Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Ηθελα να παω νωρις το απογευμα με τη νεα αφιξη απο glamour την alexa αλλα ειχε μονο στις 10 κενο και επειδη ημουν στη γυρα ειπα να το ριξω καπου κοντα γυρνωντας σπιτι . Ολα καλα , το μονο παρκαρα σε καποια αποσταση και εφαγα βροχα, χαχα. Παντως μυγες βαρανε βλεπω σε πολλα μαγαζια πλεον ακομα και καταμεσουσης της μερας σαλονι σπανια βλεπεις κοσμο
πιστεύω ότι έχουν υπάρξει συνεχόμενες δύσκολες περίοδοι που έχουν κάνει ζημιά στα στούντιο: μνημόνια με τη βάρβαρη μείωση μισθών, μετά λοκντάου, τώρα η ακρίβεια του κυρίου Μητσοτάκη. Για πολύ κόσμο η συγκεκριμένη κατηγορία μαγαζιών είναι πολυτέλεια.
Όλο το 2022 κάνω κατά μέσο όρο δυο επισκέψεις τη βδομάδα και με τσούζει πάρα πολύ στην τσέπη. Έχω ελαχιστοποιήσει όλες τις άλλες προσωπικές δαπάνες μου - και δεν αμείβομαι με τον βασικό μισθό. Φαντάζομαι δεν είμαι η εξαίρεση.
Στους οίκους των 20€, από τις τρεις φορές που μπήκα τις δυο είμαστε 4-5 άτομα στο σαλόνι, άσχετα αν οι περισσότεροι έκαναν μεταβολή.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Εν μέσω αρκετά δύσκολης εβδομάδας για μένα, από πλευράς διαχείρισης χρόνου, κατάφερα να χωρέσω δρομολόγιο για να περάσω λίγη ώρα με ένα στουντιοκόριτσο.

Είδα στο πρόγραμμα Μαλβίνα στην Τριγγέτα, πρωινή βάρδια και λέω άιντε, βουρ για παλτό. Έσπευσα, έφαγα μπόρα ευτυχώς σύντομη, πάρκαρα εύκολα. Χτυπάω το κουδούνι μια, δυο, κανένα σημείο ζωής. Ώρα περίπου 12.30. Κλειστόν. Η Μαλβίνα μας διάβασε το δελτίο καιρού και προτίμησε να μείνει στο κρεβάτι της :cheesy:

Κάνω αναστροφή, προσπερνάω τα καταστήματα της Αριστοτέλους - όπου δεν είχα δει κάτι να με δελεάσει - και παρκάρω Συγγρού 232. Στο πρόγραμμα δυο νέες κοπέλες, Μαρίζα και Νεφέλη, στο κατάστημα μόνο η δεύτερη. Η μελαχρινή, υπάρχει και ξανθιά με το ίδιο όνομα στο ίδιο μαγαζί. Η παρουσία της στο σαλόνι με έπεισε να περάσω δωμάτιο. Ύψος 1,65-1,70, λεπτή με στήθος Α και κώλο όχι μεν γυμναστηρίου αλλά χωρίς περιττά ψωμάκια. Με πιασίματα όσο πρέπει. Σκούρα καστανή με πρόσωπο οκ χωρίς να είναι ιδιαίτερα όμορφο. Ευδιάθετη και πολύ επικοινωνιακή. Υπηρεσίες κάπου στο μέσο όρο, πάντως ήταν ευχάριστη αυτή η λίγη ώρα μαζί της. Θα γράψω κριτική asap, για όποιον ενδιαφέρεται.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα guys οσο για τη ντορυ που αναφερθηκε ειναι πολυ καλη μεσα στο δωματιο δε λεει οχι μη μα σου του.Οπωσδηποτε ΟΧΙ παχουλη ( ποτε δεν παω με τετοιες ) ναι δυστηχως εχει τσουπωτο κωλο και ηταν αυτο που με ενοχλουσε αλλα ενεκα του καλσον της τον εδωσα.
Βυζι φτιαχτό μεγαλο.
Κοντοπουτανο το κοριτσι και οταν εγω ειχα περασει μαζι της ηταν και η πρωτη της μερα σαν πορνη.Οτι ηθελα εκανα.Ειχα στειλει και φωτο πως ειναι στην πραγματικοτητα.Καμια σχεση με φωτο του site.
Οντος εχει μια τζουρα απο πιασιματα.Δεν επελεξα δευτερη φορα μαζι της διοτι δεν ηταν στα στανταρ που εχω αλλα οχι πολυ μακρια
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Σήμερα έλειπε. λες να μην έφυγε; Να ετοιμάσω μια δεσμίδα.

το παπατζοπρόγραμμα δεν το εμπιστευομαι
Δεν είναι δυνατόν να δουλεύει κάθε μέρα. Είχε ξαναλείψει και επέστρεψε σε λίγες ημέρες. Θα 'χε περίοδο :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
πιστεύω ότι έχουν υπάρξει συνεχόμενες δύσκολες περίοδοι που έχουν κάνει ζημιά στα στούντιο: μνημόνια με τη βάρβαρη μείωση μισθών, μετά λοκντάου, τώρα η ακρίβεια του κυρίου Μητσοτάκη. Για πολύ κόσμο η συγκεκριμένη κατηγορία μαγαζιών είναι πολυτέλεια.
Όλο το 2022 κάνω κατά μέσο όρο δυο επισκέψεις τη βδομάδα και με τσούζει πάρα πολύ στην τσέπη. Έχω ελαχιστοποιήσει όλες τις άλλες προσωπικές δαπάνες μου - και δεν αμείβομαι με τον βασικό μισθό. Φαντάζομαι δεν είμαι η εξαίρεση.
Στους οίκους των 20€, από τις τρεις φορές που μπήκα τις δυο είμαστε 4-5 άτομα στο σαλόνι, άσχετα αν οι περισσότεροι έκαναν μεταβολή.
Το ζήτημα είναι να μη βάλεις το μουνί πάνω από τις βασικές ανάγκες σου, μιας και ανέφερες ότι έχεις μειώσει κάποιες άλλες δαπάνες, ελπίζω δευτερεύοντες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Το ζήτημα είναι να μη βάλεις το μουνί πάνω από τις βασικές ανάγκες σου, μιας και ανέφερες ότι έχεις μειώσει κάποιες άλλες δαπάνες, ελπίζω δευτερεύοντες.
Εγώ καμιά φορά μένω νηστικός φίλε για το ΜΟΥΝΙ. :kneel:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Το ζήτημα είναι να μη βάλεις το μουνί πάνω από τις βασικές ανάγκες σου, μιας και ανέφερες ότι έχεις μειώσει κάποιες άλλες δαπάνες, ελπίζω δευτερεύοντες.
Μα αυτό η φύση το έχει βάλει από τις βασικότερες ανάγκες, δεν φτιάξαμε εμείς τις ανάγκες μας... :embarrased:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Το ζήτημα είναι να μη βάλεις το μουνί πάνω από τις βασικές ανάγκες σου, μιας και ανέφερες ότι έχεις μειώσει κάποιες άλλες δαπάνες, ελπίζω δευτερεύοντες.
μα το μουνί είναι βασική ανάγκη. Food-shelter-sex, είναι κατά σειρά οι πρωταρχικές ανάγκες του ανθρώπου, όπως έλεγε ο παλιός μου δάσκαλος ο Ιωακείμ.
Τι να κάμω, όταν μου λιώσουν εντελώς τα σώβρακα θα πα' να πάρω καινούρια αναγκαστικά.
Έτσι κι αλλιώς τα κορίτσια με βλέπουν χωρίς σώβρακο
Awkward Season 9 GIF by The Office
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Έχω κάτι αιώνες να γαμήσω σε στούντιο, κι επειδή τώρα τελευταία έκανα στουντιότσαρκες επειδή έτυχε να δουλεύω κοντά στην περιοχή της Κασσάνδρας μού γεννήθηκε η απορία αν κάποιες απ' τις γκόμενες που βλέπω γαμιούνται καλά. Οι κριτικές δεν βοήθησαν, οπότε ρωτάω εδώ:
1) Μια Αναστασία, αδυνατούλα με κωλάρα και αργή ομιλία, που εργάζεται στο Κασσάνδρας 8 (αυτό με τον έντονο κόκκινο φωτισμό του σαλονιού), λέει τίποτα; Απογεύματα την πέτυχα και τις δύο φορές.
2) Μια μελαχρινή μιλφάρα που εργάζεται στο Κασσάνδρας 3 Ισόγειο, και πάλι 2η βάρδια, την έχει πάρει κανείς; Σαλονάρει χαμογελαστή και με καυλώνουν οι υπερτονισμένες βυζάρες και το ωραίο κωλαράκι της. Δεν συγκράτησα όνομα.
3) Ίδια βάρια, σχιστομάτα κοπέλα στο ακριανό Κ4, όροφος. Την έχει δοκιμάσει κανείς;
Ευχαριστώ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έχω κάτι αιώνες να γαμήσω σε στούντιο, κι επειδή τώρα τελευταία έκανα στουντιότσαρκες επειδή έτυχε να δουλεύω κοντά στην περιοχή της Κασσάνδρας μού γεννήθηκε η απορία αν κάποιες απ' τις γκόμενες που βλέπω γαμιούνται καλά. Οι κριτικές δεν βοήθησαν, οπότε ρωτάω εδώ:
1) Μια Αναστασία, αδυνατούλα με κωλάρα και αργή ομιλία, που εργάζεται στο Κασσάνδρας 8 (αυτό με τον έντονο κόκκινο φωτισμό του σαλονιού), λέει τίποτα; Απογεύματα την πέτυχα και τις δύο φορές.
2) Μια μελαχρινή μιλφάρα που εργάζεται στο Κασσάνδρας 3 Ισόγειο, και πάλι 2η βάρδια, την έχει πάρει κανείς; Σαλονάρει χαμογελαστή και με καυλώνουν οι υπερτονισμένες βυζάρες και το ωραίο κωλαράκι της. Δεν συγκράτησα όνομα.
3) Ίδια βάρια, σχιστομάτα κοπέλα στο ακριανό Κ4, όροφος. Την έχει δοκιμάσει κανείς;
Ευχαριστώ.
Τοσες κριτικες υπαρχουν καμια δε σε βοηθησε? Μηπως εννοεις στα γουστα σου δε σε βοηθησε? και αν ναι ποια ειναι τα γουστα σου? Αναστασια τυπου? Θες πιασιματα, χωρις, μεγαλοκοπελες , μοντελακια? Απο ολα εχει ο μπαξες
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Τοσες κριτικες υπαρχουν καμια δε σε βοηθησε? Μηπως εννοεις στα γουστα σου δε σε βοηθησε? και αν ναι ποια ειναι τα γουστα σου? Αναστασια τυπου? Θες πιασιματα, χωρις, μεγαλοκοπελες , μοντελακια? Απο ολα εχει ο μπαξες

Λέω ότι δεν βρήκα απαντήσεις σ' αυτά που ρωτάω από τις κριτικές.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
187
Like
450
Πόντοι
21
Μυστες top5 κοριτσιων αυτην την περιοδιο σε studio για πειτε....
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
πιστεύω ότι έχουν υπάρξει συνεχόμενες δύσκολες περίοδοι που έχουν κάνει ζημιά στα στούντιο: μνημόνια με τη βάρβαρη μείωση μισθών, μετά λοκντάου, τώρα η ακρίβεια του κυρίου Μητσοτάκη. Για πολύ κόσμο η συγκεκριμένη κατηγορία μαγαζιών είναι πολυτέλεια.
Όλο το 2022 κάνω κατά μέσο όρο δυο επισκέψεις τη βδομάδα και με τσούζει πάρα πολύ στην τσέπη. Έχω ελαχιστοποιήσει όλες τις άλλες προσωπικές δαπάνες μου - και δεν αμείβομαι με τον βασικό μισθό. Φαντάζομαι δεν είμαι η εξαίρεση.
Στους οίκους των 20€, από τις τρεις φορές που μπήκα τις δυο είμαστε 4-5 άτομα στο σαλόνι, άσχετα αν οι περισσότεροι έκαναν μεταβολή.
Χειρότερο value for money από τα στούντιο δεν υπάρχει, και το λέω κι ας ήμουν πελάτης τακτικός παλιά.
Αν δεν είσαι φανατικός πιπινάκιας, τότε 1000 φορές καλύτερα σε μασατζιδικο με 10 ευρώ παραπάνω
 

Bill10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2022
Μηνύματα
124
Like
1.097
Πόντοι
201
Καλησπέρα θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας ως πιο παλιό και έμπειροι εδώ μέσα
Είμαι 23 ετών και θέλω να κάνω το μεγάλο βήμα αλλά γιατί δεν ξέρω τι διαλέξω και φοβάμαι μην κάνω την λάθος επιλογή
Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί ή κοπέλα ότι πιστεύετε εσείς ότι είναι το σωστό για μην νέα αρχή
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Χειρότερο value for money από τα στούντιο δεν υπάρχει, και το λέω κι ας ήμουν πελάτης τακτικός παλιά.
Αν δεν είσαι φανατικός πιπινάκιας, τότε 1000 φορές καλύτερα σε μασατζιδικο με 10 ευρώ παραπάνω
Λιοντάρι μου, τα παιδιά εδώ είναι άρρωστα. Ο μερεντόνα δεν πηδάει μουνιά άνω των 22 χρονών. Το έχει κάνει τάμα!!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας ως πιο παλιό και έμπειροι εδώ μέσα
Είμαι 23 ετών και θέλω να κάνω το μεγάλο βήμα αλλά γιατί δεν ξέρω τι διαλέξω και φοβάμαι μην κάνω την λάθος επιλογή
Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί ή κοπέλα ότι πιστεύετε εσείς ότι είναι το σωστό για μην νέα αρχή
πειτε μας ρε παιδια τα γουστα σας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom