Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έχουν γυριστεί και αρκετές σκηνές τσόντας σε Ελληνικές παραγωγές εκεί
το ξερω το μερος διοτι μιαν φορα ειχα γαμησει τη γκομενα μου εκει.
Ψιλοσκατα γαμησι δηλαδη. Δε ξερω τι και πως και γιατι αλλα υπηρχε μια αρνητικη ενεργεια γενικα.Δεν ηξερα τι ηταν αυτο το μερος μεχρι που πηγα εγινε οτι εγινε και επειτα το εψαξα στο διαδικτυο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λίγα, ναι, από ότι θυμάμαι. Αγγλικά αν δεν καταλαβαίνει.
αφου την εχεις δει την αρυα λεγε
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Σόρρυ που μπαίνω σφήνα αλλά αυτή η Μαρία που λέτε που δουλεύει?.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Σόρρυ που μπαίνω σφήνα αλλά αυτή η Μαρία που λέτε που δουλεύει?.
Η μικρή Μαρία η "βελτιωμένη" Κασσάνδρας 3 1ος όροφος σήμερα. Η μεγάλη άγνωστη "25άρα" Μαρία Αριστοτέλους 5 σήμερα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
μαγκες μολις γυρισα απο αρριστοτελους
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Παμε κατευθειαν Αρυα.
Σαφως αλλη κοπελα απο τις φωτογραφειες, οχι οτι δε το περιμενα αλλα δεν ειπα τιποτα για μπαρκουλη διοτι το κοριτσι μας ειναι αρκετα καλο σε εμφανιση και το τιμησα δεοντος.
Το κακο ειναι οτι ενω με αφησε να παρω φωτο αληθηνες ο μαλακας παλι ξεχασα το κινητο σπιτι.Βλεπεις δε περιμενα να δω κατι καλο ποιο πολυ για βολτα πηγα αλλααααα.
Ειδα την εν λογο κοπελα σε ετερο site που βεβαιως βεβαιως δεν εχουν καμια σχεση οι φωτο με την πραγματικοτητα.
Στον οικο υπηρχαν 5 κοπελες και θα μεινω ευγενης μη σχολιαζοντας τις υπολοιπες τεσσερις αλλα τη μια την Αρυα.
Κοντοπουτανακι θα ελεγα, κοπελιτσα διπλανης πορτας, καθημερινο κοριτσι ομορφο προσωπο θελιματικο πηγουνι εχει γωνιες με ομορφα σχημα.Μακρια μαλλια κατω απο ωμους ισια.Λεπτο σωματοτυπο οχι κοκκαλο αλλα οσο πρεπει χωρις πιασιματα.
Ομορφος κωλαρινακος στητος χωρις περιττο λιπος με μαλακη αφη στο χαιδεμα οπως και το δερματακι της απαλο στο χαδι οχι τραχυ.Βυζι μικρο στητο χωραει στην παλαμη σου με ανοιχτοχρωμες ρογες καλοσχηματισμενο ολο το βυζι οπως πρεπει αφου ειναι και το νεαρο της ηλικιας της πιπινακι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οσο για τις υπολοιπες η μια ηταν ψηλη νταρντανα να σε φαει ρε παιδι μου
Η δευτερη ηταν χοντρη
Η τριτη μαρια καινουργια φωτο με καλσον ψαραδικο καμια σχεση αλλα νταλα της παρασκευης το γαλα
Αλλη μια που ειχε σχετικα πολυυυυυυ σχετικα ψιλοκαλουτσικο σωμα αλλα δεν τρωγοτανε στο προσωπο
Γουστα βεβαια ειναι αυτα απλα οι τεσσερις για τους μοντελακιδες ουτε κατα διανοια.
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Παμε κατευθειαν Αρυα.
Σαφως αλλη κοπελα απο τις φωτογραφειες, οχι οτι δε το περιμενα αλλα δεν ειπα τιποτα για μπαρκουλη διοτι το κοριτσι μας ειναι αρκετα καλο σε εμφανιση και το τιμησα δεοντος.
Το κακο ειναι οτι ενω με αφησε να παρω φωτο αληθηνες ο μαλακας παλι ξεχασα το κινητο σπιτι.Βλεπεις δε περιμενα να δω κατι καλο ποιο πολυ για βολτα πηγα αλλααααα.
Ειδα την εν λογο κοπελα σε ετερο site που βεβαιως βεβαιως δεν εχουν καμια σχεση οι φωτο με την πραγματικοτητα.
Στον οικο υπηρχαν 5 κοπελες και θα μεινω ευγενης μη σχολιαζοντας τις υπολοιπες τεσσερις αλλα τη μια την Αρυα.
Κοντοπουτανακι θα ελεγα, κοπελιτσα διπλανης πορτας, καθημερινο κοριτσι ομορφο προσωπο θελιματικο πηγουνι εχει γωνιες με ομορφα σχημα.Μακρια μαλλια κατω απο ωμους ισια.Λεπτο σωματοτυπο οχι κοκκαλο αλλα οσο πρεπει χωρις πιασιματα.
Ομορφος κωλαρινακος στητος χωρις περιττο λιπος με μαλακη αφη στο χαιδεμα οπως και το δερματακι της απαλο στο χαδι οχι τραχυ.Βυζι μικρο στητο χωραει στην παλαμη σου με ανοιχτοχρωμες ρογες καλοσχηματισμενο ολο το βυζι οπως πρεπει αφου ειναι και το νεαρο της ηλικιας της πιπινακι.
ηταν καλη στη μαχη ;
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
καλα εδω αμα ειναι η ιδια κοπελα θα εχουμε πολλα γαμησια
Αδερφε μου εχω περιγραψει τη Νεφελη αν θες μια 1η περιγραφη, δε μπηκα δωματιο αλλα εγραψα γι αυτο που ειδα στο σαλονι . Εχει παει και ο Τζονστεφ μαζι της θυμαμαι κ εχει αφησει κριτικη


Οσο για τις υπολοιπες η μια ηταν ψηλη νταρντανα να σε φαει ρε παιδι μου
Η δευτερη ηταν χοντρη
Η τριτη μαρια καινουργια φωτο με καλσον ψαραδικο καμια σχεση αλλα νταλα της παρασκευης το γαλα
Αλλη μια που ειχε σχετικα πολυυυυυυ σχετικα ψιλοκαλουτσικο σωμα αλλα δεν τρωγοτανε στο προσωπο
Γουστα βεβαια ειναι αυτα απλα οι τεσσερις για τους μοντελακιδες ουτε κατα διανοια.
Δες τη Λιανα αν δουλευει κανα βραδυ κ δεν εχεις σταμπαρει αλλη , δεν ειναι τπτ το τρελο αλλα πιτσιρικα ειναι 20αρα αβγαλτη κ δε σου βαζει εμποδια ουτε κλεβει . Στα 4 εχει ωραιο κωλαρακι να χουφτωνεις κ ωραιο δερματακι φρεσκο , αγυμναστο σωμα αλλα με πιασιματα κ προσωπικα δε με φολιασε οπως αλλες συνομιληκες πχ Ανκα . Αφηνεται πανω σου να κανεις κουπι , εχει καποια λιγα ψωμακια στο πωπο αλλα στα 4 μια χαρα ειναι , αλλη εικονα κ ωραια στηθακια εχει επισης . Για μοντελακηδες δεν ειναι καμια παντως ισχυει

ΥΓ. Θα τσεκαρω την Αρυα δε την εχω πετυχει , ωραιος μαν μου


Βραδινη καταδρομικη στο deluxe καθοτι ημουν κοντα στη περιοχη και αφου περασε 1η η Νινα στο σαλοναρισμα ειπα να περασω δωματιο καθοτι με καβλωσε το προσωπακι που χε τα μαλλια κοτσο πισω κ το στηθος της ( 4 συνολικα κοπελες δουλευαν ). Μικρες πετσετες κ παντοφλες μιας χρησης , παλι λιγο θεμα με τη καθαριοτητα ειχαμε ( η πετσετα καθετα στο κρεβατι μυριζε λιγο ) αλλα τεσπα .

Λοιπον , η Νινα ειναι Ρουμανα ( της ειπα καποιες λεξεις στα ρουμανικα και απαντησε ) , μετριου αναστηματος κοντα στο 1.68-1.70 , μακρυ κατσαρο μαλλι με συμπαθητικο προσωπο και ωραιο χαμογελο ( εχει λιγακι αραια δοντια ) , 3αρι στηθος που ειναι λιγο πεσμενο βεβαια ( φαινεται οταν αφαιρεσει το σουτιεν ) αλλα γεμιζει τη χουφτα , μαλακο δερμα και αγυμναστη με πιασιματα χωρις περιττα κιλα αν και στη κοιλιτσα κ το πωπο αχνοφαινεται μια ταση αν αφεθει κ δε προσεξει να τσιμπησει εκει σα σημεια συγκεντρωσης .

Βγαζει καυλα γτ εχει καμπυλες κ συμπαθητικο προσωπο χωρις να ναι καμια μουναρα αλλα δεν εχει κατι ασχημο πανω της να σε χαλασει . Ωραιο περπατημα θηλυκο επισης να προσθεσω ενω ηλικιακα την εκανα λιγο πριν τα 30 .

Μπηκε ορεξατη , μιλαει καλα ελληνικα με προφορα παρα το γεγονος οτι στα 5 χρονια που μου πε οτι ειναι Ελλαδα αλλοι ακομη μαθαινουν τα βασικα . Με καθαρισε με μωρομαντηλο στην αρχη και στο τελος στο πουτσο , ειναι λιγο σχολαστικη με τη καθαριοτητα , πιπουλα καλη ( το προφυλακτικο μου το περασε με το στομα , ειχα βεβαια ηδη καποια στυση ) αν κ δε περιποιηθηκε μπαλες βεβαια αλλα βαθια , δαχτυλακια δεχτηκε αδιαμαρτυρητα κ γλειψιμο στις ρωγες κατι που εκμεταλλευτηκα στο επακρον και καναμε 2 στασεις , ιεραποστολικο κ στα 4 . Δεν εβγαζε υπερβολικες κραυγες , ειχαμε συνεχη οπτικη κ σωματικη επαφη και απο μεριας της στο ιεραποστολικο ( με καβλωσε αυτο ακομη κ προσποιητα να το εκανε γτ με κοιταζε και δαγκωνε τα χειλη της και με αγγιζε συνεχως ταυτοχρονα ) ενω στα 4 εριξα δυνατα χαστουκακια συνοδεια βωμολοχιων και κατεθεσα στο λαστιχο.

Εν ολιγοις , μετα απο τις τελευταιες φολες απο Ρουμανες ξορκισε τη κακοδαιμονια και μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα σεξακι . Δεν ειναι κατι τρομερο εμφανισιακα αλλα δε περναει απαρατηρητη , καλο θα ταν να γυμναζοταν λιγακι θα τη βοηθαγε να τονωσει λιγο το σωμα της , τιμια ομως στο δωματιο καμια σχεση με Ανκα και Αλισα , ουτε κοφτες μου βαλε ουτε να κλεψει χρονο κοιταξε . Ισως να βοηθησε και η χημεια που μιλησα ρουμανικα στην αρχη κ καναμε χαβαλε γτ και στο τελος δε βιαστηκε να φυγει .

Αν θα τη ξαναδω? δε νομιζω γιατι δε με τρελανε σε κατι αλλα τα τιμησε τα χρηματα της και δε μετανιωσα σε αντιθεση με τη συνερευση μου με αλλες συμπατριωτισσες της τελευταια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Η μικρή Μαρία η "βελτιωμένη" Κασσάνδρας 3 1ος όροφος σήμερα. Η μεγάλη άγνωστη "25άρα" Μαρία Αριστοτέλους 5 σήμερα.
Καλές κι αυτες αλλά δεν είναι η 'Μαρία' που ψάχνω:2funny: , ψάχνω την 'Μαρία ' την Τσέχα μάλλον που δούλευε στην αλυσιδα κατεχακη , μελαντίας και συγγρου 232 μεχρι πριν ακριβώς ξεκινήσει ο κορωνοιός.
 

herc96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
280
καλησπέρα σας, γνωρίζετε κάποια latina σε στούντιο που να αξίζει?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
49
Like
5.368
Πόντοι
2.846
καλησπέρα σας, γνωρίζετε κάποια latina σε στούντιο που να αξίζει?

δες ενδεικτικά την παραπάνω κριτική μου. Από τις πολλές λατίνες που έχει κυρίως η παπατζοαλυσίδα, μόνο με αυτήν έχω εμπειρία. Έχω δει καμιά δεκαριά στο σαλόνι αλλά δεν τις έχω γνωρίσει στο δωμάτιο.
Πάντως το "αξίζει" είναι υποκειμενικό. Π.χ. αυτοί που μας τα ζαλίζουν εδώ μέσα ότι ...καταδέχονται να πηδήσουν μόνο από μοντέλα και πάνω, απαξιώνουν εκ των προτέρων τις λατίνες ως "μπάζα".
Αν σε ενδιαφέρει η συμμετοχή/υπηρεσίες κι όχι μόνο η εμφάνιση της κοπέλας, η ώρα της αλήθειας είναι ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ότι κι αν διαβάσεις από τον καθένα - θα πρέπει λοιπόν να ρισκάρεις και να δοκιμάσεις. Και το παλτό είναι στο πρόγραμμα.
Μην πάρεις την παρακάτω, αν δουλεύει ακόμα. Είναι παγοκολώνα, εμένα με χάλασε:
 
Τελευταία τροποποίηση:

herc96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
280

δες ενδεικτικά την παραπάνω κριτική μου. Από τις πολλές λατίνες που έχει κυρίως η παπατζοαλυσίδα, μόνο με αυτήν έχω εμπειρία. Έχω δει καμιά δεκαριά στο σαλόνι αλλά δεν τις έχω γνωρίσει στο δωμάτιο.
Πάντως το "αξίζει" είναι υποκειμενικό. Π.χ. αυτοί που μας τα ζαλίζουν εδώ μέσα ότι ...καταδέχονται να πηδήσουν μόνο από μοντέλα και πάνω, απαξιώνουν εκ των προτέρων τις λατίνες ως "μπάζα".
Αν σε ενδιαφέρει η συμμετοχή/υπηρεσίες κι όχι μόνο η εμφάνιση της κοπέλας, η ώρα της αλήθειας είναι ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ότι κι αν διαβάσεις από τον καθένα - θα πρέπει λοιπόν να ρισκάρεις και να δοκιμάσεις. Και το παλτό είναι στο πρόγραμμα.
Μην πάρεις την παρακάτω, αν δουλεύει ακόμα. Είναι παγοκολώνα, εμένα με χάλασε:
ισχύει είναι υποκειμενικό, σε ευχαριστώ πολύ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Η Καταλεια και η κωλαρα της στέλνουν χαιρετισμούς
 

Συνημμένα

  • 74152347-51C1-443B-9A12-2251D8533AB5.jpeg
    74152347-51C1-443B-9A12-2251D8533AB5.jpeg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 66

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Μην πάρεις την παρακάτω, αν δουλεύει ακόμα. Είναι παγοκολώνα, εμένα με χάλασε:
Με τη Λετυ εχω φιλαρακι που κι αυτος δεν ειχε καλη εμπειρια , του αρεσουν οι μαυρουλες γενικα . Παντως μην εστιαζουμε στη καταγωγη θα λεγα , υπαρχουν κοπελες με αυτο το σωματοτυπο που δεν ειναι απο εκει , εγω θα προτεινα να δει φωτος με κοπελες που του αρεσει ο σωματοτυπος τους αντιστοιχες και να διαβασει κριτικες .

Επισης φιλε μου μη χαλιεστε με ανουσιες αντιπαραθεσεις, ο καθενας εχει τα γουστα του , ολα ευλογα ειναι αρκει να ειμαστε ακριβεις στη περιγραφη οσο γινεται



ΥΓ. Ρε αλανια αυτη την ασπα απο θησεως ξερουμε τι απεγινε ? πηγα μια φορα να πηδηξω την ετερη Σαρα τη Βουλγαρα και τη πετυχα σαλονι , τουμπανο μωρο . Βυζαρες κ καλο προσωπακι , πηγα την επομενη να τη τιμησω και σταματησε απο τοτε δε τη βλεπω πουθενα . Παιζει πουθενα αλλου ή την εχει σπιτωσει κανας @Helluvatime ? :tooth:


62b31662a1146_4165_alex10.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η Καταλεια και η κωλαρα της στέλνουν χαιρετισμούς
Τύπε πηλοφόρι έδωσες χαιρετισμούς στην Κ. από τον φίλο μας τον @koulourakias ? Και μετά τους χαιρετισμούς ένα δυνατό γαμήσι κρατώντας τα θεσπέσια κωλομέρια της που ο κουλουράκιας γνωρίζεις πλέον καλύτερα και από τις παλάμες των χεριών του;

ΥΓ. Ρε αλανια αυτη την ασπα απο θησεως ξερουμε τι απεγινε ? πηγα μια φορα να πηδηξω την ετερη Σαρα τη Βουλγαρα και τη πετυχα σαλονι , τουμπανο μωρο . Βυζαρες κ καλο προσωπακι , πηγα την επομενη να τη τιμησω και σταματησε απο τοτε δε τη βλεπω πουθενα . Παιζει πουθενα αλλου ή την εχει σπιτωσει κανας @Helluvatime ? :tooth:


62b31662a1146_4165_alex10.jpg
Ντόνα, εδώ είναι, την έχω στείλει να μου φτιάξει αυγά με ντομάτες μιας και δεν ξέρει να μαγειρεύει κάτι άλλο. Ας όψεται που μου έχει ρουφήξει το μεδούλι τις τελευταίες μέρες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom