Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα παιδιά!ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση!έχει περάσει κανείς σας με kataleya με το πρόγραμμα των 100 ευρώ???επίσης για 2 εκτονώσεις πόσο κοστίζει γνωρίζει κανείς??? ευχαριστώ πολύ παιδιά καλή συνέχεια!!!!υγεία και καλά γαμησια !!!
Ο βορδελος εχει περασει σε ολα τα προγράμματα και σε ολα τα στουντιο που εμφανιζεται ρωτα τον :2funny:
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
301
Πόντοι
20
Τέτοιες πληροφορίες είναι διαβαθμισμένες και δεν τις δίνω όπου να ναι αλλά επειδή σήμερα νιώθω γενναιόδωρος άκου τα.

Ούτε να το διανοηθείς να πάρεις μεγάλα προγράμματα. καλύτερα να δώσεις δύο 50αρια χωριστά.
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Με έψηνε ρε γαμώτο να την επερνα συνεχόμενα μια ώρα...αλλά για να το λες σε εμπιστεύομαι!!!
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Άκου και εναν συγκεκριμενο λόγο που δεν αξίζει. Εξαιτίας της λαοθαλασσας και της πίεσης χρόνου ούτε το πρόγραμμα στο 1οοαρι είναι μισή ώρα, ούτε το πολύ μεγάλο μια ώρα. Άμεσο επακόλουθο είναι το ξεπετασιόν το συντομότερο, αναγκαστικά θέλοντας και μη.

Ακόμα και στο 50αρι γίνονται τα ίδια. Όταν οι γαμικουλέοι είναι υπεραριθμοι το 20λεπτο γίνεται 10λεπτο. Στην καλύτερη 15λεπτο. που τις περισσότερες αν όχι όλες τις φορές γίνεται του γαμικουλα το κάγκελο.

Αυτά γίνονται κατά κόρον στα μεγάλα προγράμματα.
Συμφωνώ και επαυξάνω, με την Κ στα 50 αν δεν τελειώσεις το πολύ σε 12 λεπτά κινδυνεύεις να μείνεις με το πουλί στο χέρι (το έχω πάθει δύο φορές!) Οπότε κάτι ανάλογο θα συμβαίνει και σε μεγαλύτερα προγράμματα!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Συμφωνώ και επαυξάνω, με την Κ στα 50 αν δεν τελειώσεις το πολύ σε 12 λεπτά κινδυνεύεις να μείνεις με το πουλί στο χέρι (το έχω πάθει δύο φορές!) Οπότε κάτι ανάλογο θα συμβαίνει και σε μεγαλύτερα προγράμματα!
Αντι να ριξετε ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ σε ολες αυτες τις καταλευες για τις αθλιες υπηρεσιες του 10 λεπτου 12 λεπτου υπηρεσιες μπουρδελου δηλαδη, συνεχιζετε να πηγαινετε. Μετα δε θα φταιει η καθε τετοια κοπελα , καλα κανει ετσι και χειροτερα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αντι να ριξετε ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ σε ολες αυτες τις καταλευες για τις αθλιες υπηρεσιες του 10 λεπτου 12 λεπτου υπηρεσιες μπουρδελου δηλαδη, συνεχιζετε να πηγαινετε. Μετα δε θα φταιει η καθε τετοια κοπελα , καλα κανει ετσι και χειροτερα
Ο βορδελος έχει χαλάσει την πιατσα, χώστου τα.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Αντι να ριξετε ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ σε ολες αυτες τις καταλευες για τις αθλιες υπηρεσιες του 10 λεπτου 12 λεπτου υπηρεσιες μπουρδελου δηλαδη, συνεχιζετε να πηγαινετε. Μετα δε θα φταιει η καθε τετοια κοπελα , καλα κανει ετσι και χειροτερα
Δε ρίχνω στη συγκεκριμένη παρόλο που βιάζεται γιατί: 1) είναι μουνάρα 2) είναι αρκετά δεκτική και φιλική
 
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ο βορδελος έχει χαλάσει την πιατσα, χώστου τα.
Τι να πω ρε φιλος εδω μιλαμε εχει χαθει παντελως ο ορισμος του στουντιο. Η αλλη σηκωνεται και φευγει στο 10λεπτο, η αλλη ειναι σκιαχτρο και ακομα χειροτερα, τα ποιο πολλα μαγαζια εχουν ψευτικες φωτογραφιες, η αλλη κοπελα δε θελει να την ακουμπας οσο τη γαμας, η αλλη βαριεται που ζει μου θελει να γινει και πορνη οτι ναναι ειμαστε και υπαρχουν παιδια που ολα αυτα τα ανεχονται οποτε και περνανε με τις κοπελες.Μαλλον ξεχασανε τι σημαινει στουντιο και αφου πανε και μπουρδελα τα κανανε αχταρμα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Τι να πω ρε φιλος εδω μιλαμε εχει χαθει παντελως ο ορισμος του στουντιο. Η αλλη σηκωνεται και φευγει στο 10λεπτο, η αλλη ειναι σκιαχτρο και ακομα χειροτερα, τα ποιο πολλα μαγαζια εχουν ψευτικες φωτογραφιες, η αλλη κοπελα δε θελει να την ακουμπας οσο τη γαμας, η αλλη βαριεται που ζει μου θελει να γινει και πορνη οτι ναναι ειμαστε και υπαρχουν παιδια που ολα αυτα τα ανεχονται οποτε και περνανε με τις κοπελες.Μαλλον ξεχασανε τι σημαινει στουντιο και αφου πανε και μπουρδελα τα κανανε αχταρμα
Πάντα υπήρχαν τέτοιες περιπτώσεις.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πάντα υπήρχαν τέτοιες περιπτώσεις.
Συμφωνω ναι παντα υπηρχαν και οσο εμεις η καποιοι τεσπα το ανεχονται τοτε αυτη η κατασταση θα διαιονιζετε εις το απυρον.
Εχω ζησει τετοια φαση με Ευα απο Πειραιως τι να λεμε αθλια βραδια ειχα περασει τα ειχα γραψει σε κριτικη.Τη μαυρισα οσο δε παει και εγω και αλλα παιδια και σε κριτικες και στο νημα και στην τσατσα.Αποτελεσμα θα μου πεις? Τη διωξανε με τις κλωτσιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Συμφωνω ναι παντα υπηρχαν και οσο εμεις η καποιοι τεσπα το ανεχονται τοτε αυτη η κατασταση θα διαιονιζετε εις το απυρον.
Εχω ζησει τετοια φαση με Ευα απο Πειραιως τι να λεμε αθλια βραδια ειχα περασει τα ειχα γραψει σε κριτικη.Τη μαυρισα οσο δε παει και εγω και αλλα παιδια και σε κριτικες και στο νημα και στην τσατσα.Αποτελεσμα θα μου πεις? Τη διωξανε με τις κλωτσιες
...και πάντα υπήρχαν αυτοί που τις ανέχονται και θα υπάρχουν δεν έχει νόημα να γκρινιάζουμε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να γράφουμε ποιες δεν είναι εντάξει. Αλλά η Κ κατα τη γνώμη μου είναι καλή, μόνο που βιάζεται λόγω δυσανάλογου φόρτου εργασίας.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
...και πάντα υπήρχαν αυτοί που τις ανέχονται και θα υπάρχουν δεν έχει νόημα να γκρινιάζουμε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να γράφουμε ποιες δεν είναι εντάξει. Αλλά η Κ κατα τη γνώμη μου είναι καλή, μόνο που βιάζεται λόγω δυσανάλογου φόρτου εργασίας.
Ρε φιλε πραγματικα δε μπορω να σε καταλαβω.
Πως γινεται μια κορασιδα να ειναι καλη οπως λες οταν σε ξεπεταει στο 10λεπτο αντε μεταβιας 12λεπτο χρονομετρο δηλαδη.
Πως γινεται να ειναι καλη οταν ακολουθει υπηρεσια μπουρδελου φυλης.
Στουντιο ειναι οχι φυλης. 50 δινεις οχι 10 ουτε 20 ευρο.
Αυτες τις συμπεριφορες τις εβλεπα και ενιοτε ακομα βλεπω σε κατι ξεπεσμενα μπουρδελα.
Δε σου λεω να πας εκει η να μην πας κανεις οτι θελεις απλα το θεμα ειναι ποια ειναι η πραγματικοτητα και τι θα μπορουσαμε ολοι μας να κανουμε για να το αλλαξουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Επισης δεν ειναι θεμα γκρινιας κτλ.
Ετυχα τις προαλες να βρεθω σε ενα αναλογο σκηνικο σε στουντιο παντα που με εκανε να νιωσω παρααααα πολυυυυ ασχημα.Μου ηρθε να βγαλω 50ρικο να δωσω στον τυπο να νιωσει λιγο καλυτερα.Γιαυτο επιμενω δεν εχει σχεση με γκρινια
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ρε φιλε πραγματικα δε μπορω να σε καταλαβω.
Πως γινεται μια κορασιδα να ειναι καλη οπως λες οταν σε ξεπεταει στο 10λεπτο αντε μεταβιας 12λεπτο χρονομετρο δηλαδη.
Πως γινεται να ειναι καλη οταν ακολουθει υπηρεσια μπουρδελου φυλης.
Στουντιο ειναι οχι φυλης. 50 δινεις οχι 10 ουτε 20 ευρο.
Αυτες τις συμπεριφορες τις εβλεπα και ενιοτε ακομα βλεπω σε κατι ξεπεσμενα μπουρδελα.
Δε σου λεω να πας εκει η να μην πας κανεις οτι θελεις απλα το θεμα ειναι ποια ειναι η πραγματικοτητα και τι θα μπορουσαμε ολοι μας να κανουμε για να το αλλαξουμε
Γιατί είναι πολύ ανώτερη σε εμφάνιση από 90% και βάλε των κοριτσιών που θα δεις στα στούντιο. Για τη πιέση χρόνου έχεις δίκιο, είναι σπαστικό, αν δεν ήταν έτσι θα είχα πάει περισσότερες φορές με την λεγάμενη.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Η αλεξανδρα που δουλευε σε στουντιο, τωρα πηγε βιζιτα στο gde, την ειχε παρει κανεις στο στουντιο?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Άχτουνγκ Αχτουνγκ για τα απανταχου λιγούρια.

Οι καινούργιες φωτογραφίες της Καταλέγιας είναι άκρως επαγγελματικές. Επεξεργασμενες και ειδικά φτιαγμένες για πρόμο.

Της φουσκώνουν περισσότερο το βυζι και λιγότερο τον κωλο, Όχι ότι δεν είναι πολύ ωραίο μουνι αλλά εκεί την δείχνουν υπερτούμπανο και μάλιστα σε προκλητικές πόζες.Σκόπιμα.

Οι φωτογραφίες είναι ειδικά φτιαγμένες από επαγγελματία να προκαλούν κάψα σε σαλιάρικα λιγούρια και να σκοτώνονται να τρέξουν να τα ακουμπήσουν αδρά.

Οι προηγούμενες φωτογραφίες που δεν ήταν και τόσο επαγγελματικές, εκεί τη δείχναν με βυζια double dd που δεν έχει σε καμία περίπτωση και λιγο φουσκωμένο κώλο.

Στις καινούργιες μέτριασαν το μέγεθος μεν αλλά είναι φανερό,σε μένα τουλάχιστον, ότι αυτός που καθόρισε τις πόζες, το μακιγιάζ, τράβηξε τις φωτογραφίες και τις επεξεργαστηκε ήξερε πολύ καλά τι έκανε και πληρώθηκε αδρά.
Φίλε μου σε έχει χτυπήσει ο έρωτας κατά κούτελα και γράφεις ότι να ναι, εγώ σε δικαιολογώ να ξέρεις… :embarrased:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Αυτό το ξέρω κι εγω. Το πρώτο που πες εννοώ.
Κάτσε να σου πω να εννοήσεις και το δεύτερο, οι νέες φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από το κινητό της κοπέλας στο στούντιο vip και αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα χωρίς να είναι καθόλου πειραγμένες.

Δεύτερων, η κοπέλα είναι εργαζόμενη και αυτοί που πάνε εκεί είναι τόσο λιγούρια όσο είσαι και εσύ.

Αυτή είναι η πραγματικότητα φίλτατε, αλλά δεν μπορείς να την δεις.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
πρώτον οι φωτογραφίες είναι επαγγελματικές,μάλλον χρειάζεσαι πιο χοντρά γυαλιά και δεύτερον εγώ είμαι μεγαλύτερο λιγουρι απ όλους για την πάρτη της.

σ όλα λάθος εισαι
Και επαγγελματικές να είναι, αντικατροπτιζουν στο 100% την πραγματικότητα. Αυτός που θα πάει δεν θα δει κάτι διαφορετικό από αυτό που βλέπει στις φωτογραφίες, σου αρέσει η όχι, δεν είσαι η μοναδική όμορφη νιφάδα του χιονιού αγαπητέ, μπορεί να υπάρχουν και χειρότεροι από εσένα που απλά δεν γράφουν στο site.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom