Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ξεκιναω για κασσανδρας 3 οροφο που δουλευε χριστινα βαλερια.Βλεπω τις κοπελες τη βαλερια την ηξερα ολα μια χαρουλα οπως και η χριστινα καινουργια απο ουκρανια και οι δυο.Ηταν και κατι κινεζοι μολις τις εκλεισαν και τις δυο για μια ωρα.Ρε πουστη μου λεω την πατησα.Κοιταω στο site η μοναδικη που αξιζε ηταν η Ευα τουλαχιστον απο εμφανιση.
Φτανω στο πειραιως ενταξει η κοπελα τρελο μουνακι.Την ειχα ξαναπαρει πριν περιπου κανα μηνα ισως λιγοτερο χωρις να εχω και την καλυτερη αποψη απο υπηρεσιες.
Αρχικα η κοπελα ειναι το απολυτο κοντοπουτανο με πολυ καλο κορμι οπως το λεω στημένο.Ψεγαδι δε βρισκεις.Δερματακι πουπουλο καλιγραμη.Κωλος ποιημα μοντελέ φαση εντελως.Βυζι μικρο αλλα στητο και φυσικό με ρογα για δαγκωμα.Μακρια μαλλια μεχρι ομους.Ποσωπο πολυ ομορφη με ασιατικα χαρακτηριστικα δεν ξερω απο που ειναι δε ρωτησα.
Αν σας αρεσουν μεγαλοι κωλοι με πιασιματα και τα τιαυτα μη πατε καθολου.Να φυγετε απο δω να πατε αλλου.
Ολα τα καλα τελειωνουν εδω.Την πρωτη φορα που την ειχα παρει εκανε τα δικα της με ενα τυπου προγραμμα.1 λεπτο πιπα 2 λεπτα μια σταση και αλλα 4 λεπτα μια τελευταια σταση αλλα χωρις μα μου σου του.
Τωρα πλεον προσθεσε στο προγραμμα της στα 8 λεπτα baby finish. Το χειροτερο μου αλλο δεν υπαρχει.Φυσικα αρχισε να μου πεφτει και αυτη να μου λεει its not hard. Ημουνα ετοιμος να τη διαολοστειλω αλλα ειπα ενταξει ηρεμησε δες το θεσπεσιο κορμακι και τελειωνε.Ετσι και εγινε με τα χιλια ζορια.Ασε που εβαζε ολη την ωρα σαλιο στο πανεμορφο μουνι της και δεν καταλαβαινα τιποτα.Αστο χαλι μαυρο η σημερινη μερα.
Τα ειπα και στην ευγαινεστατη τσατσα σε ενα ολιγολεπτο διαλογο που ειχαμε και εδειχνε να με ακουει.Της ειπα οτι εδω μιλαμε και σχολιαζουμε τα κοριτσια της ειπα ποιος ειμαι και τι θα γραψω και οτι λυπαμαι για την κριτικη μου γιατι η κοπελα εχει πολυ καλο παρουσιαστικο και θα πρεπει να αλλαξει.Σιγα μην αλλαξει.Απλα σε κανα δυο μηνες θα τη τζασουν.
Μαλακια μου που ξανα πηγα στην ιδια κοπελα αλλα δεν υπηρχε κατι αλλο σημερα και ουτε ηξερα το καινουργιο της προγραμμα.
Δεν εκλαψα τα 50 γιατι εχω εντελως διαφορετικη αντιληψη δεν το βλεπω ετσι.Γαμησα μια πολυ καλη πουτανα σε εμφανιση αλλα δεν περασα καλα μαζι της.Δεν ειναι θεμα χρηματων.
Ειναι απο τις λιγες φορες που εγραψα και κριτικη ετσι να υπαρχει γιατι η κοπελα το αξιζει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η χριστινα παιδια στο κασσανδρας δεν ειναι αυτο που βλεπετε στις φωτο ενταξει το ξεραμε αυτο το φανταζομασταν.Δεν ειναι ομως κατι ασχημο ουτε το προσπερνας.
Ξανθια οντος, μετρια προς κοντη εχει το υψος σαν τη Βαλερια.
ωραια βυζια στεκονται εκει που πρεπει οχι μεγαλα οχι μικρα και ολα φυσικα πανω της.
απο τη μεση και κατω ανοιγη λιγο η λεκανη με κωλο.
Κωλος οχι κατι σπουδαιο ειναι λιγο πλακουτσωτος οχι ασχημος αλλα οχι σαν της βαλεριας.Η βαλερια εχει στητό κωλο μοντελέ.Η χριστινα δεν τοχει αυτο.
Προσωπο πολυυυυυυυυ καυλα.Μονο που σε κοιτα σουρχεται να το σκισεις σαν να στο λεει.Αξιζει μονο και μονο απο τον τυπο της φατσας.Επισης ειναι κανουργια και αξιζει να το αναφερω πως ειναι ΔΑΣΚΑΛΕΜΕΝΗ απο τη Βαλερια που σημαινει σιγουρα περασεις καλα μαζι της.Κριμα που δεν μπορεσα να παω μαζι της.Γαμω τους κινεζους γαμω.
Παρκαρανε κατω το τζιπ mercedes με μπραβιλικια και τους φυλαγανε.Ακου εκει μια ωρα και τις δυο κοπελες ο κινεζος.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.878
Πόντοι
2.541
Δύο νέες αφίξεις στα Αριστοτέλους, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πολλά..



Η δεύτερη πρέπει να είναι πατημένη 30άρα, αλλά άμα το προ-μιλφ είναι καυλερό, ναι θα το πω κύριοι, είστε έτοιμοι; Ποιος τα γαμάει τα πιπίνια. Να το είπα, τι καταλάβατε; :coffee:
Δοκιμαζα προμιλφ Μιλανα ανετα. Οι φωτος δεν φαινονται επεξεργασμενες.

Την πηρες φιλε;;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Δοκιμαζα προμιλφ Μιλανα ανετα. Οι φωτος δεν φαινονται επεξεργασμενες.

Την πηρες φιλε;;
Όχι, καινούργιες αφίξεις, προχθες πρέπει να ανεβάσανε τις φωτογραφίες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ποια να γαμησουμε σημερις? Καμία?
Μετα το χθεσινο φιασκο δε νομιζω πως εχω την ορεξη
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εγώ έφαγα κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα με διεκπεραιωτικο κοπανημα και είμαι υπό σκέψιν για παραπέρα.
πες μας ρε φιλος ποία ηταν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να υποθεσω καταλεγια?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
πες μας ρε φιλος ποία ηταν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να υποθεσω καταλεγια?
Χωρίσανε. Ψάχνει στα μπουρδέλα τώρα και κυκλοφοράει μεθυσμένος στους δρόμους τρεκλίζοντας σαν το σκυλί. :walkingpenis:
Πλάκα κάνω φυσικά. Βρε κουλουράκια, βρες ρε μλκ καμία άλλη. Τόσες υπάρχουν! Της το 'χεις πληρώσει το μουνί σε βάρος χρυσού! :2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
γιαυτο ειμαστε εδω και μοιραζομαστε εμπειριες ωστε να αποφευγουμε τις φολες.Να σου πω εχω παρα πολυ καιρο να φολιαστω σε στουντιο.Συνηθως σε μπουρδελα συμβαινει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

προφανως εχω αποκτησει καποια σχετικη εμπειρια και τις μυριζομαι

Πάντως βλέπω πλέον στα στούντιο άρχισε να γίνεται της πουτανας απο καινούργια κομματια
όντως. Το κακό όμως είναι που οι περισσότερες νέες αφίξεις είναι στη μεγάλη αλυσίδα, που προσωπικά τους έχω πάρει λίγο στραβά για διάφορους λόγους.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
18
Like
20.273
Πόντοι
4.546
Tύπε μου κουλουράκια, πήγαινε και περίμενε κάτω από το στούντιο όταν σχολάσει, και κάνε της μια ωραία καντάδα. Κλέψτην και πηγαίντε βόλτα με γόνδολα στην Βενετία.

Υ.Γ.: σε καταλαβαίνω, αν κολλήσεις με μια γυναίκα... δύσκολα τα πράγματα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Άντε θα το ξεφουρνισω δημόσια . Στην κορμοστασιά.,και το ολο στυλ μου θυμίζει κατά κάποιον τρόπο την ... πρώην γυναίκα μου όταν ήταν πιο νέα.
Ξεκόλλα ρε...

Σε άλλα νέα, κάτι που ίσως ενδιαφέρει και τον φίλο μου @black crow που του αρέσουν οι Ασιάτισσες, έσκασε καινούργια Κινεζούλα στο Oriental.

https://*****/en/StudioWorker/9196-Lia
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
@maradona7 Χάθηκες μύστη μου, δεν πιστεύω να πέφτει καμιά παντοφλίτσα :walkingpenis::walkingpenis:
Πηγα με μια ανεξαρτητη αδερφε μου τη περασμενη βδομαδα και εσκασα ενα καλο ποσο για 2ωρο οποτε απο βδομαδα θα βγω για τσαρκες ξανα . Εχω 3-4 στο στοχαστρο εκ των οποιων μια ειναι η μιχαελα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πηγα με μια ανεξαρτητη αδερφε μου τη περασμενη βδομαδα και εσκασα ενα καλο ποσο για 2ωρο οποτε απο βδομαδα θα βγω για τσαρκες ξανα . Εχω 3-4 στο στοχαστρο εκ των οποιων μια ειναι η μιχαελα
Ωραίος, ελπίζω να πέρασες καλά!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.333
Κριτικές
7
Like
38.295
Πόντοι
10.411
Πηγα με μια ανεξαρτητη αδερφε μου τη περασμενη βδομαδα και εσκασα ενα καλο ποσο για 2ωρο οποτε απο βδομαδα θα βγω για τσαρκες ξανα . Εχω 3-4 στο στοχαστρο εκ των οποιων μια ειναι η μιχαελα
Του Deluxe ή της Μελαντίας?
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Κάτι μου θυμίζουν οι φωτογραφίες :woldman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom