Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.215
Πόντοι
4.546
Αυτό πάντως με την ώρα, ότι στο στούντιο είναι 15-20 λεπτά, εσείς πώς ακριβώς κρατάτε τον χρόνο;

Έχω αρκετές φορές την εντύπωση ότι δεν κάθομαι τόση ώρα μέσα στο δωμάτιο, αλλά με την ένταση της στιγμής και τα χάδια, δεν μου είναι εύκολο να καταλάβω πόση ώρα πέρασε, καθώς ΚΑΝΕΝΑ στούντιο δεν έχει ρολόι. Δεν μιλάω για κοπέλα που αρχίζει τα "baby finish" από μισό λεπτό την κάθε στάση, αυτή είναι ολοφάνερη φόλα.

Αν ρωτήσει κανείς την τσα για το πόση ώρα μέσα στο δωμάτιο, θα πάρει ξεκάθαρη απάντηση για τα λεπτά; Μήπως πρέπει να βάζουμε κανένα χρονόμετρο από την στιγμή που μπαίνει η κοπέλα και να της το δείχνουμε για αποφυγήν παρεξηγήσεων; Στα μασατζίδικα βλέπω την ώρα και το αναφέρω και στην κοπέλα, να ξέρουμε τι μας γίνεται(μου έχουν τύχει και εκεί χαζά, ευτυχώς λίγες φορές, τη μια μάλιστα από τσα) .
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτό πάντως με την ώρα, ότι στο στούντιο είναι 15-20 λεπτά, εσείς πώς ακριβώς κρατάτε τον χρόνο;

Έχω αρκετές φορές την εντύπωση ότι δεν κάθομαι τόση ώρα μέσα στο δωμάτιο, αλλά με την ένταση της στιγμής και τα χάδια, δεν μου είναι εύκολο να καταλάβω πόση ώρα πέρασε, καθώς ΚΑΝΕΝΑ στούντιο δεν έχει ρολόι. Δεν μιλάω για κοπέλα που αρχίζει τα "baby finish" από μισό λεπτό την κάθε στάση, αυτή είναι ολοφάνερη φόλα.

Αν ρωτήσει κανείς την τσα για το πόση ώρα μέσα στο δωμάτιο, θα πάρει ξεκάθαρη απάντηση για τα λεπτά; Μήπως πρέπει να βάζουμε κανένα χρονόμετρο από την στιγμή που μπαίνει η κοπέλα και να της το δείχνουμε για αποφυγήν παρεξηγήσεων; Στα μασατζίδικα βλέπω την ώρα και το αναφέρω και στην κοπέλα, να ξέρουμε τι μας γίνεται(μου έχουν τύχει και εκεί χαζά, ευτυχώς λίγες φορές, τη μια μάλιστα από τσα) .
Οπως τα λες ειναι φιλε. Απο τη μια ομως να κραταω ρολοι? ξενερα μου ακουγεται. Καποια στουντιο οντος βαρανε πορτες στο 10 12λεπτο καποια αλλα δεν παιζει τοσο ρολο, η κοπελα καθεται μαζι σου.
Προσωπικα επειδη εχω σπαστει αγρια και δεν ειμαι κανα ζαγαρι θα τους στηνω στον τοιχο οποτε βλεπω να συμβαινει αυτο ειτε σε εμενα ειτε σε συναδελφο.Μεχρι να ανατηλη ο ηλιος απο τη δυση.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.215
Πόντοι
4.546
Οπως τα λες ειναι φιλε. Απο τη μια ομως να κραταω ρολοι? ξενερα μου ακουγεται. Καποια στουντιο οντος βαρανε πορτες στο 10 12λεπτο καποια αλλα δεν παιζει τοσο ρολο, η κοπελα καθεται μαζι σου.
Προσωπικα επειδη εχω σπαστει αγρια και δεν ειμαι κανα ζαγαρι θα τους στηνω στον τοιχο οποτε βλεπω να συμβαινει αυτο ειτε σε εμενα ειτε σε συναδελφο.Μεχρι να ανατηλη ο ηλιος απο τη δυση.
Όπως συμφώνησες και εσύ, πληρώνουμε 50 ΟΛΟΚΛΗΡΑ Ευρώ, όχι 10-20€, οπότε, είναι απόλυτα φυσικό να θέλουμε να κάτσουμε την ώρα που δικαιούμαστε.
Δεν έχω κανένα λεφτόδεντρο, δουλεύω για να έχω κάποια παραπάνω αξιοπρέπεια του μέσου όρου και δεν έχω παράπονο, υγεία να έχουμε, αλλά όχι και να πετάω έτσι τα χρήματά μου, πρέπει να σέβονται τον πελάτη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Όπως συμφώνησες και εσύ, πληρώνουμε 50 ΟΛΟΚΛΗΡΑ Ευρώ, όχι 10-20€, οπότε, είναι απόλυτα φυσικό να θέλουμε να κάτσουμε την ώρα που δικαιούμαστε.
Δεν έχω κανένα λεφτόδεντρο, δουλεύω για να έχω κάποια παραπάνω αξιοπρέπεια του μέσου όρου και δεν έχω παράπονο, υγεία να έχουμε, αλλά όχι και να πετάω έτσι τα χρήματά μου, πρέπει να σέβονται τον πελάτη.
ρε συ εδω οι ποιο πολυ που πανε στουντιο οι ιδιοι δεν το καταλαβαινουν πόσο μαλλον τα μαγαζια.Αφου δεν βλεπουν καμια αντιδραση τοτε γιατι να αλλαξει? Για εμενα και εσενα και λιγοστους ακομα?
Τι να σου πω, προσωπικα εχω λιγοστες φολες στα στουντιο μετρημενες στο ενα χερι.Προσπαθω να πηγαινω εκει που καταλαβαινω οτι ολα θα ειναι ενταξει.Πλεον το μυριζομαι, οχι παντα αλλα τις ποιο πολλες.
Εδω με λευλα που ειναι μουναρος και τετοια δεν ειχε ουτε κατα διανοια.
Οταν βλεπεις απο τσατσαδες να ρωτουν επιμονα θα μπεις θα μπεις ε τοτε φευγεις
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.215
Πόντοι
4.546
Μια φορά που χα βίζιτα στο σπίτι. Κοιτούσα το ρολόι στον τοίχο επίτηδες. Στο 50 δίνει τη ληξη ο οδηγός απ όξω με τηλέφωνο. το σφύραω φάουλ . 10 λεπτά ακόμα της λέω. Ήρθες την τάδε ώρα. Α ,νταξει λέει.
Ένας από τους κύριους λόγους που σταμάτησα τελείως τα CG κατ'οίκον. Στα 45-50' τηλέφωνο, μας περνούν για κορόιδα, άσε που ξενερώνεις εντελώς και έχεις πληρώσει ένα σκασμό χρήματα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πάρτε ένα smartwatch και βάλτε χρονόμετρο.
Έτσι θα παρακολουθείτε χτύπους καρδιάς πάνω στον αγώνα και πόση ώρα κάτσατε μέσα ακριβώς. :boff:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.215
Πόντοι
4.546
Να ταν μόνο ο χρόνος. Και στη βίζιτα φολιάζουν αβέρτα. κοιτάνε να τη βγάλουν με ένα πηδημα κάποιες. Αντί για δύο.
Ακριβώς.
¨Ενα πήδημα, με πολύ μπλα - μπλα και...
15'+++ μπάνιο(!!!!! ναι, μου έχει τύχει να είναι τόση ώρα μέσα... ) .
Να μην φιλάνε κάποιες καθόλου ή απλά χείλη.
Να μην έχουν σχέση με τις φωτογραφίες(κάνεις τόση ώρα να βρεις αυτό που θες και να είναι διαθέσιμη και έρχεται μια κοπέλα διαφορετική) .

Από αυτά που διαβάζω από άλλους, καλύτερα incall στο ξενοδοχείο τους, και αν δεις χαζά ή άλλη κοπέλα, απλά φεύγεις. (μέχρι τώρα πάντως, τα CG τα έβαλα στον πάγο, δεν ξέρω γιο το μέλλον)
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Με ρολόι δεν μπορώ να κάνω δουλειά. Νιώθω ότι φοράω ρούχο.
Και εγώ αν έχει μπρασελέ το βγάζω , ένα mi band είναι πιο ελαφρύ, βέβαια είναι να σ'αρέσει και στο χέρι γιατί έχει λουράκι καουτσούκ.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Πηγα στη Σαρα και της τον εδωσα στο πιατο.Τρελη γαμησαρα το ειχα αναγκη.Φαγαμε κανα 20λεπτο μεσα μεχρι που της τα πεταξα στη μαπα.
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Ποια Σάρα είναι αυτή, που δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ρε φιλε πραγματικα δε μπορω να σε καταλαβω.
Πως γινεται μια κορασιδα να ειναι καλη οπως λες οταν σε ξεπεταει στο 10λεπτο αντε μεταβιας 12λεπτο χρονομετρο δηλαδη.
Πως γινεται να ειναι καλη οταν ακολουθει υπηρεσια μπουρδελου φυλης.
Στουντιο ειναι οχι φυλης. 50 δινεις οχι 10 ουτε 20 ευρο.
Αυτες τις συμπεριφορες τις εβλεπα και ενιοτε ακομα βλεπω σε κατι ξεπεσμενα μπουρδελα.
Δε σου λεω να πας εκει η να μην πας κανεις οτι θελεις απλα το θεμα ειναι ποια ειναι η πραγματικοτητα και τι θα μπορουσαμε ολοι μας να κανουμε για να το αλλαξουμε
Κάπως σαν την Μύκονο. Η φήμη. Πάνε όλοι να δουν περί τίνος πρόκειται και δουλεύει στον αυτόματο. Δηλαδή υπερτιμημένες σνομπ υπηρεσίες μεν αλλά η φήμη όταν ξεκίνησε είχε βάση δε, αντικειμενικά είναι όμορφο νησί.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ένας μουρλός χρειάζεται να κουβαλάει ρολόι επιτραπέζιο μαζί και να μετράει. αν κλέψουν να τους τα χώσει
:confused:

Flavsignaturelook.jpg
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Ποια Σάρα είναι αυτή, που δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο;
Καμια σχεση με στουντιο φιλε απλα ειχα μια ανοιχτη συνομιλια με το hell λογω του οτι ξερει καποια πραγματα προσωπικα που του εχω πει.Μην περιμενεις αν πας κατι τετοιο.sorry για το εκτος θεμα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Καμια σχεση με στουντιο φιλε απλα ειχα μια ανοιχτη συνομιλια με το hell λογω του οτι ξερει καποια πραγματα προσωπικα που του εχω πει.Μην περιμενεις αν πας κατι τετοιο.sorry για το εκτος θεμα
Ρε Μπαχαλακηδες,
Μη Γαματε τα νηματα :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
κανονικά έπρεπε να χει ρολόι στον τοιχο. αλλά αυτό δεν συμφέρει το μαγαζί
Τι ρολογια και κομπολογια ρε παιδια ειμαστε με τα καλα μας?
Βαλερια χριστινα κατια στελλα λευλα ινα ευα μπορει να ξεχασα καποια ντορυ καμια απο αυτες δεν εθεσε θεμα χρονου μα καμιααααα.βερονικα απο συγγρου 232 επισης.
Εχουμε αναγκη πουτανες που βαζουνε οριο χρονου δεκαλεπτα ρε θα τρελαθουμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως από Λ Αθηνών?
μυναρα η φωτο σου αρχηγε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom