Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μύστες καλημέρα , επίσκεψη στην Ιζαμπέλα το κορασιο που δουλεύει , desire λ. Αθηνών κτλ … χτυπάω κουδούνι ανοίγει η Τσα …καλώς τον δουλεύει η Ιζαμπέλα … ωραία δεν την ξέρει … φωνάζει η Τσα σαν άλλος τροβαδούρος ( κορίτσι μουυυυυ) αυτή μέσα στο δωματιάκι που αράζουν .. τσιριζε έκανε σαν τρελή ήταν σαν να έβγαινε από μέσα της ο εξορκιστής η να έμπαινε .. με κοιτάει η Τσα , την κοιτάω Τπτ εκφραση Αγγελαδος .. βγαίνει κ το κορίτσι … ψηλή βυζι 1,5 φόραγε ένα διχτυωτό ολόσωμο πρόσωπο για χυσιμο … πίσω κίνηση καλή με ένα τατουάζ στο αριστερό κόλομερι , γεια σου μωρό μου καλώς τον ( μάλλον η Ιζαμπέλα ανήκει στην συμμορία των ουτσεκαδων ) για εκεί έκοψα καταγωγή …Την έκοψα λέω εδώ είμαστε βουρ για γκολ αλλά μεσσι … επιστρέφει πίσω η κοπέλα ξένα κραυγές αλλά εξορκιστή .. ( ω ρε πούστη. Μου να γαμησω λέω ) η Τσα ανακοινώνει τα προγράμματα , τα κλασσικά κάνει ελεύθερο στοματικό , δίνει πίσω κίνηση .. και ΕΔΩ τα καλύτερα .. μ ανακοινώνει η Τσα η κοπέλα κάνει και 1 ώρα προγραμμα με όλα μέσα στα 250 ευρώ … ( αυτή νομίζε ότι είμαι κανενας εκατομμυριούχος ) … Τεσπα τρώω φρίκη και της λέω της λες ρε … και της λέω άντε γεια … φεύγω … μύστες σορρυ για το σεντόνι αλλά θέλω να καταλήξω όχι και 250 ευρώ για ενα κορασιο που δούλευε σε ντελο που την εχει παρει και το κουνουπι του δυτικού Νειλου.. δεν βγαίνουν έτσι τα γαμημενα … θα μ πεις Γτ δεν πηγές στο απλό έφαγα φρίκη μόλις μ είπε για 1 ώρα 250 ευρώ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ..
Να στε καλά γατονια και μυστονια του μπου !!
Βιβές και καλά γαμησια ..
σορρυ για το σεντόνι .
Την εχω δει τη συγκεκριμενη κοπελια και για εμενα θεωρειτε γιουβαρλακι.Ρε πως ειναι ετσι το ατομο.Τεσπα καταλαβαινω γουστα ειναι αυτα δεν κατηγορω καποιον συναδελφο.
Παντος δε πρεπει να ξεχναμε οτι ακι ενας λογος που παμε στουντιο ειναι και η συμπεριφορα τανας στο δωματιο κτλ αλλα και ομορφια σωματικα προσωπο.
Τωρα αμα σε καποιους αρεσκονται στο να γαμανε μπουρδελοκοριτσα σε στουντιο απλα ασχολίαστο.Και παλι γουστα θα μου πεις.
Ευγε στο συναδελφο που την εκανε με βαρια πηδηματακια και θεωρω καλως επραξε εστω για το λογο που μας ειπες.Ακου εκει θελει η ισαμπελα 250 ευρο. Μουχαααααααα μουχαχαχαχαχ
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μύστες καλημέρα , επίσκεψη στην Ιζαμπέλα το κορασιο που δουλεύει , desire λ. Αθηνών κτλ … χτυπάω κουδούνι ανοίγει η Τσα …καλώς τον δουλεύει η Ιζαμπέλα … ωραία δεν την ξέρει … φωνάζει η Τσα σαν άλλος τροβαδούρος ( κορίτσι μουυυυυ) αυτή μέσα στο δωματιάκι που αράζουν .. τσιριζε έκανε σαν τρελή ήταν σαν να έβγαινε από μέσα της ο εξορκιστής η να έμπαινε .. με κοιτάει η Τσα , την κοιτάω Τπτ εκφραση Αγγελαδος .. βγαίνει κ το κορίτσι … ψηλή βυζι 1,5 φόραγε ένα διχτυωτό ολόσωμο πρόσωπο για χυσιμο … πίσω κίνηση καλή με ένα τατουάζ στο αριστερό κόλομερι , γεια σου μωρό μου καλώς τον ( μάλλον η Ιζαμπέλα ανήκει στην συμμορία των ουτσεκαδων ) για εκεί έκοψα καταγωγή …Την έκοψα λέω εδώ είμαστε βουρ για γκολ αλλά μεσσι … επιστρέφει πίσω η κοπέλα ξένα κραυγές αλλά εξορκιστή .. ( ω ρε πούστη. Μου να γαμησω λέω ) η Τσα ανακοινώνει τα προγράμματα , τα κλασσικά κάνει ελεύθερο στοματικό , δίνει πίσω κίνηση .. και ΕΔΩ τα καλύτερα .. μ ανακοινώνει η Τσα η κοπέλα κάνει και 1 ώρα προγραμμα με όλα μέσα στα 250 ευρώ … ( αυτή νομίζε ότι είμαι κανενας εκατομμυριούχος ) … Τεσπα τρώω φρίκη και της λέω της λες ρε … και της λέω άντε γεια … φεύγω … μύστες σορρυ για το σεντόνι αλλά θέλω να καταλήξω όχι και 250 ευρώ για ενα κορασιο που δούλευε σε ντελο που την εχει παρει και το κουνουπι του δυτικού Νειλου.. δεν βγαίνουν έτσι τα γαμημενα … θα μ πεις Γτ δεν πηγές στο απλό έφαγα φρίκη μόλις μ είπε για 1 ώρα 250 ευρώ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ..
Να στε καλά γατονια και μυστονια του μπου !!
Βιβές και καλά γαμησια ..
σορρυ για το σεντόνι .
Έχει αναφερθεί ότι οι κραυγές που βγάζει είναι ένα είδους τικ που έχει η συγκεκριμένη.
 

76erSx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Αγκάθα (Agatha) Αντιοχείας 64
Ρωσίδα (κλασική σλαβική ομορφιά) με αθλητικό και δυνατό κορμί.Μικρό στητό βυζί και απίστευτο σμιλευμένο κωλαράκι.Ατίθαση και πλανεύτρα.Βαθιά πίπα δείχνει να το ευχαριστιέται.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
@claimain Γιατί γελάς ρε μαλάκα; Η κοπέλα έχει θέμα. :turkydance:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μαγκες εχω ενα quiz.
Τι εγινε σαν σημερα στις 26/08/19179
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μολις σημερα κλεινω το 43ο ετος της ηλικιας μου.
Οποτε σημερα το βραδακι θα το γιορτασω οχι μονος μου αλλα μαζι με τις υπεροχες πανεμορφες καταπληκτικες μας κορασιδες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
θα δω ποια ειναι καινουργια , θα την επισκευτω και αν ειναι κανα καλο θα μπω.Επειτα θα περασω σε στανταρακια οπως στελλα λευλα βαλερια κτλ οποια ειναι διαθεσιμη τεσπα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Θα αναστενάξουν τα μπουρδέλα απόψε.

Βάλτες να τα καταπιούν σαν δώρο γενεθλίων.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οποτε χυστες μυστες μου παω στους γονεις , θελουν τουρτα κτλ μαζι με ανηψιο αδερεφο κτλ επειτα μπαινω στις γλυκες μου συνηθειες και τα λεμε αργα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Θα βαλω και γω ενα quiz
Τι ειναι το πιο γλυκο πραγμα στο κοσμο χωρις να περιεχει ζαχαρη?
 

Saftes87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
429
Κριτικές
1
Like
1.228
Πόντοι
201
Ήρθε στον κόσμο ο claimain.

Τι quiz είναι αυτό ρε που απάντησες κατευθείαν μόνος σου;
Very Funny Oops GIF by America's Funniest Home Videos
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Μολις σημερα κλεινω το 43ο ετος της ηλικιας μου.
Οποτε σημερα το βραδακι θα το γιορτασω οχι μονος μου αλλα μαζι με τις υπεροχες πανεμορφες καταπληκτικες μας κορασιδες.
Καλα μουνια στη πουτσα σου κλαιν :fuck1:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733


Μεσημεριανη επισκεψη για αυτοψια της Ευης που την ειχα υποψιν εδω και μια βδομαδα αλλα ειχε εξαφανιστει απο το προγραμμα μεχρι που εξαιφνης την εμφανισαν να δουλευει σημερα διπλα στα κτελ .

Αφου πληρωσα πορτοκαλι παραβολο περασα στο δωματιο τερμα ευθεια της κεντρικης εισοδου στο βαθος ( εκει ειχα πηδηξει την Ειρηνη τη κοκκινομαλλα προσφατα ). Να πω εδω οτι η τσατσα μου πε οτι κανει και πρωκτικο συν τοις αλλοις . Δωματιο ετσι και ετσι καθαρο αλλα σημαντικο οτι εχει μεγαλες πετσετες σωματος και οχι τις μικρες και παντοφλες μιας χρησης .

Η Ευη ειναι ενα πολυ μικροσωμο κοριτσι μεχρι 1.58 μαξ υψος με πιασιματα χωρις περιττα κιλα , ισως κατι λιγα ανεπαισθητα στη κοιλια , μετριο προσωπακι ολιγον αδιαφορο θα λεγα οχι ασχημο ομως με χειλακια αναλογικα μεγαλα , 2αρια στηθακια που γεμιζουν τη χουφτα και πεταχτο κωλαρακι . Ο κωλος της ειναι πεταχτουλης μεν αλλα μινιον γενικα με μικρα κωλομερια χωρις ανοιχτη λεκανη καθολου και δε ξεχωριζει εντονα σε σχεση με το υπολοιπο σωμα οποτε μη περιμενετε να δειτε το κωλο των φωτογραφιων που ειναι αρκετα τονισμενος θα λεγα . Εχει μακρια ξανθα κατσαρα μαλλια και μικρα ακρα σε χερια και ποδια .

Η καταγωγη της ειναι απο Μολδαβια και ειναι πολυ επικοινωνιακη και στο σαλονι και στο δωματιο κατι που για αλλους ειναι καλο γιατι βοηθαει να δημιουργηθει μια χημεια κ οικειοτητα και αλλους ενδεχομενως να τους κουραζει λιγο γιατι μιλαει αρκετα .

Στο σεξακι μου πηρε μια πολυ καλη πιπα βαθια και αργη με καποτα ωντας ξαπλωμενος ( καιρο ειχαν να μου παρουν καλη πιπα ) παροτι δε περιποιηθηκε μπαλες και δαχτυλα εβαζα κανονικοτατα κατα τη διαρκεια στο μουνι της χωρις ουτε σκεψη να με σταματησει . Παιχτηκαν δυο στασεις , ιεραποστολικο και στα 4 οπου κατεθεσα στο λαστιχο μετα απο δυνατο κοπανημα στη 2η σταση και κραυγες εκατερωθεν . Να πω οτι εβαλε τζελ στο προφυλακτικο αρκετο παρ ολα αυτα ενιωθα το μουνι της που ναι αρκετα στενο και εχει καλη αισθηση .
Ειναι αρκετα κοντουλα και μικροσωμη αλλα εχει πουτανια φουλ και συμμετειχε στο γαμησι ζωντας το και οχι απλα να ξεπεταξει . Αρκετα σοσιαλ και μετα ( παρλαρει πολυ γενικα , δε θα της παρετε τον αερα ευκολα ) και εφυγε μετα απο συνοδεια πειραγματων .

Εν γενει η Ευη , που εχει 2,5 χρονια μου πε στην Ελλαδα και μιλαει μια χαρα τα ελληνικα αν και με προφορα , ειναι ενα κοντοπουτανο με διαθεση να γαμηθει , πολυ επικοινωνιακη ( προσωπικα με κουραζει τοσο , θα προτιμουσα λιγοτερο ) και για μια φορα ηταν μια χαρα τιμια . Εμφανισιακα θα ηθελα καλυτερο προσωπο να χε και λιγο ανοιχτη λεκανη καθοτι ειχε μονοκομματο κορμο παροτι το κωλαρακι με τα μικρα κωλομερια ηταν πεταχτουλικο .

Αν θα τη ξαναεβλεπα ? οχι αλλα δε μπορω να πω οτι τα κλαψα γιατι τα τιμησε μες το δωματιο οσα πηρε . Σε σχεση με αλλα κοντοπουτανα πχ Μαλβινα ή Πωλινα εμφανισιακα ειναι πιο κατω σιγουρα αλλα σε ορεξη , πουτανια και συμμετοχη οχι



@claimain Χρονια πολλα φιλαρακι με υγεια και πολλα μουνια
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom