Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
η συγκεκριμένη είναι παλιά γνώριμη (από το φθινόπωρο στο κατάστημα της Ν. Φιλαδέλφειας). Δεν είναι η πιο κούκλα που κυκλοφορεί στα στούντιο αλλά κάπως έχουμε καλή χημεία και περνάμε καλά μαζί. Οι φωτογραφίες όντως δεν είναι αντιπροσωπευτικές.
Πήγαινε πάρτην στο 20άρικο τώρα φίλε!:rockon:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.417
Πόντοι
2.846
Μετά από μια μάλλον συμπαθητική συνεύρεση με μασαζοκόριτσο απογευματάκι νωρίς - θα ακολουθήσει κριτική σύντομα - μου ήρθε η διάθεση να κάνω βραδυνή στουντιότσαρκα. Μόνο για να τσεκάρω βέβαια, είμαι και μεγάλο παιδί. Έβαλα λοιπόν Kosmos Jazz στο ραδιόφωνο και κάθομαι να σας γράψω ρεπορτάζ.

Κασσάνδρας 4Α όροφος: χαράς ευαγγέλια. Η αγαπημένη μου ασιάτισσα (μάλλον Τάι) Άννα. Η πληροφορία για το συγκεκριμένο μαγαζί στο άλλο σάιτ είναι εντελώς ΓΤΠ καβάλα και νόμιζα ότι είχε φύγει. Ευχαριστώ τον σ. claimain που την είδε τις προάλλες και με ψύλλιασε.

Κασσάνδρας 4Β ισόγειο: επιτέλους είδα από κοντά τη θρυλική Μαλβίνα!
Εντάξει, από εμφάνιση είναι καλή χωρίς να είναι κάτι το ξεχωριστό, για τα δικά μου μάτια. Εμφανίστηκε γυμνόστηθη. Όπως καθόμουν στον καναπέ κι είχα ένα τραπεζάκι μπροστά μου, έκανε το γύρο του τραπεζιού με αυτοπεποίθηση και πέρασε κολλητά σχεδόν αγγίζοντάς με. Έχει αέρα στο σαλόνι. Δεν βλέπω να το γλυτώνω το παλτό. Αν δεν είχα την απογευματινή συνεύρεση θα έμπαινα. Τουλάχιστον, όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου για να μπω δωμάτιο μαζί της, θα κοιτάξω να ανάψω κα’να κερί πρώτα μπας και την πετύχω σε καλή μέρα.

Κασσάνδρας 6: τρεις λατίνες. Πρώτη εμφανίζεται η Σόνια. Συμπαθητικό προσωπάκι, λατινοαμερικάνικος κώλος. Όχι τεράστιος αλλά τονισμένος. Prominent, που λέμε και στο χωριό μου. Δεύτερη η Ζαϊρα. Μιγάδα, πιο έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Τεράστιος κώλος με λίγη κυτταρίτιδα, για πολύ μερακλήδες. Προσωπικά ευχαρίστως θα έκανα doggy μαζί της, θα είχε μια ιδιαίτερη κίνκυ ομορφιά. Τρίτη η μαυρούλα Σάρλοτ, που δυστυχώς την είδα μόνο ντυμένη – εκείνη την ώρα έμπαινε στο μαγαζί. Μου φάνηκε σαφώς πιο λυγερόκορμη από τις άλλες κοπέλες. Την έχω στα υπόψη, μαυρούλα γαρ.

Κασσάνδρας 8Γ: νέα κοπέλα ονόματι Αλίνα, ουκρανάκι. Όχι κάτι ξεχωριστό αλλά ωραία κοπελίτσα, λεπτή αλλά όχι σκίννυ. Με χαιρέτησε δια χειραψίας – σχολή Βαλέριας. Νομίζω ότι τα Κασσάνδρας 8Γ και 3 όροφος είναι συγκοινωνούντα δοχεία, btw.

Λ. Αθηνών 373: δυο κοπέλες, η πιο παλιά Εμμανουέλα ήταν σε δωμάτιο και δεν μπόρεσα να τη δω. Είδα μόνο μια καινούρια ονόματι Αλεξάνδρα, επίσης από Ουκρανία, επίσης καλό κορμάκι χωρίς να είναι κάτι το ξεχωριστό.

Λ. Αθηνών 343: δυο λατίνες. Η Εμμανουέλα που ήταν σε δωμάτιο και η Αμαρυλλίς. Μεγαλόσωμη κοπέλα (αν και μου φαίνεται ότι πρέπει να τις υποδέχομαι όρθιος στο σαλόνι γιατί καμιά φορά ξεγελιέμαι), συμπαθητικό πρόσωπο, επίσης τονισμένος λατινοαμερικάνικος κώλος.

Στο σημείο αυτό ας παρατηρήσω ότι οι φωτογραφίες των λατίνων της παπατζοαλυσίδας στο άλλο σάιτ, είναι αρκετά ως πολύ αξιόπιστες. Έχω δει συνολικά 10 από τις λατίνες τους, αν κι έχω μπει δωμάτιο μόνο με μια μέχρι στιγμής. Όλες ήταν οι κοπέλες των φωτογραφιών. Εν τω μεταξύ δείχνουν και πρόσωπο, οπότε μπορείς να διαπιστώσεις ότι πρόκειται για την ίδια κοπέλα.

Ευτυχώς αυτή τη στιγμή δεν με έβρισε καμιά τσα. Κα’να δυο φάνηκε ότι δυσανασχέτησαν που δεν μπήκα δωμάτιο αλλά δεν άκουσα τίποτα περίεργο.
Συμπέρασμα: όταν κάνουμε στουντιότσαρκα, μπαίνουμε στα μαγαζιά με ύφος «άιντε να δούμε τι θα συναντήσουμε εδώ πέρα». Εάν κάποιος είναι κοινωνικός και πει και καμιά καλή κουβέντα για τα κορίτσια, η τσα το θεωρεί δεδομένο ότι θα περάσει δωμάτιο και στραβώνει όταν κάνει μεταβολή.

Αυτά από τη σημερινή τσάρκα. Τώρα, τι θα είναι όλα αυτά τα κορίτσια στο δωμάτιο, τα έχουμε ξαναπεί: trial and error.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
είναι καθόλου της προκοπής τα μαγαζιά της Χωματιανού;
Μέτρια, στον όροφο έχει ένα δωμάτιο με ντουζιέρα που είναι πιο περιποιημένο. Πες να σε βάλει σε αυτό.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Λ. Αθηνών 373: δυο κοπέλες, η πιο παλιά Εμμανουέλα ήταν σε δωμάτιο και δεν μπόρεσα να τη δω. Είδα μόνο μια καινούρια ονόματι Αλεξάνδρα, επίσης από Ουκρανία, επίσης καλό κορμάκι χωρίς να είναι κάτι το ξεχωριστό.
Αυτες ειναι οι σωστες ενημερωσεις!!!! Αξιος!!!!!
https://*****/en/StudioWorker/9402-Alexandra . εχει οντως τετοιες ματαρες???
 
Τελευταία τροποποίηση:

kwstakas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναδελφοι , εχω μια ερωτηση η μπιανκα που δουλευε παλια στην αλυσιδα studio queen girls , λεωφορο συγγρου 373 και μελαντιας 50 δουλευει καπου πλεον ?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.417
Πόντοι
2.846

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.417
Πόντοι
2.846
Αυτό το 'καλό κορμάκι' καντο αναλυτικά γιατί άλλο το καλό κορμάκι για σένα, άλλο για μένα.
σωστό κι αυτό. Όταν ας πούμε γράφω "καλό κορμάκι χωρίς να είναι κάτι το ξεχωριστό", εννοώ ότι αυτό που είδα είναι αυτό που συνήθως εννοούμε καλό γυναικείο κορμί, π.χ. λεπτή χωρίς να είναι ανορεξική και χωρίς να δω κάποιο χαρακτηριστικό που να μου χτυπήσει στο μάτι - θετικά ή αρνητικά - όπως σώμα-κλεψύδρα ή εντυπωσιακά βυζιά ή αντίθετα δυσανάλογα μεγάλος κώλος ή άσχημα πεσμένο στήθος κ.λπ. Δεν ξέρω αν μπορώ να το κάνω πιο λιανά.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η αλεξανδρα αυτη του λ.Αθηνων 373 ειναι ολοιδια με την Αλεξανδρα του Αριστοτελους.Αν ειναι οντος αυτη μιλαμε για ψηλό κοριτσι μεταξυ 24 με 27 28 χρονων με σχετικά καλο σωμα.Οχι το πολύ καλιγραμμο οχι αυτο με το διαβητη κτλ. Κλασικο καθημερινο σωματοτυπο οχι κατι που θα δεις και θα το λιγουρευτεις.Περιεργο δερμα δηλαδη δειχνει σαν να μην εχει παντου το ιδιο χρωμα οχι λείο.Κωλος σχετικα στη θεση του δηλαδη οχι πεσμενος οχι κυταριτιδες οχι λατινοφακλανέ.Προσωπο αυτο που βλεπετε στις φωτο αλλα αφαιρετσε τη λαμψη το λειο δερμα γιατι εχει κατι σαν μικροεξωγκοματα δεν ειναι λειο ισιο.
Αν δεν βρισκεις κατι αλλο να γηαμησεις και θες ντε και καλα τοτε σαν εμφανιση αξιζει.
Ενταξει ο αλλος τωρα μπορει να τη κουκλαρα οκ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9119-Aleksandra
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.417
Πόντοι
2.846
Η αλεξανδρα αυτη του λ.Αθηνων 373 ειναι ολοιδια με την Αλεξανδρα του Αριστοτελους.Αν ειναι οντος αυτη μιλαμε για ψηλό κοριτσι μεταξυ 24 με 27 28 χρονων με σχετικά καλο σωμα.Οχι το πολύ καλιγραμμο οχι αυτο με το διαβητη κτλ. Κλασικο καθημερινο σωματοτυπο οχι κατι που θα δεις και θα το λιγουρευτεις.Περιεργο δερμα δηλαδη δειχνει σαν να μην εχει παντου το ιδιο χρωμα οχι λείο.Κωλος σχετικα στη θεση του δηλαδη οχι πεσμενος οχι κυταριτιδες οχι λατινοφακλανέ.Προσωπο αυτο που βλεπετε στις φωτο αλλα αφαιρετσε τη λαμψη το λειο δερμα γιατι εχει κατι σαν μικροεξωγκοματα δεν ειναι λειο ισιο.
Αν δεν βρισκεις κατι αλλο να γηαμησεις και θες ντε και καλα τοτε σαν εμφανιση αξιζει.
Ενταξει ο αλλος τωρα μπορει να τη κουκλαρα οκ.
πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα που άλλαξε μαγαζί, αν κρίνουμε από τις φωτογραφίες τουλάχιστον.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα που άλλαξε μαγαζί, αν κρίνουμε από τις φωτογραφίες τουλάχιστον.
ναι η ιδια ειναι και οσο για το προσωπο που αναφερα φαινεται στις παλιες φωτο.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Περασα απο Συγγρού 232, ειδα την λιζα αλλα δε μπηκα,
Η κοπελα καλυτερα που ειναι κρυμμενη η φατσα της στις φωτο, ειναι γαριδα :2funny:
Το μονο που μ αρεσε απ αυτην ηταν το βυζομπαλο και απο σωμα λεπτη ηταν
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Περασα απο Συγγρού 232, ειδα την λιζα αλλα δε μπηκα,
Η κοπελα καλυτερα που ειναι κρυμμενη η φατσα της στις φωτο, ειναι γαριδα :2funny:
Το μονο που μ αρεσε απ αυτην ηταν το βυζομπαλο και απο σωμα λεπτη ηταν
Φιλε καλο σωμα εχει ακομη αν και εχει αφεθει λιγο , ενταξει οχι λεπτη προς κοκκαλο αλλα προς το πιο γεματη με πιασιματα χωρις πατσαδες πουθενα βεβαια , το προσωπο δε μ αρεσε κ μενα αλλα πολυ ωραια βυζομπαλα φυσικα 4αρια γεματα . Εχει καποια τατουαζ ακομα και στο μουνι εχει ενα , εκφυλο μωρο

Ως προς τις υπηρεσιες για μενα καλυτερα που δε περασες , μαζι με Ειρηνη απο κηφισο ( την αλβανεζα οχι την κοκκινομαλλα ) ΤΡΑΓΙΚΕΣ και μη μου απτου . Μυγιαγγιχτη οσο δε παει ( μη πιανεις το στηθος μου ετσι , μη εδω , μη εκει , μη φιλας ρωγες , μη πιανεις το πουτσο σου λογω καθαριοτητας , οχι δαχτυλα κτλ ) . Τερμα ξενερα , με μια σταση στα 4 και τις βυζαρες να κρεμονται κ να παλλονται τελειωσα σε ενα απο τα πιο αποστειρωμενα γαμησια που χω κανει ποτε . Καλουτσικη πιπα αλλα μονο απο τη διαθεση της (με τα μουτρα στο πατωμα συνεχως ) μολις μπαινει στο δωματιο γεμιζει παντου αρνητισμο , για μενα φολα και δε θα ξαναπηγαινα με τπτ

Αντιθετα η Ζανετ που πηγα την επομενη μερα , το ακριβως αντιθετο , δαχτυλα , διαθεση , χαμογελο , γουσταρει να γαμιεται ή τουλαχιστον σε πειθει για αυτο . Στο σωμα δεν του γουστου μου ιδιαιτερα να μαι ειλικρινης γτ προτιμω τα μοντελε αλλα μια χαρα ειναι , 2αρια φυσικα βυζακια ωραια , μετριο προσωπο και με ενα σεξι περιλαιμιο να τυλιγει το λαιμο και να θυμιζει λιγο καταστασεις bdsm αλλα λιγο πιο φαρδια λεκανη απο μεση και κατω χωρις περιττο λιπος παρα ελαχιστα στο πωπο . Επαγγελματιας ομως ΑΨΟΓΗ για μενα που παρα τα χρονια στο κουρμπετι γουσταρει αυτο που κανει και στο δειχνει χωρις μα και μου σε τιποτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Φιλε καλο σωμα εχει ακομη αν και εχει αφεθει λιγο , ενταξει οχι λεπτη προς κοκκαλο αλλα προς το πιο γεματη με πιασιματα χωρις πατσαδες πουθενα βεβαια , το προσωπο δε μ αρεσε κ μενα αλλα πολυ ωραια βυζομπαλα φυσικα 4αρια γεματα . Εχει καποια τατουαζ ακομα και στο μουνι εχει ενα , εκφυλο μωρο

Ως προς τις υπηρεσιες για μενα καλυτερα που δε περασες , μαζι με Ειρηνη απο κηφισο ( την αλβανεζα οχι την κοκκινομαλλα ) ΤΡΑΓΙΚΕΣ και μη μου απτου . Μυγιαγγιχτη οσο δε παει ( μη πιανεις το στηθος μου ετσι , μη εδω , μη εκει , μη πιανεις το πουτσο σου λογω καθαριοτητας , οχι δαχτυλα κτλ ) . Τερμα ξενερα , με μια σταση στα 4 και τις βυζαρες να κρεμονται κ να παλλονται τελειωσα σε ενα απο τα πιο αποστειρωμενα γαμησια που χω κανει ποτε . Καλουτσικη πιπα αλλα μονο απο τη διαθεση της (με τα μουτρα στο πατωμα συνεχως ακομα και στο σαλοναρισμα ) μολις μπαινει στο δωματιο γεμιζει παντου αρνητισμο , για μενα φολα και δε θα ξαναπηγαινα με τπτ

Αντιθετα η Ζανετ που πηγα την επομενη μερα , το ακριβως αντιθετο , δαχτυλα , διαθεση , χαμογελο , γουσταρει να γαμιεται ή τουλαχιστον σε πειθει για αυτο . Στο σωμα δεν του γουστου μου να τοσο γτ προτιμω τα μοντελε , 2αρια φυσικα βυζακια ωραια , μετριο προσωπο και με ενα σεξι περιλαιμιο να τυλιγει το λαιμο και να θυμιζει λιγο καταστασεις bdsm αλλα λιγο πιο φαρδια λεκανη απο μεση και κατω και κωλαρακι χωρις περιττο λιπος παρα ελαχιστα στο πωπο . Επαγγελματιας ομως ΑΨΟΓΗ για μενα που παρα τα χρονια στο κουρμπετι γουσταρει αυτο που κανει και στο δειχνει χωρις μα και μου σε τιποτα
Παλι καλα που δε μπηκα,
Κατα τα αλλα η τσατσα την παρουσιαζε τελεια :2funny:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Φιλε καλο σωμα εχει ακομη αν και εχει αφεθει λιγο , ενταξει οχι λεπτη προς κοκκαλο αλλα προς το πιο γεματη με πιασιματα χωρις πατσαδες πουθενα βεβαια , το προσωπο δε μ αρεσε κ μενα αλλα πολυ ωραια βυζομπαλα φυσικα 4αρια γεματα . Εχει καποια τατουαζ ακομα και στο μουνι εχει ενα , εκφυλο μωρο

Ως προς τις υπηρεσιες για μενα καλυτερα που δε περασες , μαζι με Ειρηνη απο κηφισο ( την αλβανεζα οχι την κοκκινομαλλα ) ΤΡΑΓΙΚΕΣ και μη μου απτου . Μυγιαγγιχτη οσο δε παει ( μη πιανεις το στηθος μου ετσι , μη εδω , μη εκει , μη φιλας ρωγες , μη πιανεις το πουτσο σου λογω καθαριοτητας , οχι δαχτυλα κτλ ) . Τερμα ξενερα , με μια σταση στα 4 και τις βυζαρες να κρεμονται κ να παλλονται τελειωσα σε ενα απο τα πιο αποστειρωμενα γαμησια που χω κανει ποτε . Καλουτσικη πιπα αλλα μονο απο τη διαθεση της (με τα μουτρα στο πατωμα συνεχως ) μολις μπαινει στο δωματιο γεμιζει παντου αρνητισμο , για μενα φολα και δε θα ξαναπηγαινα με τπτ

Αντιθετα η Ζανετ που πηγα την επομενη μερα , το ακριβως αντιθετο , δαχτυλα , διαθεση , χαμογελο , γουσταρει να γαμιεται ή τουλαχιστον σε πειθει για αυτο . Στο σωμα δεν του γουστου μου ιδιαιτερα να μαι ειλικρινης γτ προτιμω τα μοντελε αλλα μια χαρα ειναι , 2αρια φυσικα βυζακια ωραια , μετριο προσωπο και με ενα σεξι περιλαιμιο να τυλιγει το λαιμο και να θυμιζει λιγο καταστασεις bdsm αλλα λιγο πιο φαρδια λεκανη απο μεση και κατω χωρις περιττο λιπος παρα ελαχιστα στο πωπο . Επαγγελματιας ομως ΑΨΟΓΗ για μενα που παρα τα χρονια στο κουρμπετι γουσταρει αυτο που κανει και στο δειχνει χωρις μα και μου σε τιποτα
Η Ζανέτ είναι πολύ καιρό στο χώρο και έχει μάθει τα μυστικά του επαγγέλματος. Αξιόλογη περίπτωση πράγματι.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Η Ζανέτ είναι πολύ καιρό στο χώρο και έχει μάθει τα μυστικά του επαγγέλματος. Αξιόλογη περίπτωση πράγματι.
Ναι αλλά λιγο τυπική.Στο βασικό πρόγραμμα βέβαια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom