Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καταρχήν δεν σε έβρισα και δεν σε είπα κηφήνα.
Είναι στους όρους του site να γράφω ενημέρωση???
το τι γράφω αφού σέβομαι τους όρους του forum είναι δικό μου θέμα.
Άμα μου το επιτρέψουν τα παιδιά του site μπορώ και εγώ να κατεβάσω παναγίες

κανε μου παραθεση σε παρακαλω που σε εβρισα κ εγω θα σου ζητησω συγγνωμη.
αν θεωρεις την λεξη κηφηνας βρισια,λυπαμαι αλλα θιγεσαι υπερβολικα ευκολα.

κατεβασε οσες παναγιες θελεις
εγω δεν σε εβρισα οποτε εσυ θα εισαι λαθος,προβλημα σου λοιπον.

ο,τι και να μου πεις για κανονες του σαιτ κλπ,εγω ξερω οτι αν δεν ππροσφερεις σε κατι αλλα μονο απαιτεις τοτε κηφηνας θεωρεισαι.

και επειδή κοκολόγκε μάλλον δεν διαβάζεις καλά κοίτα τι έγραψα πριν μου το πεις για την πειραιώς.

το ειδα.
τι εγραψες δλδ?οτι η τσατσα σου ειπε γιιιιιιτιιιιιιου
βλεπεις εστω μια πληροφορια στο ποστ σου?
πως ηταν η κοπελα?κατι ρε παιδι μου.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
1. Εννοώ τη λέξη κηφήνας.
2. Θίγομαι πολύ εύκολα ναι
3. Το site δεν αφορά μόνο ενημέρωση αλλά και άλλα θέματα που δεν σε έχω δει καθόλου να συμμετέχεις. Δες θέματα σχέσεων κλπ. Το ότι δεν αφορά μόνο μπουρδέλα αλλά και άλλη θεματολογία το κάνει να είναι επιτυχημένο.
4. Αυτό για την Πειραιώς το διάβασες?
5. Να λυπάσαι όσο θες και εγώ σε λυπάμαι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
:'( :'( :'( :'(
Αλοιμονο σε εμας που δεν την προλαβαμε!!! :headbang:

Μεσα σε αυτους ειμαι και ΕΓΩ.

Οταν ηξερα που δουλευε ολο κατι τυχαινε και δεν πηγαινα.
Καλα να παθω.....

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τωρα τουλαχιστον μου εγινε μαθημα και οταν με ενδιαφερει καποιοα περιπτωση στην αναγκη....δανειζομαι :2funny: :2funny: :2funny:

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
1. Εννοώ τη λέξη κηφήνας.
2. Θίγομαι πολύ εύκολα ναι
3. Το site δεν αφορά μόνο ενημέρωση αλλά και άλλα θέματα που δεν σε έχω δει καθόλου να συμμετέχεις. Δες θέματα σχέσεων κλπ. Το ότι δεν αφορά μόνο μπουρδέλα αλλά και άλλη θεματολογία το κάνει να είναι επιτυχημένο.
4. Αυτό για την Πειραιώς το διάβασες?
5. Να λυπάσαι όσο θες και εγώ σε λυπάμαι.

1.ο χαρακτηρισμος παραμενει και ειναι απολυτα δικαιολογημενος και βεβαια δεν ειναι  βρισια

2.κακο για εσενα,δεν εχω σκοπο να χαιδευω αυτια.

3.τα θεματα που αναφερεις πανε χαμενα λογω του ανελεητου σπαμ που κανετε,ουσια μηδεν,απλα νομιζετε οτι κατι λετε.το γεγονος οτι φλυαρειτε σε αλλα θεματα δεν σημαινει οτι με ευτο το τροπο εγινε το σαιτ επιτυχημενο.

4.οπως σου ειπα για την πειραιως δεν ειπες απολυτως τπτ,ουτε πως ειναι η κοπελα

5.δεν ειπα οτι λυπαμαι εσενα,εγω ειπα οτι λυπαμαι.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
1.ο χαρακτηρισμος παραμενει και ειναι απολυτα δικαιολογημενος και βεβαια δεν ειναι  βρισια

2.κακο για εσενα,δεν εχω σκοπο να χαιδευω αυτια.

3.τα θεματα που αναφερεις πανε χαμενα λογω του ανελεητου σπαμ που κανετε,ουσια μηδεν,απλα νομιζετε οτι κατι λετε.το γεγονος οτι φλυαρειτε σε αλλα θεματα δεν σημαινει οτι με ευτο το τροπο εγινε το σαιτ επιτυχημενο.

4.οπως σου ειπα για την πειραιως δεν ειπες απολυτως τπτ,ουτε πως ειναι η κοπελα

5.δεν ειπα οτι λυπαμαι εσενα,εγω ειπα οτι λυπαμαι.
1,2,3κι εγώ θα σε λέω χαμηλής νοημοσύνης το οποίο θεωρώ ότι ταιριάζει
4. για να μην μπω μέσα η κοπέλα είναι μάπα, αλλά βασικό ρόλο σε ένα μπουρδέλο έχει και η συμπεριφορά του τσάτσου  όπως να μην χτυπάει την πόρτα, να είναι οκ. Το 1 αφορά το ότι στο γράφω αναλυτικά.
5. Εγώ λυπάμαι εσένα γιατί είσαι τιμημένος, κάπως αλλιώς έπρεπε να ονομάζεσαι.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
1,2,3κι εγώ θα σε λέω χαμηλής νοημοσύνης το οποίο θεωρώ ότι ταιριάζει
4. για να μην μπω μέσα η κοπέλα είναι μάπα, αλλά βασικό ρόλο σε ένα μπουρδέλο έχει και η συμπεριφορά του τσάτσου  όπως να μην χτυπάει την πόρτα, να είναι οκ. Το 1 αφορά το ότι στο γράφω αναλυτικά.
5. Εγώ λυπάμαι εσένα γιατί είσαι τιμημένος, κάπως αλλιώς έπρεπε να ονομάζεσαι.

εγω δεν εχω κατι αλλο να σου πω
πες οτι θελεις,ο καθενας ειναι οτι λεει εξαλλου
καλο σπαμινγκ λοιπον και καλες αναλυτικες ενημερωσεις

κατι τελευταιο... IQ 135

καλα να περνας,σου αφηνω την τελευταια λεξη

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω δεν εχω κατι αλλο να σου πω
πες οτι θελεις,ο καθενας ειναι οτι λεει εξαλλου
καλο σπαμινγκ λοιπον και καλες αναλυτικες ενημερωσεις

κατι τελευταιο... IQ 135

καλα να περνας,σου αφηνω την τελευταια λεξη
είναι πεντακάθαρο ότι έχεις χαμηλή νοημοσύνη.
Σου αναφέρω ότι μια νοικοκυρά στο Λονδίνο έσπασε όλα τα ρεκόρ σε αυτό το τεστ που λες και το οποίο έχω κάνει με μεγαλύτερο αριθμό από σένα.(χωρίς όμως να το αναφέρω γιατί το θεωρώ της πλάκας)
το ότι δεν καταλαβαίνεις ότι ένα site έχει επιτυχία από την επισκεψιμότητα που αφορά δεκάδες κατηγορίες ΑΣΧΕΤΕΣ με ενημέρωση για πουτάνες, που κάνει τα μέλη του να μπαίνουν ξανά και ξανά δημιουργώντας φανατικό κοινό συγκλίνει με όσα αναφέρω περί νοημοσύνης.
Τέλος γιατί δεν την πέφτεις σε γυναίκες μέλη του site αλλά μόνο σε άντρες???
Αφού δεν κάνουν ενημέρωση γιατί βρίσκονται εδώ???
Η πάλι δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω???
Τόσο μάγκας είσαι ή τίποτα άλλο?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
είναι πεντακάθαρο ότι έχεις χαμηλή νοημοσύνη.
Σου αναφέρω ότι μια νοικοκυρά στο Λονδίνο έσπασε όλα τα ρεκόρ σε αυτό το τεστ που λες και το οποίο έχω κάνει με μεγαλύτερο αριθμό από σένα.(χωρίς όμως να το αναφέρω γιατί το θεωρώ της πλάκας)
το ότι δεν καταλαβαίνεις ότι ένα site έχει επιτυχία από την επισκεψιμότητα που αφορά δεκάδες κατηγορίες ΑΣΧΕΤΕΣ με ενημέρωση για πουτάνες, που κάνει τα μέλη του να μπαίνουν ξανά και ξανά δημιουργώντας φανατικό κοινό συγκλίνει με όσα αναφέρω περί νοημοσύνης.
Τέλος γιατί δεν την πέφτεις σε γυναίκες μέλη του site αλλά μόνο σε άντρες???
Αφού δεν κάνουν ενημέρωση γιατί βρίσκονται εδώ???
Η πάλι δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω???
Τόσο μάγκας είσαι ή τίποτα άλλο?
δεν θα ελεγα φιλε για αυτο της πλακας, αλλα τεσπα
με τα περι νοημοσυνης δεν ασχολουμε αλλο
οπως σου ειπα τα λοιπα θρεντ ειναι στην συντριπτικη πλειοψηφια φλυαρα και ανουσια,αν εσυ το θεωρεις αυτο επιτυχια,καλα κανεις.
εγω το θεωρω ασκοπο
την πεφτω που και που σε οσους μονο ρωτουν στις ενημρωσεις και δεν γραφουν ποτε,οπως εκανες εσυ.
το τι κανουν στα αλλα θρεντ δεν με νοιαζει

δεν ειπα ποτε οτι  ειμαι μαγκας
ειμαι ο εαυτος μου
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
ρε αγορια σταματιστε να τσακώνεστε και πεστε η γνωστη Παολα εξακολουθεί να περνα απ'ο αγ. μελετιου πεμπτες βραδύ???

γιατι επαψε ναχει βαρδιες....δικαιολογιμενα βεβαια αφού ολο σαβουρες φερνουν εκει...
αντε μηπως και  :tits:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Οι κοινοί πουτανοσκοποί μας ενώνουν !
Κάντε έρωτα -οχι λογοπαίγνια !
Μη τσακωνουά !
Σήμερα πρωί στις 11 χτύπαγα μάταια το κουδούνι στη βΟύρβαχη για να τεστάρω τη Στεφανί ! Ούτε φωνή ούτε ακρόαση ! Γιατί? Ξέρει κανείς ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σε πιστέψαμε βρε Λίο μου. Και είναι και προφανές αυτό που είπες. Δεν θέλει και ιδιαίτερη σκέψη. Δεν νομίζω κανείς να πιστεύει ότι οι κοπέλες κάνουν μόνο για ένα μήνα τη δουλειά και μετά σταματάνε...
Και προφανώς και η Έβελιν κάπως έτσι θα εργάζεται. Πολύ μουνάρα. Το πρώτο μου ποστ ήταν για αυτήν!!!
                                                                                  Πραγματι,ωραιο μουνακι η ΕΒΕΛΙΝ.Την ειχα πετυχει στο αλλο μαγαζι-οχι δροσοπουλου.Θα παω να το βρω,να το διαβασω,να δω πωs τα ειχεs γραψει τοτε.Μηπωs εχειs και κριτικη για την ΜΠΑΡΜΠΥ?Αν δεν την ειχεs πευχει,εισαι τυχεροs.Εγω την πατησα για τα καλα,ακομη την θυμαμαι.Ουτε το βυζι τηs να πιασω δεν με ειχε αφησει.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η PENY απο λελαs μου ζητησε 300 ευρω για μια ωρα.Αλλα μετα απο μια κριτικη καποιου φιλου που διαβασα μαλλον δεν....Thanks φιλε,με γλυτωσεs.Aν και με τα 300,ισωs φερθει διαφορετικα.
 

topey

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
                                                                                   Πραγματι,ωραιο μουνακι η ΕΒΕΛΙΝ.Την ειχα πετυχει στο αλλο μαγαζι-οχι δροσοπουλου.Θα παω να το βρω,να το διαβασω,να δω πωs τα ειχεs γραψει τοτε.Μηπωs εχειs και κριτικη για την ΜΠΑΡΜΠΥ?Αν δεν την ειχεs πευχει,εισαι τυχεροs.Εγω την πατησα για τα καλα,ακομη την θυμαμαι.Ουτε το βυζι τηs να πιασω δεν με ειχε αφησει.

Για ποιά Έβελιν γράφεις συνοδοιπόρε?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Αλλαγή στο αυριανό πρόγραμμα του www.studioeros-gr.com/schedule]Studio Έρως (Δροσοπούλου 95)[/url].


......ξερει κανεις  συναγωνιστης που δουλευει η Ντιανα  τωρα ?.....πηρα τηλ.  στο  στουντιο , κι ενω  υπαρχεi  η  κοπελα  στο  site ,  μου ειπαν οτι δεν δουλευει πια εκει........ 
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η PENY απο λελαs μου ζητησε 300 ευρω για μια ωρα.Αλλα μετα απο μια κριτικη καποιου φιλου που διαβασα μαλλον δεν....Thanks φιλε,με γλυτωσεs.Aν και με τα 300,ισωs φερθει διαφορετικα.
Για ποιο πραγμα ακριβως σου ζητησε 300ευρω? :think:
Εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται!!!Εκτος βεβαια αν περιλαμβανονται και εξτρα!!! :S
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Παρεμπιπτόντως

Μήπως γνωρίζει κάποιος συνάδελφος που και πότε δουλεύει κάποια Ρουσλάνα μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια www.smileyssmilies.com]
2.png
[/url]
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
......ξερει κανεις  συναγωνιστης που δουλευει η Ντιανα  τωρα ?.....πηρα τηλ.  στο  στουντιο , κι ενω  υπαρχεi  η  κοπελα  στο  site ,  μου ειπαν οτι δεν δουλευει πια εκει........ 
Κοίτα , επειδή λείπει και από το Φυλής 104 όπου εργάζεται ως Αλίνα , λογικά θα έχει άδεια. Η Άντζελα ίσως μας ενημερώσει καλύτερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom