Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Χθες πέρασμα από την πολυσυζητημένη Σαμπίνα στο Βέργας 7, πέρασα και από Βριλησσού 46 αλλά μόνο η Άννα εμφανίστηκε, Εύα δεν είδα που γράφει ο Κουλουράκιας, τώρα η κρύφτηκε η γράφει σαχλαμάρες ο Κουλουράκιας. Τέλος πάντων, η Σαμπίνα είναι το θέμα μας. Ότι καλύτερο έχω δει στο 20€ τον τελευταίο μήνα , από θέμα εμφάνισης πάντα. Χαμός από κόσμο και λογικό, όταν λέμε χαμός, είναι λίγο, ηχορύπανση μέχρι θανάτου, μου ήρθε να κάνω εμετό σε κάποια φάση, είχε δίκιο ο claimain πρέπει να είσαι ανήλικος να αντέξουν τα αυτιά σου σε αυτούς τους ήχους που ξερνάνε τα μεγάφωνα εκεί, από υπηρεσίες... τι υπηρεσίες; Δεν υπάρχουν, δεν επιχείρησα κιόλας, οι συναγωνιστές θα με λίντσαραν έξω... Με λίγα λόγια, αν είσαι κάτω των 25 και σου αρέσει αυτή η τυποποιημένη συνουσία, τα αυτιά σου αντέχουν την ηχορύπανση, είναι καλά, αν όχι, απλά πας για να πεις ότι πήγες με ένα ωραίο μωράκι. Για εμένα πολύ καλύτερη Σόνια, Ιονέλα και Άννα κου στο 20€, από υπηρεσίες.

Πολύς ντόρος για το τίποτα... :hi:
Η Σαμπινα δειχνει οτι της αρεσουν οι μικροι γαμηκουλες και ετσι ειναι το γνωριζω 100%. Σε καποιους μεγαλυτερους 40 χρονων επισης μπορει να δεσει ωραια το γλυκο αν εισαι προσεγμενος κτλ.
Εχει καλη εμφανιση ΟΧΙ κατι το σπουδαιο σαν ορισμενα στουντιοκοριτσα αλλα γαμευσιμη σε καλο βαθμο.
Για τις πρωτες φορες αξιζει ναι αλλα μεχρι εκει οχι πανω απο 3 φορες διοτι μετα αν δεν εισαι μικρος αρχιζει τις μαλακιες και ξενερωνεις μαζι της.Ειναι κοριτσι της διπλανης πορτας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Θα κατσει καιρο Αθηνα η leyla?
Την ρωτησα εχθες που ειμουνα εκει.Ειπε δεν εχει σκοπο να φυγει δεν εχει σκεφτει κατι τετοιο.Της αρεσει η Ελλαδα μας και εδω που τα λεμε και σε ποιον δεν αρεσει.
Οντος μαθαινει Ελληνικα αλλα με λαθος τροπο της ειπα διοτι αν θελεις να μαθεις πρεπει να πας σε σχολειο που διαρκει ενα χρονο εντατικα μαθηματα σε δημοσιο βεβαιως και δεν πληρωνεις.Αυτο το σχολειο σου δινει το δικαιωμα αφου τελειωσεις να πας και σε ανοιχτο πανεπηστημιο με καποιες ευκολες εξετασεις και επειτα να εχεις μια αξιοπρεπει εργασια.Το τελευταιο δεν τοπα απλα το αναφερω εδω.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Στου Ζωγράφου σε ένα πανεπιστημιακό φροντιστήριο-σχολείο γλώσσας πήγαιναν κάτι Ρωσίδες που ήξερα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.217
Πόντοι
4.546
Ερώτηση: δεν έχω περάσει με Ζανέτ από Deluxe. Επειδή είδα ότι αναφέρετε πως "μεταμορφώνεται" από υπηρεσίες στα 100, δηλαδή, στο 50αρι θα φας φόλα; Αναφέρθηκε ότι την ιδρώνει την φανέλα και τιμάει τα χρήματα της, για αυτό ρωτάω.


Σε στούντιο μέχρι 70 δίνω, 69 δηλαδή, δεν έχω πάρει κάτι ακριβότερο, και δεν ξέρω κιόλας αν αξίζει για τον ΛΙΓΟ χρόνο που αγοράζεις. Μήπως και τα 70 είναι πέταμα και το 50αρι αρκεί, από την άλλη όμως, εγώ ότι κάνω το κάνω ΜΟΝΟ επί πληρωμής, οπότε δεν έχω και επιλογή για να κάνω κάτι που , ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, μου λείπει, όπως επίσης και τα γλωσσοφιλα (που αρκετές φορές φεύγω μιση καρδιά αν δεν φιλήσω , λες και δεν μαμησα, μιση δουλειά).
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Ερώτηση: δεν έχω περάσει με Ζανέτ από Deluxe. Επειδή είδα ότι αναφέρετε πως "μεταμορφώνεται" από υπηρεσίες στα 100, δηλαδή, στο 50αρι θα φας φόλα; Αναφέρθηκε ότι την ιδρώνει την φανέλα και τιμάει τα χρήματα της, για αυτό ρωτάω.


Σε στούντιο μέχρι 70 δίνω, 69 δηλαδή, δεν έχω πάρει κάτι ακριβότερο, και δεν ξέρω κιόλας αν αξίζει για τον ΛΙΓΟ χρόνο που αγοράζεις. Μήπως και τα 70 είναι πέταμα και το 50αρι αρκεί, από την άλλη όμως, εγώ ότι κάνω το κάνω ΜΟΝΟ επί πληρωμής, οπότε δεν έχω και επιλογή για να κάνω κάτι που , ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, μου λείπει, όπως επίσης και τα γλωσσοφιλα (που αρκετές φορές φεύγω μιση καρδιά αν δεν φιλήσω , λες και δεν μαμησα, μιση δουλειά).
Όσες φορές έχω πάει με τη Ζανέτ ήταν στο απλό πρόγραμμα και σε καμία περίπτωση δεν μπορω να πω ότι ήταν φόλα. Κάποιες φορές είχα περάσει και πολύ καλά. Τώρα αν στα 100 κάνει παπάδες δεν το γνωρίζω, αν και θα ήθελα κάποια στιγμή να το τσεκάρω...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Καλή είναι στα 50. Την φήμη της στα 50 την έχτισε. Γιατί έχει επαγγελματική αντίληψη παραπάνω από άλλες χαζοβιόλες της αρπαχτής. Για αυτό στέριωσε τόσα χρόνια. Απλώς μία φορά την είχα πάρει και στα 100 να δω τι γίνεται μιας και ήταν η ναυαρχίδα. Δεν με απαγοήτευσε. Δεν μεταμορφώνεται, απλά ξεδιπλώνεται. Η Μόνικα η Σέρβα η σνομπ μεταμορφωνόταν. Πάει καιρός που είχα πάρει στα 100 Ζανέτ, ελπίζω να μην έχουν αλλάξει τα στάνταρ, τότε ήταν και σε ιδανική αναλογία κιλών/καμπυλών.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ερώτηση: δεν έχω περάσει με Ζανέτ από Deluxe. Επειδή είδα ότι αναφέρετε πως "μεταμορφώνεται" από υπηρεσίες στα 100, δηλαδή, στο 50αρι θα φας φόλα; Αναφέρθηκε ότι την ιδρώνει την φανέλα και τιμάει τα χρήματα της, για αυτό ρωτάω.


Σε στούντιο μέχρι 70 δίνω, 69 δηλαδή, δεν έχω πάρει κάτι ακριβότερο, και δεν ξέρω κιόλας αν αξίζει για τον ΛΙΓΟ χρόνο που αγοράζεις. Μήπως και τα 70 είναι πέταμα και το 50αρι αρκεί, από την άλλη όμως, εγώ ότι κάνω το κάνω ΜΟΝΟ επί πληρωμής, οπότε δεν έχω και επιλογή για να κάνω κάτι που , ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, μου λείπει, όπως επίσης και τα γλωσσοφιλα (που αρκετές φορές φεύγω μιση καρδιά αν δεν φιλήσω , λες και δεν μαμησα, μιση δουλειά).
Αυτα βρε φιλος τα κανεις με την κοπελα σου η γυναικα σου αν εχεις, οταν εχεις, οταν θα εχεις.
Μην περιμενεις απο στουντιο να σε ευχαριστησουν σε αυτο το βαθμο.
Αν θελεις φιλια κτλ που ειπες τοτε θα πας με callgirl που οι περισσοτερες αν οχι ολες σου κανουν οτι θες.
Τα παραπανω χρηματα απο τα 50 κατα τη γνωμη μου δεν αξιζουν τιποτα. Αντε να γλυψεις λιγο το μουνι της, μαλακιες δηλαδη λεφτα για μαλακιες.
Δινεις χρηματα παραπανω για να εχεις ποιο πολυ χρονο με την κοπελα και να ευχαριστηθης γαμησι.
Προσωπικα δεν εχω δωσει πανω απο 50 ευρο και νινακι χαιδευω φιλαω ενιοτε και ολα καλα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Αυτα βρε φιλος τα κανεις με την κοπελα σου η γυναικα σου αν εχεις, οταν εχεις, οταν θα εχεις.
Μην περιμενεις απο στουντιο να σε ευχαριστησουν σε αυτο το βαθμο.
Αν θελεις φιλια κτλ που ειπες τοτε θα πας με callgirl που οι περισσοτερες αν οχι ολες σου κανουν οτι θες.
Τα παραπανω χρηματα απο τα 50 κατα τη γνωμη μου δεν αξιζουν τιποτα. Αντε να γλυψεις λιγο το μουνι της, μαλακιες δηλαδη λεφτα για μαλακιες.
Δινεις χρηματα παραπανω για να εχεις ποιο πολυ χρονο με την κοπελα και να ευχαριστηθης γαμησι.
Προσωπικα δεν εχω δωσει πανω απο 50 ευρο και νινακι χαιδευω φιλαω ενιοτε και ολα καλα.
Για μενα αξιζει μονο θες ελευθερο στοματικο να δωσεις παραπανω γιατι οταν τελειωσεις ουτως η αλλως φευγει η κοπελα, εκτος κ αν την γουσταρεις τοοοοσοοο πολυ και τη παρεις ωρα αλλα και παλι υπαρχει η επιλογη του cg αν θες ωρα οποτε ειναι αναλογως τι θελει ο καθενας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.217
Πόντοι
4.546
Αυτα βρε φιλος τα κανεις με την κοπελα σου η γυναικα σου αν εχεις, οταν εχεις, οταν θα εχεις.
Μην περιμενεις απο στουντιο να σε ευχαριστησουν σε αυτο το βαθμο.
Αν θελεις φιλια κτλ που ειπες τοτε θα πας με callgirl που οι περισσοτερες αν οχι ολες σου κανουν οτι θες.
Τα παραπανω χρηματα απο τα 50 κατα τη γνωμη μου δεν αξιζουν τιποτα. Αντε να γλυψεις λιγο το μουνι της, μαλακιες δηλαδη λεφτα για μαλακιες.
Δινεις χρηματα παραπανω για να εχεις ποιο πολυ χρονο με την κοπελα και να ευχαριστηθης γαμησι.
Προσωπικα δεν εχω δωσει πανω απο 50 ευρο και νινακι χαιδευω φιλαω ενιοτε και ολα καλα.
Ναι, καταλαβαίνω από ποια άποψη το λες, αλλά είμαι μόνος μου, δεν παίζει κάτι άλλο, τελεία και παύλα, μόνος.
Δεν πρόκειται να περιμένω λοιπόν μην τυχόν και βρω γκόμενα κάπου, κάποτε ή να παντρευτώ (που δεν πρόκειται πλέον) , απλά για να έχω φιλιά και γλυψιματα.

Όσο για τα call girls, έχω δώσει πολλές χιλιάδες ευρώ, για φολες με το κουτάλι, και ρηχά γλωσσοφιλα, χωριά που πολλές φορές αλλά λέει στο πρόγραμμα αλλά κάνει, αλλιώς την βλέπεις στις φωτογραφίες και άλλος άνθρωπος σου έρχεται.

Πάντως, να'σαι καλά, που είπες την άποψη σου, τι αξίζει και τι όχι: από το σύνολο των απαντήσεων, συμπεραίνω ότι το απλό και μόνο αξίζει (εντάξει, εγώ αν μου γυαλίσει λιγάκι παραπάνω, παίρνω 70αρι).
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Για μενα αξιζει μονο θες ελευθερο στοματικο να δωσεις παραπανω γιατι οταν τελειωσεις ουτως η αλλως φευγει η κοπελα, εκτος κ αν την γουσταρεις τοοοοσοοο πολυ και τη παρεις ωρα αλλα και παλι υπαρχει η επιλογη του cg αν θες ωρα οποτε ειναι αναλογως τι θελει ο καθενας
AKAκιε τα πιπόνια νάναι ΣΧΙΣΤΟ :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Και κάτι άλλο, στην κλαψομουνίαση είσαι μανούλα. Πες αν τη γάμησες και πως ήταν, όλα τ άλλα ζμπούτσαμ.
ειπε ρε φιλος δε τη γαμησε και πηγε καπου αλλου.Εμεπιριες δε μας ειπε απο εκει που πηγε ομως. Θυμαμαι ομως που ελεγε βαριεται να γραφει ολες αυτες τις λεπτομερειες.Παμε παρακατω.
Ρε σεις τι σκατοζεστη ειναι αυτη? εχω λιωσει μες στο σπιτι.Με πηρε ο υπνος και ξυπνησα μουσκεμα στον ιδρωτα. Κατσε μπορει να παμε πεντελη για καφε μπας και δροσιστουμε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ναι, καταλαβαίνω από ποια άποψη το λες, αλλά είμαι μόνος μου, δεν παίζει κάτι άλλο, τελεία και παύλα, μόνος.
Δεν πρόκειται να περιμένω λοιπόν μην τυχόν και βρω γκόμενα κάπου, κάποτε ή να παντρευτώ (που δεν πρόκειται πλέον) , απλά για να έχω φιλιά και γλυψιματα.

Όσο για τα call girls, έχω δώσει πολλές χιλιάδες ευρώ, για φολες με το κουτάλι, και ρηχά γλωσσοφιλα, χωριά που πολλές φορές αλλά λέει στο πρόγραμμα αλλά κάνει, αλλιώς την βλέπεις στις φωτογραφίες και άλλος άνθρωπος σου έρχεται.

Πάντως, να'σαι καλά, που είπες την άποψη σου, τι αξίζει και τι όχι: από το σύνολο των απαντήσεων, συμπεραίνω ότι το απλό και μόνο αξίζει (εντάξει, εγώ αν μου γυαλίσει λιγάκι παραπάνω, παίρνω 70αρι).

Καλα δε ξερεις πότε θα σου τυχει κατασταση με γκομενα μη τα λες τοσο κατάκαρδα.Ολοι μας εχουμε περασει απο μοναξιες και εγω τωρα ειμαι μονος.Καποια στιγμη θα ερθει θα τυχει.Παντα τυχαινει.Μεχρι να ερθει λοιπον βρισκουμε αγκαλιες στις φιλενάδες μας τις κορασιδες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εγώ είμαι πλέον καθ έξιν και κατ' επιλογήν πουτανιάρης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κι εκεί θα πηγαινα
Για πάρτη της λευλα εγω την παντρευομουνα και εκοβα και το σπορ μπορω να πω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ας εχει και τα μισα μου χρονια
Δεν πήγα τελικα ,δεν με βολεύει. Και απ ότι κατάλαβα έχει πολύ μικρό βυζι. Θέλω να χουφτωνω λιγο
λενε οτι οσοι θυλαζαν πολυ δεν τους ενδιαφερει να εχει μαγαλο βυζι η κοπελα και το αντιθετο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν ξέρω Πρώτη φορά το ακούω Αλλά καμία φορά θέλω να βυζαξω κανένα 4αρι βυζι με λεπτό σωμα
Εγω παλι δεν τρελαινομαι με τα βυζια τα μεγαλα.Καλο σχημα θελω να εχει να ειναι στητο οχι ομως μεγαλο.Γενικα ποτέ δε με τραβαγανε αυτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom