Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
                                                                                   H Εβελυν ηταν ενα μικρο -ωραιο πουτανακι-μαγκακι απο ρωσσια μαλλον-λεπτο με 2υαρι βυζι καστανοξανθο απο οτι θυμαμαι,και δουλευε δροσοπουλου 97 και λεμπεση(καθετοs στη συγγρου) πριν 2,5 η και 3 χρονια πριν.
Τα 2 αυτα συνεργαζοντουσαν τοτε!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν ειναι τιποτα το σοβαρο αυτο που γραφω,αλλα σημερα που σχολασα απο την δουλεια και περνουσα με το μηχανακι απο την ομονοια,ειδα μια γνωστη γκομενα να περιμενει ταξι.καπου την ηξερα αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω απο που.αφου ξαναγυρισα πισω και εσπασα λιγο το κεφαλακι μου,τελικα την θυμηθηκα.Η Ντανιελα απο πιπινου.Καλο και συμπαθητικο πουτανακι.Ηταν μαζι με εναν γκομενο νεαρο,χοντρο, γεματοs τατουαζ.Που πανε και τουs βρισκουν? Η Ντανιελα εχει εξαφανιστει,που δουλευει ξερει κανειs?
Αν θυμαμαι καλα την Ντανιελα την ειχα πετυχει στο Θησεως 79 πριν κανα μηνα περιπου!!!Λιγο πριν κλεισει!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δεν ειναι τιποτα το σοβαρο αυτο που γραφω,αλλα σημερα που σχολασα απο την δουλεια και περνουσα με το μηχανακι απο την ομονοια,ειδα μια γνωστη γκομενα να περιμενει ταξι.καπου την ηξερα αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω απο που.αφου ξαναγυρισα πισω και εσπασα λιγο το κεφαλακι μου,τελικα την θυμηθηκα.Η Ντανιελα απο πιπινου.Καλο και συμπαθητικο πουτανακι.Ηταν μαζι με εναν γκομενο νεαρο,χοντρο, γεματοs τατουαζ.Που πανε και τουs βρισκουν? Η Ντανιελα εχει εξαφανιστει,που δουλευει ξερει κανειs?
οι τανες ενω περνιωνται οτι ειναι της πιατσας, εμπειρες και ξυπνιες....ειναι οι πιο χαζες γυναικες φιλε τελικα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αν θυμαμαι καλα την Ντανιελα την ειχα πετυχει στο Θησεως 79 πριν κανα μηνα περιπου!!!Λιγο πριν κλεισει!
Στο Κηφισού 30 δεν είχε αναφέρει ένας συναγωνιστής ότι την πέτυχε ? :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο...
Ιπποκρατους144
Κατια..ομορφουλα καστανοξανθη αλλα την εκοψα αρκετα ανευρη απο το περασμα της στο σαλονι!
Ιακχου7α
Βικυ απο Λουκα Νικα και Βριλλησου60!
Βριλλησου46
Βαλεντινα...ομορφη ξανθια αλλα ξανθια!Κυριακη βραδυ θα ειναι η Κιμ!
Βριλλησου60
Ελενη απο Αιγυπτο συμφωνα με τις Κυριες των Αθηνων!Πολυ ωραιο κορμι με ωραιοτατα  :tits: και συμπαθητικο προσωπο!Αν ακουστουν καλα λογια ισως τιμηθει!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
οι τανες ενω περνιωνται οτι ειναι της πιατσας, εμπειρες και ξυπνιες....ειναι οι πιο χαζες γυναικες φιλε τελικα
Κοίτα μην το βλέπεις έτσι... (αν και η συγκεκριμένη είναι λίγο περιορισμένης ευθύνης  ;) )
Δηλαδή ποιόν να είχε για γκόμενο η Ντανιέλα ? Τον πρίγκηπα Χάρι της Αγγλίας ? Όχι βέβαια.... Και πολύς της είναι...  :s&m_1: :tooth:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
οι τανες ενω περνιωνται οτι ειναι της πιατσας, εμπειρες και ξυπνιες....ειναι οι πιο χαζες γυναικες φιλε τελικα
Αυτο σηκωνει μεγααααααααααααααααλη συζητηση!!!! :2funny:
Δεν το παιζω γνωστης αλλα το με ποιον και το γιατι ειναι μια τετοια κοπελα με καποιον μονο αυτη το ξερει!
Και ποτε δεν τις συγκρινουμε σε τετοια θεματα με τις κοινες κοπελες!





Υ.Γ. Τι με εχει πιασει σημερα!!! :S
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ενώ τσακωνόσασταν πήγα στη Αριστομένους
Ήταν η αλβανίδα Σίντυ
πάνω που ετοιμαζόμουν να την κάνω η τσατσά
πετάει τη μαγική λέξη "πρωκτικό"
Έδωσα 100 σεντς και μπήκα. Ήξερα πάνω κάτω τι με περιμένει.
Η κοπέλα όμορφη με πολύ ωραίο σώμα αλλά ψυχρή
Στο δωμάτιο μη το ένα μη το άλλο
είχε στηθεί με τέτοιο τρόπο ώστε να μην πιάνεις τίποτα
πίπα της πλάκας και μετά κατευθείαν κωλαράκι.
αν δεν ήταν κι αυτό τα λεφτά θα ήταν πεταμένα
και πάλι πεταμένα ήταν δηλαδή
Ρε συ με 1 ευρω που πληρωσες για λοκω τι περιμενεις?  :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.409
Πόντοι
41.447
Ιπποκρατους144
Κατια..ομορφουλα καστανοξανθη αλλα την εκοψα αρκετα ανευρη απο το περασμα της στο σαλονι!

κόβει το μάτι σου....
έτσι είναι και στο δωμάτιο, άνευρη
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
                                                                                   γεια και παλι SPOON.Eπειδη οι χρονοι στα studio εχουν μικρυνει υπερβολικα-οπωs και οι μεριδεs των φαγητων σε πολλα εστιατορια-και εγω μεσα σε 10 λεπτα δεν προλαβαινω να κανω τιποτα,την ρωτησα για 1 ωρα ποσα θελει.Μου απαντησε 300 ευρω.και οταν τηs ειπα οτι ειναι πολλα,μου απαντησε οτι εγω σε 1 ωρα τοσα βγαζω.Δεν διευκρινισαμε για τιποτα extra.
γιατι εχουν μειωθει οι χρονοι ???εγω ποτε δεν μενω μονο 10 λεπτα σε στουντιο παντα επιδιωκω και μενω παραπανω χρονο μην τρελαθουμε κιολας...
300 ευρω αντε να βγαλει σε 3 ωρες με φουλ δουλεια και δεν ξερω ποσα απο αυτα ειναι καθαρα δικα της μην ψαρωνετε..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
γιατι εχουν μειωθει οι χρονοι ???εγω ποτε δεν μενω μονο 10 λεπτα σε στουντιο παντα επιδιωκω και μενω παραπανω χρονο μην τρελαθουμε κιολας...
300 ευρω αντε να βγαλει σε 3 ωρες με φουλ δουλεια και δεν ξερω ποσα απο αυτα ειναι καθαρα δικα της μην ψαρωνετε..
Μαλλον τα 300 τα μαζευει σε ολη της τη βαρδια και αν!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μινι βολτα πριν απο λιγο με τον φιλο Piatsa και εχουμε:

Βριλησσου 60:
Ελενη!!!Ωραια παρουσια με φοβερο στηθος,οπως ακριβως την περιεγραψε και ο Piatsas προηγουμενως!!!

Κεφ/νιας 75:
Μάιρα και Εμμανουελα!!!Η Μάιρα ειναι ενα ξανθουλι με κοντο μαλλι που κουβαλαει πολυ καβλα πανω της απ'οτι δειχνει στο σαλονι!!!
Η Εμμανουελα ηταν στο δωματιο,την ξερουμε ολοι,οποτε δεν περιμεναμε και φυγαμε!!!Εξακολουθει παντως για μενα να ειναι απο τις πιο ομορφες που εχω δει μιας και ειναι ακριβως στα πρωτυπα μου αλλα δεν το εχει η κοπελα!

Και κλεινουμε τη μικρη μας βολτα δυσαρεστα στο Λελας Καραγιαννη 35!!!!
Οχι βεβαια με την κοπελα,οπου ειναι ενα γλυκυτατο και ευγενεστατο πλασμα που λεγεται Βικτωρια,αλλα με την αντιπαθεστατη ΚΑΡΙΟΛΑ που εχουν για υπηρεσια!!!
[size=30pt]ΜΑΥΡΟ[/size] που πραγματικα ηθελα να μπω αλλα σκεφτηκα οτι 5ευρω απο την τσεπη μου θα τα επαιρνε η σκατοψυχη τσατσα!!!
Εκει λοιπον που ειμασταν στο σαλονι και μας εξηγουσε τα προγραμματα ωραια και καλα ξαφνικα μας λεει:
"Σας θυμαμαι και ξερω οτι δεν θα περασετε!Γιατι ερχοσαστε?"
Εγω μαγκες εχω  να παω εκει κανα 2μηνο (της ειχα ριξει και τοτε μαυρο) και ο Piatsas την εβλεπε για 1η φορα στη ζωη του!!! >:(
Δεν το βλεπω να ξαναπηγαινω εκει εκτος αν γυρισει η Θεα!!!
Αυτο το μαγαζι το βλεπω ιστορικα εγω και με λυπει που εχει αλλαξει τοσο πολυ!!!
Και το χειροτερο βεβαια ειναι οτι η κοπελα ειναι συμπαθεστατη και δεν φταιει σε τιποτα να χανει πελατεια λογω της ξεκωλιαρας τσατσας που εχουν βαλει!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
κοψε κατι..οχι οτι δεν κανουν καλες κονομες συνολικα αλλα μην υποτιμανε και την νοημοσυνη μας κιολας...
Τι εννοεις με το κοψε κατι?
Νομιζεις οτι τα 300 ειναι καλη οικονομα?
Τα μεγαλα ονοματα τα 300 τα εχουν για πλακα!Αν και σημερα το εχουν και αυτες λιγο δυσκολο!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Και κλεινουμε τη μικρη μας βολτα δυσαρεστα στο Λελας Καραγιαννη 35!!!!
Οχι βεβαια με την κοπελα,οπου ειναι ενα γλυκυτατο και ευγενεστατο πλασμα που λεγεται Βικτωρια,αλλα με την αντιπαθεστατη ΚΑΡΙΟΛΑ που εχουν για υπηρεσια!!!
[size=30pt]ΜΑΥΡΟ[/size] που πραγματικα ηθελα να μπω αλλα σκεφτηκα οτι 5ευρω απο την τσεπη μου θα τα επαιρνε η σκατοψυχη τσατσα!!!
Εκει λοιπον που ειμασταν στο σαλονι και μας εξηγουσε τα προγραμματα ωραια και καλα ξαφνικα μας λεει:
"Σας θυμαμαι και ξερω οτι δεν θα περασετε!Γιατι ερχοσαστε?"
Εγω μαγκες εχω  να παω εκει κανα 2μηνο (της ειχα ριξει και τοτε μαυρο) και ο Piatsas την εβλεπε για 1η φορα στη ζωη του!!! >:(
Δεν το βλεπω να ξαναπηγαινω εκει εκτος αν γυρισει η Θεα!!!
Αυτο το μαγαζι το βλεπω ιστορικα εγω και με λυπει που εχει αλλαξει τοσο πολυ!!!
Και το χειροτερο βεβαια ειναι οτι η κοπελα ειναι συμπαθεστατη και δεν φταιει σε τιποτα να χανει πελατεια λογω της ξεκωλιαρας τσατσας που εχουν βαλει!!!
Aυτο δεν μου εχει ξανατυχει ποτε!!Λεμε τοσο καιρο για την καριολα απο το Βριλλησου36 και την αλλη απο Παιωνιου10 οι οποιες τουλαχιστον φαινονται οτι θα στην πουνε αν δεν μπεις και εισαι προετοιμασμενος ρε αδερφε για μανουρα!Αυτη στην Λελας ειναι ευγενικη στην αρχη(μουλωχτα παντα)και λιγο πριν βγει η κοπελα μας αρχισε στα γαμησιατικα οπως τα περιεγραψε ο spoon προηγουμενως!Αμαρτια απο τον Θεο να εχουν τετοιο κοριτσι στο μαγαζι κι η υπηρεσια να σε αποτρεπει απο το να μπεις με τετοιο τροπο!!
Υ.Γ..Μεχρι κι η ξανθια τσατσα απο Παιωνιου10 που ηταν σκυλος ηρεμησε μολις πηγε στο Αριστομενους72...αυτη την γκιοσα που ειδαμε σημερα που την βρηκανε? :tickedoff:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πριν απο καμμια ωρα στο Καρεα επαιζαν δυο μελαχρινα ,οχι η Μαρινα λογο υδραυλικων.
Η μια αγνωστων λοιπον στοιχειων με ωραιο σωμα μικρο κωλαρακι και αγρια φατσα.
Η αλλη η γνωστη απο παλια Ρουμανα Αντζελινα απο Τριγγετα που τωρα δηλωνει Τσεχα.
Ψηλο μελαχρινο με ωραιο σωμα .
Εχει γουστο ο Βασιλης οπως παντα.
 

Επισκέπτης
γιατι εχουν μειωθει οι χρονοι ???εγω ποτε δεν μενω μονο 10 λεπτα σε στουντιο παντα επιδιωκω και μενω παραπανω χρονο μην τρελαθουμε κιολας...
300 ευρω αντε να βγαλει σε 3 ωρες με φουλ δουλεια και δεν ξερω ποσα απο αυτα ειναι καθαρα δικα της μην ψαρωνετε..
:thumbsup:Το μυαλό της και μια λίρα!!!,στο Ελλαδιστάν της αρπαχτής που δουλεύει.
Τι πάει να πει "έχουν μοιωθεί οι χρόνοι".Καλόμαθαν από την παθητική αποδοχή των πελατών που οι περισσότεροι βγάζουν τον σκασμό και επιβάλλουν τα χρονοδιαγράμματά τους.
Τουλάχιστον όσον αφορά εμάς,

[size=10pt][size=10pt][/size][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΜΑΖΙΚΗ ΠΙΕΣΗ - ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΛΙΜΑΤΟΣ ΑΠΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ-ΕΜΠΑΡΓΟ-ΞΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE[/size][/size][/size][/size]


Ξέρουμε να τα δώσουμε αλλού φθηνότερα και να τα κάνουν ΟΛΑ!!!

Υ.Γ. Το Studio Πιπίνου έχει παράδοση στις ξεπέτες 5-10 λεπτών.Ένα ακόμα δείγμα:Γκαλίνα πριν από 1,5-2 χρόνια,να επιδιώκει πεντάλεπτες ξεπέτες και η γριά νευρωτική τσατσά κα Άννα να τη ρωτάει με ύφος επόπτη:"Γιατί άργησες;".Στον αντίποδα μη μου πει κανένας για την Τσέχα Άννα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom