Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλημερουδια κυριοι μολις γυρισα και λεμε
Ξεκινησα για στουντιο αλιεν τζουλια που δειχνει τουμπανο φωτο αλλα που δεν ειναι η οικονιζομενη αλλα μια αρκετα πολυ καλη περιπτωση που ειχα δει λιγο πισω.Οποτε στοχος ηταν η τζουλια ευκαιρεια να τη δοκιμασω.Ηταν ξανθο με ωραιο μοντελε κορμακι νενανικο κοριτσι του γαλακτος με ωραια στητα μικρα βυζια και κωλαρακι παρα πολυ καλο στητο και γενικα τιποτα που να κρεμαει οπως και φατσουλα ομορφη. Δεν ειχα περασει παλιοτερα διοτι την πετυχα σε λαθος στιγμη με νευρα λογω καποιου μυστη χυστη.
Ελα μου ντε που σημερα ειχε στη θεση της ενα τρολ πραγματικα τρολ.Χρησιμοποιουν τη φωτο και βαπτιζουν οτι ναναι.
Η αγκαθα στο ιδιο τσαρδι ηταν μια μεγαλοκοπελα στα 40 39 πατημενα milf που για τους λατρεις θεωρειτε γαμευσιμη.Δεν ειχε κατι να δειξει αυτο που της ελειπε δηλαδη η ΝΕΟΤΗΣ.

Συνεχιζω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Επομενη σταση Βριλησσου 46 να δω την καινουργια χαχαχαχαχαχαχα αννα καλα εδω γελαμε.
Ειχε την Αννα και Ευα που την ξερουμε τουμπανακι πολυ καλο αλλα δεν ενεδωσα λογω μη προκαταρκτικων.
Αννα ενα κοντο γιουβαρλακι οχι απλα πιασιματα αλλα γιουβαρλακι κανονικο σαν ντολμας ηταν καμια σχεση με φωτο η αν εχει σχεση ειναι πολυ επεξεργασμενες δεν θα δειτε κατι που να μοιαζει.Μου ειπε η τσατσα οτι ειναι καινουργια εχει καμια βδομαδα πολυ καλη μεεσα κτλ.

Συνεχιζω για Συγγρου οπου ειχε Βερονικα που την ηξερα απο τα παλια αλλα εχει χαλασει πλεον ο κωλος της.Ενω ηταν μοντελε στητος τουμπανο πλεον ειναι καρα αγυμναστος.Στο υπολοιπο κορμι εμφανως αδυνατισμενη δε μαρεσε γιατι αλλιως την ειχα συνηθισει αλλα γαμευσιμη θεωρειτε στα καλα τεμαχια ακομα.
Βασικα εκει πηγα για τη lisa. Η Lisa ειναι ενα κοριτσι που δεν εχει σχεση με φωτο διοτι ειναι τοσο πειραγμενες που πλεον βλεπεις αλλον ανθρωπο. Μια κοπελα οπως το λεω και ειδαν τα ματια μου ΧΥΜΕΝΗ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ. Βυζια μεγαλα που κρεμοντουσαν χαμω. Μπουτια χυμενα αγυμναστα πλαδαρα το ιδιο και το υπολοιπο συνολακι.Προσωπο Προς το ασχημο να το πω? παντος σιγουρα αδιαφορο.Καποιος ειχε κολληση μαζι της απο εδω και δε λεμε ονοματα
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
35
Like
3.186
Πόντοι
5.355
Την εχω δει τη συγκεκριμενη κοπελια και για εμενα θεωρειτε γιουβαρλακι.Ρε πως ειναι ετσι το ατομο.Τεσπα καταλαβαινω γουστα ειναι αυτα δεν κατηγορω καποιον συναδελφο.
Παντος δε πρεπει να ξεχναμε οτι ακι ενας λογος που παμε στουντιο ειναι και η συμπεριφορα τανας στο δωματιο κτλ αλλα και ομορφια σωματικα προσωπο.
Τωρα αμα σε καποιους αρεσκονται στο να γαμανε μπουρδελοκοριτσα σε στουντιο απλα ασχολίαστο.Και παλι γουστα θα μου πεις.
Ευγε στο συναδελφο που την εκανε με βαρια πηδηματακια και θεωρω καλως επραξε εστω για το λογο που μας ειπες.Ακου εκει θελει η ισαμπελα 250 ευρο. Μουχαααααααα μουχαχαχαχαχ
Μπα? Αναβαθμιστηκε, από Φωκαιας σε Στούντιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαγκες εχω ενα quiz.
Τι εγινε σαν σημερα στις 26/08/19179
Ευτυχισμένα γενέθλια, θετικές σκέψεις και στιγμές
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μετα αρχιζω να ξεψαχνιζω τα κοριτσια στο κινητο αφου δεν εβλεπα φως και κατευθυνομαι για Ισμηνης 2 δαφνι.
Καλα εδω εγινε το ελα να δεις.
Σαλοναρουν 4 κοριτσια.
Νινα με γενικα ωραιο συνολο.Βυζι μεσαιου μεγεθους ποιο μεγαλο απο την παλαμη σου οχι στητο οχι πεσμενο νορμαλ οχι κατι ιδιαιτερο.Κωλος μια απο τα ιδια αλλα στο συνολο της ηταν ολα καλα.Οχι μοντελε σε καμια περιπτωση οχι μουναρα απλα γαμευσιμη.Δε μου αρεσε το προσωπο της διοτι μου εβγαζε φολα.Δεν ξερω τι ειναι αλλα δεν θα δοκιμασω δεν ηταν κατι που με τραβαγε δηλαδη.

Βικτωρεια μια νταρντανα χοντρη κοπελα μεγαλος κωλος λιπος αρκετο για να περασει ενδεχομενη κατοχη στη χωρα μας που παραδοξως ειχε φουλ δωματια αλλα και ενα κυριο 58-60 που μπροστα μου παραγγηλε ουισκακι και την πηρε μισαωρο.Εδω ειναι που λεμε γουστα ειναι αυτα και το ειδα μπροστα μου να εξελισετε και θα το σεβαστω.Το τι ελεγα απο μεσα μου αστο μην αναφερω.

Αμαρυλις μια αδιαφορη παρουσια που δεν μοιαζει καν με φωτο.Ποιο πολυ στη Βικτωρεια εμοιαζε αλλα στο αρκετα ποιο lite θα ελεγα.

Ανκα η επομενη κοπελα μας την αφησανε για το τελος.
Παιδια η κοπελα ειναι οντος 18 χρονων ( προσωπικα με τραβανε οι μικρες )
Ενα αθωο προσωπακι αλλα σου εβγαζε και μια νεανικη γκαυλα γαμησεμε.
Κορμακι λεπτο οχι μοντελε αλλα σαν αυτα τα κορμακια που βλεπεις τα λεπτεπιλεπτα που εχουν τα μικρα στην παραλια και θες οπωσδηποτε να γαμησεις.
Κωλαρακι επισης ομορφο στη νθεση του οχι κατι ασχημο οχι αγυμναστο αλλα εδω που τα λεμε το κοριτσι ειναι τρυφερουδι τι αγυμναστο και μαλακιες ολα καλα ηταν πανω της και υψος πολυ μετριο για γυναικα με μακρια μαυρα μαλλια απο Ρομουνία.
Ρωτησα την τσατσα καινουργια? ναι λεει σημερις ξεκινησε.Τα παει καλα στο δωματιο η εχει μη μα μου?Καλη ειναι μεσα λεει αλλα ειναι νεο το κοριτσι αν θες παρε αλλη κοπελα.Καλα της λεω θα περασω.Εχει δωματιο τωρα μου λεει και τα αλλα ειναι γεματα οποτε κατσε να αδοιασει και μπαινεις.Οκ λεω θα περιμενω.Ευτυχως για καλη μου τυχει δεν μπηκα εξαρχης.
Μετα απο κανα δεκαλεπτο ισως λιγο παραπανω κατεβαινει ενας τυπος ρε παιδια τον εβλεπα κατι να ψαχνει στο σαλονι.Αμαν λεω μας την πεσανε.Ηταν τρελαμενος εδειχνε καπως αναστατωμενος , αρκετα παραξενο αυτο που αντικριζα.Ο τυπος τελικα εψαχνε την τσατσα και με το που σκαει μπροστα του ειναι ετοιμος να κλαψει.Ρωταγε εκει τη μαλάκω τι πραγματα ειναι αυτα , πως φαιρεσται ετσι και τετοια.Τον κοιταγε η τσατσα αρχικα του ειπε γιατι τι εγινε και ο τυπος ηταν τοσο μα τοσο απελπισμενος που παει να φυγει.Τον σταματαει η τσατσα ρωταγε τι εγινε τι εγινε με τον τυπο ετοιμο να καταρευσει.Σηκωνομαι παω κοντα του του λεω τι επαθες απανταει οτι η κοπελα σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο χωρις κουβεντα και του λεω οκ καταλαβα ελλατηριο? Ναι απανταει.Ποια κοπελα πηρες? Την Ανκα μου λεει την καινουργια.Απευθυνομαι στην τσατσα οτι εμπιστευομαι απολυτα τον φιλο και ντροπη σας για τη συμπεριφορά σας φευγω γιατι ειστε απατεωνες.
Εαν ο τυπος μας διαβαζει η ειναι μελος ας δειξει ενα σημαδι και μια κριτικη που αναλογει σε τετοιες κοπελες.Ο τυπος μια χαρα παληκαρι ρε παιδια κριμα πολυ κριμα,
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Συνεχισα με Στελλα οπου και περασα μαζι της οπως παντα πολυ ομορφα.Δεν γραφω κριτικη ολοι την ξερουμε
Ηθελα ομως να ριξω μια ματια στα περιξ φυλης και να ριξω ακομα ενα μπουτσο.
Πηγα στα λημερια οπου αισθητη η διαφορα μιλαμε για μερα με νυχτα. Δεν περασα με καμια κοπελα εκει περα απλα ενα εχω να πω. ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ 3ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗς ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Καλημερουδια κυριοι μολις γυρισα και λεμε
Ξεκινησα για στουντιο αλιεν τζουλια που δειχνει τουμπανο φωτο αλλα που δεν ειναι η οικονιζομενη αλλα μια αρκετα πολυ καλη περιπτωση που ειχα δει λιγο πισω.Οποτε στοχος ηταν η τζουλια ευκαιρεια να τη δοκιμασω.Ηταν ξανθο με ωραιο μοντελε κορμακι νενανικο κοριτσι του γαλακτος με ωραια στητα μικρα βυζια και κωλαρακι παρα πολυ καλο στητο και γενικα τιποτα που να κρεμαει οπως και φατσουλα ομορφη. Δεν ειχα περασει παλιοτερα διοτι την πετυχα σε λαθος στιγμη με νευρα λογω καποιου μυστη χυστη.
Ελα μου ντε που σημερα ειχε στη θεση της ενα τρολ πραγματικα τρολ.Χρησιμοποιουν τη φωτο και βαπτιζουν οτι ναναι.
Η αγκαθα στο ιδιο τσαρδι ηταν μια μεγαλοκοπελα στα 40 39 πατημενα milf που για τους λατρεις θεωρειτε γαμευσιμη.Δεν ειχε κατι να δειξει αυτο που της ελειπε δηλαδη η ΝΕΟΤΗΣ.

Συνεχιζω
Η Τζούλια που εγώ τουλάχιστον συνάντησα στο Alien ήταν μια μεγαλούτσικη κοπέλα με στήθος Β εντελώς πεσμένο κι εντελώς άδειο - όταν έβγαλε το σουτιέν. Κατά τα λοιπά κορμί ούτε κακό ούτε κάτι ιδιαίτερο και υπηρεσίες μάλλον μέτριες. Αν με το ίδιο όνομα εμφανίζονται διαφορετικές κοπέλες στις βάρδιες, τι να πω...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η Τζούλια που εγώ τουλάχιστον συνάντησα στο Alien ήταν μια μεγαλούτσικη κοπέλα με στήθος Β εντελώς πεσμένο κι εντελώς άδειο - όταν έβγαλε το σουτιέν. Κατά τα λοιπά κορμί ούτε κακό ούτε κάτι ιδιαίτερο και υπηρεσίες μάλλον μέτριες. Αν με το ίδιο όνομα εμφανίζονται διαφορετικές κοπέλες στις βάρδιες, τι να πω...
Ναι ετσι κανουν εκει στο Allien βαπτιζουν κοπελες με ονομα αλλης κοπελας που εχει φωτο αριστες.
Αυτοι ξεπερασαν και τα υπολοιπα στουντιο στις μαλακιες.
Μια Λευλα εχουν που δεν ειδα εχθες καθολου δυστηχως και μονο αυτη τους σωνει.Εχθες βαραγανε ΜΥΓΕΣ.Καλα με τετοια οργκ ποιος θα παει εκτος κανα δυο τυπους.Μα καλα δε βλεπουν οτι δε τραβανε οι απατεωνιες που κανουν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οι φωτογραφίες αυτές δεν είναι πειραγμένες. Είναι παλιές.

Να τα πω άλλη μια φορα για εμπέδωση.

Όταν είχα κολλήσει μαζι της ήταν όπως τη βλέπεις στις φωτός και ακόμα καλύτερη. το πα αρκετές φορές, έκανε μαλακίες απ την αρχή και μετα χάλασε. Έγινε όπως την είδες τώρα.Εσυ την είδες τώρα, ενάμιση χρόνο μετά , από τότε που την έπαιρνα εγώ.

Μια γυναίκα αν δεν προσέχει τον εαυτό της και κάνει μαλακίες 'χυνεται' με τον καιρό. Δεν είναι πρωτακουστο αυτό.

Τη Λίζα την έπαιρνα επί κορώνα και βίζιτα και στούντιο. Τότε ήταν σχεδόν φιτ καρατούμπανο σωματικά.

Μετά ήρθε η Κ και από κει και πέρα το χάος. Ξέχασα τις Λίζες και τις κορνίζες, Ξέχασα και το όνομα μου.

Για την Άννα έγραψα ότι την είδα τις προάλλες. Γιουβαρλάκι και καμια σχέση με τις φωτογραφίες είχα πει.

τον βραζιλιάνικο τουμπανόκωλο τον ειδες;
Ναι βρε φιλος οπως τα λες ειναι και χειροτερα θα ελεγα.Δεν ειχα διαβασει τα περι lisas.
Αποκαρδιοτικη κατασταση μιλαμε αισχος.
Τι βραζιλιανικο κωλο μου λες , με το που την ειδα εγινα μπουχός.Ηταν και αλλα παιδια καθοντουσαν κοιταγανε τωρα τι κοιταγανε δε ξερω.Τεσπα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ρε Κλάιν, σκληρωση έπαθες; Δεν θυμάσαι Χριστό.
γυρισα κουρασμενος απο τη δουλεια και ειχα γλαρωσει. Μικοιμωμουνα μισοξυπνιος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενα ειναι το ερωτημα.
Που θα γαμησουμε σημερα?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
γυρισα κουρασμενος απο τη δουλεια και ειχα γλαρωσει. Μικοιμωμουνα μισοξυπνιος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενα ειναι το ερωτημα.
Που θα γαμησουμε σημερΙΣ?
Το έφτιαξα λίγο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμείς γαμήσαμε ήδη.
Είσαι στην πρωινή βάρδια εσύ. :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αμα δε βρω τιποτα με βλεπω με Ριτα πιθανων
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
τα αρχιδια σου τα ξουρισες? Πως αλλεως θα στον ρουφηξει το ριτακι?
Θα παω λιγο ποιο αργα
Λαμπίκο είναι, και το παπάρι μου μυρίζει πικραμύγδαλο. Μέχρι και εγώ το ρούφαγα άνετα. :boff:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πρεπει να την επισκευτει και ο μαραντονα που ειναι στα γουστα του.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom