Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
μερα παρα μερα ειναι δεδομενο οτι μπορω να παω στουντιο αν οχι καθε μερα.Το οτι παω τουλαχιστον δυο φορες τη βδομαδα δεν συμβαινει λογω χρηματων αλλα προσωπικης μου κουρασης και δε μπορω να γαμαω καθε μερα λογω δουλειας οχι χρηματων.Ισως σε μπερδεψα πριν.
Δεν ξεχναω ποτέ μου απο που ξεκινησα, τι αποδοχες ειχα, και ΤΟΤΕ τι εκανα, και ΠΟΥ πηγαινα.
Το πας λαθος κων/νε οποιος εχει και βγαζει χρηματα ξερει σε τι πουτανες θα παει.
Κωστή, τα είχαμε πει και σε προσωπικά μην. στο παρελθόν, σχετικά με την ποιότητα αλλά και την ποσότητα στις καταθέσεις μας και επειδή δεν είμαστε στην ίδια ηλικία όπως επίσης δεν νοιώθω και κουρασμένος μετά τα 9ώρα που χτυπάω στη δουλειά, ή τουλάχιστον όχι τόσο κουρασμένος ώστε να αποφύγω τη "βόλτα" και ενώ είχες δείξει να συμφωνείς το κύριο μέλημα μετά την ενημέρωση εσένα και του βόρδελου είναι γιατί δεν τον έχωσα εν τέλη στο μουνί της Ντάσα.

Έπειτα ακολούθησε ένας μονόλογος από τον μονογαμικό στουντιάκια όπου άρχισε να σπαμάρει αυθαίρετα συμπεράσματα για το πόσα βγάζω και πόσες φορές γαμάω στα μπου κρατώντας αριθμομηχανή! Χωρίς βέβαια να πάρω απάντηση
ΚΩΛΟΣ το νήμα δηλαδή, από μία ενημέρωση.....ειλικρινά απορίας άξιο.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Λεφτα ακουω, για δωστε και τιποτα απο εδω :2funny:
Παμε να τους πουμε τα καλαντα τα χριστουγεννα να μαζεψουμε καμια χηνα για αλκα:tooth:


ΥΓ. Παντως εγω αλανια τους λεω οτι ειμαι παντρεμενος κ δε μου ζητανε λεφτα γτ με λυπουνται . Αν τους πω οτι ειμαι κ γαβρος με τα χαλια που χει η ομαδα θα με πληρωνουν κιολας


Κωστή, τα είχαμε πει και σε προσωπικά μην. στο παρελθόν, σχετικά με την ποιότητα αλλά και την ποσότητα στις καταθέσεις μας και επειδή δεν είμαστε στην ίδια ηλικία όπως επίσης δεν νοιώθω και κουρασμένος μετά τα 9ώρα που χτυπάω στη δουλειά, ή τουλάχιστον όχι τόσο κουρασμένος ώστε να αποφύγω τη "βόλτα" και ενώ είχες δείξει να συμφωνείς το κύριο μέλημα μετά την ενημέρωση εσένα και του βόρδελου είναι γιατί δεν τον έχωσα εν τέλη στο μουνί της Ντάσα.

Έπειτα ακολούθησε ένας μονόλογος από τον μονογαμικό στουντιάκια όπου άρχισε να σπαμάρει αυθαίρετα συμπεράσματα για το πόσα βγάζω και πόσες φορές γαμάω στα μπου κρατώντας αριθμομηχανή! Χωρίς βέβαια να πάρω απάντηση
ΚΩΛΟΣ το νήμα δηλαδή, από μία ενημέρωση.....ειλικρινά απορίας άξιο.
Aγοραρε αν δεν εγραφες την ενημερωση εγω θα πηγαινα αυριο μεθαυριο να τη τσεκαρω , εισαι μαγκας κ ωραιος γτ ενημερωνεις παντα με ολη τη καλη διαθεση .

Οσο για τις πουτανες μη τσακωνεστε δεν υπαρχουν ανωτερες κ κατωτερες , μονο αυτες που εχουν γουστο δλδ οσες με γουσταρουν :tooth:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
:2funny: Παμε να τους πουμε τα καλαντα τα χριστουγεννα να μαζεψουμε καμια χηνα για αλκα:tooth:


ΥΓ. Παντως εγω αλανια τους λεω οτι ειμαι παντρεμενος κ δε μου ζητανε λεφτα γτ με λυπουνται . Αν τους πω οτι ειμαι κ γαβρος με τα χαλια που χει η ομαδα θα με πληρωνουν κιολας



Aγοραρε αν δεν εγραφες την ενημερωση εγω θα πηγαινα αυριο μεθαυριο να τη τσεκαρω , εισαι μαγκας κ ωραιος γτ ενημερωνεις παντα με ολη τη καλη διαθεση .

Οσο για τις πουτανες μη τσακωνεστε δεν υπαρχουν ανωτερες κ κατωτερες , μονο αυτες που εχουν γουστο δλδ οσες με γουσταρουν :tooth:
Παμε εμεις να βγαλουμε κανα φραγκο και αστους αυτους, εχουμε τα Χριστούγεννα τα καλαντα αλλα για τωρα θα βγουμε με παλιορουχα στο δρομο να το παίζουμε ζητιανοι, θα βγαλει και ο Μητσοτάκης και το πουτανο-pass μια χαρα θα τη βγαλουμε :2funny:
Να βαλουμε λες και το @koulourakias με μια κιθαρα να λεει το σουξε του? Οσο αξιζει της καταλεγιας ο κωλος δεν αξιζει ο κοσμος ολος? :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Να κοιτάς και λίγο πιο ψηλά στη ζωή σου ,οχι μόνο στον αγοραίο, παντού. Αλλιώς θα είσαι κολλημένος συνεχώς στα ίδια.
Να, αυτές τις αυθαίρετες πίπες να μην πέταγες το καλύτερο παιδί θα ήσουν.
Ειδικά το τελευταίο είναι εντελώς οξύμωρο που το λες εσύ. :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Συνάντηση με Μαρία (Αριστοτέλους 5) : Μια ψηλή, αδύνατη, κοπέλα της διπλανής πόρτας, απλό πρόσωπο στο μέσο όρο αλλά πολύ ευδιάθετο και χαμογελαστό, το πρόσωπό της μάλλον είναι αρκετά σκληρότερο στις φωτογραφίες και φαίνεται μεγαλύτερη ηλικιακά, δεν έχει και πολλή φωτογένεια. Επίσης είδα την Αλόνα, Τάνια και Στάσα. Δεύτερη επιλογή μου ήταν η Αλόνα, άλλη φορά θα τα πούμε. Με κέρδισε από την παρουσίαση η Μαρία αυτή την φορά. (κάτι μασάζ που πήγα σήμερα και εχθές, δεν θα τα αναφέρω καν, για δικούς μου λόγους, δεν είναι και το σχετικό νήμα εδώ άλλωστε) .

Από την αναγνώριση ακόμα, δεν άργησε να φανεί ότι υπήρχε τρομερή χημεία μεταξύ μας. Δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες σε αυτό. Η πίπα της αριστουργηματική και απολαυστική, είχε πολύ κέφι και φαινόταν, είπαμε, εξαιρετική χημεία.
Στην ιππασία έδωσε πολύ πόνο και πάθος, με το ζόρι κρατιόμουν για αρκετή ώρα να μην τελειώσω με τα κουνήματά της, και έκατσε πολλή ώρα επάνω μου. Κάποια στιγμή, της είπα να αλλάξουμε στάση, είχε περάσει αρκετός χρόνος με την γνωριμία, πίπα και καβάλημα και φοβήθηκα μην μας χτυπήσουν την πόρτα. Την έβαλα κατευθείαν στα τέσσερα, όπου την απόλαυσα και τελείωσα δυνατά στο λάστιχο, και περίμενα μέσα της να βγάλω ότι μπορούσα.

Τα είπαμε λιγάκι 1-2 λεπτά, σε πολύ ωραίο κλίμα, την ευχαρίστησα ιδιαίτερα για την ευχάριστη συνάντησή μας και αυτή χάρηκε, μέχρι που χτύπησε η πόρτα, μάλλον εξαντλήσαμε το 20λεπτο.

Πέρασα πολύ ωραία παίδες μαζί της, ανανεώθηκα.

Υ.Γ.: πρώτη μου φορά στο μαγαζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κωστή, τα είχαμε πει και σε προσωπικά μην. στο παρελθόν, σχετικά με την ποιότητα αλλά και την ποσότητα στις καταθέσεις μας και επειδή δεν είμαστε στην ίδια ηλικία όπως επίσης δεν νοιώθω και κουρασμένος μετά τα 9ώρα που χτυπάω στη δουλειά, ή τουλάχιστον όχι τόσο κουρασμένος ώστε να αποφύγω τη "βόλτα" και ενώ είχες δείξει να συμφωνείς το κύριο μέλημα μετά την ενημέρωση εσένα και του βόρδελου είναι γιατί δεν τον έχωσα εν τέλη στο μουνί της Ντάσα.

Έπειτα ακολούθησε ένας μονόλογος από τον μονογαμικό στουντιάκια όπου άρχισε να σπαμάρει αυθαίρετα συμπεράσματα για το πόσα βγάζω και πόσες φορές γαμάω στα μπου κρατώντας αριθμομηχανή! Χωρίς βέβαια να πάρω απάντηση
ΚΩΛΟΣ το νήμα δηλαδή, από μία ενημέρωση.....ειλικρινά απορίας άξιο.
Ελα μωρε κωστα τωρα τι παρεξηγιεσαι. Σε καποια που λες συμφωνω σε καποια αλλα εχω τις αντιρησεις μου ενταξει και εσυ αμεσως μπουρδελο το νημα λες και τι σου ειπα.Και με το βορδελο το ιδιο συμβαινει αλλου συμφωνω αλλου οχι.Μπηκα μολις τωρα στο νημα και με επιασες απο τα μουτρα.
Εχω αναφερει πολλες φορες οταν αυτο χρειαζεται οτι στο μεταξυ βλεπεις και κανα καλο οπως και φυλης.Βεβαια οσο περναει ο καιρος αυτο φηρενη ελατωνεται ειναι ακομα ποιο πολυ σπανιο.
Επισης υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που βγαζουν πολυ καλα χρηματα και για καθε μερα στουντιο και υπαρχουν και μισθωτοι που δεν μπορουν και δεν ειναι κακο οποτε επισκεπτονται τις κοπελες στο 10ρικο. Το εχω κανει παλιοτερα δεν κανω το μαγκα αλλα εδω και πολυ καιρο μονο στουντιο ουτε καν φυλης.
Οπως δεν ξεχναω και την Ανυ που συστησες , ακομα και αυτο το ειπα δημοσια δε κολωσα δεν εχω κομπλεξ μαρεσει η αληθεια ακομα και να μην με συμφερει.
Αυτο που σου λεει ο βορδελ ειναι οτι καποια στιγμη μπες και σε μια κορασιδα στουντιο , αυτη που σε εσενα αρεσει και να μας πεις εντυπωσεις.Καλοπροερετα στο ειπα και εγω συμφωνησα με τον ιδιο τροπο.Ρε συ σε τσιγκλανε μη μασας και η ενημερωση που λες μια χαρα δειχνει σε εμενα καλα κανεις.
Μη παρεξηγιεσαι αυτα μεταξυ μας δεν πρεπει να υπαρχουν σεβομαστε ο ενας τον αλλον ακομα και αν καποια στιγμη σε τσιγκλισαμε.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Ελα μωρε κωστα τωρα τι παρεξηγιεσαι. Σε καποια που λες συμφωνω σε καποια αλλα εχω τις αντιρησεις μου ενταξει και εσυ αμεσως μπουρδελο το νημα λες και τι σου ειπα.Και με το βορδελο το ιδιο συμβαινει αλλου συμφωνω αλλου οχι.Μπηκα μολις τωρα στο νημα και με επιασες απο τα μουτρα.
Εχω αναφερει πολλες φορες οταν αυτο χρειαζεται οτι στο μεταξυ βλεπεις και κανα καλο οπως και φυλης.Βεβαια οσο περναει ο καιρος αυτο φηρενη ελατωνεται ειναι ακομα ποιο πολυ σπανιο.
Επισης υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που βγαζουν πολυ καλα χρηματα και για καθε μερα στουντιο και υπαρχουν και μισθωτοι που δεν μπορουν και δεν ειναι κακο οποτε επισκεπτονται τις κοπελες στο 10ρικο. Το εχω κανει παλιοτερα δεν κανω το μαγκα αλλα εδω και πολυ καιρο μονο στουντιο ουτε καν φυλης.
Οπως δεν ξεχναω και την Ανυ που συστησες , ακομα και αυτο το ειπα δημοσια δε κολωσα δεν εχω κομπλεξ μαρεσει η αληθεια ακομα και να μην με συμφερει.
Αυτο που σου λεει ο βορδελ ειναι οτι καποια στιγμη μπες και σε μια κορασιδα στουντιο , αυτη που σε εσενα αρεσει και να μας πεις εντυπωσεις.Καλοπροερετα στο ειπα και εγω συμφωνησα με τον ιδιο τροπο.Ρε συ σε τσιγκλανε μη μασας και η ενημερωση που λες μια χαρα δειχνει σε εμενα καλα κανεις.
Μη παρεξηγιεσαι αυτα μεταξυ μας δεν πρεπει να υπαρχουν σεβομαστε ο ενας τον αλλον ακομα και αν καποια στιγμη σε τσιγκλισαμε.
Το θετικό είναι ότι υπάρχουν επιλογές για όλα τα πορτοφόλια και που και που εμφανίζονται διαμαντάκια σε όλα τα μέρη. Τώρα το πόσα χαλάει ο καθένας για προσωπική ευχαρίστηση είναι στη δικιά του κρίση, δε μας πέφτει κανένας λόγος.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Το θετικό είναι ότι υπάρχουν επιλογές για όλα τα πορτοφόλια και που και που εμφανίζονται διαμαντάκια σε όλα τα μέρη. Τώρα το πόσα χαλάει ο καθένας για προσωπική ευχαρίστηση είναι στη δικιά του κρίση, δε μας πέφτει κανένας λόγος.
Αλλου ηταν το θεμα που τον πειραξε οχι το χρηματικο αλλα δεν επρεπε. Πλεον ολοι μας πανω κατω ξερουμε ο ενας τον αλλον.Σαφως δεν μας πεφτει λογος τι χαλαει ο καθενας.Σωστος
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
κατεβαινω να τσεκαρω και αν ισως τα λεμε αργοτερα με νεα η παλια
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Εμφανιστηκε οντως ξανα ο κωλος αυτος; Παρακαλω μια επιβεβαιωση απο τους πορνοτσακαλους του φορουμ. Και αλλες φορες την εμφανιζαν αλλα ηταν κραχτης.


5af39df01800e_2624_dianna.jpg
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Εμφανιστηκε οντως ξανα ο κωλος αυτος; Παρακαλω μια επιβεβαιωση απο τους πορνοτσακαλους του φορουμ. Και αλλες φορες την εμφανιζαν αλλα ηταν κραχτης.


5af39df01800e_2624_dianna.jpg
Υπουργε μας γαμησες βραδιατικα, πωωωω :wanker:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ωχ υπουργέ μου,τι μας έκανες Τώρα. Θα αμολυσω τα σκυλια
Δεν ηταν δυνατη στο σερβις αλλα μιλαμε για κωλο, βυζι και τσοντοφατσα απο ΚωλοΚολομβια που τυφλα να εχει ο Βαλντεραμα. Θελω ενημερωση για να ξυριστω κοντρα και να κανω πηλινγκ ωστε να βαλω ολη τη μουρη μου μεσα στα κωλομαγουλα της οπως παλια .... ξερει αυτη!!!!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Δεν ηταν δυνατη στο σερβις αλλα μιλαμε για κωλο, βυζι και τσοντοφατσα απο ΚωλοΚολομβια που τυφλα να εχει ο Βαλντεραμα. Θελω ενημερωση για να ξυριστω κοντρα και να κανω πηλινγκ ωστε να βαλω ολη τη μουρη μου μεσα στα κωλομαγουλα της οπως παλια .... ξερει αυτη!!!!
Φιλε την ειχα παρει και γω απιστευτο πατουρι μιλαμε, λες να ειδαν που το συζηταγαμε και να την φεραν πισω?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Φιλε την ειχα παρει και γω απιστευτο πατουρι μιλαμε, λες να ειδαν που το συζηταγαμε και να την φεραν πισω?
Ισως. Το καταναλωτικο κοινο κατευθυνει την τσοντοαγορα. Μακαρι να ειναι αληθεια. Αξιζει για πολυ γλυψιμο αν και επαναλαμβανω στο σερβις υστερει λιγακι.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Ισως. Το καταναλωτικο κοινο κατευθυνει την τσοντοαγορα. Μακαρι να ειναι αληθεια. Αξιζει για πολυ γλυψιμο αν και επαναλαμβανω στο σερβις υστερει λιγακι.
Μετρια σε υπηρεσίες αλλα στα 4 η θεα ειναι απιστευτη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom