Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
μιας που με ψήσατε , πετάχτηκα πριν λίγο Δευκαλίονως ,, 4 τεμαχια το σύστημα .. σταθερή αξία η χοντρή ελληνίδα Ελένη αλλά έιχε ενα ψηλό καλό μελαχρινό ελένη κ αυτή νομίζω ,, μετά σκάσανε 2 κοντούλικα το ένα συμπαθιτικό .. αν έκανα τεστ drive θα έπαιρνα το ψηλό μελαχρινό .. αλλά δεν είχα πάνω μου λεφτά και γενικά έχω αγραγκιές οπότε το χω γυρίσει στα ντέλα χωρίς να εχω πετύχει κάτι της προκοπής ..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.384
Πόντοι
41.447
είναι το κωλαράκι που το προσφέρει φθηνά και πληθωρικά σε όποια στάση θες. Ταυτόχρονα όταν τις το μαγαρίζεις παίζει με το νακιμού και σε αφήνει να το δαχτυλιάζεις. Δεν είναι και η απίθανη στις πρωτοβουλίες, αλλά σε σχέση με τα στουντάδικα είναι αρκετά καλή και με πολύ ωραίο σωματάκι, σαν της άννας από δευκαλίωνος...

καλή περίπτωση!
μιας και ανέφερες την Αννούλα απο Δευκαλίωνος, αυτή απο όσο γνωρίζω είναι στην πατρίδα της εδώ και καιρό.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.384
Πόντοι
41.447
μιας που με ψήσατε , πετάχτηκα πριν λίγο Δευκαλίονως ,, 4 τεμαχια το σύστημα .. σταθερή αξία η χοντρή ελληνίδα Ελένη αλλά έιχε ενα ψηλό καλό μελαχρινό ελένη κ αυτή νομίζω ,, μετά σκάσανε 2 κοντούλικα το ένα συμπαθιτικό .. αν έκανα τεστ drive θα έπαιρνα το ψηλό μελαχρινό .. αλλά δεν είχα πάνω μου λεφτά και γενικά έχω αγραγκιές οπότε το χω γυρίσει στα ντέλα χωρίς να εχω πετύχει κάτι της προκοπής ..

Μάλιστα.
Ωραίος ο surfboy!
Σταθερή αξία η χοντρή στη Δευκαλίωνος!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Κατά που πέφτει η Δευκαλίωνος; Μπορεί κανείς να βοηθήσει;
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Πατησιών προς τα πίσω στο ύψος του Αγίου Λουκά, κάθετο στενακή στην Ιακοβάτων που σκάει στην πατησίων .
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
κριμα ρε zero η Αννούλα και ήταν απο τα καλύτερα κορίτσια .. και όμορφη και καλό προγραμματάκι . Τ άξιζε τα λεφτά της . 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.384
Πόντοι
41.447
κριμα ρε zero η Αννούλα και ήταν απο τα καλύτερα κορίτσια .. και όμορφη και καλό προγραμματάκι . Τ άξιζε τα λεφτά της . 

έκανε και πολλά outcall εκτός στούντιο... ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε παίδες μήπως ξέρει κανείς το αυριανό πρόγραμμα της Πάολα εκτός απο Βριλησσού που είναι το πρωί ? Το απόγευμα δουλεύει Φρατζή ?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
για Φραντζή 47 έχουμε αποψινό πρόγραμμα; γιατί δεν κάνουν μια ιστοσελίδα και για αυτό το "ίδρυμα";
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
φραντζη μεχρι τις 11 η Νταρια και 11 και μετα η Αλεξια
 

Επισκέπτης
εθεαθι μολις τορα εκφιλο κοντοπουτανο στο οικιμα τισ τριγετα 3!
τανια τενια καποσ ετσι....δε θιμαμαι ακριβοσ το ονομα τισ....φανικε πολλα ιποσχομενα...παραπερα δεν εχο ιδεα!σιμφονα με μαρτιριεσ τισ τσατσασ θα ειναι εκι μεχρι τισ 3 το βραδι@ :rockon:
 

Επισκέπτης
απογευματινι βαρδια αυριο στιν αγιου μελετιου ι εν λογο ατακτι και ζοιρι πορνι παολα!!!!!!καλα πιτσιλισματα καυλιαριδες!!!!χεχε!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εχτές πέρασα από Ειρήνη στη Σερβιών. Κατά την ταπεινή μου άποψη τρελλό μπάζο, άσχημη μούρη, βυζί μεγάλο αλλά σκουπίζει το πάτωμα, πατσάδες και ένας τεράστιος κόλος.......
Ε δεν ήθελα και τίποτα άλλο, πέρασα.....
Η πίπα της πολύ καλή, γενικώς καυλιάρα γκόμενα και χωρίς πίεση χρόνου. Πιστεύω οτι αν είχε καλύτερη εμφάνιση θα ήταν στα τοπ ονόματα της πιάτσας.
 

HAROS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχτές πέρασα από Ειρήνη στη Σερβιών. Κατά την ταπεινή μου άποψη τρελλό μπάζο, άσχημη μούρη, βυζί μεγάλο αλλά σκουπίζει το πάτωμα, πατσάδες και ένας τεράστιος κόλος.......
Ε δεν ήθελα και τίποτα άλλο, πέρασα.....
Η πίπα της πολύ καλή, γενικώς καυλιάρα γκόμενα και χωρίς πίεση χρόνου. Πιστεύω οτι αν είχε καλύτερη εμφάνιση θα ήταν στα τοπ ονόματα της πιάτσας.

Και μετα σε χαλαει η Αλεξανδρα!!!!!!  :2funny: :2funny:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
είναι το κωλαράκι που το προσφέρει φθηνά και πληθωρικά σε όποια στάση θες. Ταυτόχρονα όταν τις το μαγαρίζεις παίζει με το νακιμού και σε αφήνει να το δαχτυλιάζεις. Δεν είναι και η απίθανη στις πρωτοβουλίες, αλλά σε σχέση με τα στουντάδικα είναι αρκετά καλή και με πολύ ωραίο σωματάκι, σαν της άννας από δευκαλίωνος...

πέρασα χθες και το είδα. δεν μπήκα δωμάτιο γιατί με χάλασε το ότι δεν έχει καθόλου σχεδόν στήθος! πάντως όντος από πρόσωπο είναι αρκετά γλυκό. δεν ξέρω ίσως άλλη φορά το πάρω.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Εχτές πέρασα από Ειρήνη στη Σερβιών. Κατά την ταπεινή μου άποψη τρελλό μπάζο, άσχημη μούρη, βυζί μεγάλο αλλά σκουπίζει το πάτωμα, πατσάδες και ένας τεράστιος κόλος.......Ε δεν ήθελα και τίποτα άλλο, πέρασα.....
Έλιωσα απο την περιγραφή σου με την Ουζμπέκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: woodstockr rules  :rockon:
 

Επισκέπτης
Εχτές πέρασα από Ειρήνη στη Σερβιών. Κατά την ταπεινή μου άποψη τρελλό μπάζο, άσχημη μούρη, βυζί μεγάλο αλλά σκουπίζει το πάτωμα, πατσάδες και ένας τεράστιος κόλος.......
Ε δεν ήθελα και τίποτα άλλο, πέρασα.....
Η πίπα της πολύ καλή, γενικώς καυλιάρα γκόμενα και χωρίς πίεση χρόνου. Πιστεύω οτι αν είχε καλύτερη εμφάνιση θα ήταν στα τοπ ονόματα της πιάτσας.
πολι hardcore χιστις!θεος!!!ευυγε σινεμπουρδελιαρι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom