Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Ναι έχει μια εμμονή, πολύ μιλφιά όμως ρε παιδάκι μου.
Έχεις κάνα νέο από Δευκαλίωνος;
Καλημέρα
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά θυμάται κανείς στήν Ησμήνης ένα δίμετρο μελαχροινό μέ ίσιο μαλλί μουνί τοπ μοντελ :rockon: πού έκανε καί πρωκτικό πρίν κάνα χρόνο?τήν έχει δεί κανείς τελευταία? Μού είχε πεί ότι θά σταμάταγε. :huh:
Γενικά καλές γκόμενες γιά πρωκτικό ξέρει κάποιος :huh:?ευχαριρτώ εκ τών πρωτέρων. ;)

Μηπως λες τη Λινα ? Ταιριαζει στην περιγραφη. Πολυ δυνατο μουνι, λιγο κρυα στο κρεβατι αλλα αξιζε. Αν λες γι αυτη νομιζω πριν λιγες μερες εγραψε ο war αν δεν κανω λαθος οτι την πετυχε στο alcatraz. 
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Λεπόν
-Βριλησσού 60 η Μελίνα, ελληνίς μετά λώκου
-Βριλησσού 46 η Σαμπρίνα, μελαχρινή ρωσίς
-Βριλησσού 12 η Πάολα γλυκυτάτη ελληνίς
-Ιπποκράτους 144 Τάνια μελαχρινή αδύνατη αγνώστου προελεύσεως
Και σε ποιο σπουδαστηριο εισηλθες αυτο της Μελινας?
θα το δεί ο bourdeliaris1984 και θα πάει καρφωτός
Τι σοβαρα? τρεχω τωρα  :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447

bonjovi

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Φίλοι μου οποιαδήποτε βοήθεια καλοδεχούμενη.... :helpplea:


Αναζητώ κορασίδα εκ της Ιβηρικής χερσονήσου, ονόματι Ραμόνα, που είχα πάρει εκεί γύρω στις γιορτές στην Συγγρού 144 αλλά από τότε την ψάχνω και δεν την βρίσκω... Τους έχω φάει στα τηλέφωνα και θα με κράξουν ωσονούπω...

Ψηλή, μελαχρινή, κορμί λαμπάδα και δερματάκι απίστευτο!!! Πρόσωπο σκέτη Καύλα... Θυμάμαι ότι τελείωσα σχεδόν αμέσως και μετά κάθησε κανένα δεκάλεπτο και με χάιδευε και με έγλυφε... Απίστευτο μωρό  :smitten:
 

Επισκέπτης
Vaso αυτή η μαργαρίτα στην Τριγγετα ήταν και στην Παρασίου ? Ειναι με μεγάλο στήθος ? την ίδια λέμε ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Vaso αυτή η μαργαρίτα στην Τριγγετα ήταν και στην Παρασίου ? Ειναι με μεγάλο στήθος ? την ίδια λέμε ?
δεν ξερω αν ηταν στην παρασιου, αλλα ειναι μια με 4άρι περιπου αν θυμαμαι καλα και με τρομερο δερμα..
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα.Ζητώ διαφώτιση από τις παλιοσειρές : είμαι λάτρης χαδιών, φιλιών και ελεύθερου γλειψίματος σε παχουλές ΜΙΛΦ . Υπάρχει κάτι σε ήρεμο "μασατζίδικο" (όχι μπουρδέλο) προς Κέντρο μεριά. Μετά τηλεφώνου παιδιά.Ευχαριστώ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μάγκες καλησπέρα.Ζητώ διαφώτιση από τις παλιοσειρές : είμαι λάτρης χαδιών, φιλιών και ελεύθερου γλειψίματος σε παχουλές ΜΙΛΦ . Υπάρχει κάτι σε ήρεμο "μασατζίδικο" (όχι μπουρδέλο) προς Κέντρο μεριά. Μετά τηλεφώνου παιδιά.Ευχαριστώ.
παληκαρι, εισαι σε λσθος θρεντ. ριξε μια ματια www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,36.msg462740#new]εδώ[/url]
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει τωρα αριστοτελους συγγρου η κανα τηλ να παρω εμαθα για νεα αφιξη
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εχθες το βραδυ μεσα στην βροχη εψαχνα την Καρολινα , την τσεχα , με τα  :boobies: :boobies: :boobies: , πηγα σε ολα τα γνωστα STUDIO αλλα τιποτα  :'( :'( :'( , οποιος γνωριζη κατι , ας το καταθεση  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εχθες το βραδυ μεσα στην βροχη εψαχνα την Καρολινα , την τσεχα , με τα  :boobies: :boobies: :boobies: , πηγα σε ολα τα γνωστα STUDIO αλλα τιποτα   :'( :'( :'( , οποιος γνωριζη κατι , ας το καταθεση  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

φίλε mikrosgr κρίνοντας από τα ποστ σου
πρέπει να έχεις φάει κόλλημα με την, ομολογουμένως
όμορφη και πληθωρική, κορασίδα!  :boobies:
για να μην ταλαιπωρείσαι και φθείρεσαι  :grin:
τσέκαρε τα προγράμματα βριλησσού 12 κ' αγίου μελετίου από τα αντιστοιχα σάιτ
[σε τακτική βάση] και παίρνε κανα τηλέφωνο στη φρανζή!.. [δες κατάλογο]  :rockon: 
απ'όσο ξέρω σ'αυτά τα στούντια :grin: δουλεύει.. ευχαριστώ  :grin:  :grin:

 

Επισκέπτης
φίλε mikrosgr κρίνοντας από τα ποστ σου
πρέπει να έχεις φάει κόλλημα με την, ομολογουμένως
όμορφη και πληθωρική, κορασίδα!  :boobies:
για να μην ταλαιπωρείσαι και φθείρεσαι  :grin:
τσέκαρε τα προγράμματα βριλησσού 12 κ' αγίου μελετίου από τα αντιστοιχα σάιτ
[σε τακτική βάση] και παίρνε κανα τηλέφωνο στη φρανζή!.. [δες κατάλογο]  :rockon: 
απ'όσο ξέρω σ'αυτά τα στούντια :grin: δουλεύει.. ευχαριστώ  :grin:  :grin:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μηπως λες τη Λινα ? Ταιριαζει στην περιγραφη. Πολυ δυνατο μουνι, λιγο κρυα στο κρεβατι αλλα αξιζε. Αν λες γι αυτη νομιζω πριν λιγες μερες εγραψε ο war αν δεν κανω λαθος οτι την πετυχε στο alcatraz. 

εκει βρισκεται...στις φυλακες του αλκατραζ.....μονο που δεν ειναι τοσο ψηλη χωρις τακουνι....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Παιχταράδες μουνίλας βάσος που είστε!!!!????  :grin:
:rockon:  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom