Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδια μποϋκοταζ στο στουντιο που ειναι απεναντι απο το Sierra και λιγο πιο πανω απο το Βaby Gold στην Αριστοτελους 6 αν θυμαμαι καλα / ξερετε σε αυτο που δουλευε παλια η Αντριαννα / ο πουτανιας γιος τσατσος,ενα μαλακισμενο,βρωμοπουστας μου εριξε δυο φορες πορτα με δικαιολογια οτι εχει κοσμο μεσα και πολυ πελατεια και μαλακιες / καταφερα και ειδα λιγο απο την πορτα και δεν ειχε κανενα μεσα / αν ειναι δυνατον να περναμε και απο face control στα κωλοστουντιο της Αθηνας / και ποιος να τρωει πορτα εγω που ειμαι το πρωτο ονομα στην πιατσα και γαμαω αβερτα κουβερτα / βρε αϊ στο διαολο ...

Βεβαιως δεν ειμαι και μαλακας να δινω τα λεφτα μου σε μαλακιες στουντιο της Αθηνας / εχω τα CG,τα στριπ μου .... και βεβαιως κατι ξανθα διμετρα που με περιμενουν / το επιασες το υπονοουμενο diky εεεεεεε
το αριστοτελους 6 εννοεις(καλα θυμασαι)!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
το αριστοτελους 6 εννοεις(καλα θυμασαι)!

θειε για την πλακα μου πηγα / ετσι να μπω και να βγω / αλλα και τις δυο φορες δεν με αφησε γιατι λειε εχει πολυ κοσμο μεσα / βρε αντε και γαμησου βρωμοπουστα που θα σου δωσω 50 Ευρω / και βεβαιως πηγα πιο κατω στο Lolita που περασα τελεια αν και δεν εκανα ουτε ενα χορο .....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
μου εριξε δυο φορες πορτα με δικαιολογια οτι εχει κοσμο μεσα και πολυ πελατεια και μαλακιες / καταφερα και ειδα λιγο απο την πορτα και δεν ειχε κανενα μεσα
Δε κατάλαβες ρε Υπουργέ ότι πέρασες face control γιατί ήμουνα εγώ μέσα και πήδαγα? Το έκλεισα για πάρτυ μου το στούντιο και έδωσα εντολή στον τσάτσο να σε διώξει και να σε στείλει στην 'Θείτσα'  ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ααααα ενταξει τοτε panosmposs - το παλιο nick εχω κρατησει / οσο για τη θειτσα την ειδα μετα απο πολυ καιρο και ειδα οτι δεν εχει αλλαξει καθολου η ρημαδα / απο τι σκατα φτιαγμενες ειναι αυτες οι Ουκρανεζες ????? / αντε φιλε να περνας καλα ..... 
 

Επισκέπτης
Δε κατάλαβες ρε Υπουργέ ότι πέρασες face control γιατί ήμουνα εγώ μέσα και πήδαγα? Το έκλεισα για πάρτυ μου το στούντιο και έδωσα εντολή στον τσάτσο να σε διώξει και να σε στείλει στην 'Θείτσα'  ;) :2funny: :2funny: :2funny:
απαρνηθηκες την αλλη θεια ομως και πηγες στην αριστοτελους  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ααααα ενταξει τοτε panosmposs - το παλιο nick εχω κρατησει /
Καλά κάνεις και συ παλιός είσαι  :rockon:
οσο για τη θειτσα την ειδα μετα απο πολυ καιρο και ειδα οτι δεν εχει αλλαξει καθολου η ρημαδα /
Που να αλλάξει η ριόλακα? Βρήκε τη 'χρυσή πηγή' με τους μαλάκες Γκρέκους σπόνσορες εδώ.  :grin:
απο τι σκατα φτιαγμενες ειναι αυτες οι Ουκρανεζες ????? /
Από μουνόμελο,σπέρμα και €υρό
αντε φιλε να περνας καλα .....
Και συ να περνάς πάντα καλά αδερφέ...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Η Πάολα στη Φραντζή 47 δουλεύει μόνο Σάββατο (από ότι μου είπε). Τις άλλες μέρες ξέρει κανείς που τη πετυχαίνει (αν δουλεύει και αλλού...)
Thanks
 

Επισκέπτης
Η Πάολα στη Φραντζή 47 δουλεύει μόνο Σάββατο (από ότι μου είπε). Τις άλλες μέρες ξέρει κανείς που τη πετυχαίνει (αν δουλεύει και αλλού...)
Thanks
πρωι θα την βρισκεις στο βριλλησου 12!σαββατο ειναι στη φρατζη,και πεμπτη απογευμα στην αγιου μελετιου 37!επισης πηγαινει καποιες φορες και βριλλησου 57 αλλα δεν γνωριζω ποιες μερες!
 

Επισκέπτης
Ρε Στουντιαδες εσεις που ξερετε τι εχει γινει με την Σονια και λειπει 5 μηνες.
Δεν ξερω τι λετε εσεις , εγω παντως θα περασω αυριο για ενα scouting που ξερεις μπορει να πετυχω τιποτα καλο.
Ολο CT & CT εμεινα απενταρος και τα τελευταια που μου εχουν μεινει λεω να τα ακουμπησω σε κανα καλο Studio. :think: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ρε Στουντιαδες εσεις που ξερετε τι εχει γινει με την Σονια και λειπει 5 μηνες.
Δεν ξερω τι λετε εσεις , εγω παντως θα περασω αυριο για ενα scouting που ξερεις μπορει να πετυχω τιποτα καλο.
Ολο CT & CT εμεινα απενταρος και τα τελευταια που μου εχουν μεινει λεω να τα ακουμπησω σε κανα καλο Studio. :think: :rockon:
να σου πω ενα καλο μαγαζι για σουσι στη κυψελη? :grin: :grin: :grin: :grin:!και τα κοριτσια των στουντιο πεινανε  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
να σου πω ενα καλο μαγαζι για σουσι στη κυψελη? :grin: :grin: :grin: :grin:!και τα κοριτσια των στουντιο πεινανε  :grin: :grin:
Εγω μονο σε ενα στουντιο πηγαινω.
Ασε που τα κοριτσια των στουντιο δεν σου δεινουν τον χρονο για να τα ταισεις.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
καλημέρα! όλο παλιοσειρές βλέπω
στη σελίδα αυτή του θρεντ!..
:2funny:  :rockon:  :rockon:
μίνι ενημέρωση λοιπόν.. μιλφ κορίνα από ιππώνακτος
τετάρτη και πέμπτη βράδυ σταθερά!..  :rockon:  :rockon:  :boobies:
παρασκευή αργά το βράδυ στη φρανζή η μελίνα (νο.2) συμπαθητική
ελληνίδα κορασίς εκ θεσσαλονίκης...
από σέρβις θυμίζει λιγακι πάολα  :-*
αυτά τα ολίγα φίλοι γιατί
μας έχουν φάει οι φραπέδες!..  :grin:  :grin:  :o 
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σημερα 6/4

Φραντζη 47: Καρολινα μεχρι 1700, Κωνσταντινα μεχρι 2300
Βουρβαχη 19: Λανα μεχρι 1700, μετα η Αλινα
Βουλιαγμενης 83: Κορινα εως 1730

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Πάολα στη Φραντζή 47 δουλεύει μόνο Σάββατο (από ότι μου είπε). Τις άλλες μέρες ξέρει κανείς που τη πετυχαίνει (αν δουλεύει και αλλού...)
Thanks
Εμένα μου έχει πει Σάββατο απόγευμα και Κυριακή πρωί δουλεύει στη Φραντζή. Έτσι μου έιπε . Πέμπτη απόγευμα δουλεύει στην Αγίου Μελετίου όπως πολύ σωστά λέει ο φίλος .
Εγώ μετά από κάποια αποχή από το σπορ του αγοραίου έρωτα επέστρεψα με διπλή κατάθεση την Παρασκευή στα ευαγή ιδρύματα της Δροσοπούλου 95 και της Βούρβαχη 19. Δεν κρατιόμουνα  ;)
 

dela

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν μια αφροδιτη στην ισμηνης 2 ( καθε παρασκευη ), αν ειναι η γνωστη Trans ή οχι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom