Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν βγαίνουν οι αριθμοί σου ρε χελ. Ας πούμε ότι γαμας Μεταξουργείο 4 φορές τη μέρα,40 ευρω,κάθε μέρα όπως λες ,δηλαδή τρως 1200 ευρω το μήνα στις πουτανές μόνο. Είσαι λεφτάς δηλαδη
Μισό, σου στέλνω το εκκαθαριστικο μου του 21'.
Ποιος σου είπε ότι γαμάω κάθε μέρα 4 φορές. Σου απάντησα για σήμερα, γιατί προφανώς αντί να σταθείς στην περιγραφή για την Ντάσα που ήρθε χθες και την αναφέρανε το μεσημέρι ενώ κανείς δεν την είχε δει, μου ξεκινάς τα δικά σου.
Που στην τελική θα έπρεπε να είσαι και ο τελευταίος που θα έπρεπε να μιλάει όντας σταθερός πελάτης μίας και μόνο πουτάνας.
Μύγα σε τσίμπησε ρε μαλάκα βραδιάτικα;

Από απλή περιέργεια...
Πώς μπορείς και συνδυάζεις τόσο διαφορετικούς κόσμους, από άποψη καθαριότητας χώρων και κοριτσιών; Μπουρδέλα vs Στούντιο. Να μπαίνουν σε συνεχόμενα δωμάτια, όντας άπλυτες οι ίδιες όπως και οι πελάτες που περιμένουν(ακόμα και μπάνιο να κάνει κάποιος, λίγο να περπατήσει το καλοκαίρι, ιδρώνει) .

Αλλά και από άποψη εμφάνισης των κοριτσιών, στον ένα και στον άλλο χώρο; (εντάξει, αυτό είναι πράγματι υποκειμενικό, αλλά η καθαριότητα δεν είναι) .
Με την τριβή μαθαίνεις να μην δίνεις σημασία σε κάποια πράγματα. Σκατόφατσες βλέπεις και στο μετάξι, σκατόφατσες βλέπεις και στην Φυλής, και στα στούντιο. Δηλαδή εγώ δεν θα χαλιόμουν αν έμπαινα μετά τον ετοιμοθάνατο παππού που πήγε στην Ντάσα και πήρε δωμάτιο κατευθείαν;

Δεν θα μιλήσω καν για εμφάνιση των κοριτσιών την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ περίοδο που τα μισά στούντιο είναι γεμάτο με λατίνες ίδια κατηγορίας με τα 27άρια της Κολωνού. Ο χώρος αλλάζει μόνο. Έλα να σε ξεναγήσω στη Disneyland.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
πάντως, ένα στουντιοκόριτσο και μια έσκορτ μου έχουν διαμαρτυρηθεί για την καθαριότητα των πελατών τους. Φαίνεται πως δεν κάνουν όλοι μπάνιο, τελικά :(
:(
Δεν είναι κακό να παραμυθιάζεις τον εαυτό σου (όχι εσύ) ότι στα στούντιο πηγαίνουν καθαροί και όμορφοι άντρες.
Θα είχε πολύ πλάκα να έβλεπες την σαπίλα που έχει περάσει πάνω από το εσκορτάκι των 150€ και το στουντιοκόριτσο πριν από εσάς.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Τα χεις ταξει στην αγια Κ ?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ναι αλλά είναι ψιλα μπροστά στις δωρεές με μαρμάρινες κολώνες του πιλοφορη
Εκκαθαριστικό μην ξεχάσεις να ζητήσεις από τον πηλοφόρι και τι αμάξι οδηγάει. Μπορεί να πηγαίνει με τον ηλεκτρικό στην Κ. να γλιτώνει έξοδα, που ξέρεις. Είναι σημαντικό.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μισό, σου στέλνω το εκκαθαριστικο μου του 21'.
Ποιος σου είπε ότι γαμάω κάθε μέρα 4 φορές. Σου απάντησα για σήμερα, γιατί προφανώς αντί να σταθείς στην περιγραφή για την Ντάσα που ήρθε χθες και την αναφέρανε το μεσημέρι ενώ κανείς δεν την είχε δει, μου ξεκινάς τα δικά σου.
Που στην τελική θα έπρεπε να είσαι και ο τελευταίος που θα έπρεπε να μιλάει όντας σταθερός πελάτης μίας και μόνο πουτάνας.
Μύγα σε τσίμπησε ρε μαλάκα βραδιάτικα;


Με την τριβή μαθαίνεις να μην δίνεις σημασία σε κάποια πράγματα. Σκατόφατσες βλέπεις και στο μετάξι, σκατόφατσες βλέπεις και στην Φυλής, και στα στούντιο. Δηλαδή εγώ δεν θα χαλιόμουν αν έμπαινα μετά τον ετοιμοθάνατο παππού που πήγε στην Ντάσα και πήρε δωμάτιο κατευθείαν;

Δεν θα μιλήσω καν για εμφάνιση των κοριτσιών την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ περίοδο που τα μισά στούντιο είναι γεμάτο με λατίνες ίδια κατηγορίας με τα 27άρια της Κολωνού. Ο χώρος αλλάζει μόνο. Έλα να σε ξεναγήσω στη Disneyland.
Οντος στα στουντιο εχουνε γεμισει με λατινες γάματα καυηγορια.
Αυτο ομως σε καμια περιπτωση δε σημαινει οτι δεν εχουνε και καλλονες, μπορω να σου απαριθμησω αρκετες.
Επισης σε καμια περιπτωση δεν παρομιαζουμε τα δελα με τα στουντιο διοτι ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, και μιλαω για το τωρα οχι περυσι η προπερσι.Εχω ξαναπει οτι αυτος που παει στουντιο συνηθως εχει τα γκαφρα να ξοδεψει σε αντιθεση με δελα , ειδικα μετάξυ του 10ρικου που παει ο οποιοσδηποτε βρωμιαρης η οχι και βαλε και ολα τα μογκολα απο τα βαθη της ασιας, μη το ξεχναμε αυτο και το πόσο βρωμα εχουνε κυκλοφωροντας χειμωνα καλοκαιρι με μια παντοφλα καταμαυρη απο τη λερα κτλ κτλ κτλ.
Δυστηχως και στα στουντιο θα υπαρχουν καποιοι βρωμεροι τυποι δε λεω οχι αλλα δεν ειναι ο κανονας οπως στα υπολοιπα.
Οι κοπελες τουλαχιστον αυτες που παω εγω επειδη το γνωριζω ερχονται μοσχομυριστες στο δωματιο ολες σε αντιθεση με τις απλυτες απο αλλου χωρις ομως να σημαινει οτι ολες στα δελα ειναι βρωμιαρες αλλα εχει παρα πολλες.
Τωρα το πόσο ομορφες ειναι στα στουντιο και πόσο στα δελα νομιζω υπαρχει τεραστια διαφορα.
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
αγοραίος έρωτας είναι Ακροιβο σπορ οτι και ν επαγγέλλεσαι αν κ ν ναυτικός εγω παλι κ γ μενα φτάνει κάποιες φορες που ειναι ακρπιβο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
αγοραίος έρωτας είναι Ακροιβο σπορ οτι και ν επαγγέλλεσαι αν κ ν ναυτικός εγω παλι κ γ μενα φτάνει κάποιες φορες που ειναι ακρπιβο
Ακριβο αν εισαι πληρωμα,
αν εισαι αξιωματικός στα αρχιδια σου
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αγοραίος έρωτας είναι Ακροιβο σπορ οτι και ν επαγγέλλεσαι αν κ ν ναυτικός εγω παλι κ γ μενα φτάνει κάποιες φορες που ειναι ακρπιβο
Προσωπικα επισκεπτομαι τα στουντιο δυο φορες τη βδομαδα σιγουρα και παντα προγραμμα 50ρικο.
Μαζευω καυλες και παω. Καποιες φορες παω και δελα αλλα για να γαμησω πολυυυυυ δυσκολα πλεον και μονο συστημενα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ακριβο αν εισαι πληρωμα,
αν εισαι αξιωματικός στα αρχιδια σου
δε μενδιαφερει το κοστος αλλα να περασω ωραια και να βρω αυτο που θελω χωρις εκπτωσεις.Ακομα καλα ειμαι θα ελεγα παρα πολυ καλα οικονομικα οποτε αυτο που μενδιαφερει ειναι η δικη μου καλοπεραση.Το αν δωσω σε μια κοπελα καποια χρηματα και περασω γαμάτα τοτε αξιζει και να πω την αληθεια ΤΣΑΜΠΑ ΓΑΜΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΙΑ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μπορεί να είσαι και μούτσος οπότε περιοριζεσαι στο μεταξουργειο
ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΜΦΩΡΗΣΗ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ γιαυτο και σχεδον ολα κρατανε στο 10ρικο.Δε λεω οτι ειναι λαθος η κακο ισα ισα καλα κανουν. Καπου καπου σπανια βρισκεις και κανα καλο κοριτσι εκει μεσα απλα πρεπει να το ψαχνεις συνεχεια η διαφορετικα να εχεις ενα hell να σου πει τα κατατοπια για συγκεκριμενη κοπελα οχι γενικα αοριστα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεύτερος ειμαι αλα δεν εχει ν

Δεύτερος μηχ ειμαι αλα δεν εχει να λεει
Δευτερος μηχανικος καθαριζεις κανα 5 χιλιαρο πανω κατω σε γκαζαδικο η αλλιως με τις νεες τιμες καπου στα 3500 οποτε καλα εισαι
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
δε μενδιαφερει το κοστος αλλα να περασω ωραια και να βρω αυτο που θελω χωρις εκπτωσεις.Ακομα καλα ειμαι θα ελεγα παρα πολυ καλα οικονομικα οποτε αυτο που μενδιαφερει ειναι η δικη μου καλοπεραση.Το αν δωσω σε μια κοπελα καποια χρηματα και περασω γαμάτα τοτε αξιζει και να πω την αληθεια ΤΣΑΜΠΑ ΓΑΜΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΙΑ
Ετσι Ακροιβος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Οντος στα στουντιο εχουνε γεμισει με λατινες γάματα καυηγορια.
Αυτο ομως σε καμια περιπτωση δε σημαινει οτι δεν εχουνε και καλλονες, μπορω να σου απαριθμησω αρκετες.
Επισης σε καμια περιπτωση δεν παρομιαζουμε τα δελα με τα στουντιο διοτι ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, και μιλαω για το τωρα οχι περυσι η προπερσι.Εχω ξαναπει οτι αυτος που παει στουντιο συνηθως εχει τα γκαφρα να ξοδεψει σε αντιθεση με δελα
Προσωπικα επισκεπτομαι τα στουντιο δυο φορες τη βδομαδα σιγουρα και παντα προγραμμα 50ρικο.
Μαζευω καυλες και παω. Καποιες φορες παω και δελα αλλα για να γαμησω πολυυυυυ δυσκολα πλεον και μονο συστημενα.
Δεν έχει τα "γκαφρά" να ξοδέψει, απλά περιορίζεται στις καταθέσεις του σε σχέση με κάποιον που πηγαίνει στα μπουρδέλα.

Πόσοι από εδώ μέσα έχουν την δυνατότητα να σκάνε 50άρι κάθε μέρα σε στου; Μην μου πεις ότι είναι υπερβολή, κάβλες κάθε μέρα έχεις και την επόμενη από την κατάθεση θες να τρυπήσεις τους τοίχους...
Έναν πιστεύω έχουμε εδώ, οπαδό ερυθρόλευκης ομάδος.(@maradona7 ετοίμασε σε παρακαλώ Ε1 και εκκαθαριστικό και αν το κάρο που καβαλάς είναι στο όνομα σου).
Σε αντίθεση με πολλούς άλλους που 10-20€ έχουνε να ρίξουνε κάθε βράδυ μετάξι ή Φυλής ή έστω 5/7. Οπότε τα ζυγίζεις και με το ίδιο μπάτζετ είτε επιλέγεις την μία οδό είτε την άλλη. Το ποια οδό θα επιλέξεις είναι στην ΚΡΙΣΗ σου και ΌΧΙ στην τσέπη σου, αφού εγώ και εσύ για παράδειγμα χαλάμε τα ίδια στις πουτάνες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν έχει τα "γκαφρά" να ξοδέψει, απλά περιορίζεται στις καταθέσεις του σε σχέση με κάποιον που πηγαίνει στα μπουρδέλα.

Πόσοι από εδώ μέσα έχουν την δυνατότητα να σκάνε 50άρι κάθε μέρα σε στου; Μην μου πεις ότι είναι υπερβολή, κάβλες κάθε μέρα έχεις και την επόμενη από την κατάθεση θες να τρυπήσεις τους τοίχους...
Έναν πιστεύω έχουμε εδώ, οπαδό ερυθρόλευκης ομάδος.(@maradona7 ετοίμασε σε παρακαλώ Ε1 και εκκαθαριστικό και αν το κάρο που καβαλάς είναι στο όνομα σου).
Σε αντίθεση με πολλούς άλλους που 10-20€ έχουνε να ρίξουνε κάθε βράδυ μετάξι ή Φυλής ή έστω 5/7. Οπότε τα ζυγίζεις και με το ίδιο μπάτζετ είτε επιλέγεις την μία οδό είτε την άλλη. Το ποια οδό θα επιλέξεις είναι στην ΚΡΙΣΗ σου και ΌΧΙ στην τσέπη σου, αφού εγώ και εσύ για παράδειγμα χαλάμε τα ίδια στις πουτάνες.
μερα παρα μερα ειναι δεδομενο οτι μπορω να παω στουντιο αν οχι καθε μερα.Το οτι παω τουλαχιστον δυο φορες τη βδομαδα δεν συμβαινει λογω χρηματων αλλα προσωπικης μου κουρασης και δε μπορω να γαμαω καθε μερα λογω δουλειας οχι χρηματων.Ισως σε μπερδεψα πριν.
Δεν ξεχναω ποτέ μου απο που ξεκινησα, τι αποδοχες ειχα, και ΤΟΤΕ τι εκανα, και ΠΟΥ πηγαινα.
Το πας λαθος κων/νε οποιος εχει και βγαζει χρηματα ξερει σε τι πουτανες θα παει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Σημειώστε εδώ ότι η Αναιδα αναβαθμίστηκε και ετοιμάζεται να μαζέψει πολλά γκαφρα . Μπαίνει Παρασκευή στο Κασσάνδρας 6,ένα βήμα πριν την Κ που μπαίνει Σάββατο
σιγα την αναιδα και καταλ, για τα δικα μου στανταρ ουτε καν ειδικα η αναιδα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom