Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ήταν ένα καρατουμπανιασμενο πιπίνι στις αρχές της καριέρας της. Λεπτή, σώμα λαμπάδα, κωλος όχι πολύ μεγαλος, στρογγυλός και σφιχτός, πρόσωπο πονηρό και όμορφο, βυζια 3,5αρια σφιχτά.
Λεπτή και 3,5άρια φυσικά; Τον έπαιζα τότε με την άλλη την μαλακισμένη που είχα.

Πάω να τον χώσω σε μερικές τρύπες να ξεχάσω τις αδικίες της ζωής.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
τετοια σαρεσει?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αυτή η Εστελ όταν ξεβγηκε χάλασε, κρέμασε το βυζι. μετά εξαφανιστηκε
Δεν προσεχουν τον εαυτο τους. Βγαζουν χρηματα και αρχιζουν τις μασες η τα γλυκά συνηθως.Μετα γινονται το χαλι μου.Ακομα και με ουσιες και χωρις οινοπνευματα οπως μας λεει ο τροβαδουρος.
Οποτε επισκεπτομαι το Κασσανδρας ισογειο κατω απο Βαλερια οτο μαγαζι μονιμος μυριζει μπαφιλα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
φευγω και εγω για .......... τα κλαιμε μετα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ήταν κλειστά ρε γαμώ μέχρι πριν 20λεπτά που έφυγα. :klapseee:
και εγω κλειστα το βρηκα μαλακια ρε γαμωτο.
Πηγα στη Σαρα και της τον εδωσα στο πιατο.Τρελη γαμησαρα το ειχα αναγκη.Φαγαμε κανα 20λεπτο μεσα μεχρι που της τα πεταξα στη μαπα.Απο τις λιγες φορες που κανω βρομικο γαμησι μεταφορικα το λεω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πού δουλεύει η Ρίτα, γιατί το έχασα;
Κωλονου 32
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Μετα αρχιζω να ξεψαχνιζω τα κοριτσια στο κινητο αφου δεν εβλεπα φως και κατευθυνομαι για Ισμηνης 2 δαφνι.
Καλα εδω εγινε το ελα να δεις.
Σαλοναρουν 4 κοριτσια.
Νινα με γενικα ωραιο συνολο.Βυζι μεσαιου μεγεθους ποιο μεγαλο απο την παλαμη σου οχι στητο οχι πεσμενο νορμαλ οχι κατι ιδιαιτερο.Κωλος μια απο τα ιδια αλλα στο συνολο της ηταν ολα καλα.Οχι μοντελε σε καμια περιπτωση οχι μουναρα απλα γαμευσιμη.Δε μου αρεσε το προσωπο της διοτι μου εβγαζε φολα.Δεν ξερω τι ειναι αλλα δεν θα δοκιμασω δεν ηταν κατι που με τραβαγε δηλαδη.

Βικτωρεια μια νταρντανα χοντρη κοπελα μεγαλος κωλος λιπος αρκετο για να περασει ενδεχομενη κατοχη στη χωρα μας που παραδοξως ειχε φουλ δωματια αλλα και ενα κυριο 58-60 που μπροστα μου παραγγηλε ουισκακι και την πηρε μισαωρο.Εδω ειναι που λεμε γουστα ειναι αυτα και το ειδα μπροστα μου να εξελισετε και θα το σεβαστω.Το τι ελεγα απο μεσα μου αστο μην αναφερω.

Αμαρυλις μια αδιαφορη παρουσια που δεν μοιαζει καν με φωτο.Ποιο πολυ στη Βικτωρεια εμοιαζε αλλα στο αρκετα ποιο lite θα ελεγα.

Ανκα η επομενη κοπελα μας την αφησανε για το τελος.
Παιδια η κοπελα ειναι οντος 18 χρονων ( προσωπικα με τραβανε οι μικρες )
Ενα αθωο προσωπακι αλλα σου εβγαζε και μια νεανικη γκαυλα γαμησεμε.
Κορμακι λεπτο οχι μοντελε αλλα σαν αυτα τα κορμακια που βλεπεις τα λεπτεπιλεπτα που εχουν τα μικρα στην παραλια και θες οπωσδηποτε να γαμησεις.
Κωλαρακι επισης ομορφο στη νθεση του οχι κατι ασχημο οχι αγυμναστο αλλα εδω που τα λεμε το κοριτσι ειναι τρυφερουδι τι αγυμναστο και μαλακιες ολα καλα ηταν πανω της και υψος πολυ μετριο για γυναικα με μακρια μαυρα μαλλια απο Ρομουνία.
Ρωτησα την τσατσα καινουργια? ναι λεει σημερις ξεκινησε.Τα παει καλα στο δωματιο η εχει μη μα μου?Καλη ειναι μεσα λεει αλλα ειναι νεο το κοριτσι αν θες παρε αλλη κοπελα.Καλα της λεω θα περασω.Εχει δωματιο τωρα μου λεει και τα αλλα ειναι γεματα οποτε κατσε να αδοιασει και μπαινεις.Οκ λεω θα περιμενω.Ευτυχως για καλη μου τυχει δεν μπηκα εξαρχης.
Μετα απο κανα δεκαλεπτο ισως λιγο παραπανω κατεβαινει ενας τυπος ρε παιδια τον εβλεπα κατι να ψαχνει στο σαλονι.Αμαν λεω μας την πεσανε.Ηταν τρελαμενος εδειχνε καπως αναστατωμενος , αρκετα παραξενο αυτο που αντικριζα.Ο τυπος τελικα εψαχνε την τσατσα και με το που σκαει μπροστα του ειναι ετοιμος να κλαψει.Ρωταγε εκει τη μαλάκω τι πραγματα ειναι αυτα , πως φαιρεσται ετσι και τετοια.Τον κοιταγε η τσατσα αρχικα του ειπε γιατι τι εγινε και ο τυπος ηταν τοσο μα τοσο απελπισμενος που παει να φυγει.Τον σταματαει η τσατσα ρωταγε τι εγινε τι εγινε με τον τυπο ετοιμο να καταρευσει.Σηκωνομαι παω κοντα του του λεω τι επαθες απανταει οτι η κοπελα σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο χωρις κουβεντα και του λεω οκ καταλαβα ελλατηριο? Ναι απανταει.Ποια κοπελα πηρες? Την Ανκα μου λεει την καινουργια.Απευθυνομαι στην τσατσα οτι εμπιστευομαι απολυτα τον φιλο και ντροπη σας για τη συμπεριφορά σας φευγω γιατι ειστε απατεωνες.
Εαν ο τυπος μας διαβαζει η ειναι μελος ας δειξει ενα σημαδι και μια κριτικη που αναλογει σε τετοιες κοπελες.Ο τυπος μια χαρα παληκαρι ρε παιδια κριμα πολυ κριμα,
Τι εννοείς ελλατήριο?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Η Σάρα, η Μάρα και το

800px-%CE%9A%CE%B1%CE%BA%CF%8C_%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1_Logo.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Είδα αυτή τη κριτική, μάλλον δεν μιλάει για την γνωστή "Αναις" αλλά για άλλη αφού πρόκεται για στούντιο εκτός Αθηνών.
Το λέω επειδή είδα τον Βόρδελο να σχολιάζει από κάτω.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Και σκεφτόμουνα τι μαλακιες λέει. Η ντόπια Αναιδα έχει ωραία δόντια αν θυμάμαι καλά.

Αλλα κι ο άλλος ο μη μου απτου κόλλησε στο ένα δόντι λες και το δόντι γαμουσε
Κάποιοι τα κοιτάνε τα δόντια βόρδελε. Εμένα μ'αρέσει να είναι περιποιημένα.

Ο καναπεύς ανέγγιχτος είναι. Όλη την ώρα Εκτος είμαι πλην υπνου
Σαν του παπά τον σκύλο γυρνάς όλη την ώρα, όπως μου έλεγε και ο συγχωρεμένος ο παππούς μου.
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
301
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά!ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση!έχει περάσει κανείς σας με kataleya με το πρόγραμμα των 100 ευρώ???επίσης για 2 εκτονώσεις πόσο κοστίζει γνωρίζει κανείς??? ευχαριστώ πολύ παιδιά καλή συνέχεια!!!!υγεία και καλά γαμησια !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom