Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Ενώ τσακωνόσασταν πήγα στη Αριστομένους
Ήταν η αλβανίδα Σίντυ
πάνω που ετοιμαζόμουν να την κάνω η τσατσά
πετάει τη μαγική λέξη "πρωκτικό"
Έδωσα 100 σεντς και μπήκα. Ήξερα πάνω κάτω τι με περιμένει.
Η κοπέλα όμορφη με πολύ ωραίο σώμα αλλά ψυχρή
Στο δωμάτιο μη το ένα μη το άλλο
είχε στηθεί με τέτοιο τρόπο ώστε να μην πιάνεις τίποτα
πίπα της πλάκας και μετά κατευθείαν κωλαράκι.
αν δεν ήταν κι αυτό τα λεφτά θα ήταν πεταμένα
και πάλι πεταμένα ήταν δηλαδή
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω με τον heellover. προσοχη παιδια sindy= πεταμενα λεφτα!!!!!!!!!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.194
Like
3.105
Πόντοι
506
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Σημερα Φραντζη 47 Αλεξια-Αλεξια-Γαμπριελα :-* :-* :-*
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Xθες το βραδακι Κεφαλληνιας75 επαιζε η δυαδα Μαηρα και Μαριαννα!Η μεν πρωτη ειναι ενα τρομερα εκφυλο και σεξυ ξανθο κοντοπουτανο ενω η αλλη μια μετριοτατη μελαχρινη που εχει ομως ενα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ζευγαρι διδυμων πυργων :boobies: :boobies:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Βριλησσού 57 , τώρα Έμιλυ, μετά τις 5 Μαργκό. Σαμπρίνα γιοκ μέχρι το τέλος της εβδομάδας
Λέλας Καραγιάννη . Τώρα Ναταλί , μετά τις 5 δεν ξέρουν
Πιπίνου 118, τώρα καμία, μετά τις 5 η Εύα
Κωνσταντινουπόλεως , ισχύει ό,τι λέει το πορνοπρόγαμμα, Σόνια τώρα , Λίντα 2 μετά τις 5
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χτες βραδυ παιωνιου 10 ....ανακαινισμενο μερικα το μαγαζι....η ειρηνη(γνωστη και ως ρωξανη στο η.ηλιου και αριστοτελους)...μελαχροινη,πολυ ωραιο παιδι...κακες κριτικες ομως,κακιστες απο ολους...μεγαλο το ρισκο της συνευρεσης!!!
πηρα το μεγα-ρισκο και καταθεσα...και ηταν αρκετα καλη(προσποιητα και με λιγο ζορι βεβαια μου φανηκε) . μηπως οντως αλλαξε?τοσο μεγαλη διαφορα? θα δοκιμασθει 2-3 φορες ακομη και μετα θα ανεβει κριτικη ωστε να διαπιστωθει αν οντως αλλαξε συμπεριφορα η συνεχιζει να μας δουλευει ακομη ;)
ετερη κοπελα η αννα,ξανθο κοντο μαλλι,ωραιο χαμογελο στο σαλονι και φανηκε ορεξατη και υποσχομενη για καλο service αλλα πολλα κιλα ρε γαμοτο,δε παμε εκει για να παλεψουμε.... :(
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τώρα δουλεύει στο Λέλας κάποια Βικτώρια! Δυστυχώς το όνειρο για παλινόρθωση της
Λίντας Α' παρέμεινε όνειρο  :'( :'( :'(
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:'( :'( :'(

Μεγαλη απωλεια!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κοίτα , επειδή λείπει και από το Φυλής 104 όπου εργάζεται ως Αλίνα , λογικά θα έχει άδεια. Η Άντζελα ίσως μας ενημερώσει καλύτερα

η Αλινα ματια μου ειναι σε αδεια :cheesy:
την Πεμπτη το πρωι επιστρεφει στο μαγαζι ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
βριλησου 57 σημερα δοκιμασα Εμιλυ :rockon: ακολουθει κριτικη
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αλίνα απο Φυλής ΚΑΜΜΙΑ σχέση με Ντιάνα !
Μα καμμία λέμε !
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για ποιά Έβελιν γράφεις συνοδοιπόρε?
                                                                                  H Εβελυν ηταν ενα μικρο -ωραιο πουτανακι-μαγκακι απο ρωσσια μαλλον-λεπτο με 2υαρι βυζι καστανοξανθο απο οτι θυμαμαι,και δουλευε δροσοπουλου 97 και λεμπεση(καθετοs στη συγγρου) πριν 2,5 η και 3 χρονια πριν.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για ποιο πραγμα ακριβως σου ζητησε 300ευρω? :think:
Εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται!!!Εκτος βεβαια αν περιλαμβανονται και εξτρα!!! :S
                                                                                  γεια και παλι SPOON.Eπειδη οι χρονοι στα studio εχουν μικρυνει υπερβολικα-οπωs και οι μεριδεs των φαγητων σε πολλα εστιατορια-και εγω μεσα σε 10 λεπτα δεν προλαβαινω να κανω τιποτα,την ρωτησα για 1 ωρα ποσα θελει.Μου απαντησε 300 ευρω.και οταν τηs ειπα οτι ειναι πολλα,μου απαντησε οτι εγω σε 1 ωρα τοσα βγαζω.Δεν διευκρινισαμε για τιποτα extra.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ειναι τιποτα το σοβαρο αυτο που γραφω,αλλα σημερα που σχολασα απο την δουλεια και περνουσα με το μηχανακι απο την ομονοια,ειδα μια γνωστη γκομενα να περιμενει ταξι.καπου την ηξερα αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω απο που.αφου ξαναγυρισα πισω και εσπασα λιγο το κεφαλακι μου,τελικα την θυμηθηκα.Η Ντανιελα απο πιπινου.Καλο και συμπαθητικο πουτανακι.Ηταν μαζι με εναν γκομενο νεαρο,χοντρο, γεματοs τατουαζ.Που πανε και τουs βρισκουν? Η Ντανιελα εχει εξαφανιστει,που δουλευει ξερει κανειs?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
                                                                                   γεια και παλι SPOON.Eπειδη οι χρονοι στα studio εχουν μικρυνει υπερβολικα-οπωs και οι μεριδεs των φαγητων σε πολλα εστιατορια-και εγω μεσα σε 10 λεπτα δεν προλαβαινω να κανω τιποτα,την ρωτησα για 1 ωρα ποσα θελει.Μου απαντησε 300 ευρω.και οταν τηs ειπα οτι ειναι πολλα,μου απαντησε οτι εγω σε 1 ωρα τοσα βγαζω.Δεν διευκρινισαμε για τιποτα extra.
Το ποσα βγαζει σε 1 ωρα ας μη το σχολιασουμε!!!Στον υπνο της ισως να τα βγαζει τα 300!! :2funny:
Και μιλαω γενικα και οχι για την συγκεκριμενη,ουτε που την ξερω!Απλα για μενα ειχε θρασσος η κοπελα,η οποια δεν ειναι και γνωστη στο κατω κατω που σου ειπε τοσα λεφτα!
Τις ωριτσες ξερουμε να τις κλεινουμε και αλλου οπου ξερουμε οτι θα περασουμε καλα και με λιγοτερα λεφτα!!! ;)




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom