Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δροσοπουλου 97-επισκεψη παρασκευη βραδυ (νωρις που το θυμηθηκα ε!) και πετυχενω κοπελα ονοματι τζουλια.Τι βυζους ειχε η κοπελα ρε,ξανθια σγουρομαλλα,γυρω στα 25 και παιρνω προγραμμα των 70 (δηλαδη χωρις...),προτεινεται στους στουντιαδες αλλα εγω καταλαβαινω πλεον τον εαυτο μου οτι ανηκω εξ'ολοκληρου στο μασαζ διοτι του τεταρτου με χαλανε.
 

stars

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα κανενα στουντιο με πρωκτικο παιζει??????
 

Επισκέπτης
Αυτη που αναφερω στο τελευταιο μηνυμα μου και ειναι αλλη μια Τζουλια με ζιαβυ τορπυλες,ακ.... μπουκι,κοντη βουλγαρα.
 

Επισκέπτης
Σορρυ δεν ολοκληρωσα σωστα,η 2η ειναι στην αριστωμενους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη δοκιμη με ντελια στην τριγγετα με συνοδοιπορους εκλεκτους κυριους.. :dancing:λοιπον το κοντοπουτανο εχει τελειο κορμακι,αρχικη συμπεριφορα πολυ ευχαριστη,αλλα μετά καταλαβαινω παντοτε(με εξαιρεση την ιζαμπελλα και την γιασμιν την μαροκοβραζιλιανα..αγνωστου στρατιωτου ;))για ποιο λογο απεχω απο τα στουντιο και προτιμω τα μασαζ.....ε οχι και 90 ευρω για 69 και ακα-καλαμακι....για 15 λεπτα της ωρας οταν το δεσποινακι,το μελινακι,το ζανακι κλπ...στα προσφερουν ολα αυτα plus χαμογελο,διαθεση,στυλ και με 70 ή 80 ευρω στην χειροτερη περιπτωση και για 45 λεπτα τουλαχιστον.......δεν πειραζει ομως...οπως εχω ξαναγραψει..αυτοι χανουν,εμεις κερδιζουμε που νιωθουμε "τυχεροι" για τις μασαζιακες επιλογες μας.... :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δροσοπουλου 97-επισκεψη παρασκευη βραδυ (νωρις που το θυμηθηκα ε!) και πετυχενω κοπελα ονοματι τζουλια.Τι βυζους ειχε η κοπελα ρε,ξανθια σγουρομαλλα,γυρω στα 25 και παιρνω προγραμμα των 70 (δηλαδη χωρις...),προτεινεται στους στουντιαδες αλλα εγω καταλαβαινω πλεον τον εαυτο μου οτι ανηκω εξ'ολοκληρου στο μασαζ διοτι του τεταρτου με χαλανε.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
την ιζαμπελλα την πολωνη λες?
την ψαχνω πολυ καιρο κανει ονειρικο γαμησι
 

stars

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν ειναι καλο το στουντιο πισο απο τον πυργο των αθηνων???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
χθεσινη δοκιμη με ντελια στην τριγγετα με συνοδοιπορους εκλεκτους κυριους.. :dancing:λοιπον το κοντοπουτανο εχει τελειο κορμακι,αρχικη συμπεριφορα πολυ ευχαριστη,αλλα μετά καταλαβαινω παντοτε(με εξαιρεση την ιζαμπελλα και την γιασμιν την μαροκοβραζιλιανα..αγνωστου στρατιωτου ;))για ποιο λογο απεχω απο τα στουντιο και προτιμω τα μασαζ.....ε οχι και 90 ευρω για 69 και ακα-καλαμακι....για 15 λεπτα της ωρας οταν το δεσποινακι,το μελινακι,το ζανακι κλπ...στα προσφερουν ολα αυτα plus χαμογελο,διαθεση,στυλ και με 70 ή 80 ευρω στην χειροτερη περιπτωση και για 45 λεπτα τουλαχιστον.......δεν πειραζει ομως...οπως εχω ξαναγραψει..αυτοι χανουν,εμεις κερδιζουμε που νιωθουμε "τυχεροι" για τις μασαζιακες επιλογες μας.... :dancing:

χάλασες κι εσύ. Μια εδώ μια εκεί. σαν κι εμένα
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Τριτη Φραντζη 47  17.30-23.30 Κονσταντινα  23.30-05.00 Σαμπρινα
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Ξαναγύρισε η Πάολα (η ρωσίδα) στη Βριλησσού 36. Κατά τη γνώμη μου είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτό τον καιρό στα studio. Ναι μεν έχει υφάκι και είναι λίγο κρυόκωλη αλλά είναι μούναρος και όταν σου γλείφει τα αρχίδια ξεχνάς το όνομα σου....
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να πεί κάποιος αν δουλευει αυριο το πρωϊ η Πάολα η Ελληνίδα κάπου ?
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Δροσοπουλου 97-επισκεψη παρασκευη βραδυ (νωρις που το θυμηθηκα ε!) και πετυχενω κοπελα ονοματι τζουλια.Τι βυζους ειχε η κοπελα ρε,ξανθια σγουρομαλλα,γυρω στα 25 και παιρνω προγραμμα των 70 (δηλαδη χωρις...),προτεινεται στους στουντιαδες αλλα εγω καταλαβαινω πλεον τον εαυτο μου οτι ανηκω εξ'ολοκληρου στο μασαζ διοτι του τεταρτου με χαλανε.
Μεγάλε μπορείς να στείλεις τηλέφωνο ή ότι άλλα στοιχεια έχεις για Δροσοσπούλου 97 και Τζούλια; Ευχαριστώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.378
Πόντοι
41.447
Ξαναγύρισε η Πάολα (η ρωσίδα) στη Βριλησσού 36. Κατά τη γνώμη μου είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτό τον καιρό στα studio. Ναι μεν έχει υφάκι και είναι λίγο κρυόκωλη αλλά είναι μούναρος και όταν σου γλείφει τα αρχίδια ξεχνάς το όνομα σου....

+1!
αν και όλοι την βρίζουν , και όντως πρόκειται περί ψυχωτικής, εγώ την πάω την τύπισα!
είναι μούναρός, με πάρα πολύ έκφυλη φάτσα, κωλάρα και ποδάρες, γλέιφει αρχίδια καλύτερα απο όλες, και αν ξέρεις να την κουμαντάρεις περνάς σούπερ...
 

Επισκέπτης
Μεγάλε μπορείς να στείλεις τηλέφωνο ή ότι άλλα στοιχεια έχεις για Δροσοσπούλου 97 και Τζούλια; Ευχαριστώ.
Δεν εχω τηλ τους αλλα η τυπισα ειναι περιπου 1.70 με μακρια σγουρα μαλλια,με κατι Β...Σ φυσικους τι να σου πω,ουτε αδυνατη ουτε παχυα δηλ κατ εμε τελεια πιασιματα και φοβερη "θεα" στη σταση του "ταματος" με φανερη τη διχρωμια του στριγκου.Ρε π...η μου τη λεπτεμερη ριπορτο ηταν αυτο;Μπορει και να τελειωσες απ την περιγραφη.
 

Επισκέπτης
Ξαναγύρισε η Πάολα (η ρωσίδα) στη Βριλησσού 36. Κατά τη γνώμη μου είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτό τον καιρό στα studio. Ναι μεν έχει υφάκι και είναι λίγο κρυόκωλη αλλά είναι μούναρος και όταν σου γλείφει τα αρχίδια ξεχνάς το όνομα σου....
+1000
Μουναρος με τα ουλα του μαζι και εγω.
Εκτος απο αυτην γυρισε και η Βασσιλισα η Σονια.
Α ρε μαγκες οι σταθερες αξιες ποτε δεν πεθαινουν .
RESPECT στους κοριτσαρους απο το Σοβιετ.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Εκτος απο αυτην γυρισε και η Βασσιλισα η Σονια.
Α ρε μαγκες οι σταθερες αξιες ποτε δεν πεθαινουν .
RESPECT στους κοριτσαρους απο το Σοβιετ.
[/quote]

Ομολογώ πως μου χει ξεφύγει η Σόνια. Αν έχει την καλοσύνη κάποιος συναγωνιστής μπορεί να πει που και πότε την βρίσκουμε χωρίς να με παραπέμψει σε παλαιές σελίδες..? Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom