Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.847
Πόντοι
3.246
Επίσης η Μαρία που φοράει γυαλιά μου φάνηκε οπτικά καλύτερη από λίγο παλιότερα που την είχα δει, ειδικά στα βυζιά, ή απλώς είχα καιρό να γαμήσω :grin:
Το μαρακι φιλε το χω τιμησει, δεν ξερω πως ηταν παλια αλλα εμεινα ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες τις:fuck2:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Άτσα το Μαράκι, θα την φάει την μπαταριά σε καμιά ξερή από πουλέν βόλτα μου φαίνεται :grin:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.847
Πόντοι
3.246
Για αλλού είχα βάλει πλώρη, αλλά λόγω τεχνικών δυσκολιών και μια που ήμουν κοντά, πέρασα από την Τζούλια, Κασσάνδρας 3 1ος. Ευγενικός ο κύριος της υποδοχής.

Ωραία γυναίκα, προς το αδύνατο σώμα, χαμογελαστή, μαυρομαλούσα. Πέρασα μαζί της και πραγματικά δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας, λες και γνωριζόμασταν καιρό, αστειάκια, πειράγματα, αισοόδοξο κορίτσι. Ίσως δεν είναι ο τύπος του κλάιν, δηλαδή το τέλειο μπιμπελοπιπίνι - πρότυπο, εγώ όμως ΣΙΓΟΥΡΑ είχα μια πολύ ευχάριστη συνάντηση μαζί της πάντως. Εξαντλήσαμε την ώρα μας, απλό πρόγραμμα μεν, αλλά .... Δεν έφυγε αμέσως μετά, τα είπαμε λίγο, με συμβούλεψε κιόλας για κάποια πράγματα.

Καθάρισε λίγο το κεφάλι μου από την κούραση και τις σκέψεις.
@Obi-Wan εδω εισαι ο easy ειχε περασει
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
@Obi-Wan εδω εισαι ο easy ειχε περασει
Δεν πέρασα αλλά παρατήρησα ότι είχε ξύπνιο βλέμμα και αυτοπεποίθηση στο σαλόνι η έτσι. Αυτό κολλάει με το τι γράφει για θετική ατμόσφαιρα και στο δωμάτιο ο Easy Rider.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/gr/StudioWorker/9490-Μαρία
αμα αυτη ειναι 25 εγω ειμαι 18 χρονων

https://*****/gr/StudioWorker/4825-Arya
καλο δειχνει πρεπει να το δουμε

https://*****/gr/StudioWorker/9374-Nancy
επισης καλο μουνι θα το δουμε και αυτο

https://*****/gr/StudioWorker/9373-Nefeli new
καλα εδω αμα ειναι η ιδια κοπελα θα εχουμε πολλα γαμησια

Αυριο ειδωμεν
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η φωτογραφηση της νεφελι πρεπει να εγινε απο το στειχειωμενο σανατοριο της παρνηθας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.307
Κριτικές
18
Like
20.149
Πόντοι
4.546
Τι άλλο να πω, αφού με μνημονεύετε: Τζούλια από Κ3 1ος: να συμπληρώσω ακόμα στα προηγούμενα, λίγη ελαφριά χαλάρωση σε στήθος και κοιλιά, όχι κάτι άσχημο, απλά δεν είναι το δέρμα - επιδερμίδα εικοσάχρονου, λογικό. Η γυναίκα δεν έχει σε καμία περίπτωση παραπανίσια κιλά, όμορφη γυναίκα, 30+. Θετικός χαρακτήρας, ευχάριστος. Ωραία χαδάκια και παιχνιδάκια να έρθει η στύση εύκολα και ωραία. Είχαμε καλή χημεία, έπεσα σε καλή της μέρα, ποιός ξέρει, εγώ πέρασα πολύ καλά στο πρόγραμμα 69, μεν αλλά...

Θα την ξανα έβλεπα ευχαρίστως(αν αξαιρέσω το γεγονός ότι θέλω να γνωρίζω καινούργιες και τα χρήματα δεν είναι άπειρα, αλλά ίσως την ξαναδώ κάποια στιγμή) . Σαν εμπειρία ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ήταν συνολικά θετικότερη από ότι με μερικές νεότερες και ομορφότερες κοπέλες , μάλλον δέσαμε ή είχε καλή ημέρα, ποιός ξέρει.
Άξιζε η εμπειρίς, τουλάχιστον για μια φορά. Αν όμως κάποιος θέλει εικοσάχρονο πιπίνι, δεν θα του κάνει, είναι μεγαλύτερη (που κατάντησα, έχω τα χρόνάκια μου και λέω μεγάλη μια γυναίκα 30+) !!!

Αυτά από εμένα. Είπα να σταματήσω για λίγο να αναφέρω τα δικά μου(ακόμα δεν ξέρω πώς θα πάει και αν θα το κρατήσω, χαχαχα ) , δεν μου φταίει κανένας εδώ παιδιά σίγουρα, αλλά αφού με ρωτήσατε, ασφαλώς να βοηθήσω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τι άλλο να πω, αφού με μνημονεύετε: Τζούλια από Κ3 1ος: να συμπληρώσω ακόμα στα προηγούμενα, λίγη ελαφριά χαλάρωση σε στήθος και κοιλιά, όχι κάτι άσχημο, απλά δεν είναι το δέρμα - επιδερμίδα εικοσάχρονου, λογικό. Η γυναίκα δεν έχει σε καμία περίπτωση παραπανίσια κιλά, όμορφη γυναίκα, 30+. Θετικός χαρακτήρας, ευχάριστος. Ωραία χαδάκια και παιχνιδάκια να έρθει η στύση εύκολα και ωραία. Είχαμε καλή χημεία, έπεσα σε καλή της μέρα, ποιός ξέρει, εγώ πέρασα πολύ καλά στο πρόγραμμα 69, μεν αλλά...

Θα την ξανα έβλεπα ευχαρίστως(αν αξαιρέσω το γεγονός ότι θέλω να γνωρίζω καινούργιες και τα χρήματα δεν είναι άπειρα, αλλά ίσως την ξαναδώ κάποια στιγμή) . Σαν εμπειρία ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ήταν συνολικά θετικότερη από ότι με μερικές νεότερες και ομορφότερες κοπέλες , μάλλον δέσαμε ή είχε καλή ημέρα, ποιός ξέρει.
Άξιζε η εμπειρίς, τουλάχιστον για μια φορά. Αν όμως κάποιος θέλει εικοσάχρονο πιπίνι, δεν θα του κάνει, είναι μεγαλύτερη (που κατάντησα, έχω τα χρόνάκια μου και λέω μεγάλη μια γυναίκα 30+) !!!

Αυτά από εμένα. Είπα να σταματήσω για λίγο να αναφέρω τα δικά μου(ακόμα δεν ξέρω πώς θα πάει και αν θα το κρατήσω, χαχαχα ) , δεν μου φταίει κανένας εδώ παιδιά σίγουρα, αλλά αφού με ρωτήσατε, ασφαλώς να βοηθήσω.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να μειωνεις τον εαυτο σου. Τεσπα.
λεγε τη γνωμη σου κανονικα, γιαυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε εμπειριες ασχετος αν μας αρεσουν οι ιδιες κοπελες η οχι
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.847
Πόντοι
3.246
Τι άλλο να πω, αφού με μνημονεύετε: Τζούλια από Κ3 1ος: να συμπληρώσω ακόμα στα προηγούμενα, λίγη ελαφριά χαλάρωση σε στήθος και κοιλιά, όχι κάτι άσχημο, απλά δεν είναι το δέρμα - επιδερμίδα εικοσάχρονου, λογικό. Η γυναίκα δεν έχει σε καμία περίπτωση παραπανίσια κιλά, όμορφη γυναίκα, 30+. Θετικός χαρακτήρας, ευχάριστος. Ωραία χαδάκια και παιχνιδάκια να έρθει η στύση εύκολα και ωραία. Είχαμε καλή χημεία, έπεσα σε καλή της μέρα, ποιός ξέρει, εγώ πέρασα πολύ καλά στο πρόγραμμα 69, μεν αλλά...

Θα την ξανα έβλεπα ευχαρίστως(αν αξαιρέσω το γεγονός ότι θέλω να γνωρίζω καινούργιες και τα χρήματα δεν είναι άπειρα, αλλά ίσως την ξαναδώ κάποια στιγμή) . Σαν εμπειρία ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ήταν συνολικά θετικότερη από ότι με μερικές νεότερες και ομορφότερες κοπέλες , μάλλον δέσαμε ή είχε καλή ημέρα, ποιός ξέρει.
Άξιζε η εμπειρίς, τουλάχιστον για μια φορά. Αν όμως κάποιος θέλει εικοσάχρονο πιπίνι, δεν θα του κάνει, είναι μεγαλύτερη (που κατάντησα, έχω τα χρόνάκια μου και λέω μεγάλη μια γυναίκα 30+) !!!

Αυτά από εμένα. Είπα να σταματήσω για λίγο να αναφέρω τα δικά μου(ακόμα δεν ξέρω πώς θα πάει και αν θα το κρατήσω, χαχαχα ) , δεν μου φταίει κανένας εδώ παιδιά σίγουρα, αλλά αφού με ρωτήσατε, ασφαλώς να βοηθήσω.
Πες μας και συ τα δικα σου να σπασει λιγο η μονοτονια ολο για την K ακουμε :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
25 χρόνια καριέρας μπορεί, 25 χρονών με τέτοια φωτογραφία και να πιστεύει ότι πείθει ο ποιητής που τα αναρτά αυτά στις καρτέλες μάλλον πιωμένος τα έγγραψε.
συμφωνω απολυτα. Να σου πω την αληθεια ψινομαι αγρια να κατευθυνθω προς τα εκει γιατι εχει αρκετες τσουπρες μαζεμενες αλλα πιστευω πως ολες θα ειναι καραμετριες λογω των ακυρων φωτογραφειων. οποτε ωαραμι η διαδρομη
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μόνο αν το δεις ως βόλτα για περιέργεια και δραστηριότητα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ειδικα αυτη η αρυα ελληνιδα τι τουμπανοκοριτσι ρε παιδι μου.Αμα παω και ειναι αλλη που αλλη θα ειναι θα τους πω εγω ειμαι ο μπαρκουλης
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
το αποφασισα
Το πηρα αποφαση παω απεκει να δω τι ψαρια πιανουν.Ποιος ξερει μπορει να βρω καμια εκπληξη.
Ηθελα ναξερα τοσα παιδια πανε και γαμανε τοσες βολτες κανουν, ενας δεν υπαρχει να μας πει τι στο μπουτσι εχει εκει περα?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Η φωτογραφηση της νεφελι πρεπει να εγινε απο το στειχειωμενο σανατοριο της παρνηθας
Έχουν γυριστεί και αρκετές σκηνές τσόντας σε Ελληνικές παραγωγές εκεί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom