Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Καλα δε ξερεις πότε θα σου τυχει κατασταση με γκομενα μη τα λες τοσο κατάκαρδα.Ολοι μας εχουμε περασει απο μοναξιες και εγω τωρα ειμαι μονος.Καποια στιγμη θα ερθει θα τυχει.Παντα τυχαινει.Μεχρι να ερθει λοιπον βρισκουμε αγκαλιες στις φιλενάδες μας τις κορασιδες.
Εντάξει, έτσι είναι όπως τα λες.

Εγώ απλά είμαι ψυχρός πραγματιστής της κατάστασης, πάντα ήμουν, ακόμα και αν ακολουθώ την καρδιά μου και σπάω τα μούτρα μου, στην ζωή (επαγγελματικά, προσωπικά).

Ακούγονται λίγο απότομα και σκληρά αυτά που λέω, κάποιες φορές στα ξένα αυτιά, αλλά όλα καλά αδερφέ. Μην έχεις αμφιβολία πάντως, ότι ξέρω τι λέω και γιατί το λέω, τέλος εδώ γιατί κούρασα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Εσυ δηλαδή κατά τα φαινόμενα εισαι ακριβώς το αντίθετο από μένα. Εγω πάντα ακολουθώ ορμές και ένστικτα και όχι τη λογικη
Η ψυχρή λογική υπάρχει και μου κάνει ξεκάθαρο τι και πώς, με απόλυτο τρόπο.
Ελα όμως που η καρδιά πολλές φορές μπαίνει στην μέση και νικάει.... και τα πράγματα δεν εξελίσσονται ομαλά.
Τέλος πάντων, ο καθένας με τα δικά του.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Φιλε καλο σωμα εχει ακομη αν και εχει αφεθει λιγο , ενταξει οχι λεπτη προς κοκκαλο αλλα προς το πιο γεματη με πιασιματα χωρις πατσαδες πουθενα βεβαια , το προσωπο δε μ αρεσε κ μενα αλλα πολυ ωραια βυζομπαλα φυσικα 4αρια γεματα . Εχει καποια τατουαζ ακομα και στο μουνι εχει ενα , εκφυλο μωρο

Ως προς τις υπηρεσιες για μενα καλυτερα που δε περασες , μαζι με Ειρηνη απο κηφισο ( την αλβανεζα οχι την κοκκινομαλλα ) ΤΡΑΓΙΚΕΣ και μη μου απτου . Μυγιαγγιχτη οσο δε παει ( μη πιανεις το στηθος μου ετσι , μη εδω , μη εκει , μη φιλας ρωγες , μη πιανεις το πουτσο σου λογω καθαριοτητας , οχι δαχτυλα κτλ ) . Τερμα ξενερα , με μια σταση στα 4 και τις βυζαρες να κρεμονται κ να παλλονται τελειωσα σε ενα απο τα πιο αποστειρωμενα γαμησια που χω κανει ποτε . Καλουτσικη πιπα αλλα μονο απο τη διαθεση της (με τα μουτρα στο πατωμα συνεχως ) μολις μπαινει στο δωματιο γεμιζει παντου αρνητισμο , για μενα φολα και δε θα ξαναπηγαινα με τπτ

Αντιθετα η Ζανετ που πηγα την επομενη μερα , το ακριβως αντιθετο , δαχτυλα , διαθεση , χαμογελο , γουσταρει να γαμιεται ή τουλαχιστον σε πειθει για αυτο . Στο σωμα δεν του γουστου μου ιδιαιτερα να μαι ειλικρινης γτ προτιμω τα μοντελε αλλα μια χαρα ειναι , 2αρια φυσικα βυζακια ωραια , μετριο προσωπο και με ενα σεξι περιλαιμιο να τυλιγει το λαιμο και να θυμιζει λιγο καταστασεις bdsm αλλα λιγο πιο φαρδια λεκανη απο μεση και κατω χωρις περιττο λιπος παρα ελαχιστα στο πωπο . Επαγγελματιας ομως ΑΨΟΓΗ για μενα που παρα τα χρονια στο κουρμπετι γουσταρει αυτο που κανει και στο δειχνει χωρις μα και μου σε τιποτα
συγγνώμη, η Ζανέτ σ' εσένα δέχτηκε δάχτυλα; Εμένα μου είπε "όχι μέσα" εξαρχής...
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Η Κατια απο Οδησσο εχει εκπληκτικους βυζους, το πλεον ιδανικο σχημα και μεγεθος κατ εμε μιας και λετε για μασταρια

Περασα απο κηφισου 30 να τσεκαρω Αλισα ( ή Φρανκλιν που τη γραφανε πριν λιγες μερες ) , απο μεση και κατω οπως στις φωτο ακριβως ( ψωμομενη σε πωπο και ποδια και αγυμναστο σωμα αλλα ψηλη με τατουαζ και εκφυλη φαση γενικα ) , απο τη μεση και πανω οι διαφορες ηταν το μαλλι που ταν πολυ μακρυ κατσαρο κοκκινο και κυριως τα βυζια της που ειναι μικροτερα, οχι 3αρια με τπτ που γραφει η καρτελα αλλα μαξ 2αρια . Κατα τα αλλα οπως φαινεται στις φωτος , αν ειχε κανει καμια προσθετικη στηθους θα υποστηριζε καλυτερα θεωρω το ολο συνολο γιατι ειναι κοπελα με πιασιματα και θα της πηγαινε , εδειχνε μετριου αναστηματος προς ψηλη στο σαλοναρισμα καπου 1.73-1.74 θα λεγα .

Πηγα μετα μια απο βριλησσου στο 46 μηπως πετυχω Πωλινα αλλα απουσιαζε παρα το οτι ηταν στο προγραμμα . Η Ντιανα που δουλευε μονη της πιο μπαμπατσικη απο μεση και κατω ( οχι ανοιχτη λεκανη πχ σαν την Εμιλυ απο Θεσσαλιας αλλα φορτωμενη στα κωλομερια και στα ποδια λατινοκατασταση το λουκ θα λεγα ) σε σχεση με τις φωτο χωρις να μπαινει στη κατηγορια bbw απλα επεσε κοψε ραψε στις φωτο σε πωπο κ ποδια , κοντουλα , τα βυζακια ομως και σε αυτη πολυ μικρα 1 με 1,5 μαξ το πολυ κ μετριο προσωπο με μεγαλα ματια και στομα και εντονα χαρακτηριστικα ( δεν ειχε πειραξει κατι βεβαια ) . Παρα το γεγονος οτι ηταν πολυ ευγενικη στο σαλοναρισμα δε περασα .

Ελειπε επισης και η Αλισα απο deluxe παρα το οτι ηταν στο προγραμμα ( δοκιμαστε πρωτα τηλεφωνο μαγκες γενικα μη τραβιεστε ) που περασα μια βολτα , δουλευε η Αμαντα μονη της που για τους λατρες του bbw καλο να ριξουν μια ματια καθοτι ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση σε αυτη τη κατηγορια εμφανισιακα τουλαχιστον ( δεν εχω ιδιαν αποψην βεβαια για συμμετοχη στο δωματιο ) . Αλλη μια φορα προσφατα την εχω πετυχει στο αριστ6 , πολυ ευγενικη παντα με μεγαλο χαμογελο και χειραψια στο σαλοναρισμα .

Εν τελει κατεληξα λεωφορο αθηνων να τσεκαρω και τη Τζενη που μ αρεσε ο κωλαρινος της στις φωτος , ζητησα ομως πρωτα αυτοψια στο σαλονι για να παρω αποφαση . Ψηλη με σωμα σφιχτο και γυμνασμενο με τουρλωτο κωλο πετρα που βγαζει ματι , ισιο ξανθο μαλλι , σεξι προσωπακι εκτος απο τα χειλη , ωραιο θηλυκο περπατημα με αερα και ετσι πειστηκα ευκολα να περασω για δοκιμη στο απλο . Στα μειον τα φτιαγμενα χειλη ( οχι υπερβολικα αλλα πειραγμενα ) και το στηθος που ειναι λιγο σκληρο ( 3αρι μεγεθος ) αλλα με καβλωσε μεσα στο διχτυωτο μαυρο που φορουσε και διαγραφονταν οι γυμνες θηλες της αλλα και ο κωλος της που ηταν καλοσχηματισμενος με κωλομερια που παλλονταν ιδανικα . Δυνατο σεξακι με 3 στασεις , συμμετοχη με βωμολοχιες και απο μερους της χωρις υπερβολες , πουθενα δε μου βαλε κοφτες , μετρια πιπα οχι βαθια και γενικα κανενα παραπονο , αντεχει το κοπανημα και συμμετειχε δειχνοντας να το γουσταρει . Ευχαριστος πολυ χαρακτηρας , επικοινωνιακη , μιλαει καλα ελληνικα με προφορα και δουλευει απο το Δεκεμβρη του 21 στο χωρο μου πε .

Θα αφησω και κριτικη , ενεκα θερινης ραστωνης βαριεμαι να γραφω ( 4,5 κριτικες εχω παραλειψει ) αλλα περασα ομορφα κ εφυγα με χαμογελο οποτε θα μπω στο κοπο . Επειδη ειμαι προληπτικος , ειχα μπει στο ιδιο δωματιο με τη φερναντα το αρχικομοδινο αλλα σημερα ειπα να το ρισκαρω οποτε εσπασε η γκαντεμια του χωρου:grin: .


συγγνώμη, η Ζανέτ σ' εσένα δέχτηκε δάχτυλα; Εμένα μου είπε "όχι μέσα" εξαρχής...
Το απλο προγραμμα ειχα παρει Τζον με 50 , μετα το γλειψιμο στις ρωγες την εβαλα για πιπα και ενοσω ημουν στα γονατα , της εβαζα δαχτυλο στο μουνι ( οχι κωλο ) οσο αυτη με πιπωνε και δε μου βαλε κανενα κοφτη απολυτως
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Η Κατια απο Οδησσο εχει εκπληκτικους βυζους, το πλεον ιδανικο σχημα και μεγεθος κατ εμε μιας και λετε για μασταρια

Περασα απο κηφισου 30 να τσεκαρω Αλισα ( ή Φρανκλιν που τη γραφανε πριν λιγες μερες ) , απο μεση και κατω οπως στις φωτο ακριβως ( ψωμομενη σε πωπο και ποδια και αγυμναστο σωμα αλλα ψηλη με τατουαζ και εκφυλη φαση γενικα ) , απο τη μεση και πανω οι διαφορες ηταν το μαλλι που ταν πολυ μακρυ κατσαρο κοκκινο και κυριως τα βυζια της που ειναι μικροτερα, οχι 3αρια με τπτ που γραφει η καρτελα αλλα μαξ 2αρια . Κατα τα αλλα οπως φαινεται στις φωτος , αν ειχε κανει καμια προσθετικη στηθους θα υποστηριζε καλυτερα θεωρω το ολο συνολο γιατι ειναι κοπελα με πιασιματα και θα της πηγαινε , εδειχνε μετριου αναστηματος προς ψηλη στο σαλοναρισμα καπου 1.73-1.74 θα λεγα .

Πηγα μετα μια απο βριλησσου στο 46 μηπως πετυχω Πωλινα αλλα απουσιαζε παρα το οτι ηταν στο προγραμμα . Η Ντιανα που δουλευε μονη της πιο μπαμπατσικη απο μεση και κατω ( οχι ανοιχτη λεκανη πχ σαν την Εμιλυ απο Θεσσαλιας αλλα φορτωμενη στα κωλομερια και στα ποδια λατινοκατασταση το λουκ θα λεγα ) σε σχεση με τις φωτο χωρις να μπαινει στη κατηγορια bbw απλα επεσε κοψε ραψε στις φωτο σε πωπο κ ποδια , κοντουλα , τα βυζακια ομως και σε αυτη πολυ μικρα 1 με 1,5 μαξ το πολυ κ μετριο προσωπο με μεγαλα ματια και στομα και εντονα χαρακτηριστικα ( δεν ειχε πειραξει κατι βεβαια ) . Παρα το γεγονος οτι ηταν πολυ ευγενικη στο σαλοναρισμα δε περασα .

Ελειπε επισης και η Αλισα απο deluxe παρα το οτι ηταν στο προγραμμα ( δοκιμαστε πρωτα τηλεφωνο μαγκες γενικα μη τραβιεστε ) που περασα μια βολτα , δουλευε η Αμαντα μονη της που για τους λατρες του bbw καλο να ριξουν μια ματια καθοτι ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση σε αυτη τη κατηγορια εμφανισιακα τουλαχιστον ( δεν εχω ιδιαν αποψην βεβαια για συμμετοχη στο δωματιο ) . Αλλη μια φορα προσφατα την εχω πετυχει στο αριστ6 , πολυ ευγενικη παντα με μεγαλο χαμογελο και χειραψια στο σαλοναρισμα .

Εν τελει κατεληξα λεωφορο αθηνων να τσεκαρω και τη Τζενη που μ αρεσε ο κωλαρινος της στις φωτος , ζητησα ομως πρωτα αυτοψια στο σαλονι για να παρω αποφαση . Ψηλη με σωμα σφιχτο και γυμνασμενο με τουρλωτο κωλο πετρα που βγαζει ματι , ισιο ξανθο μαλλι , σεξι προσωπακι εκτος απο τα χειλη , ωραιο θηλυκο περπατημα με αερα και ετσι πειστηκα ευκολα να περασω για δοκιμη στο απλο . Στα μειον τα φτιαγμενα χειλη ( οχι υπερβολικα αλλα πειραγμενα ) και το στηθος που ειναι λιγο σκληρο ( 3αρι μεγεθος ) αλλα με καβλωσε μεσα στο διχτυωτο μαυρο που φορουσε και διαγραφονταν οι γυμνες θηλες της αλλα και ο κωλος της που ηταν καλοσχηματισμενος με κωλομερια που παλλονταν ιδανικα . Δυνατο σεξακι με 3 στασεις , συμμετοχη με βωμολοχιες και απο μερους της χωρις υπερβολες , πουθενα δε μου βαλε κοφτες , μετρια πιπα οχι βαθια και γενικα κανενα παραπονο , αντεχει το κοπανημα και συμμετειχε δειχνοντας να το γουσταρει . Ευχαριστος πολυ χαρακτηρας , επικοινωνιακη , μιλαει καλα ελληνικα με προφορα και δουλευει απο το Δεκεμβρη του 21 στο χωρο μου πε .

Θα αφησω και κριτικη , ενεκα θερινης ραστωνης βαριεμαι να γραφω ( 4,5 κριτικες εχω παραλειψει ) αλλα περασα ομορφα κ εφυγα με χαμογελο οποτε θα μπω στο κοπο . Επειδη ειμαι προληπτικος , ειχα μπει στο ιδιο δωματιο με τη φερναντα το αρχικομοδινο αλλα σημερα ειπα να το ρισκαρω οποτε εσπασε η γκαντεμια του χωρου:grin: .



Το απλο προγραμμα ειχα παρει Τζον με 50 , μετα το γλειψιμο στις ρωγες την εβαλα για πιπα και ενοσω ημουν στα γονατα , της εβαζα δαχτυλο στο μουνι ( οχι κωλο ) οσο αυτη με πιπωνε και δε μου βαλε κανενα κοφτη απολυτως
μάλιστα. Και κατά τα λοιπά είχαμε δυο αρκετά καλές συναντήσεις - όπου μάλιστα τα έσκασα κιόλας, δεν πήρα απλό...
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
μάλιστα. Και κατά τα λοιπά είχαμε δυο αρκετά καλές συναντήσεις - όπου μάλιστα τα έσκασα κιόλας, δεν πήρα απλό...
Προσωπικα παιρνω παντα το απλο , θα σου λεγα δοκιμασε το Τζον μηπως τη πετυχες σε φαση οταν στο χε πει στην αρχη , καντο αν θες και με το τροπο που σου πα πανω στη πιπα . Γενικα αυτη ειναι η αγαπημενη μου σταση για δαχτυλο , στα γονατα να ειμαι και να χαιδευω κωλομερια και να βαζω δαχτυλο στο μουνι οσο η αλλη με πιπωνει . Αν τυχον πεσει κοφτης ενταξει σταματα το αλλα κανε προσπαθεια ειτε πας με το πορτοκαλι ειτε με 100αρικο . Ειχα βαλει πολυ δαχτυλο στην Ινα απο deluxe σε αυτη τη σταση κ γουσταρα απιστευτα , εχει τυχει να μου βαλουν κοφτη βεβαια πχ τελευταια η Λιζα που ουτε στηθος καλα καλα δε μ αφηνε να πιανω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η καβλιάρα η Τζένη έφαγε δάχτυλα στη μουνάρα της μεγάλε Μερεντόνα; Επίσης έπραξες helluvadona position για τελειώμα; Τέτοιοι πάτοι αυτά θέλουνε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Η Κατια απο Οδησσο εχει εκπληκτικους βυζους, το πλεον ιδανικο σχημα και μεγεθος κατ εμε μιας και λετε για μασταρια

Περασα απο κηφισου 30 να τσεκαρω Αλισα ( ή Φρανκλιν που τη γραφανε πριν λιγες μερες ) , απο μεση και κατω οπως στις φωτο ακριβως ( ψωμομενη σε πωπο και ποδια και αγυμναστο σωμα αλλα ψηλη με τατουαζ και εκφυλη φαση γενικα ) , απο τη μεση και πανω οι διαφορες ηταν το μαλλι που ταν πολυ μακρυ κατσαρο κοκκινο και κυριως τα βυζια της που ειναι μικροτερα, οχι 3αρια με τπτ που γραφει η καρτελα αλλα μαξ 2αρια . Κατα τα αλλα οπως φαινεται στις φωτος , αν ειχε κανει καμια προσθετικη στηθους θα υποστηριζε καλυτερα θεωρω το ολο συνολο γιατι ειναι κοπελα με πιασιματα και θα της πηγαινε , εδειχνε μετριου αναστηματος προς ψηλη στο σαλοναρισμα καπου 1.73-1.74 θα λεγα .

Πηγα μετα μια απο βριλησσου στο 46 μηπως πετυχω Πωλινα αλλα απουσιαζε παρα το οτι ηταν στο προγραμμα . Η Ντιανα που δουλευε μονη της πιο μπαμπατσικη απο μεση και κατω ( οχι ανοιχτη λεκανη πχ σαν την Εμιλυ απο Θεσσαλιας αλλα φορτωμενη στα κωλομερια και στα ποδια λατινοκατασταση το λουκ θα λεγα ) σε σχεση με τις φωτο χωρις να μπαινει στη κατηγορια bbw απλα επεσε κοψε ραψε στις φωτο σε πωπο κ ποδια , κοντουλα , τα βυζακια ομως και σε αυτη πολυ μικρα 1 με 1,5 μαξ το πολυ κ μετριο προσωπο με μεγαλα ματια και στομα και εντονα χαρακτηριστικα ( δεν ειχε πειραξει κατι βεβαια ) . Παρα το γεγονος οτι ηταν πολυ ευγενικη στο σαλοναρισμα δε περασα .

Ελειπε επισης και η Αλισα απο deluxe παρα το οτι ηταν στο προγραμμα ( δοκιμαστε πρωτα τηλεφωνο μαγκες γενικα μη τραβιεστε ) που περασα μια βολτα , δουλευε η Αμαντα μονη της που για τους λατρες του bbw καλο να ριξουν μια ματια καθοτι ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση σε αυτη τη κατηγορια εμφανισιακα τουλαχιστον ( δεν εχω ιδιαν αποψην βεβαια για συμμετοχη στο δωματιο ) . Αλλη μια φορα προσφατα την εχω πετυχει στο αριστ6 , πολυ ευγενικη παντα με μεγαλο χαμογελο και χειραψια στο σαλοναρισμα .

Εν τελει κατεληξα λεωφορο αθηνων να τσεκαρω και τη Τζενη που μ αρεσε ο κωλαρινος της στις φωτος , ζητησα ομως πρωτα αυτοψια στο σαλονι για να παρω αποφαση . Ψηλη με σωμα σφιχτο και γυμνασμενο με τουρλωτο κωλο πετρα που βγαζει ματι , ισιο ξανθο μαλλι , σεξι προσωπακι εκτος απο τα χειλη , ωραιο θηλυκο περπατημα με αερα και ετσι πειστηκα ευκολα να περασω για δοκιμη στο απλο . Στα μειον τα φτιαγμενα χειλη ( οχι υπερβολικα αλλα πειραγμενα ) και το στηθος που ειναι λιγο σκληρο ( 3αρι μεγεθος ) αλλα με καβλωσε μεσα στο διχτυωτο μαυρο που φορουσε και διαγραφονταν οι γυμνες θηλες της αλλα και ο κωλος της που ηταν καλοσχηματισμενος με κωλομερια που παλλονταν ιδανικα . Δυνατο σεξακι με 3 στασεις , συμμετοχη με βωμολοχιες και απο μερους της χωρις υπερβολες , πουθενα δε μου βαλε κοφτες , μετρια πιπα οχι βαθια και γενικα κανενα παραπονο , αντεχει το κοπανημα και συμμετειχε δειχνοντας να το γουσταρει . Ευχαριστος πολυ χαρακτηρας , επικοινωνιακη , μιλαει καλα ελληνικα με προφορα και δουλευει απο το Δεκεμβρη του 21 στο χωρο μου πε .

Θα αφησω και κριτικη , ενεκα θερινης ραστωνης βαριεμαι να γραφω ( 4,5 κριτικες εχω παραλειψει ) αλλα περασα ομορφα κ εφυγα με χαμογελο οποτε θα μπω στο κοπο . Επειδη ειμαι προληπτικος , ειχα μπει στο ιδιο δωματιο με τη φερναντα το αρχικομοδινο αλλα σημερα ειπα να το ρισκαρω οποτε εσπασε η γκαντεμια του χωρου:grin: .



Το απλο προγραμμα ειχα παρει Τζον με 50 , μετα το γλειψιμο στις ρωγες την εβαλα για πιπα και ενοσω ημουν στα γονατα , της εβαζα δαχτυλο στο μουνι ( οχι κωλο ) οσο αυτη με πιπωνε και δε μου βαλε κανενα κοφτη απολυτως
Φιλε μαραντονα μια κατια ειχε βυζομπαλο τρελο κατια9 απο angels πιτσιρικα με 5αρι βυζομπαλο οσοι την εχουν παρει ξερουν :tits:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Η καβλιάρα η Τζένη έφαγε δάχτυλα στη μουνάρα της μεγάλε Μερεντόνα; Επίσης έπραξες helluvadona position για τελειώμα; Τέτοιοι πάτοι αυτά θέλουνε.
Ναι αμε αλλα εκανα ενα γρηγορο περασμα οχι παρατεταμενο γιατι χουφτωνα κωλομερια ταυτοχρονα και την εστησα γρηγορα για να μπω μεσα της , ειχα καβλωσει πολυ .

Η σταση helluvadona δεν εφαρμοστηκε , ειναι ειδικων συνθηκων και πρεπει με συνεση να τιθεται προς χρηση για να μη συνταξιοδοτησουμε προωρα τις κορασιδες ή πεσουν σε σφοδρο ερωτα μετ ημων . Μαζι με τη θανατικη ποινη εχει καταργηθει και μπορουμε να τη χρησιμοποιουμε για κορασιδες που πρεπει να τιμωρηθουν παρ αυτα για σωρεια κακουργηματων που εχουν υποπεσει και επιδεχονται μονο παραδειγματικης τιμωριας
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η σταση helluvadona δεν εφαρμοστηκε , ειναι ειδικων συνθηκων και πρεπει με συνεση να τιθεται προς χρηση για να μη συνταξιοδοτησουμε προωρα τις κορασιδες ή πεσουν σε σφοδρο ερωτα μετ ημων . Μαζι με τη θανατικη ποινη εχει καταργηθει και μπορουμε να τη χρησιμοποιουμε για κορασιδες που πρεπει να τιμωρηθουν παρ αυτα για σωρεια κακουργηματων που εχουν υποπεσει και επιδεχονται μονο παραδειγματικης τιμωριας
Γιαυτό είσαι μεγάλος χύστης. Γιατί χρησιμοποιείς τις επικίνδυνες και θανατηφόρες στάσεις με σύνεση. :fuck1:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Προσωπικα παιρνω παντα το απλο , θα σου λεγα δοκιμασε το Τζον μηπως τη πετυχες σε φαση οταν στο χε πει στην αρχη , καντο αν θες και με το τροπο που σου πα πανω στη πιπα . Γενικα αυτη ειναι η αγαπημενη μου σταση για δαχτυλο , στα γονατα να ειμαι και να χαιδευω κωλομερια και να βαζω δαχτυλο στο μουνι οσο η αλλη με πιπωνει . Αν τυχον πεσει κοφτης ενταξει σταματα το αλλα κανε προσπαθεια ειτε πας με το πορτοκαλι ειτε με 100αρικο . Ειχα βαλει πολυ δαχτυλο στην Ινα απο deluxe σε αυτη τη σταση κ γουσταρα απιστευτα , εχει τυχει να μου βαλουν κοφτη βεβαια πχ τελευταια η Λιζα που ουτε στηθος καλα καλα δε μ αφηνε να πιανω
πολλά κορίτσια βάζουν κόφτη σε δάχτυλο μέσα, ανεξαρτήτως προγράμματος. Εάν σε κάποια δεν αρέσει - γενικά - προφανώς είναι σεβαστό.
Εάν πάλι κάποιες βάζουν κόφτη επιλεκτικά για αντικειμενικούς λόγους όμως, επειδή κάποιος πελάτης π.χ. μπορεί να είναι αμφιβόλου καθαριότητας ή η εμφάνισή του ή ο τρόπος του να απωθεί την κοπέλα ή να έχει δάχτυλα σαν χοιρινά λουκάνικα κ.λπ., άιντε και πάλι να το καταλάβω.
Αλλά το να πει η κάθε Ζανέτ όχι σε κάτι επειδή απλά έτσι της καύλωσε τη δεδομένη στιγμή, μάλλον δικαιώνει κάποιους σαν εμένα που μιλάνε για αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά των κοριτσιών.
Όχι βέβαια πως θα καταστραφεί η πορνοκαριέρα μου επειδή δεν έβαλα το καλλιτεχνικό μου δάχτυλο στον κόλπο της Ζανέτ αλλά δεν θυμάμαι να είχε στραβώσει με την πάρτη μου για κάποιο λόγο, το αντίθετο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Για πάρτη της λευλα εγω την παντρευομουνα και εκοβα και το σπορ μπορω να πω
Μη μου πεις ότι ερωτεύτηκες; Ξανά σκέψου το, θα καταντήσεις σαν τον Κουλουράκια, κρίμα είναι… :embarrased:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Γιατί ρε,πειράζει να αγαπάμε μια πουτανα;
Ρε μου φτιάχνεις την διάθεση:2funny:, πότε πρόλαβες; Πάνω από το pc είσαι και περιμένεις τι σαχλαμάρα θα γράψουμε;

Κακό είναι να αγαπάς μόνο μια, πρέπει να τις αγαπάς όλες και εκείνες θα αγαπήσουν μόνο εσένα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Δεν μου λες Αριστιππε πηγές χτες το πρωί στο Κασσάνδρας 6;, γιατί μπήκε Ένας υαλοφορος με στιλ 'φιλοκαλουμεν τε μετ ευτελείας και φιλοσοφουμεν άνευ μαλακιας :jerking:' ένας με φάτσα σαν το εικονιδιο σου με γυαλια
Στο Κασάνδρας 6 το πρωί που δούλευε η Καταλια τι πήγες να κάνεις πάλι; Υπάρχει άνθρωπος που μοιάζει με το εικονίδιο μου, τον Αρίστιππο τον Κυρηναιο; Τον μέγα δάσκαλο της ηδονής;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Πήγα να παίξουμε τις κουμπαρες. :fuck1:
Τόσο συχνά που πας στην Κ, αν τύχει και δεν πας κάποια ημέρα, μπορεί να βγάλει και Amber Alert "Έχασα τον Κουλουράκια - Η ζωή του βρίσκεται σε κίνδυνο αν δεν κάνουμε σεξ".
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ρε ακόμα δουλεύει η ζανεταρα; :rockon:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Τεσπα είμαι μονογαμικος τυπος αν βρω αυτό που θέλω. Ακόμα και στις πουτανες.
Όλοι έχουν τον μάστορα τους, που λένε, και οι γυναίκες και οι άντρες. Το θέμα είναι, πόσο συχνά συμπίπτουν αυτά τα δύο(να θέλουν και οι δύο το ίδιο , ο ένας τον άλλον), και αν πράγματι δύναται αυτό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom