Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Σε επίσκεψή μου στο deluxe σήμερα, αφού με θερμομέτρησαν, μου ζήτησαν το πιστοποιητικό εμβολιασμού να το ελέγξουν! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

Η φάση έχει ως εξής.
Ε (εγώ) - Τ (τσα2)

Τ - Αγάπη έχεις το πιστοποιητικό μαζί σου;
Ε - Ναι το έχω.
Τ - Να το δω (ανοίγοντας την εφαρμογή στο κινητό).
Ε - Πρέπει;
Τ - Ναι γιατί τι θα σου κάνουμε.
Σιωπή, απλά την κοιτάζω.
Ε - Έχω κάνει το εμβόλιο, αλλά δεν νομίζω ότι απαιτείται να σας το δείξω.
Τ - Αν έρθει έλεγχος, θα το πληρώσεις; Είναι σαν αυτό που κάναμε με τα χαρτάκια που γράφατε τηλέφωνο και όνομα.
Σπάζομαι εκεί.
Ε - Ξέρετε κάτι, ας το αφήσουμε.
Και σηκώνομαι και φεύγω. Σιγά μην τους δείξω και την ταυτότητά μου μετά.

Η απόλυτη παράνοια. Αρχικά σε χαρτάκι σε στούντιο και μπουρδέλα που κάποια ζητάνε, γράφεις ό,τι πίπα θέλεις. Αν νομίζουν ότι θα τους δώσει κάποιος τα πραγματικά του στοιχεία, δεν θα είμαι εγώ από αυτούς. Να ζητήσουν λοιπόν και διεύθυνση οικίας. Αν δεν καλύπτονται από ανωνυμία τέτοια νταλαβέρια, μακριά για μένα. Δεν χρειάζεται κανένα στούντιο και μπουρδέλο να ξέρει ποιοι είμαστε. Αν κάποιος βάζει την κάβλα του πάνω από τα στοιχεία του, κάπου το χει χάσει.
Να μου δείξει και η πουτάνα τα πραγματικά της στοιχεία και το πιστοποιητικό εμβολιασμού;
Ο νόμος τους μάρανε. Μου αρέσει που έχουν ταμπέλα δεν έχουμε ακόμα POS. Γιατί υπάρχει περίπτωση ποτέ να βάλουν; Θα μας κόψουν και ΑΠΥ (Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών); Φορολογούνται; Πόσες τέτοιες επιχειρήσεις στην Αθήνα είναι νόμιμες;

Ρε πούλο ρε.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Επίσης για μένα απομυθοποιήθηκαν τα στούντιο που για κάποιους από εμάς ήταν λύση τώρα που στα 3Φ βλέπεις όλο τις ίδιες, συν για μια έξτρα καθαριότητα που λέγαμε ότι έχουν.

Σκηνικό στο Αριστοτέλους 6 να ανεβαίνω στο δωμάτιο και από το απέναντι να βγαίνει χύστης. Πληρώνω τσα2 και την βλέπω να μπαίνει στο άλλο και να τεντώνει σεντόνια απλά.
Της λέω στο δωμάτιο που είμαι τα αλλάξατε; Ναι μου λέει κλείσε πόρτα, τώρα ξεκινήσαμε. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μαλάκα μου πόσο δούλεμα. (Εγώ από μέσα μου να λέω δεν μου γαμιέσαι, έχουμε κάτσει σε τόσα στα 3Φ).

Αυτά για εμάς που δίναμε 50αρικα και λέγαμε για την έξτρα καθαριότητα. Περαστικά μας.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
14
Like
15.790
Πόντοι
3.246
Επίσης για μένα απομυθοποιήθηκαν τα στούντιο που για κάποιους από εμάς ήταν λύση τώρα που στα 3Φ βλέπεις όλο τις ίδιες, συν για μια έξτρα καθαριότητα που λέγαμε ότι έχουν.

Σκηνικό στο Αριστοτέλους 6 να ανεβαίνω στο δωμάτιο και από το απέναντι να βγαίνει χύστης. Πληρώνω τσα2 και την βλέπω να μπαίνει στο άλλο και να τεντώνει σεντόνια απλά.
Της λέω στο δωμάτιο που είμαι τα αλλάξατε; Ναι μου λέει κλείσε πόρτα, τώρα ξεκινήσαμε. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μαλάκα μου πόσο δούλεμα. (Εγώ από μέσα μου να λέω δεν μου γαμιέσαι, έχουμε κάτσει σε τόσα στα 3Φ).

Αυτά για εμάς που δίναμε 50αρικα και λέγαμε για την έξτρα καθαριότητα. Περαστικά μας.
Ειπες για το deluxe ειπες για το αριστοτελους 6 εχουν και αλλο ενα το de paris δε εγινε κατι εκει? η δε πηγες? :2funny: :2funny::2funny:
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
14
Like
15.790
Πόντοι
3.246
Σου θίξαμε την αλυσίδα σύντροφε;
Ναι ρε τυπε παιρνω ποσοστα, :2funny: χτες ξεκινησες να γαμας?
Μου αρεσει που πεφτεις και απ τα συννεφα οτι μας κοροιδευουν και δεν ειναι καθαρα τελικα και τα λοιπα τι περιμενες εσυ οτι θα γαμουσες στο χιλτον με 50ευρω? :2funny: αυτα γινονται σε ολα τα στουντιο χρονια τωρα αλλα πες μας και για το de paris ωραια τα λες η για καποιο αλλο στουντιο οποιο σ αρεσει ανοιξε μας τα ματια πες μας και για τις μικρες πετσετες που εχουν στα στουντιο :2funny:
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Ναι ρε τυπε παιρνω ποσοστα, :2funny: χτες ξεκινησες να γαμας?
Μου αρεσει που πεφτεις και απ τα συννεφα οτι μας κοροιδευουν και δεν ειναι καθαρα τελικα και τα λοιπα τι περιμενες εσυ οτι θα γαμουσες στο χιλτον με 50ευρω? :2funny: αυτα γινονται σε ολα τα στουντιο χρονια τωρα αλλα πες μας και για το de paris ωραια τα λες η για καποιο αλλο στουντιο οποιο σ αρεσει ανοιξε μας τα ματια :2funny:
Το de paris είναι για νταλικέρηδες και γι' αυτούς που πάνε κάτω από το αυλάκι.

Τι να κάνουμε είσαι πιο ξύπνιος εσύ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
14
Like
15.790
Πόντοι
3.246
Το de paris είναι για νταλικέρηδες και γι' αυτούς που πάνε κάτω από το αυλάκι.

Τι να κάνουμε είσαι πιο ξύπνιος εσύ.
Δεν ειμαι πιο ξυπνιος, και συμφωνω μ αυτα που λες χρειαζεται καποια διακριτικοτητα, απο καθαριοτητα ειναι εννοειται καλυτερα απο μπουρδελα με τους πακηδες αλλα δεν ειναι και 5αστερο, δεν ειχα καποιο σκοπο να σε προσβαλω χαβαλε κανουμε εδω μεσα :thumbsup:
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
556
Κριτικές
26
Like
1.895
Πόντοι
2.476
Εμένα πάντως μου το ζήτησαν και στην γέφυρα της Χαλκηδόνας. Και μετά το πιστοποιητικό (που λέω δεν γαμιέται ας το δείξω) ήθελε και να το σκαναρει και να δει ταυτότητα! Μαλακα πάνε καλά ; Ποιος δείχνει ταυτότητα σε μπουρδέλο;

Πάντως ρε μάγκες ο AdP έχει και ένα δίκιο. Δηλαδή αν έρθει έλεγχος τα έχουν όλα νόμιμα και το πιστοποιητικό τους μάρανε! Γάμησε μας μωρη τσατσά που θες την ταυτότητα μου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Εμένα πάντως μου το ζήτησαν και στην γέφυρα της Χαλκηδόνας. Και μετά το πιστοποιητικό (που λέω δεν γαμιέται ας το δείξω) ήθελε και να το σκαναρει και να δει ταυτότητα! Μαλακα πάνε καλά ; Ποιος δείχνει ταυτότητα σε μπουρδέλο;

Πάντως ρε μάγκες ο AdP έχει και ένα δίκιο. Δηλαδή αν έρθει έλεγχος τα έχουν όλα νόμιμα και το πιστοποιητικό τους μάρανε! Γάμησε μας μωρη τσατσά που θες την ταυτότητα μου.
Δεν έχεις άδικο εδώ: και ο πελάτης πρέπει και έχει κάθε δικαίωμα να ξέρει αν η κοπέλα ή η τσατσά έχουν εμβολιαστεί και έχουν πιστοποιητικό. Αν είναι δυνατόν, θα δείχνει ο πελάτης και οι άλλοι θα είναι ανεμβολιαστοι!

Συν όλα τα άλλα που αναφέρθηκαν περί pos, διαφόρων αδειών, κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: AdP

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες

ποιο είναι το πιο κοντινό στούντιο στο αεροδρόμιο;
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ξέρει κανείς τι έγινε με τους "γερμανούς" και έκλεισε το Ισμήνης 2 για τουλάχιστον τις επόμενες τρεις μέρες, αλλά και στο Αριστοτέλους 6 έχουν μόνο μία βάρδια σήμερα και αύριο;;;
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
Βρε παιδιά είμαι επαρχιώτης κ αύριο θα βρίσκομαι Αθήνα στην περιοχή των Αμπελοκήπων υπάρχει κάποιο στούντιο να πεταχτω με τα πόδια;
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Βρε παιδιά είμαι επαρχιώτης κ αύριο θα βρίσκομαι Αθήνα στην περιοχή των Αμπελοκήπων υπάρχει κάποιο στούντιο να πεταχτω με τα πόδια;
Όχι τα ποιο κοντινά από αμπελοκηποι είναι στην Κατεχάκη 2 στάσης με το μετρό
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
556
Κριτικές
26
Like
1.895
Πόντοι
2.476
Άλλο τπτ φίλε μου παίζει εδώ στην περιοχή; Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου
εχει 2 στην κατεχάκη (το 5 και το 8). Μετά αν το κόψεις με τα ποδια ολο ευθεια για βρυλισσου θα βρεις αλλα 4-5
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.103
Πόντοι
10.411
εχει 2 στην κατεχάκη (το 5 και το 8). Μετά αν το κόψεις με τα ποδια ολο ευθεια για βρυλισσου θα βρεις αλλα 4-5
Φίλε από της Κατεχάκη με τα πόδια στα studio της Βριλησσού?Θα πέσει κάτω :confused:
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
556
Κριτικές
26
Like
1.895
Πόντοι
2.476
Φίλε από της Κατεχάκη με τα πόδια στα studio της Βριλησσού?Θα πέσει κάτω :confused:
Πάρε ένα ταξί αδερφέ! Δεν είναι πάνω από 5 λεπτά με ταξί. Δεν θα βρεις κάτι άλλο πιο κοντά απ' όσο γνωρίζω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.598
Πόντοι
19.505
Είπα να ξαναρίξω χτες ένα μανίκι στην Αλέξα στο Κηφισού 60 αλλά γινόταν ο κακός χαμός. Την ανακαλύψατε συναγωνιστές, την καταγαμίσατε, την κλείσατε για ώρα και δίμπαλα αλλά κριτικές δεν ανεβάζετε μοναχοφάηδες.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Είπα να ξαναρίξω χτες ένα μανίκι στην Αλέξα στο Κηφισού 60 αλλά γινόταν ο κακός χαμός. Την ανακαλύψατε συναγωνιστές, την καταγαμίσατε, την κλείσατε για ώρα και δίμπαλα αλλά κριτικές δεν ανεβάζετε μοναχοφάηδες.
δεν την βαζουν και βραδινη βαρδια να την δουμε και εμεις....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom