Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Η Στέλλα ήταν ποτέ σε γραφεία;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μαλλον θα θελει 100αρα βενζινη :2funny:
Είχα πάρει μία φορά παλιότερα στα 100 την Ζανέτ και τα τίμησε σε σχέση με τα 50 του απλού. Δυνατό ΑΚΑ τρομπόνι, μηδέν μα-μου για πιασίματα, πινέλα, και δάχτυλα. Το φτάσαμε το μισάωρο μην πήγε και λίγο παραπάνω. Τελικά την έχυσα στο τατού στον κώλο ΧΑ ΧΑ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Είχα πάρει μία φορά παλιότερα στα 100 την Ζανέτ και τα τίμησε σε σχέση με τα 50 του απλού. Δυνατό ΑΚΑ τρομπόνι, μηδέν μα-μου για πιασίματα, πινέλα, και δάχτυλα. Το φτάσαμε το μισάωρο μην πήγε και λίγο παραπάνω. Τελικά την έχυσα στο τατού στον κώλο ΧΑ ΧΑ.
Αρα η κυρα ζανετ με τη 100αρα κανει παπαδες, κατσε τωρα περιμενω το fuel pass και θα σου πω εγω :2funny:
Εβαλες και συ την πινελια σου στο tatoo:wanker::wanker:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
καλησπερα. Ρε παιδια που θα γαμησουμε σημερα δε μας ειπατε
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Στέλλα μοντέλο έχεις γνωρίσει;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
δεν ειναι λευλα αλλα ναι ερκετα καλη πλεον το μετρο συγκρισης εχει ανεβασει level
Μήπως της έριχνες ένα τώρα που γύρισε πάλι μιας και ρώτησες για καμμιά ιδέα. Επειδή σου αρέσουν οι μοντελέ εσένα το σκέφτηκα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μήπως της έριχνες ένα τώρα που γύρισε πάλι μιας και ρώτησες για καμμιά ιδέα. Επειδή σου αρέσουν οι μοντελέ εσένα το σκέφτηκα.
την εχω γαμησει 5-6 φορες δε μπορω αλλο. Βαριεμαι σχετικα γρηγορα.Εχει κοριτσια να πας με πανεμορφα κορμια αλλα ολες αυτες τις ξερω και εγω και το πουλι μου.
Με βλεπω για φιλαδελφεια παλι σημερα. Εχει και μια καινουργια εκει τη cindy ευκαιρεια να τη δω. Δε βλεπω κατι αλλο να παω για δοκιμη
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Λογικό σκεπτικό.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Μίνι βόλτα βουνό όντας περαστικός παντελώς τυχαία και εξεπητιδες ένεκα δουλειάς

Βριλησσου 36αρια
Αριστερά
Λίντα ευτραφης κοτσιδού,με ψωλάριουμ, άκρως επιθετική, με καβάλησε και μου πιανε την πουτσα.Δεν μ άφηνε να φύγω

Δεξιά
Βανέσα
Νευρικό κοντοπουτανο ,αβυζο με σφιχτό κωλι
Στέλλα
Σκουρόχρωμη προσχαρη ευτραφής
Με καβάλησε και της χούφτωσα το κρε-μασταρι

Βριλήσσια 46
Άννα
Κοντοπουτανο γιουβαρλακι με κάπως γλυκό πρόσωπο
Ευα μοντελοειδης μου φάνηκε από κάτω, κρεμαστα βυζια. Πρόσωπο δεν είδα φόραγε τα υποτιθέμενα καβλωτικα γυαλια δασκάλας που δεν τα πάω μια
Η τσα2 μόνο που δεν έκλαψε να περάσω.

Βριλησσου 60 πάνω
Μια νταρντανα βουκωλω ,δεν συγκράτησα ονομα
Μύρα είναι στο μπανιο μου λέει η τσα2 (δηλαδη στριβε και δεν κατάλαβα γιατί.) Δεν μου έκανε την τιμή.

Όλα άδεια. Ούτε ένας πελάτης και κάναν τεμεναδες να περάσω. Αν πέρναγα με κάποια μόνο με Ευα. Όχι και ότι ενθουσιάστηκα. Αν λέω.
Το βουνό έχει πέσει πολύ η κίνηση του.Πρωι και δεν έχει τίποτα.Βραδυ φοβασαι μην βρεις το αμάξι σου σπασμένο...
 

kafros63

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Like
31
Πόντοι
0
την εχω γαμησει 5-6 φορες δε μπορω αλλο. Βαριεμαι σχετικα γρηγορα.Εχει κοριτσια να πας με πανεμορφα κορμια αλλα ολες αυτες τις ξερω και εγω και το πουλι μου.
Με βλεπω για φιλαδελφεια παλι σημερα. Εχει και μια καινουργια εκει τη cindy ευκαιρεια να τη δω. Δε βλεπω κατι αλλο να παω για δοκιμη
Καινούρια δε τη λες, συνταξιούχα που επέστρεψε στην ενεργό δράση λόγω... γαιοπολιτικών συνθηκών. Επίσης, από τα κρυφά αστέρια και τρελό VFΜ χρόνια τώρα. Έχει λίγο χαλάσει το σώμα γιατί δεν είναι πια κοριτσάκι αλλά οι υπηρεσίες της είναι εξαιρετικές
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
καλημερα μολις γυρισα απο φιλαδελφεια alien girls.
ειδα την καινουργια για εμενα cindy. Ασχετη με τις φωτο ισως να ηταν καπως ετσι καποτε στο texas.
Γεματουλα θα τη χαρακτηριζα και με πιασιματα αλλα προς το ατσουμπαλο.Φαινεται οτι ειναι μεγαλη και τα 30 πατημενα εδω και καιρο.Ακυρη για τα γουστα και τα στανταρ που πρεπει να εχει μια ομορφη γυναικα καθως και σωματοτυπο για στουντιο.Να πω εδω ακυρη και η τσατσα που τα αφεντικα βαλανε.
Μπαινω μεσα ειμασταν 3 αντρες και ρωταω την τσατσα αν ειναι καινουργια η κοπελα.Μου απανταει καινουργιος εισαι εσυ με ειρωνια καργα , μαλλον ηθελε κανα ματς βραδυατικο και λεω ναι ειμαι νεος στα στουντιο δεν ξερω.Ρωταει η τσατσα την ξερετε την κοπελα?κοιταγε εμενα , απανταω αφου ειπαμε ειμαι νεος τι κοιτας.Οι αλλοι να εχουν λυθει στα γελια με ολη τη φαση , θα το συνεχιζα αλλα οταν βγηκε η κοπελα εγινα καπνος.
Στο δεξια μαγαζι ηταν η Leyla ξερουμε πως ειναι και περασα μαζι της για τεταρτη φορα με αυτο το πλασμα οπου με ευχαριστησε οπως παντα.Στο τελος δεν ελεγε να φυγει καθοτανε και ακουγε τις μαλακιες μου.
Εδω εχουμε και μια ειρωνια ρε γαμωτο.
Τελικα δεχθηκε να της βγαλω 3-4 φωτο με επιασε στα πρασσα δε το περιμενα και με το που πεταγομαι απο το κρεβατι να παρω το κινητο διαπιστωνω οτι το αφησα σπιτι.Ειπαμε την επομενη φορα θα τις παρω τις φωτο.
 

kafros63

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Like
31
Πόντοι
0
Πες μας ότι σου αρέσουν οι σκίνι, που φαίνονται τα κόκκαλα των πλευρών τους να καταλάβουμε... Καμμένος εγκέφαλος η Μαλβίνα, ναι. Αλλά γιουβαρλάκι; Ευτυχώς ανεβάζει στόρυ συνέχεια στο ινστα (Mata Hz (@mata_hz) • Instagram photos and videos), οπότε ο καθένας μπορεί να έχει μια ιδέα πώς είναι. Και σίγουρα δεν είναι γιουβαρλάκι...
Την πήρα πριν 3 εβδομάδες (και ευτυχώς για εμένα ήταν νηφάλια). Κορμί κανονικό προς αδύνατο με κωλάρα και άβυζη. Αν είχε μυαλό θα μάζευε πολύ μαρούλι με το κορμί που έχει και την άνεση να μιλάει σε πελάτες. Αλλά δεν ξέρει τι λέει πανάθεμά τη
 

Apitsinkolos

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα μολις γυρισα απο φιλαδελφεια alien girls.
ειδα την καινουργια για εμενα cindy. Ασχετη με τις φωτο ισως να ηταν καπως ετσι καποτε στο texas.
Γεματουλα θα τη χαρακτηριζα και με πιασιματα αλλα προς το ατσουμπαλο.Φαινεται οτι ειναι μεγαλη και τα 30 πατημενα εδω και καιρο.Ακυρη για τα γουστα και τα στανταρ που πρεπει να εχει μια ομορφη γυναικα καθως και σωματοτυπο για στουντιο.Να πω εδω ακυρη και η τσατσα που τα αφεντικα βαλανε.
Μπαινω μεσα ειμασταν 3 αντρες και ρωταω την τσατσα αν ειναι καινουργια η κοπελα.Μου απανταει καινουργιος εισαι εσυ με ειρωνια καργα , μαλλον ηθελε κανα ματς βραδυατικο και λεω ναι ειμαι νεος στα στουντιο δεν ξερω.Ρωταει η τσατσα την ξερετε την κοπελα?κοιταγε εμενα , απανταω αφου ειπαμε ειμαι νεος τι κοιτας.Οι αλλοι να εχουν λυθει στα γελια με ολη τη φαση , θα το συνεχιζα αλλα οταν βγηκε η κοπελα εγινα καπνος.
Στο δεξια μαγαζι ηταν η Leyla ξερουμε πως ειναι και περασα μαζι της για τεταρτη φορα με αυτο το πλασμα οπου με ευχαριστησε οπως παντα.Στο τελος δεν ελεγε να φυγει καθοτανε και ακουγε τις μαλακιες μου.
Εδω εχουμε και μια ειρωνια ρε γαμωτο.
Τελικα δεχθηκε να της βγαλω 3-4 φωτο με επιασε στα πρασσα δε το περιμενα και με το που πεταγομαι απο το κρεβατι να παρω το κινητο διαπιστωνω οτι το αφησα σπιτι.Ειπαμε την επομενη φορα θα τις παρω τις φωτο.
Θα κατσει καιρο Αθηνα η leyla?
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Το βουνό έχει πέσει πολύ η κίνηση του.Πρωι και δεν έχει τίποτα.Βραδυ φοβασαι μην βρεις το αμάξι σου σπασμένο...
Κι εγω το χω βρει σπασμενο οπως ενας φιλος πιο πανω απεναντι απο το 60 προς τη κατηφορα . Καπου 1 το βραδυ πριν κανα 2μηνο περιπου , οταν ξαναπηγαινα βραδυ το παρκαρα πιο μακρια σε μερος με καλυτερο φωτισμο γτ τα σημεια γυρω απο τα στουντιο ειναι μαυρο σκοταδι . Εχει κοψει πολυ παντως η κινηση τα βραδια ειναι γεγονος
Θα κατσει καιρο Αθηνα η leyla?
Θελει να ξεκινησει μαθηματα ελληνικων μου χει πει να μαθει να γραφει κ να διαβαζει οποτε θα κατσει φιλε εκτος συγκλονιστικου απροοπτου . Εχει 6 μηνες ηδη εδω σε φιλαδελ και σχηματαρι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.217
Πόντοι
4.546
Κι εγω το χω βρει σπασμενο οπως ενας φιλος πιο πανω απεναντι απο το 60 προς τη κατηφορα . Καπου 1 το βραδυ πριν κανα 2μηνο περιπου , οταν ξαναπηγαινα βραδυ το παρκαρα πιο μακρια σε μερος με καλυτερο φωτισμο γτ τα σημεια γυρω απο τα στουντιο ειναι μαυρο σκοταδι . Εχει κοψει πολυ παντως η κινηση τα βραδια ειναι γεγονος

Θελει να ξεκινησει μαθηματα ελληνικων μου χει πει να μαθει να γραφει κ να διαβαζει οποτε θα κατσει φιλε εκτος συγκλονιστικου απροοπτου . Εχει 6 μηνες ηδη εδω σε φιλαδελ και σχηματαρι
Ενδιαφέρον αυτή η Λέιλα που αναφέρεις μαζί με τον claimain, αλλά δυστυχώς είναι εκτός της εμβέλειάς μου. Όπως και να έχει, συνεχίστε την ωραία σας ενημέρωση, καλά να περνάμε όλοι μας με υγεία.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Χθες πέρασμα από την πολυσυζητημένη Σαμπίνα στο Βέργας 7, πέρασα και από Βριλησσού 46 αλλά μόνο η Άννα εμφανίστηκε, Εύα δεν είδα που γράφει ο Κουλουράκιας, τώρα η κρύφτηκε η γράφει σαχλαμάρες ο Κουλουράκιας. Τέλος πάντων, η Σαμπίνα είναι το θέμα μας. Ότι καλύτερο έχω δει στο 20€ τον τελευταίο μήνα , από θέμα εμφάνισης πάντα. Χαμός από κόσμο και λογικό, όταν λέμε χαμός, είναι λίγο, ηχορύπανση μέχρι θανάτου, μου ήρθε να κάνω εμετό σε κάποια φάση, είχε δίκιο ο claimain πρέπει να είσαι ανήλικος να αντέξουν τα αυτιά σου σε αυτούς τους ήχους που ξερνάνε τα μεγάφωνα εκεί, από υπηρεσίες... τι υπηρεσίες; Δεν υπάρχουν, δεν επιχείρησα κιόλας, οι συναγωνιστές θα με λίντσαραν έξω... Με λίγα λόγια, αν είσαι κάτω των 25 και σου αρέσει αυτή η τυποποιημένη συνουσία, τα αυτιά σου αντέχουν την ηχορύπανση, είναι καλά, αν όχι, απλά πας για να πεις ότι πήγες με ένα ωραίο μωράκι. Για εμένα πολύ καλύτερη Σόνια, Ιονέλα και Άννα κου στο 20€, από υπηρεσίες.

Πολύς ντόρος για το τίποτα... :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom