Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Δηλαδη μια κοπελα , μουνι να εχει και οτι ναναι απλα να κανει καλο γαμησι ας πουμε?
κοίτα, πιστεύω ο πρωτάρης πιο καλά θα περάσει με μέτρια εμφανισιακά αλλά θερμή παρά με κορμάρα αλλά ξεπέτα. Πρωτάρης είχα πάει με ξεπέτα και μου τον είχε κάνει τρεις πόντους :cheesy:
:cheesy:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
429
Like
775
Πόντοι
81
Καλησπέρα θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας ως πιο παλιό και έμπειροι εδώ μέσα
Είμαι 23 ετών και θέλω να κάνω το μεγάλο βήμα αλλά γιατί δεν ξέρω τι διαλέξω και φοβάμαι μην κάνω την λάθος επιλογή
Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί ή κοπέλα ότι πιστεύετε εσείς ότι είναι το σωστό για μην νέα αρχή
Αδερφε καλυτερα να πας Ιασονος για αρχη στα 10 η τιμη ,δεν θα τα κλαις αν σε φωλιασουν οπου υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες στο στουντιο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αδερφε καλυτερα να πας Ιασονος για αρχη στα 10 η τιμη ,δεν θα τα κλαις αν σε φωλιασουν οπου υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες στο στουντιο
ναι βεβαια να παει μεταξουργειο και να σιχαθει τις πουτανες μετα το πρωτο γαμησι αν καταφερει να το κανει εκει περα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αδερφε καλυτερα να πας Ιασονος για αρχη στα 10 η τιμη ,δεν θα τα κλαις αν σε φωλιασουν οπου υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες στο στουντιο
Το μετάξι είναι για μύστες φίλε. Ας πάει καλύτερα φυλής κάπου δοκιμασμένα όμως. Στην Μαρία τη βυζαρού ας πούμε :boff:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μπορω να φανταστω ποδολαγνεια στο μεταξουργειο χχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχααχαχχ
Θα του γινει η πουτσα καταμαυρη + οτι αλλο ανθυγειινο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
429
Like
775
Πόντοι
81
Το μετάξι είναι για μύστες φίλε. Ας πάει καλύτερα φυλής κάπου δοκιμασμένα όμως. Στην Μαρία τη βυζαρού ας πούμε :boff:
Σωστα , η φυλης εχει μοντελακια που μπορουν ευκολα να σε ξεγελασουν
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μπορω να φανταστω ποδολαγνεια στο μεταξουργειο χχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχααχαχχ
Θα του γινει η πουτσα καταμαυρη + οτι αλλο ανθυγειινο
Αφήστε τις ποδολαγνείες και τα φετίχ για αρχή, κάτσε να πάει 5-10 φορές να ρίξει κανα πούτσο και ύστερα πιάνει τα φετίχ.

Υ.Γ που χάθηκε ο τζιμάκος που είχε πάει 23 ολόκληρες φορές στα μπουρδέλα; Θα μπορούσε να τον κατατοπίσει πιστεύω. :boff:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
429
Like
775
Πόντοι
81
Μπορω να φανταστω ποδολαγνεια στο μεταξουργειο χχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχααχαχχ
Θα του γινει η πουτσα καταμαυρη + οτι αλλο ανθυγειινο
καλα ρε αδερφε και εγω δεν θα εκανα κατι τετοιο εκει πλην ελαχιστων εξαιρεσεων , αυτα που πρεπει να πετυχει ειναι να μπει να τελειωσει και σιγα σιγα να ασχοληθει με τα φετιχ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.552
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Κι εγω το χω βρει σπασμενο οπως ενας φιλος πιο πανω απεναντι απο το 60 προς τη κατηφορα . Καπου 1 το βραδυ πριν κανα 2μηνο περιπου , οταν ξαναπηγαινα βραδυ το παρκαρα πιο μακρια σε μερος με καλυτερο φωτισμο γτ τα σημεια γυρω απο τα στουντιο ειναι μαυρο σκοταδι . Εχει κοψει πολυ παντως η κινηση τα βραδια ειναι γεγονος

Ο συγκεκριμένος δρόμος είναι κίνδυνος θάνατος το βράδυ.

Υπάρχουν ομάδες που ανοίγουν τα αυτοκίνητα εν ριπή οφθαλμού.

Μακριά ...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
οντος μου ειχε τυχει και εμενα , με το που παρκαρα σε ενα συνεργειο αυτοκινητων ειχα δει ενα τυπο απεναντι που εκοβε βολτες και κοιταγε επιμονα. Μπηκα στο στουντιο και το μυαλο μου ηταν στο εξω.Βγηκα στα 5 λεπτα χωρις να με δει σιγα σιγα και ειχε ερθει στην πλευρα που ηταν το αυτοκινητο και εκοβε εκει βολτες.Μαλιστα τον ρωτησα και καλα αν εχει δει κανα καλο κοριτσι και μου λεει εδω ποιο κατω εχει καλα να παω να δω.Παντος με το που του εμφανηστικα ξαφνικα τον ειδα να κολόνει δε το περιμενε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
απο τοτε δε ξαναπηγα ποτέ διοτι ποιο πολυ βραδια βγαινω για πουτανες
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.552
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Καλή είναι στα 50. Την φήμη της στα 50 την έχτισε. Γιατί έχει επαγγελματική αντίληψη παραπάνω από άλλες χαζοβιόλες της αρπαχτής. Για αυτό στέριωσε τόσα χρόνια. Απλώς μία φορά την είχα πάρει και στα 100 να δω τι γίνεται μιας και ήταν η ναυαρχίδα. Δεν με απαγοήτευσε. Δεν μεταμορφώνεται, απλά ξεδιπλώνεται. Η Μόνικα η Σέρβα η σνομπ μεταμορφωνόταν. Πάει καιρός που είχα πάρει στα 100 Ζανέτ, ελπίζω να μην έχουν αλλάξει τα στάνταρ, τότε ήταν και σε ιδανική αναλογία κιλών/καμπυλών.

Την Μόνικα την είχα συναντήσει γύρω στο 2015 ή και πιο νωρίς δεν μπορώ να θυμηθώ πότε ακριβώς.
Παρουσιαζόταν ως Σέρβα αλλά ήταν Αλβανή.

Κατεχάκη 8.

Ωραία γυναίκα αλλά πολύ πληθωρική για τα γούστα μου.

Τώρα δυστυχώς έχει γίνει μπάζο.

Την ίδια εποχή υπήρχε και η πανέμορφη Ρεμπέκα.

Ρουμάνα.

Κόλλησα με τη Ρεμπέκα.

Πέρναγα ωραία μέχρι που κόντεψε να μου σπάσει το πουλί μία φορά σε cow position.

Την ξανασυνάντησα πριν από 3 χρόνια περίπου.

Το πρόσωπο και το φυσικό της στήθος παρέμειναν ωραία αλλά το σώμα χάλασε.

Την Βουλγάρα τη Ζανετ και όχι Ρωσίδα μια φορά την έχω συναντήσει.

Απίστευτα φιλική και πρόθυμη να σε ευχαριστήσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Την Μόνικα την είχα συναντήσει γύρω στο 2015 ή και πιο νωρίς δεν μπορώ να θυμηθώ πότε ακριβώς.
Παρουσιαζόταν ως Σέρβα αλλά ήταν Αλβανή.

Κατεχάκη 8.

Ωραία γυναίκα αλλά πολύ πληθωρική για τα γούστα μου.

Τώρα δυστυχώς έχει γίνει μπάζο.

Την ίδια εποχή υπήρχε και η πανέμορφη Ρεμπέκα.

Ρουμάνα.

Κόλλησα με τη Ρεμπέκα.

Πέρναγα ωραία μέχρι που κόντεψε να μου σπάσει το πουλί μία φορά σε cow position.

Την ξανασυνάντησα πριν από 3 χρόνια περίπου.

Το πρόσωπο και το φυσικό της στήθος παρέμειναν ωραία αλλά το σώμα χάλασε.

Την Βουλγάρα τη Ζανετ και όχι Ρωσίδα μια φορά την έχω συναντήσει.

Απίστευτα φιλική και πρόθυμη να σε ευχαριστήσει.
Το έρωτά σου την Πάρις πότε τη γνώρισες?
Εμένα μου έχει μείνει ακόμα "απωθημένο" η Άννα Μαρία
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9428-Tina
Ρε παιδια τι μουνακι η λεγαμενη καινουργια λεει ειναι.Δειχνει τουμπανιζε αν και στη μια φωτο δειχνει μεγαλο κωλο βενεζουελανικο που απεχθανομαι.Πρεπει ομως να το δουμε απο κοντα.Κασσανδρας ειναι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ρε παιδια τι μουνακι η λεγαμενη καινουργια λεει ειναι.Δειχνει τουμπανιζε αν και στη μια φωτο δειχνει μεγαλο κωλο βενεζουελανικο που απεχθανομαι.Πρεπει ομως να το δουμε απο κοντα.Κασσανδρας ειναι
100% λατινοκατάσταση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom