Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μπορείς να στείλεις λινκ γιατί δν βρισκω π δουλεύει σημερα

Είναι Ντόρυ και όχι Ντόρα.

Ευτυχώς να λέμε που το δωμάτιο δεν ήταν τίγκα στους καθρέφτες και εκτός από τα κωλομάγουλα της Ντόρυ δεν είχαμε κέρασμα το παπάρι του @claimain και αυτή τη φορά. :2funny::2funny:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736

Είναι Ντόρυ και όχι Ντόρα.

Ευτυχώς να λέμε που το δωμάτιο δεν ήταν τίγκα στους καθρέφτες και εκτός από τα κωλομάγουλα της Ντόρυ δεν είχαμε κέρασμα το παπάρι του @claimain και αυτή τη φορά. :2funny::2funny:
Μα λέω κ εγώ τι διάολο κ δν είναι κ ξανθιά
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Να πω πως φοβήθηκα σε αυτό το σημείο φίλε κλαιμ καθώς το ποστ τελείωνε και ερχόταν η φώτο πως το "Στην υγειά σας" θα περιείχε και το αριστερό σου αρχίδι κάπου στην άκρη της φώτο.:boff::boff:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Είναι Ντόρυ και όχι Ντόρα.

Ευτυχώς να λέμε που το δωμάτιο δεν ήταν τίγκα στους καθρέφτες και εκτός από τα κωλομάγουλα της Ντόρυ δεν είχαμε κέρασμα το παπάρι του @claimain και αυτή τη φορά. :2funny::2funny:
Ειχε καθρεπτη τεραστιο μπροστα απο το κρεβατι αλλα προσεξα για να κανουμε σωστη δουλεια.χαχαχααχ
Ντορυ ναι σορρυ.
Βλεπετε τωρα τη διαφορα απο τις φωτο του siτe και απο τις πραγματικες? Μηπως ειμαι τρελος η γκαβος?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.849
Πόντοι
3.246
Ειχε καθρεπτη τεραστιο μπροστα απο το κρεβατι αλλα προσεξα για να κανουμε σωστη δουλεια.χαχαχααχ
Ντορυ ναι σορρυ.
Βλεπετε τωρα τη διαφορα απο τις φωτο του siτe και απο τις πραγματικες? Μηπως ειμαι τρελος η γκαβος?
Εγω το ψιλιαστηκα αφου δεν ειπε εκπληξη αυτη τη φορα δεν θα χε παπαρι στο μενου :2funny: ,
Μαλλον αυτη τη φορα θα παει συστημενη η φωτο με το παπαρι στο αριστιππο μονο με αφιερωση πανω :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εγω το ψιλιαστηκα αφου δεν ειπε εκπληξη αυτη τη φορα δεν θα χε παπαρι στο μενου :2funny: ,
Μαλλον αυτη τη φορα θα παει συστημενη η φωτο με το παπαρι στο αριστιππο μονο με αφιερωση πανω :2funny:
Του το αφιερωσα επειδη μας λεει οτι οι ενημερωσεις μας ειναι σκουπιδια.
Ποσο ποιο καλη ενημερωσγ να του δωσουμε? Οριστε δες τα και μονο σου και κρινε απο τον καναπε σου.
Φιλικα του τα λεω.Δεν ξεκινησα τον αλλο μου χαρακτηρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλτσονάκια είχες μαζί σου κλαιμ; :grin::grin:
Φιλε Κων/νε ειχε αυτη δικτυωτο ολοσωμο που της το ψιλοεσκισα χωρις μα μου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δυνατός!!! Πρέπει να λύσσαξες με το ολόσωμο :2funny:
Ειχε τρυπα ετοιμη αλλα καπου πανω στον αγωνα ψιλοσκιστηκε καπου και το εβγαλε να μη το κανω κουρελοπανο.χαχαχαχαχαχααχχααχαχαχχαχχααχ
Η κριτικη μου ομως να ξερετε δεν εχει να κανει με το φετιχ μου ηταν ακρινως οπως τα ειπα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Να σημειωσω η κοπελα σημερα ξεκινησε πρωτη μερα στη δουλεια.Αυτο κατι λεει για οσους καταλαβαινουν.
Η θα ειναι καραφολα η θα κανεις οτι θελεις μαζι της
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
https://******.com/en/StudioWorker/9178-Nikol%20(Colombia)
αυτήν εδώ είδα πριν λίγο και με τρέλανε αλλά δεν ξέρω αν είναι καμία φολα! Έμπαινε σε δωμάτιο την ώρα που πήγα! Ξέρουμε κάτι;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://******.com/en/StudioWorker/9178-Nikol%20(Colombia)
αυτήν εδώ είδα πριν λίγο και με τρέλανε αλλά δεν ξέρω αν είναι καμία φολα! Έμπαινε σε δωμάτιο την ώρα που πήγα! Ξέρουμε κάτι;
δεν μπορω να τη δω που ειναι?
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Τι τους λες και ποζάρουν για φωτό; Ότι ειναι για κριτική; Και ίσως σκέφτονται ΟΚ δεν βλάπτει, στη τελική είναι μια διαφήμιση.
Την ίδια απορία είχα και γω. Δίδαξε τους πανταγουαν δάσκαλε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τι τους λες και ποζάρουν για φωτό; Ότι ειναι για κριτική; Και ίσως σκέφτονται ΟΚ δεν βλάπτει, στη τελική είναι μια διαφήμιση.
Οταν τελειωσει το ματς αφου εχω δει πρωτα και ψυχολογησει την κοπελα την ρωταω αν μπορω να εχω μια φωτογραφεια χωρις ομως προσωπο.Στην συγκεκριμενη εχω με προσωπο απλα το εβγαλα για να μην εχνοχλησω η ακομα και να με τρεχουν στην ασφαλεια.

Ρε παιδια δεν ειναι τιποτα ο καθενας μπορει να το κανει. Εγω ειμαι τυπος που καλος η κακως δυστηχως η ευτυχως βγαζω εμπιστοσυνη δηλαδη νιωθουν οτι δεν κινδυνευουν , το καλο παιδι πως να το πω. Ετσι ειμαι και ετσι συμβαινει και στη δουλεια μου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
και αφου βλεπω οτι ο δρομμος μου ανοιγεται μπαινω και ποιο χοντρα και ρωταω για outcall χρηματα κτλ.Δεν πιαμει σε ολες αλλα σε αρκετες.Μαλίστα απο δελα ο κακος χαμος γινοτανε οταν πηγαινα πολυ συχνα.Ολοκλητα βιντεο
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Οταν τελειωσει το ματς αφου εχω δει πρωτα και ψυχολογησει την κοπελα την ρωταω αν μπορω να εχω μια φωτογραφεια χωρις ομως προσωπο.Στην συγκεκριμενη εχω με προσωπο απλα το εβγαλα για να μην εχνοχλησω η ακομα και να με τρεχουν στην ασφαλεια.

Ρε παιδια δεν ειναι τιποτα ο καθενας μπορει να το κανει. Εγω ειμαι τυπος που καλος η κακως δυστηχως η ευτυχως βγαζω εμπιστοσυνη δηλαδη νιωθουν οτι δεν κινδυνευουν , το καλο παιδι πως να το πω. Ετσι ειμαι και ετσι συμβαινει και στη δουλεια μου.
Τις γαμάς καλά και μετά λένε σε όλα "ναι". Αυτό είναι το μυστικό παιδιά.
:boff::boff::boff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom