Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
συνήθως ήταν Λέλας Καραγιαννη 35 στο πανω στουντιο πρωινές ώρες
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
+1000
Μουναρος με τα ουλα του μαζι και εγω.
Εκτος απο αυτην γυρισε και η Βασσιλισα η Σονια.
Α ρε μαγκες οι σταθερες αξιες ποτε δεν πεθαινουν .
RESPECT στους κοριτσαρους απο το Σοβιετ.
Δηλαδή η Σόνια είναι στο πιλοτήριο του Sukhoi Λ. Καραγιάννη? Την είδες προσωπικά ή τουλάχιστον το έμαθες από αξιόπιστη πηγή? Για να μη τρέχουμε τζάμπα...
 

Επισκέπτης
Α και κατι αλλο η πρεφα θελει υπομονη και το μουνι κυνηγι .
Λαικη παροιμια.
Ακους εκει να μην τρεχουμε τσαμπα . :tickedoff:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.378
Πόντοι
41.447
συνήθως ήταν Λέλας Καραγιαννη 35 στο πανω στουντιο πρωινές ώρες

που 'εχεις χαθεί εσυ βρε?
εχεις παει καμια βολτα απο Δευκαλιωνος να μας ενημερώσεις πρόσφατα?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Α και κατι αλλο η πρεφα θελει υπομονη και το μουνι κυνηγι .
Λαικη παροιμια.
Ακους εκει να μην τρεχουμε τσαμπα . :tickedoff:
Καλά τώρα γιατί αντιδράς έτσι? Δεν αμφισβήτησα ούτε ότι την είδες ούτε κάτι άλλο. Απλώς ρώτησα αν την είδες ο ίδιος ή αν είναι πληροφορία  κάποιον άλλο.
Η συγκεκριμένη περιοχή είναι εξαιρετικά δύσκολη (και πρόσβαση και στάθμευση) ακόμη και με μηχανή. Ακόμη και στη Σολωμού φτάνεις και σταθμεύεις ευκολότερα.
Οσον αφορά στην παροιμία έχεις δίκιο αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση θεωρώ ότι μάλλον δεν εξέφρασα σωστά την ερώτηση και την παρεξήγησες. Αλλιώς δε μπορώ να αντιληφθώ γιατί "τα πήρες".
Τεσπά sorry αν σου έδωσα την εντύπωση ότι κάθομαι τα ξύνω και βαριέμαι να πάω να δώ αν επέστρεψε η Σόνια, αλλά δεν είν΄έτσι.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
έλα ρε Zero , εγώ και δώ που αλλού ..εσύ καλά ? Δευκαλίωνος έχω ρίξε μαύρο οπότε δεν έχω νέα αλλά τώρα που μου το θύμησες θα πάω για καμία ματιά να δούμε τι γίναιτε .. αν δεν με προλάβει ο heelover γιατι κ αυτός έχει καιρό να ποστάρει για το συγκεκριμένο.. κατα τ αλλά όπως λέει και ο Baby στο κυνήγι του πληρωμένου και μη μουνίου..
 

Επισκέπτης
Καλά τώρα γιατί αντιδράς έτσι? Δεν αμφισβήτησα ούτε ότι την είδες ούτε κάτι άλλο. Απλώς ρώτησα αν την είδες ο ίδιος ή αν είναι πληροφορία  κάποιον άλλο.
Η συγκεκριμένη περιοχή είναι εξαιρετικά δύσκολη (και πρόσβαση και στάθμευση) ακόμη και με μηχανή. Ακόμη και στη Σολωμού φτάνεις και σταθμεύεις ευκολότερα.
Οσον αφορά στην παροιμία έχεις δίκιο αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση θεωρώ ότι μάλλον δεν εξέφρασα σωστά την ερώτηση και την παρεξήγησες. Αλλιώς δε μπορώ να αντιληφθώ γιατί "τα πήρες".
Τεσπά sorry αν σου έδωσα την εντύπωση ότι κάθομαι τα ξύνω και βαριέμαι να πάω να δώ αν επέστρεψε η Σόνια, αλλά δεν είν΄έτσι.
Οχι βρε αδελφε αλλα οταν λεμε μια κουβεντα αυτην λεμε .
Τωρα τι θα αλλαξει αν ρωτησης και σου ξαναπαντησω το ιδιο με πριν.
Το κωλοthread ειναι για να ενημερωνει και αυτο κανουμε.
Καλο απογευμα.
 

TIC

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0

Σύντροφοι Καλημέρα,


Υπάρχει καμιά πληροφορία για Σαμπρίνα από Βριλησσού 12?

Νομίζω ότι στις κριτικές δεν υπάρχει κατι.
:think:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
έλα ρε Zero , εγώ και δώ που αλλού ..εσύ καλά ? Δευκαλίωνος έχω ρίξε μαύρο οπότε δεν έχω νέα αλλά τώρα που μου το θύμησες θα πάω για καμία ματιά να δούμε τι γίναιτε .. αν δεν με προλάβει ο heelover γιατι κ αυτός έχει καιρό να ποστάρει για το συγκεκριμένο.. κατα τ αλλά όπως λέει και ο Baby στο κυνήγι του πληρωμένου και μη μουνίου..

που να παω εγώ με τη χοντροελένη και με το θείο μου που ανακάλυψα ότι μένει στην πολυκατοικία...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Καλησπερα πορνιαρηδες. Πριν λιγο ειχα παει να ριξω μια ματια το στουντιο Κηφισου 30 στα ΚΤΕΛ μετα απο τις θετικοτατες κριτικες που ειχα διαβασει. Κοπελα ηταν η Καρολινα(καμια σχεση με την Καρολινα απο Αγ.Μελετιου) απο την Πολωνια. Παιδια ειναι απιστευτη γκομεναρα ξανθια ψηλη με τελειο προσωπο. Πρεπει να φερνει δυνατα μουνια που επιβαλλεται να ελεγχθουν αυτο το στουντιο το οποιο ειναι σαφως βελτιωμενο απο περισυ. Λιγο τσιμπημενα τα εξτρα του ομως (69 και ιστοριες) αφου ζητανε 80 ευρω. Εχει και φουλ προγραμμα με 100.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πριν λιγο περασμα απο τριγγετα και συγγρου 144 και εχουμε τα εξης τεμαχια.....

-τριγγετα:μαργαριτα(XXL)
-συγγρου 144:μετα τις 12 θα ειναι η τανια.Αυτην που ειδα δεν την θυμαμαι... :jerking:αλλο παλι και τουτο!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Απο mini-scout έχουμε:

Κω 8β κλειστό
Αγ.Μελετίου 37 Καρ(ι)ολίνα Τσέχα
Δροσοπούλου 95 Ρενάτα Ρωσίδα(όχι αυτή απο την Αχαρνών 85)


Υ.Γ. Vasos την είδες και δεν την θυμάσαι? Μάλλον θα ήταν καμιά φίλη της Τζένης :2funny: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε θυμηθηκα...επιτελους ανακτησε την μνημη μου ο jacobs...σημερα το απογευμα και μεχρι τις 12 τα μεσανυχτα δουλευει η παπαγιωργαινα! :grin: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
την πουτανα θα την σφαξω. μου ειχε πει οτι παει στο χοντο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom