Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Φέρτε πίσω την κοπέλα ρεεεε.. Μ έπιασε στερητικό σύνδρομο.
Ρε ο κουλουρ θέλει βοήθεια να ξεφύγει από τον εθισμό μου του.Βοηθατε ρε με καμία άλλη κοπέλα στα γούστα του
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ρε ο κουλουρ θέλει βοήθεια να ξεφύγει από τον εθισμό μου του.Βοηθατε ρε με καμία άλλη κοπέλα στα γούστα του
Δεν υπάρχει άλλη κοπέλα , η μία και μοναδική γιαυτόν είναι η ξέρετε ποια...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Όποιος ισχυρίζεται ότι δεν έκλαψε ποτέ για γκόμενα ή δεν πληγώθηκε βαθιά, λέει ΨΕΜΑΤΑ.
Το θέμα είναι να την πατήσεις και να μάθεις ότι αυτό είναι ηλιθιότητα, άμα συνεχίζεις να μη το καταλαβαίνεις είσαι άξιος της μοίρας σου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.307
Κριτικές
18
Like
20.149
Πόντοι
4.546
Το θέμα είναι να την πατήσεις και να μάθεις ότι αυτό είναι ηλιθιότητα, άμα συνεχίζεις να μη το καταλαβαίνεις είσαι άξιος της μοίρας σου.
Δεν υπάρχει θέμα τι καταλαβαίνω εγώ ή εσύ, ο καθένας έχει άλλο χαρακτήρα, ούτε είναι κάποιος άξιος της μοίρας του επειδή λειτουργεί αλλιώς / διαφορετικά.
Σε άλλο θέμα άλλος πλεονεκτεί, σε άλλο πράγμα χάνει, τόσο απλά.

Κοινώς, δεν ζηλεύω κάποιον άλλο επειδή εκείνος δεν πληγώθηκε ποτέ του, μου είναι ΤΕΛΕΙΩΣ αδιάφορο.

Ναι, σε σκληραίνουν αυτά που συναντάς στη ζωή, επηρεάζεσαι σε μικρό ή μεγάλο βαθμό, προς το καλύτερο ή το χειρότερο.

Τέλος πάντων, δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση όσον με αφορά, εγώ ασχολούμαι μόνο με το χώρο του αγοραίου πλέον , τελεια και παύλα.

Υ.γ.: ίσως απέχω για λίγο ή πολύ από εδώ και στο νήμα των μασάζ.
Ναι, έπαιξε ρόλο και αυτό που έγινε ενώ ζήτησα ξεκάθαρα κάτι, αλλά απλά δεν έχω διάθεση , τουλάχιστον προς το παρόν.
Θα συνεχίσω όμως την σιωπηλή υποστήριξη με εικονίδια. Ειδωμεν λοιπόν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.172
Πόντοι
10.411
Εγώ είχα κολλήσει με μια Κατερίνα από την αλυσίδα της Μελαντίας, η οποία έχει σταματήσει εδώ και 3 χρόνια :( από τις πιο όμορφες και γλυκές κοπέλες που είχα γνωρίσει...
Την Αλβανιδούλα λες?
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.444
Πόντοι
3.715
Αυτη κατι μου θυμιζει. Εχει ξαναδουλεψει στουντιο ή cg. Κατι μου θυμιζει αυτο το πορνιδιο!!!!
ναι, εργαζόταν στην τριγγετοαλυσίδα, έκανε περατζάδες ως cg, ξανά μανά στούντιο, περατζάδα (Λάρισα- Βόλο κ πέριξ), τώρα ξαναγύρισε.
Δεν έχω δοκιμάσει τη συγκεκριμένη, κάτι με χαλάει πάντα στο τελευταίο λεπτό με το όλο στήσιμο, με αποτρέπει...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.172
Πόντοι
10.411
Δεν ξέρω αν ήταν Αλβανίδα, Κατερίνα από τη Σερβία παρουσιαζόταν.
Αλβανίδα είναι και την παρουσίαζαν ως Σέρβα,όπως κάνουν και με την Μαρίνα.Καλή περίπτωση ήταν πάντως
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Αλβανίδα είναι και την παρουσίαζαν ως Σέρβα,όπως κάνουν και με την Μαρίνα.Καλή περίπτωση ήταν πάντως
Αλβανίδα ή όχι, η κοπέλα ήταν σούπερ :erection: κρίμα όμως που σταμάτησε...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Έχει πάρει κανείς Τζούλια από Κασ 3 πάνω & Κροκεών 6 πάνω; Την είδα για λίγο σε μία βόλτα και οπτικά δεν ήταν κακή. Έχει μια προμιλφική πονηριά το όλο πακέτο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Έχει πάρει κανείς Τζούλια από Κασ 3 πάνω & Κροκεών 6 πάνω; Την είδα για λίγο σε μία βόλτα και οπτικά δεν ήταν κακή. Έχει μια προμιλφική πονηριά το όλο πακέτο.
Γιατί, είναι οι ίδιες;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Επίσης η Μαρία που φοράει γυαλιά μου φάνηκε οπτικά καλύτερη από λίγο παλιότερα που την είχα δει, ειδικά στα βυζιά, ή απλώς είχα καιρό να γαμήσω :grin:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.847
Πόντοι
3.246
Έχει πάρει κανείς Τζούλια από Κασ 3 πάνω & Κροκεών 6 πάνω; Την είδα για λίγο σε μία βόλτα και οπτικά δεν ήταν κακή. Έχει μια προμιλφική πονηριά το όλο πακέτο.
Καποιος ειχε γραψει οτι την πηρε και ειχε περασει καλα πιο πισω στο νημα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom