Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ποτε πρόλαβες και την ειδες;Σήμερα νομίζω την ανέβασαν . Αν Είναι έτσι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες λεπτή μέση,κωλαρα και βυζι φευγω εγω όπως είναι να δω.
Πρώτη της μέρα είναι σήμερα, δεν την έχω δει και μου έκανε και εντύπωση που ο κλαιμ είχε περιέργεια με τέτοια λατινοκωλάρα, δεν τα γουστάρει αυτά.
Εγώ από την άλλη ένα 15άρι το έδινα :dancing:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τα πράγματα είναι άσχημα, το ρίξατε στις λατινοκωλάρες, δεν το πίστευα ότι θα έρθει αυτή η στιγμή!
Εμένα η λαική είναι το Σάββατο, να του ψωνίσω άμα θέλει κάτι για τις συνεδρίες του.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
https://*****/en/StudioWorker/9399-Anna

Γιαυτήν έχει ειπωθεί κάτι; Καλό φαίνεται και μικρό.
Χρειάζεται ιδιαίτερα από τον @koulourakias
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τα πράγματα είναι άσχημα, το ρίξατε στις λατινοκωλάρες, δεν το πίστευα ότι θα έρθει αυτή η στιγμή!
Εμένα η λαική είναι το Σάββατο, να του ψωνίσω άμα θέλει κάτι για τις συνεδρίες του.
σιγα μη το ριξω στις λατινοπαπαριες.Με απωθουν αυτες δεν παω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οσο εχουμε λευλα ολα καλα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Επίσης απ τις φωτογραφίες και μόνο μου δίνεται η αίσθηση ότι αυτή η λατινοκωλάρικο τούμπανο το κατέχει το τσιμπουκι
Έχεις τέτοιο χάρισμα ρε κερατά;

σιγα μη το ριξω στις λατινοπαπαριες.Με απωθουν αυτες δεν παω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οσο εχουμε λευλα ολα καλα
Τσέκαρε Anna που πόσταρα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την τσέκαρα ήδη τις προάλλες που πέρασα απ το βουνό. Κοντοπουτανο γιουβαρλακι με χοντρό πατσουλιασμενο κωλο. Καμία σχέση με φωτογραφιες
απο τις φωτο δειχνει για γυναικα με πιασιματα και αν υποθεσω οτι κλεβουν τοτε απο κοντα θα ειναι οπως τα λεει ο βορδελος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Την τσέκαρα ήδη τις προάλλες που πέρασα απ το βουνό. Κοντοπουτανο γιουβαρλακι με χοντρό πατσουλιασμενο κωλο. Καμία σχέση με φωτογραφιες
Πως ρε πούστη μου τρώνε τόσο edit οι φωτογραφίες...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
απο τις φωτο δειχνει για γυναικα με πιασιματα και αν υποθεσω οτι κλεβουν τοτε απο κοντα θα ειναι οπως τα λεει ο βορδελος
Από τις φωτογραφίες φαίνεται αξιαγάμητη, δεν είναι το στεγνό μοντελέ, αλλά φαίνονται ωραία σφιχτα νεανικά μπουτάκια, βυζάκια και ωραίος πάτος.
Όπως τα λέει ο βόρδελος θα είναι, αλλά άμα ήταν το κωλί των φώτο από μένα θα ήταν "ΝΑΙ".
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Από τις φωτογραφίες φαίνεται αξιαγάμητη, δεν είναι το στεγνό μοντελέ, αλλά φαίνονται ωραία σφιχτα νεανικά μπουτάκια, βυζάκια και ωραίος πάτος.
Όπως τα λέει ο βόρδελος θα είναι, αλλά άμα ήταν το κωλί των φώτο από μένα θα ήταν "ΝΑΙ".
και απο εμενα ναι θα ηταν αλλα οριακα πολυ οριακα ομως, θα επρεπε να με κερδισει και με προκαταρκτικα κτλ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αυτες τις φερνουν τζαμπα απο βενεζουελα που εκει 50 ευρο ειναι σαν χρυσος μιλαμε για την απολυτη φτωχεια και ερχονται εδω και με το φαι γεμιζουν τις κωλαρες τους ασε που οι ποιο πολλες ειναι χαλια χαρακτηρες.Προφανος και τις εκμεταλευονται κιολας
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
αυτες τις φερνουν τζαμπα απο βενεζουελα που εκει 50 ευρο ειναι σαν χρυσος μιλαμε για την απολυτη φτωχεια και ερχονται εδω και με το φαι γεμιζουν τις κωλαρες τους ασε που οι ποιο πολλες ειναι χαλια χαρακτηρες.Προφανος και τις εκμεταλευονται κιολας
Που είσαι ρε Άννυ!! :smiling-face-with-heart-eyes::wanker::wanker:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Που είσαι ρε Άννυ!! :smiling-face-with-heart-eyes::wanker::wanker:
αυτη ηταν καλη σε εμφανιση αλλα δε νομιζω να τη γαμαγα πολλες φορες.2-3 μεχρι εκει και αυτο με σκεψη.Πρωτον ειναι εκει που ειναι δε το σχολιαζω και δευτερον δεν κανει τιποτα στο δωματιο απλα γαμας ενα ωραιο μουνι χωρις μα μου
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
τι σου λεει η τσατσα ποτε νθα ερθει?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
αυτη ηταν καλη σε εμφανιση αλλα δε νομιζω να τη γαμαγα πολλες φορες.2-3 μεχρι εκει και αυτο με σκεψη.Πρωτον ειναι εκει που ειναι δε το σχολιαζω και δευτερον δεν κανει τιποτα στο δωματιο απλα γαμας ενα ωραιο μουνι χωρις μα μου
Γενικώς πολύ λίγες είναι για πολλές φορές. Λατίνα δεν έχω συναντήσει μέχρι τώρα να μπορεί να γίνει στανταράκι πουθενά.
τι σου λεει η τσατσα ποτε νθα ερθει?
Δεν έχω ρωτήσει ρε, άσε που έχω καιρό να πάω, περνάω καμιά βόλτα αλλά είναι οι ίδιες.
Μόνο μία πιτσιρίκα έχει σκάσει στον όροφο δίπλα, που είναι πετίτ ωραίο, αλλά μέσα δεν θέλει να γαμηθεί καθόλου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τι οριακά είναι για σένα αυτή η κωλαρα ρε κλαιν; τουλάχιστον όπως φαίνεται είναι του τύπου μου. Εσύ Δεν τις πας καθόλου. Μάλλον σου γυαλισε επειδή είναι και σκούρα κωλαθρα
εσυ την εχεις δει εγω βλεπω απλα μια φτιαγμενη φωτο οποτε δε μπορω να εχω αποψη σωστη.Αν την δω ποτέ απο κοντα ενταξει αλλα απο τα λεγόμενά σου σιγουρα δεν ειναι στα γουστα μου και δε θα πηγαινα μαζι της
 

Saftes87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
429
Κριτικές
1
Like
1.228
Πόντοι
201
Μύστες καλημέρα , επίσκεψη στην Ιζαμπέλα το κορασιο που δουλεύει , desire λ. Αθηνών κτλ … χτυπάω κουδούνι ανοίγει η Τσα …καλώς τον δουλεύει η Ιζαμπέλα … ωραία δεν την ξέρει … φωνάζει η Τσα σαν άλλος τροβαδούρος ( κορίτσι μουυυυυ) αυτή μέσα στο δωματιάκι που αράζουν .. τσιριζε έκανε σαν τρελή ήταν σαν να έβγαινε από μέσα της ο εξορκιστής η να έμπαινε .. με κοιτάει η Τσα , την κοιτάω Τπτ εκφραση Αγγελαδος .. βγαίνει κ το κορίτσι … ψηλή βυζι 1,5 φόραγε ένα διχτυωτό ολόσωμο πρόσωπο για χυσιμο … πίσω κίνηση καλή με ένα τατουάζ στο αριστερό κόλομερι , γεια σου μωρό μου καλώς τον ( μάλλον η Ιζαμπέλα ανήκει στην συμμορία των ουτσεκαδων ) για εκεί έκοψα καταγωγή …Την έκοψα λέω εδώ είμαστε βουρ για γκολ αλλά μεσσι … επιστρέφει πίσω η κοπέλα ξένα κραυγές αλλά εξορκιστή .. ( ω ρε πούστη. Μου να γαμησω λέω ) η Τσα ανακοινώνει τα προγράμματα , τα κλασσικά κάνει ελεύθερο στοματικό , δίνει πίσω κίνηση .. και ΕΔΩ τα καλύτερα .. μ ανακοινώνει η Τσα η κοπέλα κάνει και 1 ώρα προγραμμα με όλα μέσα στα 250 ευρώ … ( αυτή νομίζε ότι είμαι κανενας εκατομμυριούχος ) … Τεσπα τρώω φρίκη και της λέω της λες ρε … και της λέω άντε γεια … φεύγω … μύστες σορρυ για το σεντόνι αλλά θέλω να καταλήξω όχι και 250 ευρώ για ενα κορασιο που δούλευε σε ντελο που την εχει παρει και το κουνουπι του δυτικού Νειλου.. δεν βγαίνουν έτσι τα γαμημενα … θα μ πεις Γτ δεν πηγές στο απλό έφαγα φρίκη μόλις μ είπε για 1 ώρα 250 ευρώ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ..
Να στε καλά γατονια και μυστονια του μπου !!
Βιβές και καλά γαμησια ..
σορρυ για το σεντόνι .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom