα δεν ηθελα να την ξενερωσω.Καναμε αρκετες στασεις και οτι μου αρεσε και λιγα φιλακια.Προσοχη ημουνα μπανιαρισμενος καθαρος ολα στην εντελεια.Να πω οτι δεν μπαιονει μεσα και ξεκινα αμεσως πιπες.Εκανε προκαταρκτικα τριβοταν με το μουνι και βυζια πανω σου με εκανε τουρμπο ιντεκουλερ πριν καν μου βαλει καποτα.Παιδια ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΛΕΩ.Οποιος εχει δισταγμους μπορω να του το αποδειξω εν μερη εδω τωρα με μια εκπληξη σαν το κιντερ εκπληξη.
Εγώ έχω δισταγμούς και δε σε πιστεύω....περιμένω την απόδειξη :cheesy:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
20220707_162929.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχουμε κατι να πουμε?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ειναι ακομα καλυτερη απο κοντα.Για να περασα εγω καλα που ειμαι τοσο μιτζελος δεν εχω λογια.
Περασα καλα λογω της συμπεριφορας της κοπελας και της ολης καταστασης που μπορουσα να κανω πολλα μαζι της.Αν ομως καποιος θελει πορνοσταρ να του κανει μονο η κοπελα γαμησια τοτε πας αλλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το νου σου στον καθρεφτη...
δεν με πειραζει.Εχει καλυετρη ληψη αυτη η γωνια στην κολαρα της
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Ειναι ακομα καλυτερη απο κοντα.Για να περασα εγω καλα που ειμαι τοσο μιτζελος δεν εχω λογια.
Περασα καλα λογω της συμπεριφορας της κοπελας και της ολης καταστασης που μπορουσα να κανω πολλα μαζι της.Αν ομως καποιος θελει πορνοσταρ να του κανει μονο η κοπελα γαμησια τοτε πας αλλου
Μπραβο ρε μαγκα κλαιν , πολυ ξηγημενος και παντα αναλυτικος να κατατοπιζεις . Σωραιος αδερφε μου. Δεν εγραψα αυτη τη βδομαδα γιατι το χω ριξει λιγο στις ανεξαρτητες , πηρα 2 παλι προσφατα , μολις ξαναμπω στη μαχη στα στουντιο θα τη τιμησω . Φαινεται δυνατο νετο οπως και η χριστινα απο κασ3 , με τρωει να περασω και απο τζασμιν το σαββατο στην αριστ.5 ( μου αρεσει το προσωπο ) να τσεκαρω για αναγνωριστικη .

Η Βαλερια παντως απο το ιδιο στουντιο ( ομορφη αν και λιγο στεγνη για τα γουστα μου ) , ρε μαγκα ποσο καλο κοριτσι και τι φοβερη συμμετοχη , το χα γραψει οτι με ειχε αγκαλιασει κιολας οταν εφυγε και με ρωτησε αν περασα καλα . Ουτε ιχνος ενοχλησης και εφαγε κοπανημα δυνατο παροτι δεν εχει σωματακι για να αντεχει τα πολλα

Πατος η Κατια και σωματαρα απο τις φωτος που ανεβασες . Επιβαλλεται να τιμηθει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η Κάτια μάλιστα. Έχει πατούρα υψηλών προδιαγραφών. Από βυζι πως πάει και γιατί για λίγες μερες;
βυζι εχω φωτο αλλα δειχνει προσωπο δεν την ανεβαζω.
Εχει 2αρι βυζι στητοοοο πανεμορφο σε ομορφο σχημα οπως τα ειπα σχημα δακρυ.Δεν εχει βυζαρες αν αυτο θελεις
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
μου ειπε η ιδια κοπελα οτι δε θα κατσει πολυ καιρο ελλαδα θελει να παει πισω στην ουκρανια.Το τι ακριβως θα κανει δε μπορω να το ξερω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μπραβο ρε μαγκα κλαιν , πολυ ξηγημενος και παντα αναλυτικος να κατατοπιζεις . Σωραιος αδερφε μου. Δεν εγραψα αυτη τη βδομαδα γιατι το χω ριξει λιγο στις ανεξαρτητες , πηρα 2 παλι προσφατα , μολις ξαναμπω στη μαχη στα στουντιο θα τη τιμησω . Φαινεται δυνατο νετο οπως και η χριστινα απο κασ3 , με τρωει να περασω και απο τζασμιν το σαββατο στην αριστ.5 ( μου αρεσει το προσωπο ) να τσεκαρω για αναγνωριστικη .

Η Βαλερια παντως απο το ιδιο στουντιο ( ομορφη αν και λιγο στεγνη για τα γουστα μου ) , ρε μαγκα ποσο καλο κοριτσι και τι φοβερη συμμετοχη , το χα γραψει οτι με ειχε αγκαλιασει κιολας οταν εφυγε και με ρωτησε αν περασα καλα . Ουτε ιχνος ενοχλησης και εφαγε κοπανημα δυνατο παροτι δεν εχει σωματακι για να αντεχει τα πολλα

Πατος η Κατια και σωματαρα απο τις φωτος που ανεβασες . Επιβαλλεται να τιμηθει
Η βαλερια φιλος ειναι ποιο στεγνη οντος.Η κατια θα σου αρεσει ποιο πολυ.Τις εχει δασκαλεψει ολες εκει η Βαλερια γιαυτο συμπεριφερονταιι καλα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Πήγα και ξαναγαμησα Ζενια στο Τριγγετα τις προάλλες , απίστευτο μουνετο η μικρή , απίστευτο μουτράκι και κωλαρα chubby τρελή , απορώ πως δεν έχει γραφτεί κάτι ακόμα για Ζενια εδώ στο νήμα ή και σε άλλα , όταν μπορέσω θα ανεβάσω κριτική για αυτό το εκφυλο πορνιδιο !!!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.068
Κριτικές
14
Like
15.961
Πόντοι
3.246
Σκοπευα σημερα για επανάληψη στην βαλερια αλλα ειδα την κατια, την ειχα δει και στο παρελθόν αλλα δεν με ειχε ενθουσιασει, σημερα ηταν διαφορετικη παπουτσια του στριπ και καυλωτικα εσωρουχα ε τι να κανω και γω ενεδωσα στο πειρασμο και μπηκα τιμια επιλογη μου μενει τωρα η χριστινα για τεστ drive
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom