Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Vaso αυτή η μαργαρίτα στην Τριγγετα ήταν και στην Παρασίου ? Ειναι με μεγάλο στήθος ? την ίδια λέμε ?

Παιχταρά μου άκουσες βυζί κι έσκασες μύτη ε; :grin:
Άστα φίλτατε δεν υπάρχει σωτηρία για μας τους βυζοείλωτες ούτε στα στούντιο. :headbang:
Τι να δίνεις τώρα 50 γιούρο για 3άρια και 4άρια; Ουστ! :badair:
Και επί τη ευκαιρία, θα ήθελα απ'αυτό εδώ το βήμα να στηλιτεύσω την επονείδιστη συμπεριφορά των ιδιοκτητών κέντρων συνουσίας οι οποίοι αδιαφορούν πλήρως για τη συνομοταξία μας και φέρνουν άβυζες σαρμούτες ζητώντας εξωφρενικά ποσά! :tickedoff:
ΜΑΥΡΟ στον Μαυρογυαλούρο λοιπόν!!! :hammer:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε σεις..ποιος ήταν την Τετάρτη ο τελευταίος της Πάολας;; (Βριλησσού 12) Συναντηθήκαμε μούρη με μούρη στην αλλαγή βάρδιας.
Τέσπα. Πρώτη φόρά είδα την Πάολα, στο πρόσωπο δεν είναι το απίστευτο...κορμί καλό, δεν την πήρα όμως, άλλωστε είχα πάει καρφωτός για την Κωνσταντίνα μετά τις κριτικές εδώ μέσα.
Έβαλα και κριτική στο στούντιο, αλλά δεν μου την εμφανίζει.
Τα γράφω λοιπόν κι εδώ.
Σαν σώμα θα το χαρακτήριζα φυσιολογικό. Τις υπερβολές που λένε εδώ για θεές και ματάρες κλπ....μαλακίες. Καταρχάς το πρόσωπό της είναι εντελώς Μ.Ο. Δεν είναι με καμία παναγία η Θεά που λένε, ούτε καν σαν σώμα.
Πάμε σε υπηρεσίες:
Αν εξαιρέσεις το deep throat και το ότι όταν ήμουνα από κάτω ξάπλωσε πάνω μου και με φιλούσε στο λαιμό....τι να πω....δεν θα έκανα και χαρακίρι.
Overall, δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα ξαναπαιρνα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, να πω βέβαια για την υπηρεσία υποδοχής...πολύ φιλική, εξαιρετικά ευγενική.
Ντους οκ, αλλά με κρύο νερό...παγώσανε οι μπάλες μου αδέρφια...αλλά έπεσα σε αλλαγή βάρδιας....ίσως να έφταιγε αυτό. Επίσης στο κρεβάτι είχε πολύ glitter, το λέω για τους παντρεμένους...κολλάει στο δερματάκι και μετά κάνεις αμάν και τι να φύγει και να μην το δει η γυναίκα σου: "μα γιατί λάμπεις αγάπη μου σήμερα;;"
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αποψε ειμαι φτιαγμενος για στουντιο..ποιος εχει τα τελευταια νεα να τα παραθεσει εδω να δουμε που θα παμε να τον ριξουμε.
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Φιλε DIKY για καλο φτιαξιμο σημερα μεχρι 11.00μμ ΣΕΡΒΙΩΝ 26 η ΕΙΡΗΝΗ η ΤΑΤΑΡΑ η ΒΥΖΑΡΟΥ. θα με θυμηθεις.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Φιλε DIKY για καλο φτιαξιμο σημερα μεχρι 11.00μμ ΣΕΡΒΙΩΝ 26 η ΕΙΡΗΝΗ η ΤΑΤΑΡΑ η ΒΥΖΑΡΟΥ. θα με θυμηθεις.

Oχι φιλε Μογγολες Ταταρες εχουμε δεν θελουμε / τιποτα απο Τσεχια παιζει στην πιατσα ????
 

Επισκέπτης
αποψε ειμαι φτιαγμενος για στουντιο..ποιος εχει τα τελευταια νεα να τα παραθεσει εδω να δουμε που θα παμε να τον ριξουμε.
αρχηγε μου σε παρατησε η παπια σου???
index.php
σου[/URL] κανει απιστιες???
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
που μπορω να βρω 2-3 κοντινα στουντιο για να διαλεξω και ποια ειναι..
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Πια μιλενα ειναι αυτη ; περιγραφη ; καλη ειναι στο δωματιο ;
 

Επισκέπτης
θα με πουν προμοτερ αλλα στα αρχιδια μου!περασα πριν λιγο αγιου μελετιου και ειναι η ναταλυ,και οχι η κωνσταντινα!
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
προχτες το βραδυ περασα απο κτελ..  ενα μελαχρινο πορνιδιο ηταν αγνωστου προελευσεως καλουλι
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σαββατο Φραντζη 47  Καρολινα-Παολα-Αντρεα  :-*
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παιδια μποϋκοταζ στο στουντιο που ειναι απεναντι απο το Sierra και λιγο πιο πανω απο το Βaby Gold στην Αριστοτελους 6 αν θυμαμαι καλα / ξερετε σε αυτο που δουλευε παλια η Αντριαννα / ο πουτανιας γιος τσατσος,ενα μαλακισμενο,βρωμοπουστας μου εριξε δυο φορες πορτα με δικαιολογια οτι εχει κοσμο μεσα και πολυ πελατεια και μαλακιες / καταφερα και ειδα λιγο απο την πορτα και δεν ειχε κανενα μεσα / αν ειναι δυνατον να περναμε και απο face control στα κωλοστουντιο της Αθηνας / και ποιος να τρωει πορτα εγω που ειμαι το πρωτο ονομα στην πιατσα και γαμαω αβερτα κουβερτα / βρε αϊ στο διαολο ...

Βεβαιως δεν ειμαι και μαλακας να δινω τα λεφτα μου σε μαλακιες στουντιο της Αθηνας / εχω τα CG,τα στριπ μου .... και βεβαιως κατι ξανθα διμετρα που με περιμενουν / το επιασες το υπονοουμενο diky εεεεεεε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom