Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
η Αμάντα ναι
Η Κιμ φορούσε μπικίνι
Αλέξια μας την είπε η τσα δεν την έχω ξαναδεί αλλά από φάτσα δεν έλεγε και τίποτα
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Χαιρετώ την παρέα, μήπως τώρα τελευταία έχει περάσει από Συγγρού 248?

Έχω να πάω εκεί από την Μ.Πέμπτη μετά συγχωρήσεως !!!

Τζένη Κορίνα Αλεξάνδρα και Αννα ηταν τότε...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Απόγευμα προς βράδυ πέρασα από Δροσοπούλου 97 και δεν ήταν η Κλαούντια  :'(
Πάλι την ξαναχάσαμε...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Έχω να πάω εκεί από την Μ.Πέμπτη μετά συγχωρήσεως !!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Ντροπη σου!!! :grin: :grin: :grin:
Απόγευμα προς βράδυ πέρασα από Δροσοπούλου 97 και δεν ήταν η Κλαούντια  :'(
Πάλι την ξαναχάσαμε...
Το εχει πολυ αυτο το μαγαζι ποτε ποτε να εξαφανιζονται οι κοπελες!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Νομίζω η Μίτα ήταν...

ρε τι τραβάμε
περνάνε κάτι σούπερ κοριτσάκια σαν διάττοντες αστέρες
και παραμένουν τα μπάζα. Να δω πότε θα χάσουν την υπομονη τους οι τσατσάδες που με βλέπουν καθε λίγο και λιγάκι να φεύγω άπραγος :fuck2:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Έχω να πάω εκεί από την Μ.Πέμπτη μετά συγχωρήσεως !!!

Τζένη Κορίνα Αλεξάνδρα και Αννα ηταν τότε...
Έχεις κάποια εμπειρία απ τις 'κυρίες'?Αξίζει να κάνω λες καμιά επίσκεψη?
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
ευχαριστώ 'γιατρέ'
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Απόγευμα Λέλας Καραγιάννη η Βίκυ
Πιπίνου 118 η Εύα
και έπεται συνέχεια
 

Επισκέπτης
ρε τι τραβάμε
περνάνε κάτι σούπερ κοριτσάκια σαν διάττοντες αστέρες
και παραμένουν τα μπάζα. Να δω πότε θα χάσουν την υπομονη τους οι τσατσάδες που με βλέπουν καθε λίγο και λιγάκι να φεύγω άπραγος :fuck2:
Παλαιότερο post μου (εμπλουτισμένο με σημερινές αναφορές) εξηγεί νοοτροπίες και συμπεριφορές στου Δροσοπούλου 97:

Λεμπέση-Πλάκα που το έκλεισε ο δήμος,αδερφάκι του Δροσοπούλου 97.Evellin Ουκρανέζα,η μοναδική που άξιζε εκεί μέσα και στου Δροσοπούλου 97 όπου επίσης δούλευε μαζί με τη φιλενάδα της Ζοζεφίνα.Η Ζοζεφίνα ήταν ένα σκαλί πιο κάτω.Με το χαμόγελο πάντα η Evellin,διασκέδαζε τη δουλειά της και σκορπούσε χαρά μέχρι πριν δυόμισι χρόνια περίπου.Τη φάγανε οι άλλες οι σκατοκαργιόλες,τα κομοδίνα (Νίκη,Μόνικα,Μπάρμπι,Κατερίνα με το κοντό μαύρο μαλλί-όχι η Ζοζεφίνα-και άλλες) γιατί τραβούσε όλους τους πελάτες και ανεβάζε τον πήχυ υπηρεσιών:Στην ερώτησή μου γιατί έφυγε η Evellin,επί λέξει η τσατσά μου είπε:"ήταν πολύ καλή για την δουλειά.Δεν είναι δυνατόν η Evellin να έχει όλη την πελατεία και οι άλλες τίποτε.ΗΜΑΡΤΟΝ,ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!!!  :headbang:Δυστυχώς πήδηξα (και στα δύο studio)
Νίκη,Μόνικα,Μπάρμπι,Κατερίνα και μία άλλη που δεν θυμάμαι το όνομά της την εποχή που δούλευε και η Evellin εκεί,ενώ ήμουν ήδη πελάτης της Evellin μήπως και αποδειχθεί καμμία απ'αυτές καλή σαν την Evellin.Πάντα υποκριτικά χαμόγελα και προσποιητές χειραψίες στο σαλόνι και μετά ΨΥΧΡΑ-ΑΓΓΑΡΕΙΑ-ΞΕΠΕΤΑ.Η Ζοζεφίνα,φιλενάδα της Evellin ήταν αξιοπρόσεχτη και καλή στο δωμάτιο.Προσέξετε αυτή την δόλια νοοτροπία στο αδερφάκι του (Δροσοπούλου 97),ίδιας ιδιοκτησίας,
όσον αφορά τις επιλογές κοριτσιών.


Καταλάβατε τώρα γιατί δεν δίνουν στους πελάτες αριθμό τηλεφώνου;;; Να μην ενημερωνόμαστε για τα μπάζα (είτε σωματικά μπάζα είτε σε υπηρεσίες μπάζα) αφού δεν μπορούν να κρατήσουν τα "αστέρια" για μεγάλες σταθερές περιόδους.Ξέρουν οτι είναι καταδικασμένοι να βγάζουν κέρδος ως επί το πλείστον από τον πρώτο τυχόντα πέλατη και όχι από τον τακτικό που βλέπει,κρίνει,ελέγχει,επιλέγει και χρησιμοποιεί την τηλεφωνική ενημέρωση.Οτι κάνει και το studio Θησέως 35-Καλλιθέα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Απόγευμα Λέλας Καραγιάννη η Βίκυ
Πιπίνου 118 η Εύα
και έπεται συνέχεια
ΑΝ περάσεις από Δροσοπούλου 97 και δεν βρεις Κλαούντια , μάθε πότε και αν δουλεύει. Ενδιαφέρομαι για αύριο. Αύριο πότε θα είναι?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μπορεί να γίνω κουραστικός αλλά επαναλαμβάνω:

ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ πάντα μαζί σας...!!!!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Στο 36 (Βριλησσού) αυτή τη στιγμή εργάζεται η Καρολίνα εκ Πολωνίας...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
-Βριλησσού 36 η Αλέξια, ψηλό πολύ αδύνατο ξανθό
Η συγκεκριμένη που λες είναι τελικά η Σάρα, η οποία είχε κάνει ένα πέρασμα από Βριλησσού 55, 57, Βουλιαγμένης 83 κτλ...κάποιοι μπορεί να την ξέρουν και από παλαιότερα από άλλα "ιδρύματα"!  ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Παλαιότερο post μου (εμπλουτισμένο με σημερινές αναφορές) εξηγεί νοοτροπίες και συμπεριφορές στου Δροσοπούλου 97:

Λεμπέση-Πλάκα που το έκλεισε ο δήμος,αδερφάκι του Δροσοπούλου 97.Evellin Ουκρανέζα,η μοναδική που άξιζε εκεί μέσα και στου Δροσοπούλου 97 όπου επίσης δούλευε μαζί με τη φιλενάδα της Ζοζεφίνα.Η Ζοζεφίνα ήταν ένα σκαλί πιο κάτω.Με το χαμόγελο πάντα η Evellin,διασκέδαζε τη δουλειά της και σκορπούσε χαρά μέχρι πριν δυόμισι χρόνια περίπου.Τη φάγανε οι άλλες οι σκατοκαργιόλες,τα κομοδίνα (Νίκη,Μόνικα,Μπάρμπι,Κατερίνα με το κοντό μαύρο μαλλί-όχι η Ζοζεφίνα-και άλλες) γιατί τραβούσε όλους τους πελάτες και ανεβάζε τον πήχυ υπηρεσιών:Στην ερώτησή μου γιατί έφυγε η Evellin,επί λέξει η τσατσά μου είπε:"ήταν πολύ καλή για την δουλειά.Δεν είναι δυνατόν η Evellin να έχει όλη την πελατεία και οι άλλες τίποτε.ΗΜΑΡΤΟΝ,ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!!!  :headbang:Δυστυχώς πήδηξα (και στα δύο studio)
Νίκη,Μόνικα,Μπάρμπι,Κατερίνα και μία άλλη που δεν θυμάμαι το όνομά της την εποχή που δούλευε και η Evellin εκεί,ενώ ήμουν ήδη πελάτης της Evellin μήπως και αποδειχθεί καμμία απ'αυτές καλή σαν την Evellin.Πάντα υποκριτικά χαμόγελα και προσποιητές χειραψίες στο σαλόνι και μετά ΨΥΧΡΑ-ΑΓΓΑΡΕΙΑ-ΞΕΠΕΤΑ.Η Ζοζεφίνα,φιλενάδα της Evellin ήταν αξιοπρόσεχτη και καλή στο δωμάτιο.Προσέξετε αυτή την δόλια νοοτροπία στο αδερφάκι του (Δροσοπούλου 97),ίδιας ιδιοκτησίας,
όσον αφορά τις επιλογές κοριτσιών.


Καταλάβατε τώρα γιατί δεν δίνουν στους πελάτες αριθμό τηλεφώνου;;; Να μην ενημερωνόμαστε για τα μπάζα (είτε σωματικά μπάζα είτε σε υπηρεσίες μπάζα) αφού δεν μπορούν να κρατήσουν τα "αστέρια" για μεγάλες σταθερές περιόδους.Ξέρουν οτι είναι καταδικασμένοι να βγάζουν κέρδος ως επί το πλείστον από τον πρώτο τυχόντα πέλατη και όχι από τον τακτικό που βλέπει,κρίνει,ελέγχει,επιλέγει και χρησιμοποιεί την τηλεφωνική ενημέρωση.Οτι κάνει και το studio Θησέως 35-Καλλιθέα.

α ρε τι μου θύμισες! πόσα λεφτά έχωσα σε Ζοζεφίνα και Έβελιν...

επίσκεψη πριν λίγο Μιχαήλ Βόδα 192
κοπέλα η Κάρμεν, ελληνοβραζιλιάνα κατά δήλωσή της
κάτι με τράβηξε να περάσω, ίσως ο συνδυασμός με το μασαζ.
Η κοπέλα είναι γεματούλα, με γλυκό πρόσωπο, σφικτό σώμα, ευγενέστατη, γλυκύτατη
αλλά μέχρι εκεί. Μασαζ 5 λεπτά ΓΤΠ, και μετά επί το έργον: μου έδωσε ένα δονητή αλλά
δεν είχα που να τον βάλω (μην πει κανείς καμιά εξυπνάδα) γιατί η στάση της δε βόλευε.Πίπα σχετικά καλή ενώ με ρώτησε αν θέλω να τη γλύψω. Αρνήθηκα.
Γυρίσαμε ιεραποστολικό όπου διεκπεραίωσα. 50 ευρώ το κουστούμι.
Τι τα θέλω αυτά, αφού μου μυρίζουν από την αρχή... 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Ντροπη σου!!! :grin: :grin: :grin:Το εχει πολυ αυτο το μαγαζι ποτε ποτε να εξαφανιζονται οι κοπελες!
                                                                                  Παιδεs σαs εχω πει γιατι δουλευουν για λιγο σε αυτο το μαγαζι,και μετα εξαφανιζονται.Αλλα δεν με πιστεψατε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom